Monika Kosturiková

Monika Kosturiková (43 let)

ID: 33087

Plzeň

  • 47 zápasů

    od roku 2019
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v TJ Lokomotiva Plzeň
  • 19 /31
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 47
    Zápasů v lize ( 17 / 28 / 2) 1 turnaj

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

4 . Úroveň A

60 bodů
24. místo (4. místo v ženách)
M.R. Z.M. I.M. I.M. A.P. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Richter
6:0 16 30 136
2 .
Image 1
Zdeněk Mensa
6:3
14 24 128
3 .
Image 1
Ivan Malý
6:4 13 0 103
4 .
Image 1
Irena Matiscsáková
4:6 3 0 93
5 .
Image 1
Alena Poslední
0:6
3:6
2 -24 68
6 .
Image 1
Monika Kosturiková
0 -30 60

3 . Úroveň A

131 bodů
18. místo (1. místo v ženách)
M.K. J.S. V.C. P.H. M.K. Z.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Kaše
6:4 6:4 6:3 6:0 6:2 81 30 246
2 .
Image 1
Jiří Sladkovský
4:6 6:4 6:1 6:0 6:1 71 24 230
3 .
Image 1
Václav Churavý
4:6 4:6 6:2 6:2 6:0 50 0 185
4 .
Image 1
Pavel Hauer
3:6 1:6 2:6 6:1
6:S
38 0 173
5 .
Image 1
Monika Kosturiková
0:6 0:6 2:6 1:6 6:3 20 -24 131
6 .
Image 1
Zdeněk Mensa
2:6 1:6 0:6
S:6
3:6 6 -30 111

4 . Úroveň A

199 bodů
15. místo (1. místo v ženách)
P.K. M.K. I.M. J.S. T.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Končal
6:0 6:0 6:0 6:0 80 30 245
2 .
Image 1
Monika Kosturiková
0:6 6:1 1:6 6:0 40 24 199
3 .
Image 1
Ivan Malý
0:6 1:6 6:3 6:1 37 0 172
4 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
0:6 6:1 3:6
S:6
22 -24 133
5 .
Image 1
Tomáš Nižňan
0:6 0:6 1:6
6:S
19 -30 124

Letní sezóna 2019

7 . Úroveň A

136 bodů
27. místo (2. místo v ženách)
M.K. M.G. F.K. D.T. J.S. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Monika Kosturiková
6:0
3:6
6:1
6:S
6:S
61 30 136
2 .
Image 1
Michaela Gombitová
0:6
6:S
6:3
6:S
6:S
56 24 125
3 .
Image 1
Filip Krišica
6:3
S:6
6:3
6:S
6:S
56 0 101
4 .
Image 1
David Tkac
1:6 3:6 3:6
6:S
6:S
33 0 78
5 .
Image 1
Jana Slavíková
S:6
S:6
S:6
S:6
6:S
14 -24 35
6 .
Image 1
Jiří Šebek
S:6
S:6
S:6
S:6
S:6
0 -30 15

6 . Úroveň A

82 bodů
32. místo (5. místo v ženách)
M.R. J.S. I.M. D.T. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Richter
6:2 6:1 6:0 6:1 76 30 196
2 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
2:6 7:6 7:5 6:4 46 24 160
3 .
Image 1
Irena Matiscsáková
1:6 6:7 6:3 3:6 28 0 118
4 .
Image 1
David Tkac
0:6 5:7 3:6 6:0 28 -24 94
5 .
Image 1
Monika Kosturiková
1:6 4:6 6:3 0:6 22 -30 82

5 . Úroveň A

110 bodů
26. místo (3. místo v ženách)
M.K. M.P. M.F. M.K. I.M. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Kaše
7:5 7:6 6:0 6:0 6:1 69 30 189
2 .
Image 1
Marek Palma
5:7 6:3
6:0
6:0
6:1
65 24 179
3 .
Image 1
Michal Fürbacher
6:7 3:6 6:3 6:4 6:3 49 0 139
4 .
Image 1
Monika Kosturiková
0:6
0:6
3:6 2:6 6:0 20 0 110
5 .
Image 1
Irena Matiscsáková
0:6 0:6 4:6 6:2 2:6 19 -24 85
6 .
Image 1
Jiří Šebek
1:6
1:6
3:6 0:6 6:2 18 -30 78

5 . Úroveň A

123 bodů
25. místo (3. místo v ženách)
V.T. J.S. J.Š. M.K. P.H. Z.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vladimír Tureček
6:1 6:0 6:0 6:4 6:4 73 30 193
2 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
1:6 6:3 6:3 6:1 6:3 58 24 172
3 .
Image 1
Jiří Šebek
0:6 3:6 6:3 6:3 6:4 43 0 133
4 .
Image 1
Monika Kosturiková
0:6 3:6 3:6 6:1 6:2 33 0 123
5 .
Image 1
Petra Hejduková
4:6 1:6 3:6 1:6 6:2 21 -24 87
6 .
Image 1
Zdeněk Mensa
4:6 3:6 4:6 2:6 2:6 12 -30 72

Jarní sezóna 2019

2 . Úroveň A

110 bodů
17. místo (2. místo v ženách)
T.P. T.J. M.R. J.R. P.H. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Pánovec
6:S
6:3 6:3 6:2 6:1 71 30 236
2 .
Image 1
Tomáš Jarošík
S:6
6:2 6:0 6:0 6:0 62 24 221
3 .
Image 1
Martin Rožánek
3:6 2:6 6:1 6:0 6:0 51 0 186
4 .
Image 1
Jiří Rieger
3:6 0:6 1:6
6:3
6:4
30 0 165
5 .
Image 1
Pavel Hauer
2:6 0:6 0:6
3:6
6:1 19 -24 130
6 .
Image 1
Monika Kosturiková
1:6 0:6 0:6
4:6
1:6 5 -30 110

4 . Úroveň A

137 bodů
11. místo (1. místo v ženách)
M.K. I.M. M.M. D.T. J.Š. M.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Monika Kosturiková
6:1 4:6 6:2 6:1 6:1 62 30 137
2 .
Image 1
Irena Matiscsáková
1:6 6:2 6:1 4:6 6:0 49 24 118
3 .
Image 1
Martin Molnár
6:4 2:6 3:6 6:3 6:3 45 0 90
4 .
Image 1
David Tkac
2:6 1:6 6:3
6:S
4:6 34 0 79
5 .
Image 1
Jiří Šebek
1:6 6:4 3:6
S:6
6:0 32 -24 53
6 .
Image 1
Michaela Gombitová
1:6 0:6 3:6 6:4 0:6 16 -30 31

4 . Úroveň A

82 bodů
20. místo (3. místo v ženách)
J.S. A.Z. M.M. M.K. M.G. D.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Sladkovský
6:0 6:0 6:1 6:0 6:0 79 30 154
2 .
Image 1
Andrea Zemanová
0:6 7:5 6:3 6:0 6:2 56 24 125
3 .
Image 1
Martin Molnár
0:6 5:7 7:5 6:0 6:1 47 0 92
4 .
Image 1
Monika Kosturiková
1:6 3:6 5:7 6:1 6:1 37 0 82
5 .
Image 1
Michaela Gombitová
0:6 0:6 0:6 1:6 6:3 15 -24 36
6 .
Image 1
David Tkac
0:6 2:6 1:6 1:6 3:6 6 -30 21

4 . Úroveň A

84 bodů
20. místo (3. místo v ženách)
J.Š. I.M. M.K. A.Z. M.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Šebek
7:5 6:2
6:1
6:S
70 30 190
2 .
Image 1
Irena Matiscsáková
5:7 6:2
6:S
6:S
59 24 173
3 .
Image 1
Monika Kosturiková
2:6 2:6 S:S S:S -6 0 84
4 .
Image 1
Andrea Zemanová
1:6
S:6
S:S S:S -9 -24 57
5 .
Image 1
Miloslav Ježek
S:6
S:6
S:S S:S -10 -30 50

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
27.11.2019 10:00 3. Václav Churavý TK Škoda Plzeň 2:6
22.11.2019 09:00 3. Jiří Sladkovský TJ Lokomotiva Plzeň 0:6
15.11.2019 17:00 3. Zdeněk Mensa SK Sportcentrum Roudná 6:3
08.11.2019 17:00 3. Pavel Hauer Dobřany 1:6
03.11.2019 11:00 3. Martin Kaše TJ Lokomotiva Plzeň 0:6
22.10.2019 17:00 4. Jindřiška Slezáková SK Sportcentrum Roudná 1:6
13.10.2019 14:00 4. Ivan Malý SK Sportcentrum Roudná 6:1
10.10.2019 10:00 4. Pavel Končal SK Sportcentrum Roudná 0:6
06.10.2019 17:00 4. Tomáš Nižňan TJ Lokomotiva Plzeň 6:0
29.09.2019 21:45 7. Jana Slavíková 6:S Komentáře
20.09.2019 17:00 7. David Tkac SK Sportcentrum Roudná 6:1
16.09.2019 08:13 7. Jiří Šebek 6:S Komentáře
13.09.2019 17:00 7. Michaela Gombitová SK Sportcentrum Roudná 6:0
08.09.2019 15:00 7. Filip Krišica SK Sportcentrum Roudná 3:6 Komentáře
30.08.2019 17:00 6. Jindřiška Slezáková TK Škoda Plzeň 4:6
15.08.2019 13:00 6. Irena Matiscsáková TK Škoda Plzeň 6:3
11.08.2019 18:00 6. David Tkac TJ Lokomotiva Plzeň 0:6
09.08.2019 18:00 6. Miroslav Richter TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
31.07.2019 18:00 5. Jiří Šebek Dobřany 6:0
31.07.2019 10:00 5. Martin Kaše TJ Lokomotiva Plzeň 0:6
18.07.2019 18:00 5. Marek Palma TJ Lokomotiva Plzeň 0:6 Komentáře
11.07.2019 13:00 5. Irena Matiscsáková TK Škoda Plzeň 2:6
10.07.2019 10:00 5. Michal Fürbacher TK Škoda Plzeň 3:6
25.06.2019 18:00 5. Jindřiška Slezáková SK Sportcentrum Roudná 3:6
23.06.2019 17:00 5. Jiří Šebek Dobřany 3:6
13.06.2019 18:00 5. Petra Hejduková SK Sportcentrum Roudná 6:1
09.06.2019 18:00 5. Zdeněk Mensa SK Sportcentrum Roudná 6:2
06.06.2019 19:00 5. Vladimír Tureček SK Sportcentrum Roudná 0:6
02.06.2019 10:00 2. Pavel Hauer 1:6
26.05.2019 11:00 2. Martin Rožánek TJ Lokomotiva Plzeň 0:6
26.05.2019 10:00 2. Tomáš Pánovec TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
14.05.2019 09:00 2. Tomáš Jarošík TJ Lokomotiva Plzeň 0:6
05.05.2019 14:00 2. Jiří Rieger 4:6 Komentáře
30.04.2019 20:00 4. David Tkac Dobřany 6:2
28.04.2019 19:00 4. Michaela Gombitová Dobřany 6:1
18.04.2019 17:00 4. Martin Molnár Dobřany 4:6
07.04.2019 18:00 4. Jiří Šebek Dobřany 6:1
05.04.2019 18:00 4. Irena Matiscsáková TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
27.03.2019 20:00 4. David Tkac TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
22.03.2019 20:00 4. Michaela Gombitová TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
17.03.2019 18:30 4. Jiří Sladkovský 1:6
13.03.2019 19:00 4. Andrea Zemanová 3:6
10.03.2019 18:30 4. Martin Molnár TJ Lokomotiva Plzeň 5:7
04.03.2019 00:10 4. Andrea Zemanová S:S
04.03.2019 00:10 4. Miloslav Ježek S:S
27.02.2019 18:00 4. Irena Matiscsáková Dobřany 2:6
27.02.2019 18:00 4. Jiří Šebek Dobřany 2:6

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím