Načítám…
Image 1

Ivan Malý (33 let)

ID: 37927

Plzeň

  • 49 zápasů

    od roku 2019
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Výhra
    • Výhra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v TJ Lokomotiva Plzeň
  • 26 /29
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 49
    Zápasů v lize ( 22 / 21 / 6) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2020

5 . Úroveň A

66 bodů
26. místo (18. místo v mužích)
G.G. L.Š. V.C. I.M. M.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Gabriela Gardašová
6:0 20 30 140
2 .
Image 1
Lucie Šmuclerová
0:6
6:S
18 24 132
3 .
Image 1
Václav Churavý
0 0 90
4 .
Image 1
Ivan Malý
0 -24 66
5 .
Image 1
Michal Randa
S:6
0 -30 60

Letní sezóna 2020

6 . Úroveň A

80 bodů
37. místo (32. místo v mužích)
M.K. M.R. I.M. I.M. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Monika Kosturiková
6:2 7:6 6:S 6:3 66 30 186
2 .
Image 1
Martina Rancova Slnekova
2:6
7:5
6:S
6:1
54 24 168
3 .
Image 1
Irena Matiscsáková
6:7
5:7
1:6 6:1 32 0 122
4 .
Image 1
Ivan Malý
S:6 S:6 6:1 S:S 14 -24 80
5 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
3:6
1:6
1:6 S:S 0 -30 60

5 . Úroveň B

154 bodů
34. místo (34. místo v mužích)
J.K. M.F. F.F. I.M. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Karšňák
6:1 6:2 6:2 6:S 73 30 238
2 .
Image 1
Martin Fajt
1:6
6:S
6:0
6:S
57 24 216
3 .
Image 1
Filip Farajzl
2:6
S:6
6:0
6:S 40 0 175
4 .
Image 1
Ivan Malý
2:6 0:6
0:6
6:S 20 -1 154
5 .
Image 1
Michal Kavan
S:6
S:6
S:6 S:6 0 -30 105

7 . Úroveň A

141 bodů
32. místo (32. místo v mužích)
I.M. M.R. P.H. A.P. R.B. L.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ivan Malý
4:6
6:1 6:0 6:0 6:0 66 30 141
2 .
Image 1
Martina Rancova Slnekova
6:4
6:3
4:6
6:1
6:0
61 24 130
3 .
Image 1
Petra Hejduková
1:6 3:6 6:2 6:1 6:0 48 0 93
4 .
Image 1
Alena Poslední
0:6
6:4
2:6 6:1 6:0 46 0 91
5 .
Image 1
Roman Brožek
0:6
1:6
1:6 1:6 6:2 17 -24 38
6 .
Image 1
Lucie Šmuclerová
0:6
0:6
0:6 0:6 2:6 2 -30 17

5 . Úroveň A

108 bodů
37. místo (33. místo v mužích)
M.N. M.R. V.C. M.K. M.K. I.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Najmon
6:3 6:4 6:4 6:0 6:2 70 30 235
2 .
Image 1
Miroslav Richter
3:6
6:S
6:4 6:0
6:S
59 24 218
3 .
Image 1
Václav Churavý
4:6
S:6
6:2 6:0 6:0 49 0 184
4 .
Image 1
Martin Kaše
4:6 4:6 2:6 6:0 6:0 40 0 175
5 .
Image 1
Monika Kosturiková
0:6 0:6 0:6 0:6 6:1 15 -24 126
6 .
Image 1
Ivan Malý
2:6
S:6
0:6 0:6 1:6 3 -30 108

Jarní sezóna 2020

5 . Úroveň A

215 bodů
23. místo (22. místo v mužích)
M.H. I.M. P.F. P.H. O.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Míra Hejduk
4:6 6:S 6:1 6:S 59 30 224
2 .
Image 1
Ivan Malý
6:4 5:7 6:3 6:S 56 24 215
3 .
Image 1
Pavel Fejtek
S:6 7:5 6:2 S:S 28 0 163
4 .
Image 1
Petra Hejduková
1:6 3:6 2:6 6:S 24 -24 135
5 .
Image 1
Ondřej Zelenka
S:6 S:6 S:S S:6 -5 -30 100

5 . Úroveň A

176 bodů
22. místo (20. místo v mužích)
O.H. I.M. I.M. Z.M. O.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
6:1 6:2
6:3
6:S
72 30 237
2 .
Image 1
Irena Matiscsáková
1:6 6:3
6:S
6:S
54 24 213
3 .
Image 1
Ivan Malý
2:6 3:6
6:S
6:S
41 0 176
4 .
Image 1
Zdeněk Mensa
3:6
S:6
S:6
6:S
21 -24 132
5 .
Image 1
Ondřej Pondělík
S:6
S:6
S:6
S:6
0 -30 105

6 . Úroveň A

166 bodů
24. místo (22. místo v mužích)
O.P. I.M. J.S. D.T. L.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Pondělík
6:0 6:1 S:S 6:S 52 30 172
2 .
Image 1
Ivan Malý
0:6 6:1 7:6 6:0 52 24 166
3 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
1:6 1:6 6:2 6:0 40 0 130
4 .
Image 1
David Tkac
S:S 6:7 2:6 6:0 24 -24 90
5 .
Image 1
Lucie Šmuclerová
S:6 0:6 0:6 0:6 0 -30 60

Podzimní sezóna 2019

4 . Úroveň A

84 bodů
25. místo (22. místo v mužích)
V.Š. M.K. P.F. F.Š. I.M. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Štengl
6:1 6:2
6:S
6:0 6:0 75 30 195
2 .
Image 1
Monika Kosturiková
1:6 6:S 6:4
6:S
6:S
56 24 170
3 .
Image 1
Pavel Fejtek
2:6 S:6 S:6 6:3 6:3 30 0 120
4 .
Image 1
František Štorek
S:6
4:6 6:S
6:S
S:S 27 0 117
5 .
Image 1
Ivan Malý
0:6
S:6
3:6
S:6
6:0 18 -24 84
6 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
0:6
S:6
3:6 S:S 0:6 -2 -30 58

4 . Úroveň A

135 bodů
19. místo (19. místo v mužích)
M.R. Z.M. I.M. M.K. I.M. A.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Richter
6:3 6:1 6:1 6:2 6:0 74 30 194
2 .
Image 1
Zdeněk Mensa
3:6 3:6 6:1 6:2
6:3
47 24 161
3 .
Image 1
Ivan Malý
1:6 6:3 2:6 6:4 6:1 45 0 135
4 .
Image 1
Monika Kosturiková
1:6 1:6 6:2 7:5 6:2 42 0 132
5 .
Image 1
Irena Matiscsáková
2:6 2:6 4:6 5:7 6:3 25 -24 91
6 .
Image 1
Alena Poslední
0:6
3:6
1:6 2:6 3:6 7 -30 67

4 . Úroveň A

133 bodů
18. místo (18. místo v mužích)
V.Š. P.F. I.M. I.M. J.S. F.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Štengl
6:3 6:3 6:2 6:0 6:1 91 30 211
2 .
Image 1
Pavel Fejtek
3:6 6:2 6:0 6:1 6:2 78 24 192
3 .
Image 1
Ivan Malý
3:6 2:6 3:6 6:3
6:S
43 0 133
4 .
Image 1
Irena Matiscsáková
2:6 0:6 6:3 5:7 7:5 39 0 129
5 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
0:6 1:6 3:6 7:5
6:2
37 -24 103
6 .
Image 1
František Štorek
1:6 2:6
S:6
5:7
2:6
10 -30 70

4 . Úroveň A

172 bodů
19. místo (18. místo v mužích)
P.K. M.K. I.M. J.S. T.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Končal
6:0 6:0 6:0 6:0 80 30 245
2 .
Image 1
Monika Kosturiková
0:6 6:1 1:6 6:0 40 24 199
3 .
Image 1
Ivan Malý
0:6 1:6 6:3 6:1 37 0 172
4 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
0:6 6:1 3:6
S:6
22 -24 133
5 .
Image 1
Tomáš Nižňan
0:6 0:6 1:6
6:S
19 -30 124

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
05.10.2020 00:10 6. Jindřiška Slezáková S:S
05.10.2020 00:10 6. Monika Kosturiková S:6
05.10.2020 00:10 6. Martina Rancova Slnekova S:6
28.09.2020 11:00 6. Irena Matiscsáková TK Škoda Plzeň 6:1
07.09.2020 00:10 5. Michal Kavan 6:S
30.08.2020 11:00 5. Martin Fajt TJ Lokomotiva Plzeň 0:6
21.08.2020 16:00 5. Jan Karšňák TK Slavia Plzeň 2:6
16.08.2020 09:00 5. Filip Farajzl TJ Lokomotiva Plzeň 0:6 Komentáře
09.08.2020 10:00 7. Petra Hejduková SK Sportcentrum Roudná 6:1
29.07.2020 19:00 7. Alena Poslední SK Sportcentrum Roudná 6:0
19.07.2020 10:00 7. Martina Rancova Slnekova TJ Lokomotiva Plzeň 4:6 Komentáře
19.07.2020 09:00 7. Roman Brožek SK Sportcentrum Roudná 6:0
15.07.2020 17:00 7. Lucie Šmuclerová SK Sportcentrum Roudná 6:0
12.07.2020 11:00 5. Václav Churavý TK Škoda Plzeň 0:6
12.07.2020 10:00 5. Martin Kaše TK Škoda Plzeň 0:6
08.07.2020 19:00 5. Monika Kosturiková TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
03.07.2020 19:18 5. Miroslav Richter S:6 Komentáře
24.06.2020 17:00 5. Miroslav Najmon 2:6
16.06.2020 00:10 5. Ondřej Zelenka 6:S
15.06.2020 19:00 5. Petra Hejduková TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
03.06.2020 17:00 5. Pavel Fejtek 5:7
27.05.2020 17:00 5. Míra Hejduk 6:4
20.05.2020 09:53 5. Ondřej Pondělík 6:S Komentáře
20.05.2020 09:51 5. Zdeněk Mensa 6:S Komentáře
10.05.2020 12:00 5. Irena Matiscsáková TK Škoda Plzeň 3:6
06.05.2020 17:00 5. Ondrej Hlavacek 2:6
03.03.2020 19:00 6. Ondřej Pondělík 0:6
23.02.2020 11:00 6. Lucie Šmuclerová TJ Lokomotiva Plzeň 6:0
16.02.2020 12:00 6. Jindřiška Slezáková 6:1
09.02.2020 12:00 6. David Tkac TJ Lokomotiva Plzeň 7:6
31.01.2020 18:44 4. Monika Kosturiková S:6 Komentáře
31.01.2020 18:43 4. František Štorek S:6 Komentáře
24.01.2020 18:00 4. Jindřiška Slezáková 6:0
21.01.2020 20:00 4. Pavel Fejtek TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
10.01.2020 17:00 4. Václav Štengl 0:6
30.12.2019 13:00 4. Zdeněk Mensa TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
19.12.2019 20:00 4. Alena Poslední TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
15.12.2019 11:00 4. Miroslav Richter TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
12.12.2019 17:00 4. Monika Kosturiková SK Sportcentrum Roudná 2:6
08.12.2019 11:00 4. Irena Matiscsáková TK Škoda Plzeň 6:4
01.12.2019 15:47 4. František Štorek 6:S Komentáře
30.11.2019 18:30 4. Jindřiška Slezáková 6:3
20.11.2019 08:00 4. Pavel Fejtek TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
17.11.2019 11:00 4. Václav Štengl TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
03.11.2019 11:00 4. Irena Matiscsáková TK Škoda Plzeň 3:6
31.10.2019 19:00 4. Tomáš Nižňan TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
23.10.2019 17:30 4. Jindřiška Slezáková SK Sportcentrum Roudná 6:3
14.10.2019 17:00 4. Pavel Končal SK Sportcentrum Roudná 0:6
13.10.2019 14:00 4. Monika Kosturiková SK Sportcentrum Roudná 1:6

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím