Image 1

Vladimír Tureček (47 let)

ID: 28028

Plzeň

  • 42 zápasů

    od roku 2017
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v SK Sportcentrum Roudná
  • 31 /47
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 42
    Zápasů v lize ( 22 / 17 / 3) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2019

3 . Úroveň A

206 bodů
16. místo (16. místo v mužích)
M.R. P.H. A.S. V.T. O.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Rožánek
4:6 6:4 6:1 39 30 294
2 .
Image 1
Pavel Hauer
6:1 19 24 268
3 .
Image 1
Andrej Suchanek
6:4 16 0 241
4 .
Image 1
Vladimír Tureček
4:6 1:6 5 -24 206
5 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
1:6 1 -30 196

4 . Úroveň A

219 bodů
13. místo (13. místo v mužích)
O.H. V.T. J.T. F.K. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
4:6 6:2 6:0 6:0 62 30 227
2 .
Image 1
Vladimír Tureček
6:4 6:3 6:7 6:0 60 24 219
3 .
Image 1
Jan Turek
2:6 3:6 6:4 6:3 38 0 173
4 .
Image 1
Filip Krišica
0:6 7:6 4:6 6:4 33 -24 144
5 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
0:6 0:6 3:6 4:6 7 -30 112

5 . Úroveň A

193 bodů
16. místo (16. místo v mužích)
V.T. J.S. J.Š. M.K. P.H. Z.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vladimír Tureček
6:1 6:0 6:0 6:4 6:4 73 30 193
2 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
1:6 6:3 6:3 6:1 6:3 58 24 172
3 .
Image 1
Jiří Šebek
0:6 3:6 6:3 6:3 6:4 43 0 133
4 .
Image 1
Monika Kosturiková
0:6 3:6 3:6 6:1 6:2 33 0 123
5 .
Image 1
Petra Hejduková
4:6 1:6 3:6 1:6 6:2 21 -24 87
6 .
Image 1
Zdeněk Mensa
4:6 3:6 4:6 2:6 2:6 12 -30 72

Letní sezóna 2018

4 . Úroveň A

56 bodů
25. místo (21. místo v mužích)
R.V. O.H. P.H. M.Č. V.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Richard Vícha
6:2 6:2 6:3 6:2 51 0 105
2 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
2:6 6:2 6:1
6:S
41 0 95
3 .
Image 1
Pavel Hauer
2:6 2:6
7:5
6:S
26 0 80
4 .
Image 1
Martin Černý
3:6 1:6
5:7
6:S
21 0 75
5 .
Image 1
Vladimír Tureček
2:6
S:6
S:6
S:6
2 0 56

4 . Úroveň A

86 bodů
19. místo (19. místo v mužích)
R.V. P.H. V.T. M.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Richard Vícha
6:3
4:6
6:4
36 0 90
2 .
Image 1
Pavel Hauer
3:6
6:3
6:4
35 0 89
3 .
Image 1
Vladimír Tureček
6:4 3:6
7:5
32 0 86
4 .
Image 1
Martin Černý
4:6
4:6
5:7
17 0 71

4 . Úroveň A

78 bodů
17. místo (17. místo v mužích)
M.Č. V.T. M.B. I.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Černý
7:5
6:2
6:0
62 0 92
2 .
Image 1
Vladimír Tureček
5:7
6:0
7:5
48 0 78
3 .
Image 1
Monika Baumanová
2:6
0:6 6:1 26 0 56
4 .
Image 1
Irena Matiscsáková
0:6
5:7
1:6 8 0 38

4 . Úroveň A

58 bodů
20. místo (19. místo v mužích)
P.H. M.K. V.T. J.Š. F.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Hauer
6:2 7:6 7:5 6:S 56 0 71
2 .
Image 1
Martin Kaše
2:6 7:5
6:0
6:S
48 0 63
3 .
Image 1
Vladimír Tureček
6:7 5:7 6:1
6:S
43 0 58
4 .
Image 1
Jiří Šebek
5:7
0:6
1:6 6:S 21 0 36
5 .
Image 1
František Drs
S:6
S:6
S:6
S:6 0 0 15

Letní sezóna 2017

3 . Úroveň A

41 bodů
25. místo (21. místo v mužích)
M.Č. M.T. P.K. M.R. V.C. V.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Černý
2:6
6:3
6:4
6:3
6:2 50 0 80
2 .
Image 1
Michal Tauber
6:2 2:6 6:4 6:2 6:4 50 0 80
3 .
Image 1
Pavel Končal
3:6
6:2 6:4 2:6 6:3 40 0 70
4 .
Image 1
Míra Richter
4:6 4:6 4:6 6:3
6:2
34 0 64
5 .
Image 1
Václav Churavý
3:6
2:6 6:2 3:6
6:3
31 0 61
6 .
Image 1
Vladimír Tureček
2:6 4:6 3:6
2:6
3:6
11 0 41

3 . Úroveň B

90 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
V.T. V.C. M.K. T.Č. F.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vladimír Tureček
7:6
6:1 6:3 6:2 60 0 90
2 .
Image 1
Václav Churavý
6:7
6:4 7:5 6:S 48 0 78
3 .
Image 1
Martin Kaše
1:6 4:6 6:2 7:6 33 0 63
4 .
Image 1
Tereza Čermáková
3:6 5:7 2:6 6:0 28 0 58
5 .
Image 1
František Štorek
2:6 S:6 6:7 0:6 8 0 38

3 . Úroveň B

66 bodů
12. místo (12. místo v mužích)
M.B. M.R. V.T. J.S. I.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Bartuška
6:4 6:3 6:1 6:3 61 0 91
2 .
Image 1
Míra Richter
4:6 6:1 6:1 6:4 52 0 82
3 .
Image 1
Vladimír Tureček
3:6 1:6 6:4
6:0
36 0 66
4 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
1:6 1:6 4:6 6:1 23 0 53
5 .
Image 1
Irena Matiscsáková
3:6 4:6
0:6
1:6 8 0 38

3 . Úroveň B

62 bodů
19. místo (18. místo v mužích)
K.P. F.Š. V.T. F.D. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Palka
S:6 6:3
6:S
6:0 48 0 78
2 .
Image 1
František Štorek
6:S
6:2
6:S S:S 41 0 71
3 .
Image 1
Vladimír Tureček
3:6
2:6
6:3 7:6 32 0 62
4 .
Image 1
František Drs
S:6
S:6 3:6 6:3 18 0 48
5 .
Image 1
Martin Kaše
0:6 S:S 6:7 3:6 4 0 34

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
18.08.2019 10:30 3. Martin Rožánek Sportpenzion Pohoda 4:6
13.08.2019 09:30 3. Pavel Hauer SK Sportcentrum Roudná 1:6
24.07.2019 09:00 4. Jan Turek SK Sportcentrum Roudná 6:3
18.07.2019 19:00 4. Ondrej Hlavacek TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
15.07.2019 18:00 4. Jindřiška Slezáková TJ Lokomotiva Plzeň 6:0
04.07.2019 19:00 4. Filip Krišica SK Sportcentrum Roudná 6:7
25.06.2019 17:00 5. Zdeněk Mensa TK Škoda Plzeň 6:4
20.06.2019 19:00 5. Jindřiška Slezáková SK Sportcentrum Roudná 6:1
18.06.2019 19:00 5. Jiří Šebek TK Škoda Plzeň 6:0
07.06.2019 09:00 5. Petra Hejduková SK Sportcentrum Roudná 6:4
06.06.2019 19:00 5. Monika Kosturiková SK Sportcentrum Roudná 6:0
26.09.2018 09:29 4. Pavel Hauer S:6 Komentáře
26.09.2018 09:28 4. Martin Černý S:6 Komentáře
26.09.2018 09:28 4. Ondrej Hlavacek S:6 Komentáře
10.09.2018 18:30 4. Richard Vícha SK Sportcentrum Roudná 2:6
02.09.2018 17:00 4. Richard Vícha SK Sportcentrum Roudná 6:4
16.08.2018 09:30 4. Pavel Hauer 3:6
14.08.2018 18:00 4. Martin Černý Sportpenzion Pohoda 7:5 Komentáře
23.07.2018 19:00 4. Martin Černý TJ Lokomotiva Plzeň 5:7 Komentáře
18.07.2018 08:30 4. Monika Baumanová TJ Lokomotiva Plzeň 6:0
17.07.2018 10:00 4. Irena Matiscsáková 7:5 Komentáře
19.06.2018 19:30 4. Jiří Šebek SK Sportcentrum Roudná 6:1
18.06.2018 08:30 4. Pavel Hauer SK Sportcentrum Roudná 6:7
14.06.2018 09:00 4. Martin Kaše SK Sportcentrum Roudná 5:7
26.09.2017 16:00 3. Václav Churavý 3:6 Komentáře
21.09.2017 16:00 3. Michal Tauber SK Sportcentrum Roudná 4:6
17.09.2017 16:00 3. Míra Richter SK Sportcentrum Roudná 2:6 Komentáře
15.09.2017 16:00 3. Martin Černý SK Sportcentrum Roudná 2:6
07.09.2017 18:00 3. Pavel Končal SK Sportcentrum Roudná 3:6
22.08.2017 16:00 3. Tereza Čermáková 6:3
14.08.2017 19:00 3. František Štorek SK Sportcentrum Roudná 6:2
10.08.2017 09:00 3. Václav Churavý 7:6 Komentáře
09.08.2017 09:00 3. Martin Kaše SK Sportcentrum Roudná 6:1
28.07.2017 08:00 3. Miroslav Bartuška TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
13.07.2017 19:00 3. Jindřiška Slezáková TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
12.07.2017 09:00 3. Irena Matiscsáková 6:0 Komentáře
11.07.2017 18:00 3. Míra Richter TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
22.06.2017 19:00 3. František Štorek SK Sportcentrum Roudná 2:6 Komentáře
09.06.2017 09:00 3. Martin Kaše SK Sportcentrum Roudná 7:6
07.06.2017 16:30 3. František Drs SK Sportcentrum Roudná 6:3
06.06.2017 17:00 3. Karel Palka SK Sportcentrum Roudná 3:6
4. František Drs 6:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím