Načítám…
Alena Poslední

Alena Poslední (65 let)

ID: 27846

Plzeň

Webová stránka

  • 79 zápasů

    od roku 2017
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 10:00
    Často hraje od 10:00 v SK Sportcentrum Roudná
  • 15 /29
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 79
    Zápasů v lize ( 34 / 41 / 4) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2020

4 . Úroveň A

175 bodů
15. místo (2. místo v ženách)
M.K. A.P. M.F. P.H. I.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Monika Kosturiková
6:1 19 30 184
2 .
Image 1
Alena Poslední
1:6 7:5 16 24 175
3 .
Image 1
Martin Fajt
5:7 5 0 140
4 .
Image 1
Petra Hejduková
0 -24 111
5 .
Image 1
Irena Matiscsáková
0 -30 105

Letní sezóna 2020

7 . Úroveň A

129 bodů
32. místo (4. místo v ženách)
P.H. A.P. P.F. L.Š. R.B. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petra Hejduková
6:2 6:0 6:0 6:1 6:S 76 30 151
2 .
Image 1
Alena Poslední
2:6
6:S
6:0 6:3
6:S
60 24 129
3 .
Image 1
Pavel Fejtek
0:6
S:6
6:3 6:3 6:S 42 0 87
4 .
Image 1
Lucie Šmuclerová
0:6 0:6 3:6 6:4 6:S 30 0 75
5 .
Image 1
Roman Brožek
1:6 3:6 3:6 4:6 6:S 23 -24 44
6 .
Image 1
Michal Kavan
S:6
S:6
S:6 S:6 S:6 0 -30 15

6 . Úroveň A

95 bodů
41. místo (4. místo v ženách)
P.K. L.P. I.M. A.P. P.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Končal
6:1 6:0 6:0 6:0 79 30 199
2 .
Image 1
Lukáš Pašek
1:6
6:S
6:4
6:0
55 24 169
3 .
Image 1
Irena Matiscsáková
0:6
S:6
7:5
6:0 35 0 125
4 .
Image 1
Alena Poslední
0:6
4:6
5:7
6:0 29 -24 95
5 .
Image 1
Petra Hejduková
0:6
0:6
0:6 0:6 0 -30 60

7 . Úroveň A

91 bodů
39. místo (4. místo v ženách)
I.M. M.R. P.H. A.P. R.B. L.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ivan Malý
4:6
6:1 6:0 6:0 6:0 66 30 141
2 .
Image 1
Martina Rancova Slnekova
6:4
6:3
4:6
6:1
6:0
61 24 130
3 .
Image 1
Petra Hejduková
1:6 3:6 6:2 6:1 6:0 48 0 93
4 .
Image 1
Alena Poslední
0:6
6:4
2:6 6:1 6:0 46 0 91
5 .
Image 1
Roman Brožek
0:6
1:6
1:6 1:6 6:2 17 -24 38
6 .
Image 1
Lucie Šmuclerová
0:6
0:6
0:6 0:6 2:6 2 -30 17

7 . Úroveň A

79 bodů
40. místo (7. místo v ženách)
L.P. J.S. D.Š. A.P. L.Š. Z.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Pašek
6:4 6:4 6:3 6:0 6:2 70 30 145
2 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
4:6 6:2 6:1 6:0
6:S
62 24 131
3 .
Image 1
Denisa Šimurdová
4:6 2:6 6:1 6:3
6:S
48 0 93
4 .
Image 1
Alena Poslední
3:6 1:6 1:6 6:0
6:S
34 0 79
5 .
Image 1
Lucie Šmuclerová
0:6 0:6 3:6 0:6
6:S
16 -24 37
6 .
Image 1
Zdeněk Mensa
2:6
S:6
S:6
S:6
S:6
2 -30 17

Jarní sezóna 2020

6 . Úroveň A

92 bodů
36. místo (6. místo v ženách)
M.H. M.R. M.K. A.P. Z.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Houška
1:6 6:3
6:0
6:4 54 30 174
2 .
Image 1
Martina Rancova Slnekova
6:1
2:6
3:6
6:3
41 24 155
3 .
Image 1
Michal Kavan
3:6
6:2
6:4
S:S 32 0 122
4 .
Image 1
Alena Poslední
0:6
6:3
4:6
5:7
26 -24 92
5 .
Image 1
Zdeněk Mensa
4:6
3:6
S:S
7:5
17 -30 77

7 . Úroveň A

148 bodů
26. místo (4. místo v ženách)
A.P. M.H. M.G. D.T. L.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Alena Poslední
6:3
6:2
6:2
6:0
73 30 148
2 .
Image 1
Miroslav Houška
3:6 6:3 7:6 6:1 52 24 121
3 .
Image 1
Michaela Gombitová
2:6
3:6 7:5 6:0 40 0 85
4 .
Image 1
David Tkac
2:6 6:7 5:7 6:2 32 -24 53
5 .
Image 1
Lucie Šmuclerová
0:6
1:6 0:6 2:6 3 -30 18

7 . Úroveň A

78 bodů
32. místo (5. místo v ženách)
M.K. M.H. A.P. M.H. M.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Kavan
7:6 6:3 6:4 6:0 66 30 141
2 .
Image 1
Míra Hejduk
6:7 6:3 6:2 6:1 61 24 130
3 .
Image 1
Alena Poslední
3:6 3:6
6:7
6:0 33 0 78
4 .
Image 1
Miroslav Houška
4:6 2:6
7:6
2:6
21 -24 42
5 .
Image 1
Michaela Gombitová
0:6 1:6 0:6
6:2
19 -30 34

Podzimní sezóna 2019

5 . Úroveň A

42 bodů
27. místo (5. místo v ženách)
I.M. J.N. P.H. D.T. A.P. M.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Irena Matiscsáková
6:2 6:1 7:5 6:3 6:2 69 30 144
2 .
Image 1
Jan Novotný
2:6 6:2 4:6 6:3 6:1 48 24 117
3 .
Image 1
Petra Hejduková
1:6 2:6 6:4 6:2 6:0 46 0 91
4 .
Image 1
David Tkac
5:7 6:4 4:6 6:4 6:4 46 0 91
5 .
Image 1
Alena Poslední
3:6 3:6 2:6 4:6
7:5
21 -24 42
6 .
Image 1
Michaela Gombitová
2:6 1:6 0:6 4:6
5:7
10 -30 25

4 . Úroveň A

67 bodů
26. místo (4. místo v ženách)
M.R. Z.M. I.M. M.K. I.M. A.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Richter
6:3 6:1 6:1 6:2 6:0 74 30 194
2 .
Image 1
Zdeněk Mensa
3:6 3:6 6:1 6:2
6:3
47 24 161
3 .
Image 1
Ivan Malý
1:6 6:3 2:6 6:4 6:1 45 0 135
4 .
Image 1
Monika Kosturiková
1:6 1:6 6:2 7:5 6:2 42 0 132
5 .
Image 1
Irena Matiscsáková
2:6 2:6 4:6 5:7 6:3 25 -24 91
6 .
Image 1
Alena Poslední
0:6
3:6
1:6 2:6 3:6 7 -30 67

5 . Úroveň A

128 bodů
21. místo (3. místo v ženách)
F.D. A.P. J.N. T.N. D.T. M.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
František Dobrý
6:0 6:1 6:0
6:1
6:0 98 30 173
2 .
Image 1
Alena Poslední
0:6
6:1
6:7
7:5
6:2
59 24 128
3 .
Image 1
Jan Novotný
1:6
1:6
6:3 6:4
6:1
54 0 99
4 .
Image 1
Tomáš Nižňan
0:6
7:6
3:6
7:5
6:3 48 0 93
5 .
Image 1
David Tkac
1:6
5:7
4:6
5:7
6:7 22 -24 43
6 .
Image 1
Michaela Gombitová
0:6
2:6
1:6
3:6 7:6 19 -30 34

6 . Úroveň A

70 bodů
27. místo (5. místo v ženách)
P.F. V.Š. A.P. D.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Fejtek
7:6 6:0 6:2 68 30 143
2 .
Image 1
Václav Štengl
6:7
6:0
6:0
63 24 132
3 .
Image 1
Alena Poslední
0:6
0:6
6:1
25 0 70
4 .
Image 1
David Tkac
2:6
0:6
1:6
4 -24 25

Letní sezóna 2019

6 . Úroveň A

83 bodů
33. místo (6. místo v ženách)
M.K. J.S. Z.M. I.M. A.P. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Kaše
6:2 6:1 6:3 6:0
6:S
73 30 193
2 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
2:6 7:6 7:6 6:1
6:S
51 24 165
3 .
Image 1
Zdeněk Mensa
1:6 6:7 6:3 6:4 7:5 46 0 136
4 .
Image 1
Irena Matiscsáková
3:6 6:7 3:6 6:1
6:S
39 0 129
5 .
Image 1
Alena Poslední
0:6 1:6 4:6 1:6
7:5
17 -24 83
6 .
Image 1
Miroslav Houška
S:6
S:6
5:7
S:6
5:7
8 -30 68

7 . Úroveň A

145 bodů
26. místo (3. místo v ženách)
A.P. M.H. J.Š. M.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Alena Poslední
6:4
6:S
6:1 70 30 145
2 .
Image 1
Miroslav Houška
4:6 7:5 6:3 48 24 117
3 .
Image 1
Jiří Šebek
S:6
5:7 6:0 34 0 79
4 .
Image 1
Michaela Gombitová
1:6 3:6 0:6 5 -24 26

6 . Úroveň A

46 bodů
31. místo (5. místo v ženách)
P.H. Z.M. D.T. M.H. A.P. M.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petra Hejduková
6:7
6:4
6:S
6:3
6:1 62 30 137
2 .
Image 1
Zdeněk Mensa
7:6
4:6
6:2
7:5
6:2 53 24 122
3 .
Image 1
David Tkac
4:6
6:4
6:7 6:3 6:4 49 0 94
4 .
Image 1
Miroslav Houška
S:6
2:6 7:6
6:4
S:6
25 0 70
5 .
Image 1
Alena Poslední
3:6
5:7
3:6
4:6
6:3
25 -24 46
6 .
Image 1
Michaela Gombitová
1:6 2:6 4:6
6:S
3:6
22 -30 37

Letní sezóna 2017

4 . Úroveň A

15 bodů
30. místo (6. místo v ženách)
F.D. J.S. I.M. J.K. A.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
František Drs
7:6 6:3 6:2
6:S
58 0 73
2 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
6:7 S:S 6:4
6:S
30 0 45
3 .
Image 1
Irena Matiscsáková
3:6 S:S 6:S
6:S
28 0 43
4 .
Image 1
Josef Kutil
2:6 4:6 S:6
6:S
21 0 36
5 .
Image 1
Alena Poslední
S:6
S:6
S:6
S:6
0 0 15

4 . Úroveň B

59 bodů
17. místo (1. místo v ženách)
A.P. J.K. M.J. J.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Alena Poslední
4:6 6:S
6:4
44 0 59
2 .
Image 1
Josef Kutil
6:4 7:5 4:6 41 0 56
3 .
Image 1
Marta Jíšová
S:6 5:7 6:2 28 0 43
4 .
Image 1
Jana Nachlinger
4:6
6:4 2:6 27 0 42

4 . Úroveň A

30 bodů
28. místo (5. místo v ženách)
M.R. J.S. T.Č. A.P. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Richter
6:2 6:2 6:1 6:1 66 0 81
2 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
2:6 7:6
6:0
6:1 49 0 64
3 .
Image 1
Tereza Čermáková
2:6 6:7 6:1 6:0 43 0 58
4 .
Image 1
Alena Poslední
1:6
0:6
1:6
7:5
15 0 30
5 .
Image 1
Josef Kutil
1:6 1:6 0:6
5:7
7 0 22

Jarní sezóna 2017

3 . Úroveň B

72 bodů
7. místo (1. místo v ženách)
A.P. J.K. J.N. M.M. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Alena Poslední
6:4
6:4
6:4
6:3
57 0 72
2 .
Image 1
Josef Kutil
4:6
7:6 6:3 6:S 46 0 61
3 .
Image 1
Jana Nachlinger
4:6
6:7
7:5
6:S 38 0 53
4 .
Image 1
Martin Molnár
4:6 3:6
5:7
6:S 27 0 42
5 .
Image 1
Martin Minárik
3:6
S:6 S:6 S:6 3 0 18

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
12.10.2020 10:00 4. Monika Kosturiková SK Sportcentrum Roudná 1:6
08.10.2020 17:30 4. Martin Fajt TJ Lokomotiva Plzeň 7:5
02.10.2020 09:43 7. Michal Kavan 6:S Komentáře
02.10.2020 09:42 7. Pavel Fejtek 6:S Komentáře
18.09.2020 10:00 7. Lucie Šmuclerová SK Sportcentrum Roudná 6:0
17.09.2020 18:00 7. Roman Brožek SK Sportcentrum Roudná 6:3
11.09.2020 09:00 7. Petra Hejduková SK Sportcentrum Roudná 2:6
31.08.2020 10:00 6. Pavel Končal SK Sportcentrum Roudná 0:6
26.08.2020 09:00 6. Irena Matiscsáková TK Škoda Plzeň 5:7 Komentáře
23.08.2020 10:00 6. Petra Hejduková SK Sportcentrum Roudná 6:0
20.08.2020 18:30 6. Lukáš Pašek SK Sportcentrum Roudná 4:6 Komentáře
29.07.2020 19:00 7. Ivan Malý SK Sportcentrum Roudná 0:6
22.07.2020 09:00 7. Petra Hejduková SK Sportcentrum Roudná 2:6
19.07.2020 09:00 7. Lucie Šmuclerová SK Sportcentrum Roudná 6:0
18.07.2020 09:00 7. Roman Brožek SK Sportcentrum Roudná 6:1
15.07.2020 09:00 7. Martina Rancova Slnekova SK Sportcentrum Roudná 6:4 Komentáře
10.07.2020 18:00 7. Jindřiška Slezáková SK Sportcentrum Roudná 1:6
07.07.2020 17:00 7. Denisa Šimurdová SK Sportcentrum Roudná 1:6
23.06.2020 01:01 7. Zdeněk Mensa 6:S Komentáře
20.06.2020 10:00 7. Lucie Šmuclerová SK Sportcentrum Roudná 6:0
19.06.2020 18:00 7. Lukáš Pašek SK Sportcentrum Roudná 3:6
10.06.2020 13:00 6. Michal Kavan Dobřany 4:6 Komentáře
02.06.2020 10:00 6. Zdeněk Mensa SK Sportcentrum Roudná 5:7 Komentáře
27.05.2020 14:00 6. Martina Rancova Slnekova SK Sportcentrum Roudná 6:3 Komentáře
25.05.2020 10:00 6. Miroslav Houška Dobřany 0:6 Komentáře
22.04.2020 17:00 7. David Tkac SK Sportcentrum Roudná 6:2
16.04.2020 17:00 7. Lucie Šmuclerová Dobřany 6:0 Komentáře
09.04.2020 18:00 7. Michaela Gombitová 6:2 Komentáře
08.04.2020 17:00 7. Miroslav Houška TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
19.02.2020 11:00 7. Miroslav Houška TJ Lokomotiva Plzeň 6:7 Komentáře
12.02.2020 11:00 7. Michal Kavan TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
11.02.2020 11:30 7. Míra Hejduk TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
04.02.2020 18:00 7. Michaela Gombitová TJ Lokomotiva Plzeň 6:0
21.01.2020 10:00 5. Irena Matiscsáková TK Škoda Plzeň 3:6
17.01.2020 20:00 5. David Tkac SK Sportcentrum Roudná 4:6
08.01.2020 12:00 5. Petra Hejduková SK Sportcentrum Roudná 2:6
05.01.2020 10:00 5. Jan Novotný TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
03.01.2020 20:00 5. Michaela Gombitová SK Sportcentrum Roudná 7:5 Komentáře
19.12.2019 20:00 4. Ivan Malý TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
10.12.2019 10:00 4. Irena Matiscsáková TK Škoda Plzeň 3:6
08.12.2019 18:00 4. Monika Kosturiková SK Sportcentrum Roudná 2:6
07.12.2019 10:00 4. Miroslav Richter TJ Lokomotiva Plzeň 0:6
05.12.2019 20:00 4. Zdeněk Mensa TJ Lokomotiva Plzeň 3:6 Komentáře
17.11.2019 10:00 5. Tomáš Nižňan TJ Lokomotiva Plzeň 6:7 Komentáře
13.11.2019 12:00 5. Jan Novotný SK Sportcentrum Roudná 6:1 Komentáře
10.11.2019 10:00 5. David Tkac TJ Lokomotiva Plzeň 7:5 Komentáře
05.11.2019 11:00 5. František Dobrý SK Sportcentrum Roudná 0:6
01.11.2019 20:00 5. Michaela Gombitová SK Sportcentrum Roudná 6:2 Komentáře
31.10.2019 08:00 6. Pavel Fejtek SK Sportcentrum Roudná 0:6
16.10.2019 13:00 6. Václav Štengl SK Sportcentrum Roudná 0:6 Komentáře
11.10.2019 18:00 6. David Tkac SK Sportcentrum Roudná 6:1 Komentáře
30.09.2019 17:00 6. Jindřiška Slezáková SK Sportcentrum Roudná 1:6
20.09.2019 11:00 6. Miroslav Houška SK Sportcentrum Roudná 7:5 Komentáře
13.09.2019 17:30 6. Zdeněk Mensa SK Sportcentrum Roudná 4:6
12.09.2019 13:00 6. Irena Matiscsáková TK Škoda Plzeň 1:6
11.09.2019 12:00 6. Martin Kaše TJ Lokomotiva Plzeň 0:6
28.08.2019 09:49 7. Jiří Šebek 6:S Komentáře
17.08.2019 00:00 7. Miroslav Houška TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
01.08.2019 17:00 7. Michaela Gombitová SK Sportcentrum Roudná 6:1
17.07.2019 18:00 6. David Tkac SK Sportcentrum Roudná 3:6
16.07.2019 17:00 6. Miroslav Houška SK Sportcentrum Roudná 4:6 Komentáře
09.07.2019 17:00 6. Michaela Gombitová TJ Lokomotiva Plzeň 6:3 Komentáře
05.07.2019 09:00 6. Petra Hejduková SK Sportcentrum Roudná 3:6 Komentáře
04.07.2019 18:00 6. Zdeněk Mensa TJ Lokomotiva Plzeň 5:7 Komentáře
13.07.2017 11:00 4. Jana Nachlinger 6:4 Komentáře
09.07.2017 10:00 4. Josef Kutil 4:6
19.06.2017 19:00 4. Jindřiška Slezáková 0:6 Komentáře
15.06.2017 18:00 4. Tereza Čermáková 1:6
14.06.2017 18:00 4. Miroslav Richter 1:6
12.06.2017 18:00 4. Josef Kutil 7:5 Komentáře
26.05.2017 19:00 3. Martin Minárik 6:3 Komentáře
17.05.2017 16:00 3. Martin Molnár 6:4
11.05.2017 17:00 3. Josef Kutil 6:4 Komentáře
05.05.2017 13:00 3. Jana Nachlinger 6:4 Komentáře
4. Marta Jíšová 6:S
4. František Drs S:6 Komentáře
4. Irena Matiscsáková S:6 Komentáře
4. Jindřiška Slezáková S:6 Komentáře
4. Josef Kutil S:6 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím