Načítám…
Image 1

Josef Kutil (30 let)

ID: 22746

Plzeň

  • 113 zápasů

    od roku 2015
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Skreč
    • Prohra
    • Prohra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v TJ Lokomotiva Plzeň
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 113
    Zápasů v lize ( 38 / 65 / 10) 1 turnaj

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2017

3 . Úroveň A

19 bodů
19. místo (17. místo v mužích)
M.R. F.D. I.M. J.S. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Richter
6:2 6:4 6:3 6:0 63 0 78
2 .
Image 1
František Drs
2:6 6:2 6:0 6:S 51 0 66
3 .
Image 1
Irena Matiscsáková
4:6 2:6 6:3 6:S 36 0 51
4 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
3:6 0:6 3:6 6:4 20 0 35
5 .
Image 1
Josef Kutil
0:6 S:6 S:6 4:6 4 0 19

3 . Úroveň B

20 bodů
18. místo (16. místo v mužích)
J.S. J.K. A.K. V.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
6:3 S:S S:S 6 0 36
2 .
Image 1
Josef Kutil
3:6 S:S S:S -10 0 20
3 .
Image 1
Adam Klose
S:S S:S S:S -21 0 9
4 .
Image 1
Václav Hejda
S:S S:S S:S -21 0 9

4 . Úroveň A

40 bodů
17. místo (15. místo v mužích)
A.K. J.K. J.Š. J.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adam Klose
6:1
6:1
S:S 39 0 54
2 .
Image 1
Josef Kutil
1:6
6:7
7:6 25 0 40
3 .
Image 1
Jiří Šebek
1:6
7:6
5:7
24 0 39
4 .
Image 1
Jaroslav Molcar
S:S 6:7
7:5
18 0 33

3 . Úroveň B

22 bodů
19. místo (17. místo v mužích)
B.F. J.K. A.K. J.K. J.N. J.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Bohuslav Fiala
2:6 0:6 6:S
6:3
6:3 38 0 53
2 .
Image 1
Jan Kopta
6:2 S:S 6:1
6:0
S:S 33 0 48
3 .
Image 1
Adam Klose
6:0 S:S 6:0 S:S S:S 16 0 31
4 .
Image 1
Josef Kutil
S:6 1:6 0:6
7:6
S:S 7 0 22
5 .
Image 1
Jana Nachlinger
3:6
0:6
S:S
6:7
3:6 5 0 20
6 .
Image 1
Jaroslav Molcar
3:6 S:S S:S S:S 6:3 2 0 17

Letní sezóna 2017

4 . Úroveň B

23 bodů
27. místo (23. místo v mužích)
M.S. J.K. J.M. M.H. D.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Sucharda
4:6 6:4
5:7
6:3 38 0 53
2 .
Image 1
Josef Kutil
6:4 4:6 S:S S:S 8 0 23
3 .
Image 1
Jaroslav Molcar
4:6 6:4 S:S S:S 8 0 23
4 .
Image 1
Míra Hejduk
7:5
S:S S:S S:S -2 0 13
5 .
Image 1
David Čermák
3:6 S:S S:S S:S -12 0 3

4 . Úroveň A

36 bodů
28. místo (23. místo v mužích)
F.D. J.S. I.M. J.K. A.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
František Drs
7:6 6:3 6:2
6:S
58 0 73
2 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
6:7 S:S 6:4
6:S
30 0 45
3 .
Image 1
Irena Matiscsáková
3:6 S:S 6:S
6:S
28 0 43
4 .
Image 1
Josef Kutil
2:6 4:6 S:6
6:S
21 0 36
5 .
Image 1
Alena Poslední
S:6
S:6
S:6
S:6
0 0 15

4 . Úroveň B

56 bodů
20. místo (19. místo v mužích)
A.P. J.K. M.J. J.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Alena Poslední
4:6 6:S
6:4
44 0 59
2 .
Image 1
Josef Kutil
6:4 7:5 4:6 41 0 56
3 .
Image 1
Marta Jíšová
S:6 5:7 6:2 28 0 43
4 .
Image 1
Jana Nachlinger
4:6
6:4 2:6 27 0 42

4 . Úroveň A

22 bodů
29. místo (24. místo v mužích)
M.R. J.S. T.Č. A.P. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Richter
6:2 6:2 6:1 6:1 66 0 81
2 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
2:6 7:6
6:0
6:1 49 0 64
3 .
Image 1
Tereza Čermáková
2:6 6:7 6:1 6:0 43 0 58
4 .
Image 1
Alena Poslední
1:6
0:6
1:6
7:5
15 0 30
5 .
Image 1
Josef Kutil
1:6 1:6 0:6
5:7
7 0 22

Jarní sezóna 2017

3 . Úroveň B

61 bodů
13. místo (12. místo v mužích)
A.P. J.K. J.N. M.M. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Alena Poslední
6:4
6:4
6:4
6:3
57 0 72
2 .
Image 1
Josef Kutil
4:6
7:6 6:3 6:S 46 0 61
3 .
Image 1
Jana Nachlinger
4:6
6:7
7:5
6:S 38 0 53
4 .
Image 1
Martin Molnár
4:6 3:6
5:7
6:S 27 0 42
5 .
Image 1
Martin Minárik
3:6
S:6 S:6 S:6 3 0 18

3 . Úroveň A

33 bodů
18. místo (15. místo v mužích)
P.S. J.S. T.Č. J.K. I.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Skala
6:1 6:4 6:0
6:S
64 0 79
2 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
1:6 6:3 6:2
6:S
47 0 62
3 .
Image 1
Tereza Čermáková
4:6 3:6 6:3
6:S
37 0 52
4 .
Image 1
Josef Kutil
0:6 2:6 3:6 7:5 18 0 33
5 .
Image 1
Irena Matiscsáková
S:6
S:6
S:6
5:7 5 0 20

3 . Úroveň B

65 bodů
10. místo (10. místo v mužích)
J.K. J.S. M.M. M.M. M.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Josef Kutil
4:6 6:0 7:5
6:S
50 0 65
2 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
6:4 6:0 S:S 6:S 42 0 57
3 .
Image 1
Martin Molnár
0:6 0:6 6:1 6:S 32 0 47
4 .
Image 1
Martin Minárik
5:7 S:S 1:6 6:S 16 0 31
5 .
Image 1
Michal Fürbacher
S:6
S:6 S:6 S:6 0 0 15

3 . Úroveň A

34 bodů
18. místo (15. místo v mužích)
P.S. I.M. J.S. T.Č. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Skala
6:4 6:3
6:2
6:1 62 0 77
2 .
Image 1
Irena Matiscsáková
4:6 6:4 7:6 6:3 45 0 60
3 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
3:6 4:6 3:6 6:1 27 0 42
4 .
Image 1
Tereza Čermáková
2:6
6:7 6:3 4:6 27 0 42
5 .
Image 1
Josef Kutil
1:6 3:6 1:6 6:4 19 0 34

Podzimní sezóna 2016

3 . Úroveň B

63 bodů
10. místo (10. místo v mužích)
M.H. J.K. M.R. J.N. M.M. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Míra Hejduk
6:1 3:6 6:1 6:S 6:1 56 0 71
2 .
Image 1
Josef Kutil
1:6 6:2 7:5 6:S 6:3 48 0 63
3 .
Image 1
Miroslav Richter
6:3 2:6 2:6 7:5 6:0 40 0 55
4 .
Image 1
Jana Nachlinger
1:6 5:7 6:2 6:3
7:5
40 0 55
5 .
Image 1
Martin Minárik
S:6 S:6 5:7 3:6 6:1 20 0 35
6 .
Image 1
Martin Molnár
1:6 3:6 0:6
5:7
1:6 8 0 23

4 . Úroveň A

51 bodů
17. místo (14. místo v mužích)
J.M. J.K. M.M. J.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jaroslav Molcar
6:0
6:4
6:2 64 0 79
2 .
Image 1
Josef Kutil
0:6
7:5 6:4 36 0 51
3 .
Image 1
Martin Molnár
4:6
5:7
6:0
36 0 51
4 .
Image 1
Jana Nachlinger
2:6 4:6
0:6
8 0 23

3 . Úroveň B

55 bodů
16. místo (13. místo v mužích)
T.Č. A.B. I.M. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tereza Čermáková
2:6 7:6 6:0 43 0 73
2 .
Image 1
Adam Bartoníček
6:2 6:4 S:6 40 0 70
3 .
Image 1
Irena Matiscsáková
6:7 4:6 6:4 32 0 62
4 .
Image 1
Josef Kutil
0:6 6:S 4:6 25 0 55

4 . Úroveň A

34 bodů
20. místo (17. místo v mužích)
A.B. J.K. M.H. J.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adam Bartoníček
6:4 6:1 6:0 66 0 81
2 .
Image 1
Josef Kutil
4:6 S:S 6:2 19 0 34
3 .
Image 1
Míra Hejduk
1:6 S:S
7:5
11 0 26
4 .
Image 1
Jana Nachlinger
0:6 2:6
5:7
10 0 25

Letní sezóna 2016

4 . Úroveň B

48 bodů
28. místo (25. místo v mužích)
M.B. L.V. M.J. J.K. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Bartuška
6:3 6:2 6:1 6:4 62 0 92
2 .
Image 1
Lukáš Voráček
3:6 6:2 6:2
S:S
30 0 60
3 .
Image 1
Marta Jíšová
2:6 2:6 6:2 5:7 25 0 55
4 .
Image 1
Josef Kutil
1:6 2:6 2:6 7:5 18 0 48
5 .
Image 1
Míra Hejduk
4:6
S:S
7:5 5:7 17 0 47

5 . Úroveň A

59 bodů
26. místo (24. místo v mužích)
M.B. J.K. M.K. J.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Bartuška
6:2 6:1 6:0 68 0 83
2 .
Image 1
Josef Kutil
2:6 6:S 6:2 44 0 59
3 .
Image 1
Martin Král
1:6 S:6 6:1 24 0 39
4 .
Image 1
Jana Nachlinger
0:6 2:6 1:6 4 0 19

4 . Úroveň B

39 bodů
32. místo (29. místo v mužích)
F.Š. M.J. M.H. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
František Štorek
6:2
6:3
6:2 62 0 92
2 .
Image 1
Marta Jíšová
2:6
6:1 6:2 47 0 77
3 .
Image 1
Míra Hejduk
3:6
1:6 6:2 26 0 56
4 .
Image 1
Josef Kutil
2:6 2:6 2:6 9 0 39

4 . Úroveň A

22 bodů
30. místo (27. místo v mužích)
M.R. M.Č. J.Š. M.H. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Rožánek
6:2
6:1
6:0
6:0 69 0 84
2 .
Image 1
Martin Černý
2:6
6:2
6:2
6:0 52 0 67
3 .
Image 1
Jaroslav Šedivec
1:6
2:6
6:3 7:5 31 0 46
4 .
Image 1
Míra Hejduk
0:6
2:6
3:6 6:2 21 0 36
5 .
Image 1
Josef Kutil
0:6 0:6 5:7 2:6 7 0 22

Jarní sezóna 2016

3 . Úroveň B

57 bodů
13. místo (11. místo v mužích)
I.M. M.H. J.S. J.K. M.M. S.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Irena Matiscsáková
6:2 6:4 6:2 6:0 6:0 65 0 80
2 .
Image 1
Míra Hejduk
2:6 5:7 6:3 6:2 6:1 45 0 60
3 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
4:6 7:5 5:7 6:1 6:0 45 0 60
4 .
Image 1
Josef Kutil
2:6 3:6 7:5 6:1 6:0 42 0 57
5 .
Image 1
Martin Molnár
0:6 2:6 1:6 1:6 6:1 18 0 33
6 .
Image 1
Svatopluk Krsek
0:6 1:6 0:6 0:6 1:6 2 0 17

3 . Úroveň B

38 bodů
16. místo (15. místo v mužích)
J.K. J.L. J.K. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jaroslav Králík
6:0
6:0
6:0
72 0 87
2 .
Image 1
Jiří Löffelman
0:6
6:3 7:6 36 0 51
3 .
Image 1
Josef Kutil
0:6
3:6 6:4 23 0 38
4 .
Image 1
Martin Molnár
0:6
6:7 4:6 13 0 28

3 . Úroveň A

39 bodů
16. místo (13. místo v mužích)
F.D. F.A. J.K. P.I. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
František Drs
6:1 6:2 6:S 64 0 79
2 .
Image 1
Filip Albl
1:6 6:1 6:S 44 0 59
3 .
Image 1
Josef Kutil
2:6 1:6 6:S 24 0 39
4 .
Image 1
Petr Ivanič
S:6 S:6 S:6 0 0 15

2 . Úroveň A

47 bodů
13. místo (10. místo v mužích)
H.R. J.K. L.V. J.K. P.I. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Hana Reitspiesová
6:1 6:1 6:0 6:S 67 0 97
2 .
Image 1
Jaroslav Král
1:6 6:2 6:2 6:S 48 0 78
3 .
Image 1
Lukáš Voráček
1:6 2:6 6:0 4:6 25 0 55
4 .
Image 1
Josef Kutil
0:6 2:6 0:6 6:S 17 0 47
5 .
Image 1
Petr Ivanič
S:6 S:6 6:4 S:6 14 0 44

Podzimní sezóna 2015

2 . Úroveň A

51 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
O.H. J.K. J.S. M.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
6:0 6:1 6:0 71 0 101
2 .
Image 1
Josef Kutil
0:6 3:6 7:5 21 0 51
3 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
1:6 6:3
S:S
14 0 44
4 .
Image 1
Miloslav Feřt
0:6 5:7
S:S
0 0 30

1 . Úroveň A

43 bodů
7. místo (6. místo v mužích)
V.C. P.H. P.I. J.S. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Churavý
7:6 6:3
6:0
6:1 62 0 92
2 .
Image 1
Pavel Hauer
6:7 7:6
6:1
6:0 53 0 83
3 .
Image 1
Petr Ivanič
3:6 6:7 6:2 7:6 37 0 67
4 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
0:6
1:6
2:6
7:6
15 0 45
5 .
Image 1
Josef Kutil
1:6 0:6 6:7
6:7
13 0 43

2 . Úroveň A

63 bodů
5. místo (4. místo v mužích)
J.S. J.K. M.F. M.M. J.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
6:1
6:4
6:0 6:0 67 0 82
2 .
Image 1
Josef Kutil
1:6
6:3
6:3 6:1 48 0 63
3 .
Image 1
Miloslav Feřt
4:6
3:6
6:1
6:1 41 0 56
4 .
Image 1
Martin Molnár
0:6 3:6
1:6
6:3
19 0 34
5 .
Image 1
Jitka Vanišová
0:6 1:6 1:6
3:6
5 0 20

1 . Úroveň A

30 bodů
8. místo (7. místo v mužích)
P.I. P.H. L.J. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Ivanič
6:2 6:4 6:0 64 0 94
2 .
Image 1
Pavel Hauer
2:6 7:6 6:0 43 0 73
3 .
Image 1
Lukáš Jan
4:6 6:7 6:0 37 0 67
4 .
Image 1
Josef Kutil
0:6 0:6 0:6 0 0 30

Letní sezóna 2015

3 . Úroveň A

32 bodů
23. místo (22. místo v mužích)
O.K. M.H. J.N. P.B. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Knopp
6:2
6:4
6:3
6:0 63 0 93
2 .
Image 1
Michal Hanzlík
2:6
6:3
6:3 6:0 50 0 80
3 .
Image 1
Jiří Novotný
4:6
3:6
7:5 6:0 38 0 68
4 .
Image 1
Petr Bakaj
3:6
3:6 5:7 6:2 27 0 57
5 .
Image 1
Josef Kutil
0:6 0:6 0:6 2:6 2 0 32

4 . Úroveň B

58 bodů
20. místo (19. místo v mužích)
L.C. J.K. K.M. K.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Chocholatý
6:0 6:1 6:S 67 0 82
2 .
Image 1
Josef Kutil
0:6 6:1 6:S 43 0 58
3 .
Image 1
Kube Mimo
1:6 1:6 6:S 22 0 37
4 .
Image 1
Kamil Klapač
S:6 S:6 S:6 0 0 15

4 . Úroveň A

49 bodů
20. místo (20. místo v mužích)
P.I. P.K. J.K. J.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Ivanič
6:0 6:2 6:0 69 0 84
2 .
Image 1
Petr Kandrik
0:6
7:5
6:1 40 0 55
3 .
Image 1
Josef Kutil
2:6
5:7
6:0 34 0 49
4 .
Image 1
Jitka Vanišová
0:6 1:6 0:6 1 0 16

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
28.01.2018 14:30 3. Jindřiška Slezáková TJ Lokomotiva Plzeň 4:6
27.01.2018 10:00 3. Miroslav Richter TJ Lokomotiva Plzeň 0:6
02.01.2018 09:44 3. Václav Hejda S:S
31.12.2017 13:00 3. Jindřiška Slezáková TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
26.11.2017 20:00 4. Adam Klose 1:6
17.11.2017 08:00 4. Jiří Šebek Dobřany 6:7 Komentáře
04.11.2017 14:00 4. Jaroslav Molcar TJ Lokomotiva Plzeň 7:6
19.10.2017 12:00 3. Jan Kopta TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
13.10.2017 10:00 3. Adam Klose TJ Lokomotiva Plzeň 0:6
11.10.2017 10:00 3. Jana Nachlinger TJ Lokomotiva Plzeň 7:6 Komentáře
30.09.2017 18:00 4. Jaroslav Molcar TJ Lokomotiva Plzeň 4:6
03.09.2017 14:00 4. Martin Sucharda TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
30.08.2017 18:30 4. František Drs TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
27.08.2017 11:00 4. Jindřiška Slezáková TJ Lokomotiva Plzeň 4:6
29.07.2017 10:00 4. Jana Nachlinger TJ Lokomotiva Plzeň 4:6
28.07.2017 18:00 4. Marta Jíšová TJ Lokomotiva Plzeň 7:5
09.07.2017 10:00 4. Alena Poslední 6:4
22.06.2017 19:00 4. Jindřiška Slezáková TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
16.06.2017 19:00 4. Tereza Čermáková TJ Lokomotiva Plzeň 0:6
12.06.2017 18:00 4. Alena Poslední 5:7 Komentáře
11.06.2017 14:00 4. Miroslav Richter TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
28.05.2017 13:00 3. Jana Nachlinger 7:6
20.05.2017 14:00 3. Martin Molnár TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
11.05.2017 17:00 3. Alena Poslední 4:6 Komentáře
01.05.2017 19:00 3. Pavel Skala 0:6
21.04.2017 16:00 3. Jindřiška Slezáková TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
20.04.2017 19:00 3. Tereza Čermáková 3:6
09.04.2017 17:00 3. Irena Matiscsáková 7:5
19.03.2017 10:00 3. Martin Minárik TJ Lokomotiva Plzeň 7:5
17.03.2017 18:00 3. Jindřiška Slezáková TJ Lokomotiva Plzeň 4:6
09.03.2017 20:00 3. Martin Molnár TJ Lokomotiva Plzeň 6:0
25.02.2017 17:00 3. Jindřiška Slezáková TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
23.02.2017 20:00 3. Tereza Čermáková TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
19.02.2017 10:00 3. Irena Matiscsáková 3:6
17.02.2017 17:00 3. Pavel Skala TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
28.01.2017 17:00 3. Míra Hejduk TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
19.01.2017 07:00 3. Miroslav Richter TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
13.01.2017 17:00 3. Martin Molnár TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
07.01.2017 17:00 3. Jana Nachlinger TJ Lokomotiva Plzeň 7:5
31.12.2016 14:00 4. Jana Nachlinger TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
17.12.2016 08:00 4. Jaroslav Molcar TJ Lokomotiva Plzeň 0:6 Komentáře
11.12.2016 14:00 4. Martin Molnár TJ Lokomotiva Plzeň 7:5
26.11.2016 17:00 3. Irena Matiscsáková SK Sportcentrum Roudná 4:6
18.11.2016 16:00 3. Tereza Čermáková TJ Lokomotiva Plzeň 0:6
15.10.2016 14:00 4. Jana Nachlinger TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
14.10.2016 15:00 4. Adam Bartoníček TJ Lokomotiva Plzeň 4:6
29.09.2016 18:00 4. Míra Hejduk TJ Lokomotiva Plzeň 7:5
23.09.2016 16:00 4. Lukáš Voráček TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
16.09.2016 16:00 4. Miroslav Bartuška TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
14.09.2016 17:00 4. Marta Jíšová TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
25.08.2016 19:00 5. Jana Nachlinger 6:2
17.08.2016 18:00 5. Miroslav Bartuška TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
28.07.2016 20:00 4. Míra Hejduk TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
23.07.2016 18:00 4. Marta Jíšová TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
10.07.2016 17:00 4. František Štorek TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
23.06.2016 16:00 4. Martin Černý TJ Lokomotiva Plzeň 0:6
16.06.2016 17:00 4. Jaroslav Šedivec TJ Lokomotiva Plzeň 5:7
11.06.2016 16:00 4. Martin Rožánek TJ Lokomotiva Plzeň 0:6
10.06.2016 15:00 4. Míra Hejduk TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
30.05.2016 19:30 3. Jindřiška Slezáková TJ Lokomotiva Plzeň 7:5
28.05.2016 15:00 3. Svatopluk Krsek TJ Lokomotiva Plzeň 6:0
27.05.2016 15:00 3. Míra Hejduk TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
18.05.2016 17:00 3. Irena Matiscsáková TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
15.05.2016 14:00 3. Martin Molnár Dobřany 6:1
15.04.2016 12:00 3. Jiří Löffelman Dobřany 3:6
15.04.2016 11:00 3. Martin Molnár Dobřany 6:4
08.04.2016 13:30 3. Jaroslav Králík 0:6 Komentáře
18.03.2016 13:00 3. František Drs TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
11.03.2016 20:00 3. Filip Albl TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
19.02.2016 11:00 2. Jaroslav Král TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
18.02.2016 12:00 2. Hana Reitspiesová TJ Lokomotiva Plzeň 0:6
13.02.2016 19:00 2. Lukáš Voráček TJ Lokomotiva Plzeň 0:6
27.01.2016 20:00 2. Ondrej Hlavacek TJ Lokomotiva Plzeň 0:6
21.01.2016 20:00 2. Jindřiška Slezáková SK Sportcentrum Roudná 3:6
14.01.2016 12:00 2. Miloslav Feřt TJ Lokomotiva Plzeň 7:5
03.01.2016 12:00 1. Petr Ivanič TJ Lokomotiva Plzeň 6:7
28.12.2015 14:00 1. Jindřiška Slezáková TJ Lokomotiva Plzeň 6:7 Komentáře
19.12.2015 17:00 1. Pavel Hauer TJ Lokomotiva Plzeň 0:6
11.12.2015 12:00 1. Václav Churavý TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
22.11.2015 09:00 2. Jindřiška Slezáková TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
17.11.2015 12:00 2. Martin Molnár TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
15.11.2015 17:00 2. Jitka Vanišová TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
08.11.2015 12:00 2. Miloslav Feřt TJ Lokomotiva Plzeň 6:3 Komentáře
31.10.2015 17:00 1. Pavel Hauer TJ Lokomotiva Plzeň 0:6
28.10.2015 15:00 1. Lukáš Jan TJ Lokomotiva Plzeň 0:6
17.10.2015 01:00 1. Petr Ivanič 0:6
19.09.2015 11:00 3. Jiří Novotný SK Sportcentrum Roudná 0:6
17.09.2015 18:00 3. Michal Hanzlík SK Sportcentrum Roudná 0:6
09.09.2015 19:00 3. Ondřej Knopp TJ Lokomotiva Plzeň 0:6
06.09.2015 10:00 3. Petr Bakaj TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
01.09.2015 11:00 4. Kamil Klapač 6:S
22.08.2015 11:00 4. Kube Mimo SK Sportcentrum Roudná 6:1
09.08.2015 10:00 4. Lukáš Chocholatý 0:6
22.07.2015 10:00 4. Jitka Vanišová 6:0
21.07.2015 01:00 4. Petr Ivanič 1. ČLTK 2:6
12.07.2015 18:30 4. Petr Kandrik 5:7 Komentáře
5. Martin Král 6:S
3. Petr Ivanič 6:S
3. Adam Bartoníček 6:S
2. Petr Ivanič 6:S
4. Míra Hejduk S:S
4. David Čermák S:S
3. Martin Minárik 6:S
3. Bohuslav Fiala S:6
3. Jaroslav Molcar S:S
3. Adam Klose S:S
3. Michal Fürbacher 6:S Komentáře
3. Martin Minárik 6:S
4. Irena Matiscsáková S:6
4. Míra Hejduk S:S
3. Irena Matiscsáková S:6
3. František Drs S:6
4. Alena Poslední 6:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím