Václav Štengl

Václav Štengl (29 let)

ID: 18072

Plzeň

  • 201 zápasů

    od roku 2013
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v TJ Lokomotiva Plzeň
  • 16 /56
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 30
    Zápasů v lize ( 17 / 6 / 7) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2020

4 . Úroveň B

150 bodů
30. místo (27. místo v mužích)
P.H. I.M. M.K. M.R. V.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Hauer
6:1 6:3
6:S
6:S 72 30 282
2 .
Image 1
Irena Matiscsáková
1:6 6:1
6:S
6:S
56 1 237
3 .
Image 1
Monika Kosturiková
3:6 1:6 S:S 6:S 17 0 197
4 .
Image 1
Miroslav Richter
S:6
S:6
S:S 6:S 13 -1 192
5 .
Image 1
Václav Štengl
S:6
S:6
S:6 S:6 0 -30 150

3 . Úroveň A

198 bodů
19. místo (18. místo v mužích)
J.T. P.K. P.H. M.K. V.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Turek
6:S
6:1 6:4 6:3 70 30 325
2 .
Image 1
Pavel Končal
S:6
6:4 7:6
6:S
47 24 296
3 .
Image 1
Pavel Hauer
1:6 4:6 6:3
6:S
40 0 265
4 .
Image 1
Martin Kaše
4:6 6:7 3:6
6:S
32 -24 233
5 .
Image 1
Václav Štengl
3:6
S:6
S:6
S:6
3 -30 198

3 . Úroveň A

307 bodů
10. místo (10. místo v mužích)
M.R. V.Š. P.K. M.K. O.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Richter
4:6
6:S
6:0
6:S
60 30 315
2 .
Image 1
Václav Štengl
6:4 4:6 6:0
6:S
58 24 307
3 .
Image 1
Pavel Končal
S:6
6:4 6:0 2:6 38 0 263
4 .
Image 1
Monika Kosturiková
0:6 0:6 0:6 6:S 18 -24 219
5 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
S:6
S:6
6:2 S:6 18 -30 213

Podzimní sezóna 2019

4 . Úroveň A

195 bodů
11. místo (11. místo v mužích)
V.Š. M.K. P.F. F.Š. I.M. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Štengl
6:1 6:2
6:S
6:0 6:0 75 30 195
2 .
Image 1
Monika Kosturiková
1:6 6:S 6:4
6:S
6:S
56 24 170
3 .
Image 1
Pavel Fejtek
2:6 S:6 S:6 6:3 6:3 30 0 120
4 .
Image 1
František Štorek
S:6
4:6 6:S
6:S
S:S 27 0 117
5 .
Image 1
Ivan Malý
0:6
S:6
3:6
S:6
6:0 18 -24 84
6 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
0:6
S:6
3:6 S:S 0:6 -2 -30 58

3 . Úroveň A

145 bodů
18. místo (18. místo v mužích)
P.V. V.C. F.D. P.H. V.Š. P.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Vranka
6:4 6:3 6:4 S:6
6:S
54 30 219
2 .
Image 1
Václav Churavý
4:6 5:7 6:3 6:2
6:S
49 24 208
3 .
Image 1
František Dobrý
3:6 7:5 5:7 6:2
6:S
46 0 181
4 .
Image 1
Pavel Hauer
4:6 3:6 7:5 6:3 6:2 45 0 180
5 .
Image 1
Václav Štengl
6:S 2:6 2:6 3:6 6:3 34 -24 145
6 .
Image 1
Pavel Fejtek
S:6
S:6
S:6
2:6 3:6 4 -30 109

4 . Úroveň A

211 bodů
11. místo (11. místo v mužích)
V.Š. P.F. I.M. I.M. J.S. F.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Štengl
6:3 6:3 6:2 6:0 6:1 91 30 211
2 .
Image 1
Pavel Fejtek
3:6 6:2 6:0 6:1 6:2 78 24 192
3 .
Image 1
Ivan Malý
3:6 2:6 3:6 6:3
6:S
43 0 133
4 .
Image 1
Irena Matiscsáková
2:6 0:6 6:3 5:7 7:5 39 0 129
5 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
0:6 1:6 3:6 7:5
6:2
37 -24 103
6 .
Image 1
František Štorek
1:6 2:6
S:6
5:7
2:6
10 -30 70

6 . Úroveň A

132 bodů
23. místo (20. místo v mužích)
P.F. V.Š. A.P. D.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Fejtek
7:6 6:0 6:2 68 30 143
2 .
Image 1
Václav Štengl
6:7
6:0
6:0
63 24 132
3 .
Image 1
Alena Poslední
0:6
0:6
6:1
25 0 70
4 .
Image 1
David Tkac
2:6
0:6
1:6
4 -24 25

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
16.06.2020 00:10 4. Pavel Hauer S:6
16.06.2020 00:10 4. Miroslav Richter S:6
16.06.2020 00:10 4. Monika Kosturiková S:6
13.06.2020 09:30 4. Irena Matiscsáková S:6 Komentáře
18.05.2020 09:13 3. Pavel Končal S:6 Komentáře
18.05.2020 09:12 3. Martin Kaše S:6 Komentáře
18.05.2020 09:12 3. Pavel Hauer S:6 Komentáře
13.03.2020 17:00 3. Jan Turek TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
29.02.2020 09:00 3. Miroslav Richter TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
27.02.2020 20:25 3. Ondrej Hlavacek 6:S Komentáře
22.02.2020 11:00 3. Pavel Končal SK Sportcentrum Roudná 4:6
14.02.2020 17:00 3. Monika Kosturiková 6:0
02.02.2020 18:00 4. Monika Kosturiková 6:1
01.02.2020 16:21 4. František Štorek 6:S Komentáře
21.01.2020 13:00 4. Pavel Fejtek TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
17.01.2020 17:00 4. Jindřiška Slezáková 6:0
10.01.2020 17:00 4. Ivan Malý 6:0
02.01.2020 00:10 3. Pavel Vranka 6:S
30.12.2019 14:00 3. Pavel Hauer 3:6
22.12.2019 10:00 3. Václav Churavý TK Škoda Plzeň 2:6
20.12.2019 17:00 3. František Dobrý TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
03.12.2019 17:00 3. Pavel Fejtek 6:3
24.11.2019 15:00 4. Irena Matiscsáková TK Škoda Plzeň 6:2
20.11.2019 07:00 4. Pavel Fejtek TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
17.11.2019 11:00 4. Ivan Malý TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
13.11.2019 17:00 4. Jindřiška Slezáková 6:0
11.11.2019 20:00 4. František Štorek TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
21.10.2019 18:00 6. David Tkac SK Sportcentrum Roudná 6:0 Komentáře
16.10.2019 13:00 6. Alena Poslední SK Sportcentrum Roudná 6:0 Komentáře
09.10.2019 17:00 6. Pavel Fejtek Dobřany 6:7

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím