Image 1

Ondrej Hlavacek (31 let)

ID: 23948

Plzeň

  • 116 zápasů

    od roku 2015
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v TJ Lokomotiva Plzeň
  • 8 /56
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 116
    Zápasů v lize ( 60 / 50 / 6) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

3 . Úroveň A

227 bodů
18. místo (18. místo v mužích)
K.P. T.J. J.L. O.H. P.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Palka
6:3 6:4 6:3 6:0 70 30 325
2 .
Image 1
Tomáš Jirouch
3:6 6:2 6:2 6:1 58 24 307
3 .
Image 1
Jan Lisec
4:6 2:6 6:3 6:3 40 0 265
4 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
3:6 2:6 3:6 6:2 26 -24 227
5 .
Image 1
Pavel Hauer
0:6 1:6 3:6 2:6 6 -30 201

Jarní sezóna 2020

4 . Úroveň A

269 bodů
12. místo (12. místo v mužích)
O.H. M.Č. M.K. V.C. M.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
5:7
6:2 6:3 6:1 59 30 269
2 .
Image 1
Martin Černý
7:5
6:4 4:6 6:1 54 1 235
3 .
Image 1
Martin Kaše
2:6 4:6 6:2 6:0 44 0 224
4 .
Image 1
Václav Churavý
3:6 6:4 2:6 6:1 40 -1 219
5 .
Image 1
Martin Fajt
1:6 1:6 0:6 1:6 3 -30 153

5 . Úroveň A

237 bodů
14. místo (14. místo v mužích)
O.H. I.M. I.M. Z.M. O.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
6:1 6:2
6:3
6:S
72 30 237
2 .
Image 1
Irena Matiscsáková
1:6 6:3
6:S
6:S
54 24 213
3 .
Image 1
Ivan Malý
2:6 3:6
6:S
6:S
41 0 176
4 .
Image 1
Zdeněk Mensa
3:6
S:6
S:6
6:S
21 -24 132
5 .
Image 1
Ondřej Pondělík
S:6
S:6
S:6
S:6
0 -30 105

3 . Úroveň A

213 bodů
20. místo (19. místo v mužích)
M.R. V.Š. P.K. M.K. O.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Richter
4:6
6:S
6:0
6:S
60 30 315
2 .
Image 1
Václav Štengl
6:4 4:6 6:0
6:S
58 24 307
3 .
Image 1
Pavel Končal
S:6
6:4 6:0 2:6 38 0 263
4 .
Image 1
Monika Kosturiková
0:6 0:6 0:6 6:S 18 -24 219
5 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
S:6
S:6
6:2 S:6 18 -30 213

Podzimní sezóna 2019

2 . Úroveň A

190 bodů
12. místo (12. místo v mužích)
V.C. P.V. J.S. O.H. M.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Churavý
6:2
7:6
7:6
6:7 51 30 261
2 .
Image 1
Pavel Vranka
2:6 7:6 6:3 6:1 51 24 255
3 .
Image 1
Jiří Sladkovský
6:7
6:7 7:6 6:3 44 0 224
4 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
6:7
3:6 6:7 6:3 34 -24 190
5 .
Image 1
Michal Fürbacher
7:6 1:6 3:6 3:6 20 -30 170

1 . Úroveň A

222 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
J.B. P.C. R.Z. O.H. M.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Josef Bubeníček
6:2
7:6
6:1 6:3 67 30 322
2 .
Image 1
Pavel Cigler
2:6
6:2
6:1 6:1 58 24 307
3 .
Image 1
Roman Zajac
6:7
2:6
6:2
6:1
46 0 271
4 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
1:6 1:6
2:6
6:3 21 -24 222
5 .
Image 1
Michal Fürbacher
3:6 1:6
1:6
3:6 8 -30 203

2 . Úroveň A

260 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
O.H. M.F. P.K. P.V. M.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
7:6 6:7 7:6 6:3 50 30 260
2 .
Image 1
Michal Fürbacher
6:7 6:7 6:0 7:6 47 24 251
3 .
Image 1
Pavel Končal
7:6 7:6 3:6 6:4 45 0 225
4 .
Image 1
Pavel Vranka
6:7 0:6 6:3
6:S
42 -24 198
5 .
Image 1
Miroslav Richter
3:6 6:7 4:6
S:6
14 -30 164

3 . Úroveň A

266 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
O.H. M.F. P.H. V.C. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
3:6 6:2 6:2 6:3 56 30 266
2 .
Image 1
Michal Fürbacher
6:3 3:6 5:7 7:5 40 24 244
3 .
Image 1
Pavel Hauer
2:6 6:3 6:4 3:6 38 0 218
4 .
Image 1
Václav Churavý
2:6 7:5 4:6 6:3 38 -24 194
5 .
Image 1
Martin Kaše
3:6 5:7 6:3 3:6 28 -30 178

Letní sezóna 2019

3 . Úroveň A

224 bodů
17. místo (17. místo v mužích)
R.Z. T.J. J.S. O.H. M.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Roman Zajac
3:6
6:2
6:0
6:1
60 30 315
2 .
Image 1
Tomáš Jirouch
6:3
6:4 6:2 5:7 56 24 305
3 .
Image 1
Jiří Sladkovský
2:6
4:6 6:3 6:2 41 0 266
4 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
0:6
2:6 3:6 6:2 23 -24 224
5 .
Image 1
Martin Černý
1:6
7:5 2:6 2:6 20 -30 215

3 . Úroveň A

266 bodů
13. místo (13. místo v mužích)
A.S. M.R. O.H. P.H. V.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Andrej Suchanek
6:4 6:4 6:0 6:0 72 30 327
2 .
Image 1
Martin Rožánek
4:6 6:1 6:1 6:4 58 24 307
3 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
4:6 1:6 6:0 6:4 41 0 266
4 .
Image 1
Pavel Hauer
0:6 1:6 0:6 6:1 20 -24 221
5 .
Image 1
Vladimír Tureček
0:6 4:6 4:6 1:6 9 -30 204

4 . Úroveň A

227 bodů
12. místo (12. místo v mužích)
O.H. V.T. J.T. F.K. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
4:6 6:2 6:0 6:0 62 30 227
2 .
Image 1
Vladimír Tureček
6:4 6:3 6:7 6:0 60 24 219
3 .
Image 1
Jan Turek
2:6 3:6 6:4 6:3 38 0 173
4 .
Image 1
Filip Krišica
0:6 7:6 4:6 6:4 33 -24 144
5 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
0:6 0:6 3:6 4:6 7 -30 112

4 . Úroveň A

186 bodů
17. místo (17. místo v mužích)
P.H. M.Č. O.H. M.P. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Hauer
6:2
3:6
6:3
6:2 56 30 221
2 .
Image 1
Martin Černý
2:6
6:3
6:0
6:4
55 24 214
3 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
6:3 3:6
6:4
7:5 51 0 186
4 .
Image 1
Marek Palma
3:6
0:6
4:6
6:4
23 -24 134
5 .
Image 1
Martin Kaše
2:6
4:6
5:7
4:6
15 -30 120

Letní sezóna 2018

4 . Úroveň A

95 bodů
15. místo (15. místo v mužích)
R.V. O.H. P.H. M.Č. V.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Richard Vícha
6:2 6:2 6:3 6:2 51 0 105
2 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
2:6 6:2 6:1
6:S
41 0 95
3 .
Image 1
Pavel Hauer
2:6 2:6
7:5
6:S
26 0 80
4 .
Image 1
Martin Černý
3:6 1:6
5:7
6:S
21 0 75
5 .
Image 1
Vladimír Tureček
2:6
S:6
S:6
S:6
2 0 56

5 . Úroveň A

88 bodů
17. místo (17. místo v mužích)
O.H. M.B. J.Š. P.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
6:2 6:3 6:1 52 0 88
2 .
Image 1
Monika Baumanová
2:6 6:3 6:1 38 0 74
3 .
Image 1
Jiří Šebek
3:6 3:6
6:4
23 0 59
4 .
Image 1
Petra Hejduková
1:6 1:6
4:6
7 0 43

3 . Úroveň B

44 bodů
27. místo (23. místo v mužích)
M.R. M.K. P.H. D.Š. O.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Rožánek
6:4
6:0
6:2
6:4
62 0 107
2 .
Image 1
Martin Kaše
4:6
3:6
6:S
6:S 37 0 82
3 .
Image 1
Pavel Hauer
0:6
6:3
1:6 6:S 31 0 76
4 .
Image 1
Daniel Špale
2:6
S:6
6:1 S:S 14 0 59
5 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
4:6
S:6 S:6 S:S -1 0 44

3 . Úroveň A

55 bodů
23. místo (21. místo v mužích)
T.J. M.T. P.C. O.H. D.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Jarošík
6:2 6:4 7:6 6:3 57 0 87
2 .
Image 1
Michal Tauber
2:6 6:4 6:2 6:0 50 0 80
3 .
Image 1
Pavel Cigler
4:6 4:6 6:1 6:1 42 0 72
4 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
6:7 2:6 1:6 6:2 25 0 55
5 .
Image 1
Daniel Špale
3:6 0:6 1:6 2:6 6 0 36

Jarní sezóna 2018

2 . Úroveň A

66 bodů
10. místo (10. místo v mužích)
M.V. K.P. O.H. M.T. R.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Vácha
S:S 6:2 6:3 6:S 41 0 71
2 .
Image 1
Karel Palka
S:S 6:2 6:3 6:S 41 0 71
3 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
2:6 2:6 6:1 6:S 36 0 66
4 .
Image 1
Michal Tauber
3:6 3:6 1:6 6:S 22 0 52
5 .
Image 1
Radek Vojáček
S:6 S:6 S:6 S:6 0 0 30

2 . Úroveň A

82 bodů
11. místo (11. místo v mužích)
K.S. V.C. O.H. R.V. P.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Svozil
6:2 3:6 6:1 6:3 51 0 96
2 .
Image 1
Václav Churavý
2:6 6:4 7:6 7:5 41 0 86
3 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
6:3 4:6 7:6 6:7 37 0 82
4 .
Image 1
Richard Vícha
1:6 6:7 6:7 6:3 28 0 73
5 .
Image 1
Pavel Cigler
3:6 5:7 7:6 3:6 23 0 68

2 . Úroveň A

80 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
K.P. M.V. O.H. M.T. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Palka
6:7 6:3 6:2
6:S
52 0 97
2 .
Image 1
Martin Vácha
7:6 6:3 4:6 6:1 48 0 93
3 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
3:6 3:6 6:4 6:S 35 0 80
4 .
Image 1
Michal Tauber
2:6 6:4 4:6 6:S 35 0 80
5 .
Image 1
Jaroslav Král
S:6
1:6 S:6 S:6 1 0 46

1 . Úroveň A

60 bodů
15. místo (15. místo v mužích)
V.E. M.T. K.S. M.T. O.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Egermaier
6:3 7:5 6:2 6:0 62 0 122
2 .
Image 1
Milan Turek
3:6 7:5 6:4 6:0 48 0 108
3 .
Image 1
Karel Svozil
5:7 5:7 7:5 6:0 41 0 101
4 .
Image 1
Michal Tauber
2:6 4:6 5:7 6:0 29 0 89
5 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
0:6 0:6 0:6 0:6 0 0 60

Letní sezóna 2016

1 . Úroveň A

102 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
J.E. V.E. M.S. O.H. M.T. P.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Egermaier
6:2 6:S 6:0 6:0 6:3 65 0 140
2 .
Image 1
Václav Egermaier
2:6 6:S 6:4 7:5 6:1 49 0 124
3 .
Image 1
Martin Slepička
S:6 S:6 S:6 6:2 6:1 27 0 102
4 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
0:6 4:6 6:S 7:6 3:6 27 0 102
5 .
Image 1
Milan Turek
0:6 5:7 2:6 6:7 6:3 23 0 98
6 .
Image 1
Pavel Cigler
3:6 1:6 1:6 6:3 3:6 18 0 93

1 . Úroveň A

103 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
J.E. V.E. M.S. O.H. T.J. T.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Egermaier
7:6 6:1 6:0 6:4 6:3 61 0 136
2 .
Image 1
Václav Egermaier
6:7 6:2 6:3 6:4 7:5 51 0 126
3 .
Image 1
Martin Slepička
1:6 2:6 6:1 6:0 7:5 41 0 116
4 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
0:6 3:6 1:6 6:3 6:2 28 0 103
5 .
Image 1
Tomáš Jarošík
4:6 4:6 0:6 3:6 6:3 20 0 95
6 .
Image 1
Tomáš Jirouch
3:6 5:7 5:7 2:6 3:6 14 0 89

2 . Úroveň A

121 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
O.H. T.J. M.T. P.B. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
6:3 6:4 6:1 6:S 61 0 121
2 .
Image 1
Tomáš Jirouch
3:6 6:1 6:0 6:S 53 0 113
3 .
Image 1
Michal Tauber
4:6 1:6 6:1 6:S 37 0 97
4 .
Image 1
Petr Bakaj
1:6 0:6 1:6
6:S
17 0 77
5 .
Image 1
Jaroslav Králík
S:6 S:6 S:6
S:6
0 0 60

1 . Úroveň A

83 bodů
11. místo (11. místo v mužích)
J.E. V.E. M.S. O.H. T.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Egermaier
3:6
7:5 6:0 6:0 52 0 112
2 .
Image 1
Václav Egermaier
6:3
1:6
6:3 6:4 45 0 105
3 .
Image 1
Martin Slepička
5:7
6:1
3:6 6:2 41 0 101
4 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
0:6 3:6 6:3 5:7 23 0 83
5 .
Image 1
Tomáš Jirouch
0:6 4:6 2:6 7:5 19 0 79

Jarní sezóna 2016

1 . Úroveň A

78 bodů
5. místo (4. místo v mužích)
M.S. O.H. F.D. P.B. H.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Slepička
6:3 6:1 6:2 6:S 63 0 108
2 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
3:6 3:6 7:6 6:S 33 0 78
3 .
Image 1
František Drs
1:6 6:3 S:S 6:S 26 0 71
4 .
Image 1
Petr Boháč
2:6 6:7 S:S 6:S 18 0 63
5 .
Image 1
Hana Reitspiesová
S:6 S:6 S:6 S:6 0 0 45

2 . Úroveň A

98 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
O.H. F.D. P.H. J.K. F.A. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
6:0 6:2 6:1 6:1 68 0 98
2 .
Image 1
František Drs
0:6 7:6 6:2 6:1 45 0 75
3 .
Image 1
Pavel Hauer
2:6 6:7 6:3 6:0 41 0 71
4 .
Image 1
Jaroslav Král
1:6 2:6 3:6 6:2 22 0 52
5 .
Image 1
Filip Albl
1:6 1:6 0:6 2:6 4 0 34

1 . Úroveň A

67 bodů
9. místo (8. místo v mužích)
H.R. V.E. M.S. O.H. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Hana Reitspiesová
1:6 6:0 6:2 6:2 51 0 96
2 .
Image 1
Václav Egermaier
6:1 6:2 6:4 S:S 42 0 87
3 .
Image 1
Martin Slepička
0:6 2:6 6:0 6:1 37 0 82
4 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
2:6 4:6 0:6 6:2 22 0 67
5 .
Image 1
Jaroslav Král
2:6 S:S 1:6 2:6 0 0 45

1 . Úroveň A

81 bodů
4. místo (3. místo v mužích)
M.S. V.E. O.H. V.C. P.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Slepička
7:6 6:4
6:1
6:1 60 0 105
2 .
Image 1
Václav Egermaier
6:7 6:3 6:1 6:2 54 0 99
3 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
4:6 3:6 6:4 6:3 36 0 81
4 .
Image 1
Václav Churavý
1:6
1:6 4:6 6:1 23 0 68
5 .
Image 1
Pavel Hauer
1:6 2:6 3:6 1:6 7 0 52

Podzimní sezóna 2015

2 . Úroveň A

101 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
O.H. J.K. J.S. M.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
6:0 6:1 6:0 71 0 101
2 .
Image 1
Josef Kutil
0:6 3:6 7:5 21 0 51
3 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
1:6 6:3
S:S
14 0 44
4 .
Image 1
Miloslav Feřt
0:6 5:7
S:S
0 0 30

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
10.07.2020 08:00 3. Jan Lisec 3:6
08.07.2020 08:30 3. Pavel Hauer TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
04.07.2020 10:00 3. Tomáš Jirouch TK Škoda Plzeň 2:6
23.06.2020 18:00 3. Karel Palka TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
11.06.2020 16:00 4. Václav Churavý TK Škoda Plzeň 6:3
01.06.2020 19:00 4. Martin Fajt TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
26.05.2020 18:00 4. Martin Kaše TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
25.05.2020 19:00 4. Martin Černý TJ Lokomotiva Plzeň 5:7 Komentáře
19.05.2020 20:26 5. Ondřej Pondělík 6:S Komentáře
19.05.2020 19:00 5. Zdeněk Mensa TJ Lokomotiva Plzeň 6:3 Komentáře
06.05.2020 17:00 5. Ivan Malý 6:2
27.04.2020 19:00 5. Irena Matiscsáková TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
04.03.2020 00:10 3. Monika Kosturiková S:6
28.02.2020 06:53 3. Miroslav Richter S:6 Komentáře
27.02.2020 20:25 3. Václav Štengl S:6 Komentáře
25.02.2020 18:00 3. Pavel Končal TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
27.01.2020 20:00 2. Michal Fürbacher TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
25.01.2020 14:30 2. Jiří Sladkovský TJ Lokomotiva Plzeň 6:7
13.01.2020 18:00 2. Pavel Vranka TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
12.01.2020 12:00 2. Václav Churavý TK Škoda Plzeň 6:7 Komentáře
29.12.2019 08:00 1. Josef Bubeníček TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
27.12.2019 16:00 1. Michal Fürbacher SK Sportcentrum Roudná 6:3
23.12.2019 12:00 1. Roman Zajac TK Slavia Plzeň 2:6 Komentáře
12.12.2019 20:00 1. Pavel Cigler TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
28.11.2019 08:00 2. Pavel Končal TJ Lokomotiva Plzeň 6:7
27.11.2019 19:00 2. Pavel Vranka TJ Lokomotiva Plzeň 7:6
25.11.2019 08:00 2. Michal Fürbacher TJ Lokomotiva Plzeň 7:6
23.11.2019 12:00 2. Miroslav Richter TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
29.10.2019 16:00 3. Michal Fürbacher SK Sportcentrum Roudná 3:6
27.10.2019 15:00 3. Pavel Hauer TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
23.10.2019 16:30 3. Václav Churavý TK Škoda Plzeň 6:2
15.10.2019 17:00 3. Martin Kaše TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
30.09.2019 18:00 3. Jiří Sladkovský TK Slavia Plzeň 3:6
30.09.2019 17:00 3. Martin Černý TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
20.09.2019 17:00 3. Roman Zajac TJ Lokomotiva Plzeň 0:6 Komentáře
08.09.2019 09:30 3. Tomáš Jirouch TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
01.09.2019 18:00 3. Vladimír Tureček SK Sportcentrum Roudná 6:4
30.08.2019 19:00 3. Andrej Suchanek TJ Lokomotiva Plzeň 4:6
26.08.2019 18:00 3. Pavel Hauer TJ Lokomotiva Plzeň 6:0
14.08.2019 19:00 3. Martin Rožánek TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
30.07.2019 18:00 4. Jan Turek Sportpenzion Pohoda 6:2
29.07.2019 17:30 4. Jindřiška Slezáková TJ Lokomotiva Plzeň 6:0
18.07.2019 19:00 4. Vladimír Tureček TJ Lokomotiva Plzeň 4:6
17.07.2019 17:00 4. Filip Krišica TJ Lokomotiva Plzeň 6:0
30.06.2019 10:00 4. Martin Kaše SK Sportcentrum Roudná 7:5
27.06.2019 17:00 4. Pavel Hauer 1. ČLTK 6:3
24.06.2019 19:00 4. Marek Palma TJ Lokomotiva Plzeň 6:4 Komentáře
23.06.2019 18:00 4. Martin Černý TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
26.09.2018 17:00 4. Pavel Hauer TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
26.09.2018 09:28 4. Vladimír Tureček 6:S Komentáře
24.09.2018 18:00 4. Richard Vícha TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
06.09.2018 18:00 4. Martin Černý 1. ČLTK 6:1
30.08.2018 18:00 5. Monika Baumanová TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
23.08.2018 17:00 5. Jiří Šebek TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
21.08.2018 18:00 5. Petra Hejduková TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
06.08.2018 07:18 3. Daniel Špale S:S
11.07.2018 17:30 3. Martin Rožánek TJ Lokomotiva Plzeň 4:6 Komentáře
30.06.2018 18:00 3. Pavel Cigler TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
20.06.2018 17:00 3. Tomáš Jarošík TJ Lokomotiva Plzeň 6:7
18.06.2018 19:00 3. Michal Tauber TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
15.06.2018 17:00 3. Daniel Špale TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
04.06.2018 12:21 2. Radek Vojáček 6:S
31.05.2018 19:00 2. Karel Palka TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
30.05.2018 18:00 2. Martin Vácha TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
29.05.2018 18:00 2. Michal Tauber TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
27.04.2018 17:00 2. Pavel Cigler TJ Lokomotiva Plzeň 6:7
25.04.2018 17:00 2. Václav Churavý SK Sportcentrum Roudná 4:6
23.04.2018 18:00 2. Karel Svozil TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
09.04.2018 18:00 2. Richard Vícha 7:6
26.03.2018 18:00 2. Martin Vácha 3:6
25.03.2018 17:30 2. Michal Tauber TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
21.03.2018 20:00 2. Karel Palka TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
24.02.2018 17:00 1. Václav Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 0:6
24.02.2018 16:00 1. Milan Turek TJ Lokomotiva Plzeň 0:6
19.02.2018 19:00 1. Karel Svozil TJ Lokomotiva Plzeň 0:6
17.02.2018 16:00 1. Michal Tauber TJ Lokomotiva Plzeň 0:6
22.09.2016 17:00 1. Jiří Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 0:6
22.09.2016 16:00 1. Václav Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 4:6
16.09.2016 18:00 1. Pavel Cigler TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
08.09.2016 17:00 1. Milan Turek TJ Lokomotiva Plzeň 7:6
29.08.2016 17:00 1. Václav Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
23.08.2016 08:00 1. Tomáš Jarošík TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
12.08.2016 17:00 1. Martin Slepička TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
11.08.2016 17:00 1. Jiří Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 0:6
08.08.2016 19:00 1. Tomáš Jirouch TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
20.07.2016 18:30 2. Petr Bakaj TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
19.07.2016 20:00 2. Michal Tauber TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
14.07.2016 19:00 2. Tomáš Jirouch TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
21.06.2016 20:00 1. Václav Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
20.06.2016 19:00 1. Jiří Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 0:6
13.06.2016 19:30 1. Martin Slepička TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
09.06.2016 19:30 1. Tomáš Jirouch TJ Lokomotiva Plzeň 5:7
29.05.2016 18:00 1. Petr Boháč TJ Lokomotiva Plzeň 7:6
17.05.2016 19:00 1. Martin Slepička TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
09.05.2016 19:00 1. František Drs TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
25.04.2016 18:30 2. Pavel Hauer SK Sportcentrum Roudná 6:2
17.04.2016 10:00 2. Jaroslav Král SK Sportcentrum Roudná 6:1
12.04.2016 19:00 2. František Drs SK Sportcentrum Roudná 6:0
06.04.2016 19:00