Michaela Gombitová

Michaela Gombitová (31 let)

ID: 33211

Plzeň

Personální agentura - personální asistentka

Facebook profil

Fandí:Serena Williams, Hokej

Hraje ligy: Plzeň - Tenis (28/28)

  • 45 zápasů

    od roku 2019
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v TJ Lokomotiva Plzeň
  • 28 /31
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 45
    Zápasů v lize ( 12 / 32 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

5 . Úroveň A

15 bodů
28. místo (5. místo v ženách)
J.S. J.N. T.N. F.Š. D.T. M.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
0 30 75
2 .
Image 1
Jan Novotný
0 24 69
3 .
Image 1
Tomáš Nižňan
0 0 45
4 .
Image 1
František Štorek
0 0 45
5 .
Image 1
David Tkac
0 -24 21
6 .
Image 1
Michaela Gombitová
0 -30 15

5 . Úroveň A

34 bodů
28. místo (5. místo v ženách)
F.D. A.P. J.N. T.N. D.T. M.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
František Dobrý
6:0 6:1 6:0
6:1
6:0 94 30 169
2 .
Image 1
Alena Poslední
0:6
6:1
6:7
7:5
6:2
59 24 128
3 .
Image 1
Jan Novotný
1:6
1:6
6:3 6:4
6:1
51 0 96
4 .
Image 1
Tomáš Nižňan
0:6
7:6
3:6
7:5
6:3 47 0 92
5 .
Image 1
David Tkac
1:6
5:7
4:6
5:7
6:7 22 -24 43
6 .
Image 1
Michaela Gombitová
0:6
2:6
1:6
3:6 7:6 19 -30 34

5 . Úroveň A

66 bodů
28. místo (6. místo v ženách)
Z.M. I.M. J.N. P.H. M.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Mensa
6:4 6:4 7:6 6:4 61 30 181
2 .
Image 1
Irena Matiscsáková
4:6 6:2 6:4 6:2 56 24 170
3 .
Image 1
Jan Novotný
4:6 2:6 6:4
6:0
42 0 132
4 .
Image 1
Petra Hejduková
6:7 4:6 4:6 6:0 35 -24 101
5 .
Image 1
Michaela Gombitová
4:6 2:6
0:6
0:6 6 -30 66

Letní sezóna 2019

7 . Úroveň A

125 bodů
30. místo (4. místo v ženách)
M.K. M.G. F.K. D.T. J.S. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Monika Kosturiková
6:0
3:6
6:1
6:S
6:S
61 30 136
2 .
Image 1
Michaela Gombitová
0:6
6:S
6:3
6:S
6:S
56 24 125
3 .
Image 1
Filip Krišica
6:3
S:6
6:3
6:S
6:S
56 0 101
4 .
Image 1
David Tkac
1:6 3:6 3:6
6:S
6:S
33 0 78
5 .
Image 1
Jana Slavíková
S:6
S:6
S:6
S:6
6:S
14 -24 35
6 .
Image 1
Jiří Šebek
S:6
S:6
S:6
S:6
S:6
0 -30 15

7 . Úroveň A

26 bodů
34. místo (6. místo v ženách)
A.P. M.H. J.Š. M.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Alena Poslední
6:4
6:S
6:1 70 30 145
2 .
Image 1
Miroslav Houška
4:6 7:5 6:3 48 24 117
3 .
Image 1
Jiří Šebek
S:6
5:7 6:0 34 0 79
4 .
Image 1
Michaela Gombitová
1:6 3:6 0:6 5 -24 26

6 . Úroveň A

37 bodů
32. místo (6. místo v ženách)
P.H. Z.M. D.T. M.H. A.P. M.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petra Hejduková
6:7
6:4
6:S
6:3
6:1 62 30 137
2 .
Image 1
Zdeněk Mensa
7:6
4:6
6:2
7:5
6:2 53 24 122
3 .
Image 1
David Tkac
4:6
6:4
6:7 6:3 6:4 49 0 94
4 .
Image 1
Miroslav Houška
S:6
2:6 7:6
6:4
S:6
25 0 70
5 .
Image 1
Alena Poslední
3:6
5:7
3:6
4:6
6:3
25 -24 46
6 .
Image 1
Michaela Gombitová
1:6 2:6 4:6
6:S
3:6
22 -30 37

6 . Úroveň A

75 bodů
29. místo (5. místo v ženách)
M.F. I.M. M.H. M.G. D.T. M.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Fürbacher
6:4
6:3 6:1 6:1
6:S
71 30 146
2 .
Image 1
Irena Matiscsáková
4:6
6:3 6:0 6:1
6:2
62 24 131
3 .
Image 1
Miroslav Houška
3:6 3:6 6:4 6:4
6:4
43 0 88
4 .
Image 1
Michaela Gombitová
1:6 0:6 4:6 7:5 6:S 30 0 75
5 .
Image 1
David Tkac
1:6 1:6 4:6 5:7
S:S
5 -24 26
6 .
Image 1
Martina Rancova Slnekova
S:6
2:6
4:6
S:6
S:S
1 -30 16

Jarní sezóna 2019

4 . Úroveň A

57 bodů
21. místo (5. místo v ženách)
J.S. J.Š. P.H. M.G. A.Z. D.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
7:5 6:1 6:0 S:S 6:1 54 30 129
2 .
Image 1
Jiří Šebek
5:7 6:3 6:0 4:6 6:1 52 24 121
3 .
Image 1
Petra Hejduková
1:6 3:6 6:2
6:4
6:3 44 0 89
4 .
Image 1
Michaela Gombitová
0:6 0:6 2:6 S:S 6:3 12 0 57
5 .
Image 1
Andrea Zemanová
S:S 6:4
4:6
S:S S:S 4 -24 25
6 .
Image 1
David Tkac
1:6 1:6 3:6 3:6 S:S 2 -30 17

4 . Úroveň A

31 bodů
21. místo (4. místo v ženách)
M.K. I.M. M.M. D.T. J.Š. M.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Monika Kosturiková
6:1 4:6 6:2 6:1 6:1 62 30 137
2 .
Image 1
Irena Matiscsáková
1:6 6:2 6:1 4:6 6:0 49 24 118
3 .
Image 1
Martin Molnár
6:4 2:6 3:6 6:3 6:3 45 0 90
4 .
Image 1
David Tkac
2:6 1:6 6:3
6:S
4:6 34 0 79
5 .
Image 1
Jiří Šebek
1:6 6:4 3:6
S:6
6:0 32 -24 53
6 .
Image 1
Michaela Gombitová
1:6 0:6 3:6 6:4 0:6 16 -30 31

4 . Úroveň A

36 bodů
22. místo (5. místo v ženách)
J.S. A.Z. M.M. M.K. M.G. D.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Sladkovský
6:0 6:0 6:1 6:0 6:0 79 30 154
2 .
Image 1
Andrea Zemanová
0:6 7:5 6:3 6:0 6:2 56 24 125
3 .
Image 1
Martin Molnár
0:6 5:7 7:5 6:0 6:1 47 0 92
4 .
Image 1
Monika Kosturiková
1:6 3:6 5:7 6:1 6:1 37 0 82
5 .
Image 1
Michaela Gombitová
0:6 0:6 0:6 1:6 6:3 15 -24 36
6 .
Image 1
David Tkac
0:6 2:6 1:6 1:6 3:6 6 -30 21

5 . Úroveň A

75 bodů
21. místo (4. místo v ženách)
J.S. M.M. M.G. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
6:1 6:0 6:0 98 30 173
2 .
Image 1
Martin Molnár
1:6 6:0
6:S
65 24 134
3 .
Image 1
Michaela Gombitová
0:6 0:6
6:S
30 0 75
4 .
Image 1
Martin Henzl
0:6
S:6
S:6
0 -24 21

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
26.11.2019 20:00 5. Jan Novotný TJ Lokomotiva Plzeň 1:6 Komentáře
17.11.2019 17:00 5. Tomáš Nižňan TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
11.11.2019 17:00 5. František Dobrý TJ Lokomotiva Plzeň 0:6
07.11.2019 21:00 5. David Tkac TJ Lokomotiva Plzeň 7:6
01.11.2019 20:00 5. Alena Poslední SK Sportcentrum Roudná 2:6 Komentáře
31.10.2019 18:00 5. Jan Novotný SK Sportcentrum Roudná 0:6 Komentáře
29.10.2019 20:00 5. Zdeněk Mensa TJ Lokomotiva Plzeň 4:6
25.10.2019 18:00 5. Petra Hejduková SK Sportcentrum Roudná 0:6
24.10.2019 18:00 5. Irena Matiscsáková TK Škoda Plzeň 2:6
30.09.2019 22:11 7. Filip Krišica 6:S Komentáře
30.09.2019 22:07 7. Jana Slavíková 6:S Komentáře
24.09.2019 19:00 7. David Tkac Dobřany 6:3
16.09.2019 08:14 7. Jiří Šebek 6:S Komentáře
13.09.2019 17:00 7. Monika Kosturiková SK Sportcentrum Roudná 0:6
26.08.2019 18:00 7. Jiří Šebek Dobřany 0:6
26.08.2019 17:00 7. Miroslav Houška Dobřany 3:6
01.08.2019 17:00 7. Alena Poslední SK Sportcentrum Roudná 1:6
28.07.2019 11:44 6. Miroslav Houška 6:S Komentáře
24.07.2019 18:00 6. Petra Hejduková SK Sportcentrum Roudná 1:6
21.07.2019 16:00 6. Zdeněk Mensa TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
20.07.2019 18:00 6. David Tkac TJ Lokomotiva Plzeň 4:6
09.07.2019 17:00 6. Alena Poslední TJ Lokomotiva Plzeň 3:6 Komentáře
01.07.2019 00:10 6. Martina Rancova Slnekova 6:S
22.06.2019 11:00 6. Irena Matiscsáková TK Škoda Plzeň 0:6
21.06.2019 18:00 6. Michal Fürbacher TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
20.06.2019 19:00 6. David Tkac TJ Lokomotiva Plzeň 7:5
16.06.2019 17:00 6. Miroslav Houška TJ Lokomotiva Plzeň 4:6
03.06.2019 00:10 4. Andrea Zemanová S:S
02.06.2019 17:00 4. Jindřiška Slezáková TJ Lokomotiva Plzeň 0:6
28.05.2019 19:00 4. Jiří Šebek Dobřany 0:6
26.05.2019 11:00 4. Petra Hejduková SK Sportcentrum Roudná 2:6
19.05.2019 14:00 4. David Tkac TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
30.04.2019 18:00 4. Irena Matiscsáková TK Škoda Plzeň 0:6
28.04.2019 19:00 4. Monika Kosturiková Dobřany 1:6
25.04.2019 19:00 4. Martin Molnár TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
22.04.2019 19:00 4. Jiří Šebek Dobřany 0:6
10.04.2019 20:00 4. David Tkac 6:4
01.04.2019 00:10 4. David Tkac 6:3
30.03.2019 14:00 4. Martin Molnár Dobřany 0:6
28.03.2019 20:00 4. Jiří Sladkovský TJ Lokomotiva Plzeň 0:6
24.03.2019 16:00 4. Andrea Zemanová 0:6
22.03.2019 20:00 4. Monika Kosturiková TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
03.03.2019 23:03 5. Martin Henzl 6:S Komentáře
02.03.2019 11:00 5. Martin Molnár TJ Lokomotiva Plzeň 0:6
27.02.2019 18:00 5. Jindřiška Slezáková TJ Lokomotiva Plzeň 0:6

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím