Načítám…
Image 1

Petra Hejduková (42 let)

ID: 30548

Plzeň

  • 75 zápasů

    od roku 2018
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 10:00
    Často hraje od 10:00 v SK Sportcentrum Roudná
  • 32 /62
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 74
    Zápasů v lize ( 32 / 42 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

7 . Úroveň A

135 bodů
31. místo (3. místo v ženách)
P.H. A.P. P.F. R.B. L.Š. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petra Hejduková
6:2 6:1 6:0 6:s 60 30 135
2 .
Image 1
Alena Poslední
2:6 6:3 6:0 6:s 46 24 115
3 .
Image 1
Pavel Fejtek
6:3 6:3 6:s 42 0 87
4 .
Image 1
Roman Brožek
1:6 3:6 3:6 4:6 6:s 23 0 68
5 .
Image 1
Lucie Šmuclerová
0:6 0:6 3:6 6:4 s:s 11 -24 32
6 .
Image 1
Michal Kavan
s:6 s:6 s:6 s:6 s:s -4 -30 11

6 . Úroveň A

60 bodů
43. místo (5. místo v ženách)
P.K. L.P. I.M. A.P. P.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Končal
6:1 6:0 6:0 6:0 79 30 199
2 .
Image 1
Lukáš Pašek
1:6
6:S
6:4
6:0
55 24 169
3 .
Image 1
Irena Matiscsáková
0:6
S:6
7:5
6:0 35 0 125
4 .
Image 1
Alena Poslední
0:6
4:6
5:7
6:0 29 -24 95
5 .
Image 1
Petra Hejduková
0:6
0:6
0:6 0:6 0 -30 60

7 . Úroveň A

93 bodů
38. místo (3. místo v ženách)
I.M. M.R. P.H. A.P. R.B. L.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ivan Malý
4:6
6:1 6:0 6:0 6:0 66 30 141
2 .
Image 1
Martina Rancova Slnekova
6:4
6:3
4:6
6:1
6:0
61 24 130
3 .
Image 1
Petra Hejduková
1:6 3:6 6:2 6:1 6:0 48 0 93
4 .
Image 1
Alena Poslední
0:6
6:4
2:6 6:1 6:0 46 0 91
5 .
Image 1
Roman Brožek
0:6
1:6
1:6 1:6 6:2 17 -24 38
6 .
Image 1
Lucie Šmuclerová
0:6
0:6
0:6 0:6 2:6 2 -30 17

6 . Úroveň A

124 bodů
36. místo (4. místo v ženách)
M.K. P.F. M.F. P.H. M.R. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Kavan
7:6 6:4 6:2 6:2 6:S 65 30 185
2 .
Image 1
Pavel Fejtek
6:7 6:4 6:4 6:2 6:S 60 24 174
3 .
Image 1
Martin Fajt
4:6 4:6 6:1 6:2 6:1 50 0 140
4 .
Image 1
Petra Hejduková
2:6 4:6 1:6 6:3 6:S 34 0 124
5 .
Image 1
Martina Rancova Slnekova
2:6 2:6 2:6 3:6
6:4
21 -24 87
6 .
Image 1
Miroslav Houška
S:6 S:6 1:6 S:6
4:6
4 -30 64

Jarní sezóna 2020

5 . Úroveň A

135 bodů
31. místo (4. místo v ženách)
M.H. I.M. P.F. P.H. O.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Míra Hejduk
4:6 6:S 6:1 6:S 59 30 224
2 .
Image 1
Ivan Malý
6:4 5:7 6:3 6:S 56 24 215
3 .
Image 1
Pavel Fejtek
S:6 7:5 6:2 S:S 28 0 163
4 .
Image 1
Petra Hejduková
1:6 3:6 2:6 6:S 24 -24 135
5 .
Image 1
Ondřej Zelenka
S:6 S:6 S:S S:6 -5 -30 100

6 . Úroveň A

155 bodů
24. místo (3. místo v ženách)
M.H. P.H. M.K. J.S. F.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Míra Hejduk
6:4 6:S 6:0 6:S 72 30 192
2 .
Image 1
Petra Hejduková
4:6 1:6 6:S 6:S 41 24 155
3 .
Image 1
Michal Kavan
S:6 6:1 S:S S:S 9 0 99
4 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
0:6 S:6 S:S S:S -10 -24 56
5 .
Image 1
František Štorek
S:6 S:6 S:S S:S -10 -30 50

5 . Úroveň A

134 bodů
27. místo (3. místo v ženách)
M.N. M.F. Z.M. P.H. F.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Najmon
6:0 6:0 6:0 6:1 79 30 244
2 .
Image 1
Martin Fajt
0:6 6:1 6:3 6:2 54 24 213
3 .
Image 1
Zdeněk Mensa
0:6 1:6 6:3
6:S
36 0 171
4 .
Image 1
Petra Hejduková
0:6 3:6 3:6 6:3 23 -24 134
5 .
Image 1
František Štorek
1:6 2:6
S:6
3:6 6 -30 111

Podzimní sezóna 2019

5 . Úroveň A

91 bodů
23. místo (3. místo v ženách)
I.M. J.N. P.H. D.T. A.P. M.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Irena Matiscsáková
6:2 6:1 7:5 6:3 6:2 69 30 144
2 .
Image 1
Jan Novotný
2:6 6:2 4:6 6:3 6:1 48 24 117
3 .
Image 1
Petra Hejduková
1:6 2:6 6:4 6:2 6:0 46 0 91
4 .
Image 1
David Tkac
5:7 6:4 4:6 6:4 6:4 46 0 91
5 .
Image 1
Alena Poslední
3:6 3:6 2:6 4:6
7:5
21 -24 42
6 .
Image 1
Michaela Gombitová
2:6 1:6 0:6 4:6
5:7
10 -30 25

5 . Úroveň A

101 bodů
26. místo (4. místo v ženách)
Z.M. I.M. J.N. P.H. M.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Mensa
6:4 6:4 7:6 6:4 61 30 181
2 .
Image 1
Irena Matiscsáková
4:6 6:2 6:4 6:2 56 24 170
3 .
Image 1
Jan Novotný
4:6 2:6 6:4
6:0
42 0 132
4 .
Image 1
Petra Hejduková
6:7 4:6 4:6 6:0 35 -24 101
5 .
Image 1
Michaela Gombitová
4:6 2:6
0:6
0:6 6 -30 66

Letní sezóna 2019

5 . Úroveň A

108 bodů
31. místo (5. místo v ženách)
M.R. M.F. V.T. M.P. P.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Richter
6:4 6:3 6:1 6:1 71 30 236
2 .
Image 1
Michal Fürbacher
4:6 5:7 6:1 6:0 48 24 207
3 .
Image 1
Vladimír Tureček
3:6 7:5 5:7 6:2 41 0 176
4 .
Image 1
Marek Palma
1:6 1:6 7:5 6:0 37 -24 148
5 .
Image 1
Petra Hejduková
1:6 0:6 2:6 0:6 3 -30 108

5 . Úroveň A

172 bodů
23. místo (1. místo v ženách)
V.C. M.F. P.H. Z.M. F.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Churavý
6:1 6:0
6:S
6:S
75 30 240
2 .
Image 1
Michal Fürbacher
1:6 6:2
6:S
6:S
55 24 214
3 .
Image 1
Petra Hejduková
0:6 2:6 6:3
6:S
37 0 172
4 .
Image 1
Zdeněk Mensa
S:6
S:6
3:6
6:S
21 -24 132
5 .
Image 1
Filip Krišica
S:6
S:6
S:6
S:6
0 -30 105

6 . Úroveň A

137 bodů
23. místo (1. místo v ženách)
P.H. Z.M. D.T. M.H. A.P. M.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petra Hejduková
6:7
6:4
6:S
6:3
6:1 62 30 137
2 .
Image 1
Zdeněk Mensa
7:6
4:6
6:2
7:5
6:2 53 24 122
3 .
Image 1
David Tkac
4:6
6:4
6:7 6:3 6:4 49 0 94
4 .
Image 1
Miroslav Houška
S:6
2:6 7:6
6:4
S:6
25 0 70
5 .
Image 1
Alena Poslední
3:6
5:7
3:6
4:6
6:3
25 -24 46
6 .
Image 1
Michaela Gombitová
1:6 2:6 4:6
6:S
3:6
22 -30 37

5 . Úroveň A

87 bodů
28. místo (4. místo v ženách)
V.T. J.S. J.Š. M.K. P.H. Z.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vladimír Tureček
6:1 6:0 6:0 6:4 6:4 73 30 193
2 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
1:6 6:3 6:3 6:1 6:3 58 24 172
3 .
Image 1
Jiří Šebek
0:6 3:6 6:3 6:3 6:4 43 0 133
4 .
Image 1
Monika Kosturiková
0:6 3:6 3:6 6:1 6:2 33 0 123
5 .
Image 1
Petra Hejduková
4:6 1:6 3:6 1:6 6:2 21 -24 87
6 .
Image 1
Zdeněk Mensa
4:6 3:6 4:6 2:6 2:6 12 -30 72

Jarní sezóna 2019

4 . Úroveň A

89 bodů
18. místo (3. místo v ženách)
J.S. J.Š. P.H. M.G. A.Z. D.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
7:5 6:1 6:0 S:S 6:1 54 30 129
2 .
Image 1
Jiří Šebek
5:7 6:3 6:0 4:6 6:1 52 24 121
3 .
Image 1
Petra Hejduková
1:6 3:6 6:2
6:4
6:3 44 0 89
4 .
Image 1
Michaela Gombitová
0:6 0:6 2:6 S:S 6:3 12 0 57
5 .
Image 1
Andrea Zemanová
S:S 6:4
4:6
S:S S:S 4 -24 25
6 .
Image 1
David Tkac
1:6 1:6 3:6 3:6 S:S 2 -30 17

Podzimní sezóna 2018

4 . Úroveň A

165 bodů
14. místo (2. místo v ženách)
J.N. P.H. J.Š. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jana Nachlinger
6:7 6:4
6:3
39 0 57
2 .
Image 1
Petra Hejduková
7:6 4:6 6:0 37 0 55
3 .
Image 1
Jiří Šebek
4:6 6:4
6:3
36 0 54
4 .
Image 1
Martin Molnár
3:6
0:6
3:6
8 0 26

Letní sezóna 2018

5 . Úroveň A

61 bodů
24. místo (4. místo v ženách)
I.M. J.Š. J.S. P.H. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Irena Matiscsáková
4:6 6:3 6:2
6:S
41 0 77
2 .
Image 1
Jiří Šebek
6:4
4:6
7:6
6:S
36 0 72
3 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
3:6
6:4
7:5
6:S
36 0 72
4 .
Image 1
Petra Hejduková
2:6 6:7 5:7
6:S
25 0 61
5 .
Image 1
Monika Baumanová
S:6
S:6
S:6
S:6
0 0 36

5 . Úroveň A

43 bodů
24. místo (3. místo v ženách)
O.H. M.B. J.Š. P.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
6:2 6:3 6:1 52 0 88
2 .
Image 1
Monika Baumanová
2:6 6:3 6:1 38 0 74
3 .
Image 1
Jiří Šebek
3:6 3:6
6:4
23 0 59
4 .
Image 1
Petra Hejduková
1:6 1:6
4:6
7 0 43

5 . Úroveň A

72 bodů
19. místo (1. místo v ženách)
P.H. J.N. P.T. L.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petra Hejduková
7:5
6:S
6:S
57 0 72
2 .
Image 1
Jana Nachlinger
5:7
6:S
6:S
47 0 62
3 .
Image 1
Pavla Taušová
S:6
S:6
S:S -7 0 8
4 .
Image 1
Lucie Roubalová
S:6
S:6
S:S -7 0 8

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
27.09.2020 10:00 7. Roman Brožek TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
22.09.2020 09:00 7. Lucie Šmuclerová SK Sportcentrum Roudná 6:0
11.09.2020 09:00 7. Alena Poslední SK Sportcentrum Roudná 6:2
28.08.2020 09:00 6. Irena Matiscsáková SK Sportcentrum Roudná 0:6
25.08.2020 10:00 6. Pavel Končal SK Sportcentrum Roudná 0:6
23.08.2020 10:00 6. Alena Poslední SK Sportcentrum Roudná 0:6
13.08.2020 18:00 6. Lukáš Pašek TJ Lokomotiva Plzeň 0:6 Komentáře
09.08.2020 10:00 7. Ivan Malý SK Sportcentrum Roudná 1:6
02.08.2020 10:00 7. Lucie Šmuclerová SK Sportcentrum Roudná 6:0
28.07.2020 10:00 7. Roman Brožek SK Sportcentrum Roudná 6:1
22.07.2020 09:00 7. Alena Poslední SK Sportcentrum Roudná 6:2
21.07.2020 08:30 7. Martina Rancova Slnekova SK Sportcentrum Roudná 3:6
13.07.2020 00:10 6. Miroslav Houška 6:S
12.07.2020 11:00 6. Michal Kavan TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
03.07.2020 09:00 6. Pavel Fejtek SK Sportcentrum Roudná 4:6
01.07.2020 09:00 6. Martina Rancova Slnekova SK Sportcentrum Roudná 6:3
28.06.2020 19:00 6. Martin Fajt TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
16.06.2020 00:10 5. Ondřej Zelenka 6:S
15.06.2020 19:00 5. Ivan Malý TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
03.06.2020 16:00 5. Pavel Fejtek 2:6
02.06.2020 11:00 5. Míra Hejduk SK Sportcentrum Roudná 1:6
21.05.2020 00:10 6. Jindřiška Slezáková 6:S
21.05.2020 00:10 6. František Štorek 6:S
08.05.2020 16:00 6. Míra Hejduk TK Škoda Plzeň 4:6
11.03.2020 11:00 6. Michal Kavan TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
29.02.2020 12:00 5. František Štorek TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
28.02.2020 11:00 5. Miroslav Najmon SK Sportcentrum Roudná 0:6
24.02.2020 18:00 5. Martin Fajt TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
11.02.2020 09:00 5. Zdeněk Mensa TK Škoda Plzeň 3:6
30.01.2020 12:00 5. David Tkac SK Sportcentrum Roudná 6:4
22.01.2020 18:30 5. Michaela Gombitová SK Sportcentrum Roudná 6:0
16.01.2020 12:00 5. Irena Matiscsáková TK Škoda Plzeň 1:6
10.01.2020 09:00 5. Jan Novotný TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
08.01.2020 12:00 5. Alena Poslední SK Sportcentrum Roudná 6:2
25.10.2019 18:00 5. Michaela Gombitová SK Sportcentrum Roudná 6:0
25.10.2019 12:00 5. Zdeněk Mensa SK Sportcentrum Roudná 6:7
18.10.2019 10:00 5. Irena Matiscsáková TK Škoda Plzeň 4:6
08.10.2019 10:00 5. Jan Novotný SK Sportcentrum Roudná 4:6
19.09.2019 18:00 5. Miroslav Richter TK Škoda Plzeň 1:6
18.09.2019 18:00 5. Marek Palma SK Sportcentrum Roudná 0:6
17.09.2019 10:00 5. Vladimír Tureček SK Sportcentrum Roudná 2:6
11.09.2019 09:00 5. Michal Fürbacher SK Sportcentrum Roudná 0:6
23.08.2019 11:30 5. Filip Krišica 6:S Komentáře
18.08.2019 17:00 5. Michal Fürbacher TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
16.08.2019 17:00 5. Zdeněk Mensa TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
09.08.2019 10:00 5. Václav Churavý TK Škoda Plzeň 0:6
28.07.2019 11:44 6. Miroslav Houška 6:S Komentáře
24.07.2019 18:00 6. Michaela Gombitová SK Sportcentrum Roudná 6:1
23.07.2019 17:00 6. David Tkac SK Sportcentrum Roudná 6:4 Komentáře
08.07.2019 15:00 6. Zdeněk Mensa TK Škoda Plzeň 6:7
05.07.2019 09:00 6. Alena Poslední SK Sportcentrum Roudná 6:3 Komentáře
25.06.2019 19:00 5. Jindřiška Slezáková TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
20.06.2019 19:00 5. Jiří Šebek TK Škoda Plzeň 3:6
18.06.2019 16:00 5. Zdeněk Mensa TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
13.06.2019 18:00 5. Monika Kosturiková SK Sportcentrum Roudná 1:6
07.06.2019 09:00 5. Vladimír Tureček SK Sportcentrum Roudná 4:6
30.05.2019 16:00 4. David Tkac SK Sportcentrum Roudná 6:3
27.05.2019 17:00 4. Andrea Zemanová 6:4 Komentáře
26.05.2019 11:00 4. Michaela Gombitová SK Sportcentrum Roudná 6:2
23.05.2019 19:00 4. Jiří Šebek SK Sportcentrum Roudná 3:6
17.05.2019 16:00 4. Jindřiška Slezáková 1:6
28.10.2018 10:00 4. Jana Nachlinger 7:6
22.10.2018 17:00 4. Martin Molnár 6:0
19.10.2018 09:00 4. Jiří Šebek 4:6
21.09.2018 13:00 5. Jindřiška Slezáková TJ Lokomotiva Plzeň 5:7
19.09.2018 10:00 5. Irena Matiscsáková 2:6
10.09.2018 18:00 5. Jiří Šebek SK Sportcentrum Roudná 6:7
31.08.2018 11:00 5. Monika Baumanová SK Sportcentrum Roudná 1:6
21.08.2018 18:00 5. Ondrej Hlavacek TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
20.08.2018 18:00 5. Jiří Šebek SK Sportcentrum Roudná 4:6 Komentáře
06.07.2018 10:00 5. Jana Nachlinger 7:5 Komentáře
5. Monika Baumanová 6:S Komentáře
5. Pavla Taušová 6:S Komentáře
5. Lucie Roubalová 6:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím