Milan Turek

Milan Turek (47 let)

ID: 17742

Plzeň

Hraje ligy: Plzeň - Tenis (2/19)

  • 176 zápasů

    od roku 2013
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 08:00
    Často hraje od 08:00 v TJ Lokomotiva Plzeň
  • 2 /22
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 132
    Zápasů v lize ( 83 / 48 / 1) 4 turnaje

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

1 . Úroveň A

89 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
J.B. M.T. M.R. M.T. V.E. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Josef Bubeníček
7:6 6:1 6:3 35 107
2 .
Image 1
Milan Turek
6:7 6:4 17 89
3 .
Image 1
Martin Rožánek
1:6
7:6
10 82
4 .
Image 1
Michal Tauber
3:6
6:7
9 81
5 .
Image 1
Václav Egermaier
4:6 4 76

1 . Úroveň A

117 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
M.T. J.B. P.S. M.T. V.C. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Milan Turek
7:6 7:6 6:2 6:1 45 117
2 .
Image 1
Josef Bubeníček
6:7 6:4 6:4 6:1 42 114
3 .
Image 1
Petr Skala
6:7 4:6 6:4 6:1 35 107
4 .
Image 1
Michal Tauber
2:6 4:6 4:6 6:4 21 93
5 .
Image 1
Václav Churavý
1:6 1:6 1:6 4:6 7 79

1 . Úroveň A

106 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
J.B. M.T. P.S. M.R. P.C. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Josef Bubeníček
7:5 6:4 7:5
6:S
43 115
2 .
Image 1
Milan Turek
5:7 4:6 6:2 6:3 34 106
3 .
Image 1
Petr Skala
4:6 6:4 6:3 S:S 22 94
4 .
Image 1
Martin Rožánek
5:7 2:6 3:6 6:7 16 88
5 .
Image 1
Pavel Cigler
S:6
3:6 S:S 7:6 7 79

Letní sezóna 2018

1 . Úroveň A

135 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
J.E. J.B. T.J. M.T. T.J. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Jiří Egermaier
7:6 6:1 6:3 6:1 49 157
2 .
Image 1
Josef Bubeníček
6:7 2:6 6:4
6:S
31 139
3 .
Image 1
Tomáš Jarošík
1:6 6:2 6:7
7:6
29 137
4 .
Image 1
Milan Turek
3:6 4:6 7:6 6:4 27 135
5 .
Image 1
Tomáš Jirouch
1:6
S:6
6:7
4:6 11 119

1 . Úroveň A

136 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
T.J. T.J. M.T. J.B. K.P. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Jarošík
2:6 6:3 6:3 6:1 40 148
2 .
Image 1
Tomáš Jirouch
6:2 6:3 3:6 6:4 39 147
3 .
Image 1
Milan Turek
3:6 3:6 7:5 6:S 28 136
4 .
Image 1
Josef Bubeníček
3:6 6:3 5:7 5:7 25 133
5 .
Image 1
Karel Palka
1:6 4:6 S:6 7:5 15 123

2 . Úroveň A

108 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
T.J. M.T. K.S. M.T. M.V. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Jarošík
6:3 6:0 6:2 6:1 66 126
2 .
Image 1
Milan Turek
3:6 6:4 6:2 6:S 48 108
3 .
Image 1
Karel Svozil
0:6 4:6 6:2 6:S 35 95
4 .
Image 1
Michal Tauber
2:6 2:6 2:6 6:S 21 81
5 .
Image 1
Martin Vácha
1:6 S:6 S:6 S:6 1 61

1 . Úroveň A

92 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
V.E. J.E. J.B. M.T. M.V. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Václav Egermaier
4:6
7:6
6:S 6:1 48 108
2 .
Image 1
Jiří Egermaier
6:4 7:5 3:6 6:2 46 106
3 .
Image 1
Josef Bubeníček
6:7
5:7 6:2 6:0 45 105
4 .
Image 1
Milan Turek
S:6 6:3 2:6 6:S 32 92
5 .
Image 1
Martin Vácha
1:6 2:6 0:6 S:6 3 63

Jarní sezóna 2018

1 . Úroveň A

100 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
M.T. V.E. J.B. K.S. V.C. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Milan Turek
6:4 7:6 7:6 6:1 55 100
2 .
Image 1
Václav Egermaier
4:6 4:6 6:3 6:2 39 84
3 .
Image 1
Josef Bubeníček
6:7 6:4 5:7 6:4 39 84
4 .
Image 1
Karel Svozil
6:7 3:6 7:5 6:3 37 82
5 .
Image 1
Václav Churavý
1:6 2:6 4:6 3:6 10 55

1 . Úroveň A

99 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
V.E. M.T. J.B. K.P. M.V. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Václav Egermaier
7:6 6:2 3:6 6:3 46 106
2 .
Image 1
Milan Turek
6:7 2:6 6:4 6:1 39 99
3 .
Image 1
Josef Bubeníček
2:6 6:2 6:1 S:6 35 95
4 .
Image 1
Karel Palka
6:3 4:6 1:6 6:4 34 94
5 .
Image 1
Martin Vácha
3:6 1:6 6:S 4:6 23 83

1 . Úroveň A

105 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
J.B. M.T. V.E. K.S. P.C. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Josef Bubeníček
6:3 6:2 6:2 6:3 62 122
2 .
Image 1
Milan Turek
3:6 7:5 6:3 6:4 45 105
3 .
Image 1
Václav Egermaier
2:6 5:7 6:3 6:S 37 97
4 .
Image 1
Karel Svozil
2:6 3:6 3:6 6:S 23 83
5 .
Image 1
Pavel Cigler
3:6 4:6 S:6 S:6 7 67

1 . Úroveň A

108 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
V.E. M.T. K.S. M.T. O.H. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Václav Egermaier
6:3 7:5 6:2 6:0 62 122
2 .
Image 1
Milan Turek
3:6 7:5 6:4 6:0 48 108
3 .
Image 1
Karel Svozil
5:7 5:7 7:5 6:0 41 101
4 .
Image 1
Michal Tauber
2:6 4:6 5:7 6:0 29 89
5 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
0:6 0:6 0:6 0:6 0 60

Podzimní sezóna 2017

1 . Úroveň A

83 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
V.E. K.S. M.T. K.P. V.C. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Václav Egermaier
6:3 7:6 7:6 6:0 57 102
2 .
Image 1
Karel Svozil
3:6 7:5 6:4 6:3 45 90
3 .
Image 1
Milan Turek
6:7 5:7 7:6 6:3 38 83
4 .
Image 1
Karel Palka
6:7 4:6 6:7 6:2 32 77
5 .
Image 1
Václav Churavý
0:6 3:6 3:6 2:6 8 53

1 . Úroveň A

102 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
V.E. M.T. K.S. M.T. M.R. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Václav Egermaier
6:0 6:4 3:6 6:S 50 110
2 .
Image 1
Milan Turek
0:6 6:4 6:3 7:5 42 102
3 .
Image 1
Karel Svozil
4:6 4:6 6:1
6:3
40 100
4 .
Image 1
Michal Tauber
6:3 3:6 1:6 6:2 35 95
5 .
Image 1
Martin Rožánek
S:6 5:7
3:6
2:6 10 70

1 . Úroveň A

97 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
V.E. M.T. K.P. K.S. P.K. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Václav Egermaier
6:2 6:2 6:1 6:0 67 127
2 .
Image 1
Milan Turek
2:6 6:2 3:6 6:2 37 97
3 .
Image 1
Karel Palka
2:6 2:6 6:3 6:0 37 97
4 .
Image 1
Karel Svozil
1:6 6:3 3:6 6:0 37 97
5 .
Image 1
Pavel Končal
0:6 2:6 0:6 0:6 2 62

1 . Úroveň A

91 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
V.E. M.T. K.P. M.T. M.R. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Václav Egermaier
3:6 7:5 6:3 6:2 47 92
2 .
Image 1
Milan Turek
6:3 7:5 2:6 6:2 46 91
3 .
Image 1
Karel Palka
5:7 5:7 7:5 6:3 38 83
4 .
Image 1
Michal Tauber
3:6 6:2 5:7 3:6 27 72
5 .
Image 1
Martin Rožánek
2:6 2:6 3:6 6:3 22 67

Letní sezóna 2017

1 . Úroveň A

102 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
J.E. M.T. T.J. T.J. P.C. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Jiří Egermaier
7:5 4:6 6:1 6:S 49 109
2 .
Image 1
Milan Turek
5:7 6:7 6:2 6:S 42 102
3 .
Image 1
Tomáš Jarošík
6:4 7:6 3:6 5:7 34 94
4 .
Image 1
Tomáš Jirouch
1:6 2:6 6:3 6:3 33 93
5 .
Image 1
Pavel Cigler
S:6 S:6 7:5 3:6 16 76

1 . Úroveň A

98 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
J.E. M.T. T.J. M.R. V.E. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Jiří Egermaier
7:5
7:6
6:3 6:S 55 115
2 .
Image 1
Milan Turek
5:7 4:6 6:4 6:S 38 98
3 .
Image 1
Tomáš Jirouch
6:7
6:4 6:2 2:6 38 98
4 .
Image 1
Martin Rožánek
3:6 4:6 2:6 6:S 24 84
5 .
Image 1
Václav Egermaier
S:6 S:6 6:2 S:6 16 76

2 . Úroveň A

111 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
M.T. M.R. M.T. M.Č. R.V. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Milan Turek
6:2 6:2 6:1 6:1 66 111
2 .
Image 1
Martin Rožánek
2:6
7:5
6:4 6:3 44 89
3 .
Image 1
Michal Tauber
2:6
5:7
6:3 6:4 36 81
4 .
Image 1
Martin Černý
1:6 4:6 3:6
7:6
20 65
5 .
Image 1
Radek Vojáček
1:6 3:6 4:6
6:7
14 59

1 . Úroveň A

85 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
J.E. V.E. P.C. M.T. M.T. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Jiří Egermaier
6:1 6:2 6:3 6:0 66 126
2 .
Image 1
Václav Egermaier
1:6 6:3 7:6 6:4 42 102
3 .
Image 1
Pavel Cigler
2:6 3:6 6:3 6:7 26 86
4 .
Image 1
Milan Turek
3:6 6:7 3:6 7:5 25 85
5 .
Image 1
Michal Tauber
0:6 4:6 7:6 5:7 21 81

Jarní sezóna 2017

1 . Úroveň A

96 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
P.C. M.T. M.T. V.C. P.H. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Pavel Cigler
6:4 6:3 6:1 6:7 52 97
2 .
Image 1
Milan Turek
4:6 6:4 6:1 6:2 51 96
3 .
Image 1
Michal Tauber
3:6 4:6 6:2 6:2 39 84
4 .
Image 1
Václav Churavý
1:6 1:6 2:6 6:2 20 65
5 .
Image 1
Pavel Hauer
7:6 2:6 2:6 2:6 18 63

1 . Úroveň A

97 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
M.T. M.T. V.C. M.R. V.E. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Michal Tauber
7:5 6:3 6:4 6:S 57 102
2 .
Image 1
Milan Turek
5:7 6:0 6:4 6:S 52 97
3 .
Image 1
Václav Churavý
3:6 0:6 6:3 6:S 33 78
4 .
Image 1
Martin Rožánek
4:6 4:6 3:6 6:S 26 71
5 .
Image 1
Václav Egermaier
S:6 S:6 S:6 S:6 0 45

1 . Úroveň A

82 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
V.E. M.T. M.R. P.H. M.B. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Václav Egermaier
6:0 6:4 6:1 6:0 67 112
2 .
Image 1
Milan Turek
0:6 4:6 6:1 6:2 37 82
3 .
Image 1
Martin Rožánek
4:6 6:4
7:5
5:7 36 81
4 .
Image 1
Pavel Hauer
1:6 1:6
5:7
6:2
23 68
5 .
Image 1
Miroslav Bartuška
0:6 2:6 7:5
2:6
17 62

1 . Úroveň A

101 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
M.T. V.E. P.H. K.P. V.C. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Milan Turek
6:3 7:6 6:4 6:S 56 101
2 .
Image 1
Václav Egermaier
3:6 6:2 6:2 6:S 50 95
3 .
Image 1
Pavel Hauer
6:7 2:6 6:2
6:S
39 84
4 .
Image 1
Karel Palka
4:6 2:6 2:6 6:S 23 68
5 .
Image 1
Václav Churavý
S:6 S:6
S:6
S:6 0 45

Podzimní sezóna 2016

1 . Úroveň A

93 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
V.E. M.T. P.H. V.C. R.V. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Václav Egermaier
6:2 6:0 6:3 6:S 64 109
2 .
Image 1
Milan Turek
2:6 6:1 7:5 6:2 48 93
3 .
Image 1
Pavel Hauer
0:6 1:6 6:4 6:S 30 75
4 .
Image 1
Václav Churavý
3:6 5:7 4:6 6:S 27 72
5 .
Image 1
Radek Vojáček
S:6 2:6 S:6 S:6 2 47

1 . Úroveň A

99 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
V.E. M.T. V.C. K.P. M.T. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Václav Egermaier
6:2 6:3 6:2 6:3 62 122
2 .
Image 1
Milan Turek
2:6 4:6 6:1 6:2 39 99
3 .
Image 1
Václav Churavý
3:6 6:4 4:6 6:4 35 95
4 .
Image 1
Karel Palka
2:6 1:6 6:4 6:2 33 93
5 .
Image 1
Michal Tauber
3:6 2:6 4:6 2:6 11 71

1 . Úroveň A

95 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
V.E. M.T. M.T. F.Š. J.T. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Václav Egermaier
6:2 6:2
6:4
6:0
64 124
2 .
Image 1
Michal Tauber
2:6 6:2 6:3 6:2 49 109
3 .
Image 1
Milan Turek
2:6 2:6 6:1 6:4 35 95
4 .
Image 1
František Štorek
4:6
3:6 1:6
6:S
23 83
5 .
Image 1
Josef Tarantík
0:6
2:6 4:6
S:6
6 66

1 . Úroveň A

100 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
V.E. M.T. M.T. V.C. P.H. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Václav Egermaier
6:2 7:6 6:0 6:2 62 122
2 .
Image 1
Michal Tauber
2:6 6:4 6:2 6:3 47 107
3 .
Image 1
Milan Turek
6:7 4:6 6:2 6:4 40 100
4 .
Image 1
Václav Churavý
0:6 2:6 2:6 6:4 18 78
5 .
Image 1
Pavel Hauer
2:6 3:6 4:6 4:6 13 73

Letní sezóna 2016

1 . Úroveň A

98 bodů
9. místo (9. místo v mužích)
J.E. V.E. O.H. M.S. M.T. P.C. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Jiří Egermaier
6:2 6:0 6:S 6:0 6:3 65 140
2 .
Image 1
Václav Egermaier
2:6 6:4 6:S 7:5 6:1 49 124
3 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
0:6 4:6 6:S 7:6 3:6 27 102
4 .
Image 1
Martin Slepička
S:6 S:6 S:6 6:2 6:1 27 102
5 .
Image 1
Milan Turek
0:6 5:7 6:7 2:6 6:3 23 98
6 .
Image 1
Pavel Cigler
3:6 1:6 6:3 1:6 3:6 18 93

2 . Úroveň A

110 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
P.C. M.T. M.T. P.H. J.T. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Pavel Cigler
6:4 6:2 6:1 6:3 62 122
2 .
Image 1
Milan Turek
4:6 6:3 6:2 6:3 50 110
3 .
Image 1
Michal Tauber
2:6 3:6 7:5
6:2
34 94
4 .
Image 1
Pavel Hauer
1:6 2:6 5:7 6:2 24 84
5 .
Image 1
Josef Tarantík
3:6 3:6
2:6
2:6 10 70

1 . Úroveň A

93 bodů
12. místo (12. místo v mužích)
J.E. M.S. T.J. V.E. M.T. P.C. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Jiří Egermaier
6:3 6:1 6:3 6:1 6:0 66 141
2 .
Image 1
Martin Slepička
3:6 6:2 6:4 6:3 6:1 52 127
3 .
Image 1
Tomáš Jarošík
1:6 2:6 7:5 6:3 6:2 38 113
4 .
Image 1
Václav Egermaier
3:6 4:6 5:7 6:2 6:2 35 110
5 .
Image 1
Milan Turek
1:6 3:6 3:6 2:6 6:4 18 93
6 .
Image 1
Pavel Cigler
0:6 1:6 2:6 2:6 4:6 8 83

2 . Úroveň A

102 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
M.T. T.J. J.K. M.K. F.D. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Milan Turek
7:6 6:3 6:0 7:6 57 102
2 .
Image 1
Tomáš Jarošík
6:7 6:2 6:2 6:1 55 100
3 .
Image 1
Jaroslav Králík
3:6 2:6
6:2
S:S 16 61
4 .
Image 1
Martin Kaše
0:6 2:6
2:6
S:S -1 44
5 .
Image 1
František Drs
6:7 1:6 S:S S:S -3 42

Jarní sezóna 2016

2 . Úroveň A

65 bodů
7. místo (6. místo v mužích)
V.E. M.T. M.T. V.C. P.H. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Václav Egermaier
6:1 6:4 6:1 6:0 66 96
2 .
Image 1
Milan Turek
1:6 6:4 6:7 6:4 35 65
3 .
Image 1
Michal Tauber
4:6 4:6 6:4 7:5 35 65
4 .
Image 1
Václav Churavý
1:6 7:6 4:6 6:4 31 61
5 .
Image 1
Pavel Hauer
0:6 4:6 5:7 4:6 13 43

3 . Úroveň A

80 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
M.T. M.T. L.V. J.S. I.M. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Milan Turek
6:3 6:2 6:1 6:1 65 80
2 .
Image 1
Michal Tauber
3:6 6:1
6:1
6:1 54 69
3 .
Image 1
Lukáš Voráček
2:6 1:6
6:0
6:4 35 50
4 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
1:6
1:6
0:6
6:4
16 31
5 .
Image 1
Irena Matiscsáková
1:6 1:6 4:6
4:6
10 25

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
18.12.2018 08:00 1. Václav Egermaier 6:4
03.12.2018 20:00 1. Josef Bubeníček 6:7
10.11.2018 14:00 1. Michal Tauber 6:2
08.11.2018 11:00 1. Václav Churavý 6:1
02.11.2018 17:00 1. Petr Skala 7:6
01.11.2018 21:00 1. Josef Bubeníček 7:6
26.10.2018 19:00 1. Pavel Cigler 6:3
10.10.2018 10:30 1. Josef Bubeníček TJ Lokomotiva Plzeň 5:7
09.10.2018 16:00 1. Petr Skala TJ Lokomotiva Plzeň 4:6
06.10.2018 09:30 1. Martin Rožánek TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
13.09.2018 17:00 1. Jiří Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
10.09.2018 17:30 1. Tomáš Jirouch Sportpenzion Pohoda 6:4
06.09.2018 11:00 1. Josef Bubeníček Sportpenzion Pohoda 4:6
05.09.2018 17:00 1. Tomáš Jarošík TJ Lokomotiva Plzeň 7:6
01.09.2018 17:00 1. Karel Palka TJ Lokomotiva Plzeň 6:S
22.08.2018 10:00 1. Tomáš Jarošík TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
08.08.2018 17:00 1. Josef Bubeníček TJ Lokomotiva Plzeň 7:5
08.08.2018 17:00 1. Tomáš Jirouch TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
14.07.2018 09:00 2. Michal Tauber Sportpenzion Pohoda 6:2
11.07.2018 08:00 2. Tomáš Jarošík TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
09.07.2018 19:00 2. Karel Svozil TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
14.06.2018 09:00 1. Jiří Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
11.06.2018 11:00 1. Josef Bubeníček TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
30.05.2018 19:00 1. Václav Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
24.05.2018 11:00 1. Josef Bubeníček TJ Lokomotiva Plzeň 7:6
13.05.2018 10:00 1. Karel Svozil Sportpenzion Pohoda 7:6
12.05.2018 10:00 1. Václav Churavý SK Sportcentrum Roudná 6:1
28.04.2018 17:00 1. Karel Palka Sportpenzion Pohoda 6:4
24.04.2018 19:00 1. Martin Vácha TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
15.04.2018 17:00 1. Václav Egermaier Sportpenzion Pohoda 6:7
06.04.2018 11:00 1. Josef Bubeníček 2:6
17.03.2018 15:00 1. Pavel Cigler 6:4
11.03.2018 13:00 1. Karel Svozil 6:3
08.03.2018 08:00 1. Václav Egermaier 7:5
06.03.2018 12:30 1. Josef Bubeníček 3:6
26.02.2018 08:00 1. Václav Egermaier Dobřany 3:6
24.02.2018 16:00 1. Ondrej Hlavacek TJ Lokomotiva Plzeň 6:0
08.02.2018 18:00 1. Karel Svozil 7:5
07.02.2018 08:00 1. Michal Tauber 6:4
26.01.2018 08:00 1. Václav Egermaier 6:7
14.01.2018 16:00 1. Karel Palka 7:6
13.01.2018 17:00 1. Karel Svozil 5:7
10.01.2018 12:00 1. Václav Churavý 6:3
14.12.2017 20:00 1. Michal Tauber 6:3
14.12.2017 08:00 1. Václav Egermaier 0:6
10.12.2017 09:00 1. Karel Svozil 6:4
09.12.2017 11:00 1. Martin Rožánek 7:5
25.11.2017 10:00 1. Karel Palka 6:2
23.11.2017 09:00 1. Václav Egermaier 2:6
18.11.2017 16:00 1. Pavel Končal SK Sportcentrum Roudná 6:2
02.11.2017 16:00 1. Karel Svozil TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
20.10.2017 16:00 1. Václav Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
17.10.2017 16:00 1. Karel Palka TJ Lokomotiva Plzeň 7:5
15.10.2017 11:00 1. Martin Rožánek TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
14.10.2017 16:00 1. Michal Tauber TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
20.09.2017 12:30 1. Jiří Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 5:7
15.09.2017 17:30 1. Tomáš Jirouch TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
06.09.2017 08:30 1. Tomáš Jarošík TJ Lokomotiva Plzeň 6:7
29.08.2017 12:00 1. Václav Egermaier 6:S
04.08.2017 20:00 1. Tomáš Jirouch TJ Lokomotiva Plzeň 4:6
03.08.2017 17:00 1. Martin Rožánek TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
03.08.2017 08:00 1. Jiří Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 5:7
19.07.2017 10:00 2. Radek Vojáček SK Sportcentrum Roudná 6:1
16.07.2017 09:00 2. Michal Tauber TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
14.07.2017 16:30 2. Martin Černý TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
09.07.2017 10:00 2. Martin Rožánek TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
22.06.2017 20:00 1. Pavel Cigler TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
20.06.2017 07:30 1. Václav Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 6:7
18.06.2017 18:00 1. Michal Tauber TJ Lokomotiva Plzeň 7:5
10.06.2017 09:00 1. Jiří Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
18.05.2017 09:00 1. Pavel Cigler TJ Lokomotiva Plzeň 4:6
11.05.2017 09:00 1. Michal Tauber TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
10.05.2017 10:00 1. Pavel Hauer TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
08.05.2017 09:00 1. Václav Churavý 6:1
13.04.2017 10:00 1. Václav Churavý Dobřany 6:0
09.04.2017 14:00 1. Martin Rožánek Dobřany 6:4
07.04.2017 16:00 1. Michal Tauber Dobřany 5:7
28.03.2017 07:00 1. Miroslav Bartuška Dobřany 6:2
17.03.2017 08:00 1. Václav Egermaier Dobřany 0:6
15.03.2017 09:00 1. Pavel Hauer Dobřany 6:1
04.03.2017 10:00 1. Martin Rožánek Dobřany 4:6
22.02.2017 07:00 1. Václav Egermaier Dobřany 6:3
21.02.2017 12:00 1. Pavel Hauer Dobřany 7:6
20.02.2017 19:00 1. Karel Palka Dobřany 6:4
18.01.2017 07:00 1. Václav Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
10.01.2017 13:00 1. Radek Vojáček SK Sportcentrum Roudná 6:2
10.01.2017 10:00 1. Václav Churavý Dobřany 7:5
05.01.2017 12:00 1. Pavel Hauer Dobřany 6:1
15.12.2016 08:00 1. Michal Tauber Dobřany 6:2
14.12.2016 07:30 1. Václav Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
09.12.2016 11:00 1. Václav Churavý 4:6
07.12.2016 14:00 1. Karel Palka 6:1
28.11.2016 11:00 1. František Štorek Dobřany 6:1
10.11.2016 08:00 1. Václav Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
05.11.2016 15:00 1. Michal Tauber TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
05.11.2016 14:00 1. Josef Tarantík TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
31.10.2016 08:00 1. Michal Tauber Dobřany 4:6
18.10.2016 10:00 1. Pavel Hauer Dobřany 6:4
18.10.2016 08:00 1. Václav Egermaier SK Sportcentrum Roudná 6:7
17.10.2016 10:00 1. Václav Churavý SK Sportcentrum Roudná 6:2
28.09.2016 08:30 1. Pavel Cigler TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
23.09.2016 08:00 1. Václav Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 5:7
22.09.2016 16:00 1. Jiří Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 0:6
10.09.2016 08:30 1. Martin Slepička TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
08.09.2016 17:00 1. Ondrej Hlavacek TJ Lokomotiva Plzeň 6:7
22.08.2016 17:00 2. Josef Tarantík TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
22.08.2016 08:00 2. Pavel Cigler TJ Lokomotiva Plzeň 4:6
19.08.2016 11:00 2. Pavel Hauer TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
12.08.2016 18:00 2. Michal Tauber TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
22.07.2016 08:00 1. Martin Slepička TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
20.07.2016 16:30 1. Pavel Cigler TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
20.07.2016 08:30 1. Tomáš Jarošík TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
13.07.2016 17:00 1. Jiří Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
11.07.2016 08:00 1. Václav Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
16.06.2016 11:00 2. Martin Kaše SK Sportcentrum Roudná 6:0
13.06.2016 09:00 2. Tomáš Jarošík TJ Lokomotiva Plzeň 7:6
12.06.2016 09:00 2. Jaroslav Králík SK Sportcentrum Roudná 6:3
10.06.2016 13:00 2. František Drs TJ Lokomotiva Plzeň 7:6
31.05.2016 18:00 2. Václav Egermaier SK Sportcentrum Roudná 1:6
30.05.2016 17:00 2. Michal Tauber Sportpenzion Pohoda 6:4
25.05.2016 09:00 2. Václav Churavý TJ Lokomotiva Plzeň 6:7
11.05.2016 13:00 2. Pavel Hauer TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
29.04.2016 18:00 3. Jindřiška Slezáková Sportpenzion Pohoda 6:1
24.04.2016 14:00 3. Lukáš Voráček Dobřany 6:2
17.04.2016 16:00 3. Michal Tauber 6:3
17.04.2016 15:00 3. Irena Matiscsáková 6:1
2. Martin Vácha 6:S
1. Václav Churavý 6:S
1. Václav Egermaier S:6
1. Martin Vácha 6:S
1. Václav Egermaier 6:S
1. Pavel Cigler 6:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím