Image 1

Martin Molnár (49 let)

ID: 23526

Plzeň

  • 120 zápasů

    od roku 2015
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v TJ Lokomotiva Plzeň
  • 22 /46
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 120
    Zápasů v lize ( 33 / 82 / 5) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

3 . Úroveň A

63 bodů
20. místo (16. místo v mužích)
J.S. V.C. P.K. F.K. I.M. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Sladkovský
6:4 6:2
6:7
6:0 6:1 64 30 184
2 .
Image 1
Václav Churavý
4:6 6:4 6:3 6:3 6:0 60 24 174
3 .
Image 1
Pavel Končal
2:6 4:6 6:2 6:0 6:0 51 0 141
4 .
Image 1
Filip Krišica
7:6
3:6 2:6 6:3 6:1 43 0 133
5 .
Image 1
Irena Matiscsáková
0:6 3:6 0:6 3:6 6:1 19 -24 85
6 .
Image 1
Martin Molnár
1:6 0:6 0:6 1:6 1:6 3 -30 63

4 . Úroveň A

90 bodů
17. místo (15. místo v mužích)
M.K. I.M. M.M. D.T. J.Š. M.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Monika Kosturiková
6:1 4:6 6:2 6:1 6:1 62 30 137
2 .
Image 1
Irena Matiscsáková
1:6 6:2 6:1 4:6 6:0 49 24 118
3 .
Image 1
Martin Molnár
6:4 2:6 3:6 6:3 6:3 45 0 90
4 .
Image 1
David Tkac
2:6 1:6 6:3
6:S
4:6 34 0 79
5 .
Image 1
Jiří Šebek
1:6 6:4 3:6
S:6
6:0 32 -24 53
6 .
Image 1
Michaela Gombitová
1:6 0:6 3:6 6:4 0:6 16 -30 31

4 . Úroveň A

92 bodů
18. místo (17. místo v mužích)
J.S. A.Z. M.M. M.K. M.G. D.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Sladkovský
6:0 6:0 6:1 6:0 6:0 79 30 154
2 .
Image 1
Andrea Zemanová
0:6 7:5 6:3 6:0 6:2 56 24 125
3 .
Image 1
Martin Molnár
0:6 5:7 7:5 6:0 6:1 47 0 92
4 .
Image 1
Monika Kosturiková
1:6 3:6 5:7 6:1 6:1 37 0 82
5 .
Image 1
Michaela Gombitová
0:6 0:6 0:6 1:6 6:3 15 -24 36
6 .
Image 1
David Tkac
0:6 2:6 1:6 1:6 3:6 6 -30 21

5 . Úroveň A

134 bodů
18. místo (16. místo v mužích)
J.S. M.M. M.G. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
6:1 6:0 6:0 98 30 173
2 .
Image 1
Martin Molnár
1:6 6:0
6:S
65 24 134
3 .
Image 1
Michaela Gombitová
0:6 0:6
6:S
30 0 75
4 .
Image 1
Martin Henzl
0:6
S:6
S:6
0 -24 21

Podzimní sezóna 2018

5 . Úroveň A

135 bodů
20. místo (17. místo v mužích)
A.Z. J.Š. M.M. J.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Andrea Zemanová
7:5 6:2 6:4 45 0 63
2 .
Image 1
Jiří Šebek
5:7 6:3 6:3 39 0 57
3 .
Image 1
Martin Molnár
2:6 3:6 6:0 27 0 45
4 .
Image 1
Jana Nachlinger
4:6 3:6 0:6 9 0 27

4 . Úroveň A

147 bodů
17. místo (15. místo v mužích)
I.M. M.M. A.Z. J.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Irena Matiscsáková
6:0 6:3 6:0 56 0 74
2 .
Image 1
Martin Molnár
0:6
6:S
6:4 31 0 49
3 .
Image 1
Andrea Zemanová
3:6
S:6
6:3 20 0 38
4 .
Image 1
Jana Nachlinger
0:6 4:6 3:6 9 0 27

4 . Úroveň A

66 bodů
20. místo (16. místo v mužích)
F.K. J.S. I.M. A.Z. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Krišica
6:1
6:3
6:2
6:1
53 0 71
2 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
1:6
6:1 6:1 6:1 43 0 61
3 .
Image 1
Irena Matiscsáková
3:6
1:6 6:3 6:2 29 0 47
4 .
Image 1
Andrea Zemanová
2:6
1:6 3:6 6:0 21 0 39
5 .
Image 1
Martin Molnár
1:6
1:6 2:6 0:6 4 0 22

4 . Úroveň A

78 bodů
19. místo (15. místo v mužích)
J.N. P.H. J.Š. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jana Nachlinger
6:7 6:4
6:3
39 0 57
2 .
Image 1
Petra Hejduková
7:6 4:6 6:0 37 0 55
3 .
Image 1
Jiří Šebek
4:6 6:4
6:3
36 0 54
4 .
Image 1
Martin Molnár
3:6
0:6
3:6
8 0 26

Letní sezóna 2017

4 . Úroveň B

10 bodů
31. místo (25. místo v mužích)
J.N. M.J. M.H. D.Č. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jana Nachlinger
4:6
6:3
6:3 6:S 49 0 64
2 .
Image 1
Marta Jíšová
6:4 S:S 6:3 6:S 39 0 54
3 .
Image 1
Míra Hejduk
3:6
S:S 6:1 6:S 30 0 45
4 .
Image 1
David Čermák
3:6 3:6 1:6 S:S 2 0 17
5 .
Image 1
Martin Molnár
S:6 S:6 S:6 S:S -5 0 10

4 . Úroveň A

24 bodů
30. místo (24. místo v mužích)
M.K. T.Č. F.D. M.H. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Kaše
6:2 S:S 6:2 6:1 44 0 59
2 .
Image 1
Tereza Čermáková
2:6 1:6 6:1 6:1 37 0 52
3 .
Image 1
František Drs
S:S 6:1 S:S 6:1 24 0 39
4 .
Image 1
Míra Hejduk
2:6 1:6 S:S 7:6 10 0 25
5 .
Image 1
Martin Molnár
1:6 1:6 1:6 6:7 9 0 24

4 . Úroveň B

69 bodů
14. místo (14. místo v mužích)
M.H. M.M. M.J. J.N. I.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Míra Hejduk
6:3 6:2 6:4
6:S
60 0 75
2 .
Image 1
Martin Molnár
3:6 6:1 6:2 6:0 54 0 69
3 .
Image 1
Marta Jíšová
2:6 1:6 6:3
6:S
33 0 48
4 .
Image 1
Jana Nachlinger
4:6 2:6 3:6
6:S
24 0 39
5 .
Image 1
Irena Škubalová
S:6
0:6
S:6
S:6
0 0 15

Jarní sezóna 2017

3 . Úroveň B

42 bodů
16. místo (14. místo v mužích)
A.P. J.K. J.N. M.M. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Alena Poslední
6:4
6:4
6:4
6:3
57 0 72
2 .
Image 1
Josef Kutil
4:6
7:6 6:3 6:S 46 0 61
3 .
Image 1
Jana Nachlinger
4:6
6:7
7:5
6:S 38 0 53
4 .
Image 1
Martin Molnár
4:6 3:6
5:7
6:S 27 0 42
5 .
Image 1
Martin Minárik
3:6
S:6 S:6 S:6 3 0 18

3 . Úroveň B

35 bodů
16. místo (14. místo v mužích)
P.K. M.R. M.M. J.N. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Končal
6:2
6:0
6:1 6:0 69 0 84
2 .
Image 1
Míra Richter
2:6 6:2 6:0
6:S
51 0 66
3 .
Image 1
Martin Molnár
0:6
2:6 4:6
6:4
20 0 35
4 .
Image 1
Jana Nachlinger
1:6 0:6 6:4
5:7
20 0 35
5 .
Image 1
Martin Minárik
0:6
S:6
4:6
7:5
17 0 32

3 . Úroveň B

47 bodů
16. místo (14. místo v mužích)
J.K. J.S. M.M. M.M. M.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Josef Kutil
4:6 6:0 7:5
6:S
50 0 65
2 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
6:4 6:0 S:S 6:S 42 0 57
3 .
Image 1
Martin Molnár
0:6 0:6 6:1 6:S 32 0 47
4 .
Image 1
Martin Minárik
5:7 S:S 1:6 6:S 16 0 31
5 .
Image 1
Michal Fürbacher
S:6
S:6 S:6 S:6 0 0 15

3 . Úroveň B

36 bodů
16. místo (13. místo v mužích)
M.R. J.K. M.M. M.M. M.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Míra Richter
6:3 6:4 6:0 6:S 62 0 77
2 .
Image 1
Jan Kebrle
3:6 6:2 6:4
6:S
48 0 63
3 .
Image 1
Martin Minárik
4:6 2:6 6:2 6:S 37 0 52
4 .
Image 1
Martin Molnár
0:6 4:6 2:6
6:S
21 0 36
5 .
Image 1
Michal Fürbacher
S:6
S:6
S:6
S:6
0 0 15

Podzimní sezóna 2016

3 . Úroveň B

23 bodů
20. místo (16. místo v mužích)
M.H. J.K. M.R. J.N. M.M. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Míra Hejduk
6:1 3:6 6:1 6:S 6:1 56 0 71
2 .
Image 1
Josef Kutil
1:6 6:2 7:5 6:S 6:3 48 0 63
3 .
Image 1
Míra Richter
6:3 2:6 2:6 7:5 6:0 40 0 55
4 .
Image 1
Jana Nachlinger
1:6 5:7 6:2 6:3
7:5
40 0 55
5 .
Image 1
Martin Minárik
S:6 S:6 5:7 3:6 6:1 20 0 35
6 .
Image 1
Martin Molnár
1:6 3:6 0:6
5:7
1:6 8 0 23

4 . Úroveň A

51 bodů
18. místo (15. místo v mužích)
J.M. J.K. M.M. J.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jaroslav Molcar
6:0
6:4
6:2 64 0 79
2 .
Image 1
Josef Kutil
0:6
7:5 6:4 36 0 51
3 .
Image 1
Martin Molnár
4:6
5:7
6:0
36 0 51
4 .
Image 1
Jana Nachlinger
2:6 4:6
0:6
8 0 23

4 . Úroveň A

22 bodů
24. místo (20. místo v mužích)
M.H. M.M. J.N. J.M. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Míra Hejduk
6:2 6:2 6:1 6:3 64 0 79
2 .
Image 1
Martin Minárik
2:6
2:6
6:1
6:0
39 0 54
3 .
Image 1
Jana Nachlinger
2:6
6:2
4:6 6:4 36 0 51
4 .
Image 1
Jaroslav Molcar
1:6 1:6 6:4 6:0 34 0 49
5 .
Image 1
Martin Molnár
3:6
0:6
4:6 0:6 7 0 22

3 . Úroveň B

41 bodů
19. místo (16. místo v mužích)
M.B. J.S. T.Č. M.M. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Bartuška
6:2 6:4 6:1 6:3 62 0 92
2 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
2:6 6:3 5:7 6:0 40 0 70
3 .
Image 1
Tereza Čermáková
4:6 3:6 6:1 7:5 37 0 67
4 .
Image 1
Martin Minárik
1:6 7:5 1:6 6:3 30 0 60
5 .
Image 1
Martin Molnár
3:6 0:6 5:7 3:6 11 0 41

Letní sezóna 2016

5 . Úroveň A

62 bodů
22. místo (22. místo v mužích)
M.M. J.M. J.N. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Molnár
2:6
6:0 6:S 47 0 62
2 .
Image 1
Jaroslav Molcar
6:2
S:6 6:S 41 0 56
3 .
Image 1
Jana Nachlinger
0:6 6:S 6:S 40 0 55
4 .
Image 1
Martin Král
S:6 S:6 S:6 0 0 15

4 . Úroveň B

41 bodů
30. místo (28. místo v mužích)
I.M. J.S. M.H. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Irena Matiscsáková
6:3 6:3 6:2 61 0 91
2 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
3:6
6:4
6:3
43 0 73
3 .
Image 1
Míra Hejduk
3:6
4:6
6:3 29 0 59
4 .
Image 1
Martin Molnár
2:6
3:6
3:6 11 0 41

5 . Úroveň A

55 bodů
25. místo (24. místo v mužích)
A.P. M.M. M.K. J.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adam Plecháč
6:0
6:0
6:0
72 0 87
2 .
Image 1
Martin Molnár
0:6
7:6
6:0
40 0 55
3 .
Image 1
Martin Král
0:6 6:7 6:1 31 0 46
4 .
Image 1
Jana Nachlinger
0:6
0:6
1:6 1 0 16

4 . Úroveň B

22 bodů
29. místo (26. místo v mužích)
K.P. F.Š. M.J. M.K. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Palka
6:2 6:0 6:1 6:1 68 0 83
2 .
Image 1
František Štorek
2:6
6:1
6:3 6:0 52 0 67
3 .
Image 1
Marta Jíšová
0:6
1:6
6:4 6:3 30 0 45
4 .
Image 1
Martin Král
1:6 3:6 4:6 6:3 23 0 38
5 .
Image 1
Martin Molnár
1:6 0:6 3:6 3:6 7 0 22

Jarní sezóna 2016

3 . Úroveň B

33 bodů
19. místo (16. místo v mužích)
I.M. J.S. M.H. J.K. M.M. S.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Irena Matiscsáková
6:4 6:2 6:2 6:0 6:0 65 0 80
2 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
4:6 7:5 5:7 6:1 6:0 45 0 60
3 .
Image 1
Míra Hejduk
2:6 5:7 6:3 6:2 6:1 45 0 60
4 .
Image 1
Josef Kutil
2:6 7:5 3:6 6:1 6:0 42 0 57
5 .
Image 1
Martin Molnár
0:6 1:6 2:6 1:6 6:1 18 0 33
6 .
Image 1
Svatopluk Krsek
0:6 0:6 1:6 0:6 1:6 2 0 17

3 . Úroveň B

28 bodů
19. místo (17. místo v mužích)
J.K. J.L. J.K. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jaroslav Králík
6:0
6:0
6:0
72 0 87
2 .
Image 1
Jiří Löffelman
0:6
6:3 7:6 36 0 51
3 .
Image 1
Josef Kutil
0:6
3:6 6:4 23 0 38
4 .
Image 1
Martin Molnár
0:6
6:7 4:6 13 0 28

3 . Úroveň B

22 bodů
17. místo (14. místo v mužích)
P.K. I.M. J.L. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Koptík
6:0 7:6 6:0 64 0 79
2 .
Image 1
Irena Matiscsáková
0:6 6:4 6:2 40 0 55
3 .
Image 1
Jiří Löffelman
6:7 4:6 6:3 33 0 48
4 .
Image 1
Martin Molnár
0:6 2:6 3:6 7 0 22

3 . Úroveň A

32 bodů
15. místo (12. místo v mužích)
F.A. J.S. J.L. I.M. M.M. N.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Albl
4:6
6:2
6:3
6:3 6:0 54 0 69
2 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
6:4
4:6 6:1 6:0 6:S 54 0 69
3 .
Image 1
Jiří Löffelman
2:6 6:4 6:7 6:1 6:S 44 0 59
4 .
Image 1
Irena Matiscsáková
3:6
1:6 7:6 6:2 6:S 38 0 53
5 .
Image 1
Martin Molnár
3:6 0:6 1:6 2:6 6:S 17 0 32
6 .
Image 1
Natalie Bartosova
0:6 S:6 S:6 S:6 S:6 0 0 15

Podzimní sezóna 2015

3 . Úroveň A

75 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
M.M. J.V. L.J. K.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Molnár
6:3 6:S 6:S 60 0 75
2 .
Image 1
Jitka Vanišová
3:6 6:S S:S 17 0 32
3 .
Image 1
Lukáš Jan
S:6 S:6 S:S -7 0 8
4 .
Image 1
Kamil Kroft
S:6 S:S S:S -14 0 1

2 . Úroveň A

30 bodů
10. místo (9. místo v mužích)
L.V. M.F. K.K. L.J. M.M. J.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Voráček
6:1 6:4 6:4 6:1 6:0 64 0 79
2 .
Image 1
Miloslav Feřt
1:6 S:S 6:3 6:1
6:0
37 0 52
3 .
Image 1
Kamil Kroft
4:6 S:S 6:S 6:S S:S 19 0 34
4 .
Image 1
Lukáš Jan
4:6 3:6 S:6 S:6
6:S
17 0 32
5 .
Image 1
Martin Molnár
1:6 1:6 S:6 6:S 1:6 15 0 30
6 .
Image 1
Jitka Vanišová
0:6
0:6
S:S
S:6
6:1 10 0 25

2 . Úroveň A

34 bodů
8. místo (7. místo v mužích)
J.S. J.K. M.F. M.M. J.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
6:1
6:4
6:0 6:0 67 0 82
2 .
Image 1
Josef Kutil
1:6
6:3
6:3 6:1 48 0 63
3 .
Image 1
Miloslav Feřt
4:6
3:6
6:1
6:1 41 0 56
4 .
Image 1
Martin Molnár
0:6 3:6
1:6
6:3
19 0 34
5 .
Image 1
Jitka Vanišová
0:6 1:6 1:6
3:6
5 0 20

2 . Úroveň A

47 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
V.C. K.K. M.M. J.V. I.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Churavý
6:0
6:0
6:0 6:1 71 0 86
2 .
Image 1
Kamil Kroft
0:6 6:2 6:2 6:4 46 0 61
3 .
Image 1
Martin Molnár
0:6
2:6 6:3
6:S
32 0 47
4 .
Image 1
Jitka Vanišová
0:6 2:6 3:6
6:S
20 0 35
5 .
Image 1
Irena Matiscsáková
1:6 4:6
S:6
S:6
5 0 20

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
31.05.2019 18:00 3. Václav Churavý TK Škoda Plzeň 0:6
27.05.2019 16:00 3. Pavel Končal SK Sportcentrum Roudná 0:6
25.05.2019 11:00 3. Irena Matiscsáková TK Škoda Plzeň 1:6
24.05.2019 17:00 3. Filip Krišica 1:6
16.05.2019 18:00 3. Jiří Sladkovský TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
29.04.2019 19:00 4. David Tkac Dobřany 3:6
28.04.2019 13:00 4. Irena Matiscsáková TK Škoda Plzeň 2:6
25.04.2019 19:00 4. Michaela Gombitová TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
18.04.2019 17:00 4. Monika Kosturiková Dobřany 6:4
04.04.2019 18:00 4. Jiří Šebek Dobřany 6:3
30.03.2019 14:00 4. Michaela Gombitová Dobřany 6:0
23.03.2019 09:00 4. David Tkac TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
16.03.2019 11:00 4. Jiří Sladkovský TJ Lokomotiva Plzeň 0:6
11.03.2019 18:00 4. Andrea Zemanová TJ Lokomotiva Plzeň 5:7
10.03.2019 18:30 4. Monika Kosturiková TJ Lokomotiva Plzeň 7:5
02.03.2019 14:01 5. Martin Henzl 6:S Komentáře
02.03.2019 11:00 5. Michaela Gombitová TJ Lokomotiva Plzeň 6:0
25.02.2019 18:00 5. Jindřiška Slezáková Dobřany 1:6
20.01.2019 15:00 5. Jana Nachlinger TJ Lokomotiva Plzeň 6:0
12.01.2019 19:00 5. Andrea Zemanová TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
04.01.2019 17:00 5. Jiří Šebek Dobřany 3:6
01.01.2019 16:09 4. Andrea Zemanová 6:S Komentáře
29.12.2018 15:00 4. Jana Nachlinger Dobřany 6:4
18.12.2018 12:00 4. Irena Matiscsáková TJ Lokomotiva Plzeň 0:6
27.11.2018 20:00 4. Andrea Zemanová Dobřany 0:6
25.11.2018 15:00 4. Jindřiška Slezáková TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
23.11.2018 19:00 4. Filip Krišica 1:6 Komentáře
17.11.2018 16:00 4. Irena Matiscsáková TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
22.10.2018 17:00 4. Petra Hejduková 0:6
07.10.2018 11:00 4. Jana Nachlinger Dobřany 3:6 Komentáře
04.10.2018 20:00 4. Jiří Šebek Dobřany 3:6 Komentáře
01.09.2017 09:12 4. David Čermák S:S
31.07.2017 18:00 4. Míra Hejduk TJ Lokomotiva Plzeň 6:7
27.07.2017 16:00 4. František Drs Dobřany 1:6
20.07.2017 17:00 4. Tereza Čermáková TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
12.07.2017 10:00 4. Martin Kaše TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
23.06.2017 12:00 4. Jana Nachlinger TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
13.06.2017 19:00 4. Irena Škubalová TJ Lokomotiva Plzeň 6:0
12.06.2017 17:00 4. Marta Jíšová TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
07.06.2017 17:00 4. Míra Hejduk Dobřany 3:6
22.05.2017 09:30 3. Jana Nachlinger TJ Lokomotiva Plzeň 5:7 Komentáře
20.05.2017 14:00 3. Josef Kutil TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
17.05.2017 16:00 3. Alena Poslední 4:6
26.04.2017 08:00 3. Pavel Končal Dobřany 0:6 Komentáře
25.04.2017 10:00 3. Jana Nachlinger TJ Lokomotiva Plzeň 4:6
20.04.2017 09:00 3. Martin Minárik Dobřany 6:4 Komentáře
15.04.2017 15:00 3. Míra Richter Dobřany 2:6
26.03.2017 16:00 3. Jindřiška Slezáková TJ Lokomotiva Plzeň 0:6
12.03.2017 12:00 3. Martin Minárik TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
09.03.2017 20:00 3. Josef Kutil TJ Lokomotiva Plzeň 0:6
18.02.2017 11:00 3. Míra Richter Dobřany 0:6
17.02.2017 08:00 3. Martin Minárik Dobřany 2:6
08.02.2017 14:00 3. Jan Kebrle TJ Lokomotiva Plzeň 4:6
28.01.2017 13:00 3. Míra Richter TJ Lokomotiva Plzeň 0:6
24.01.2017 10:00 3. Míra Hejduk Dobřany 1:6
23.01.2017 10:00 3. Martin Minárik Dobřany 1:6
16.01.2017 11:00 3. Jana Nachlinger TJ Lokomotiva Plzeň 5:7 Komentáře
13.01.2017 17:00 3. Josef Kutil TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
19.12.2016 11:00 4. Jana Nachlinger TJ Lokomotiva Plzeň 6:0 Komentáře
16.12.2016 11:00 4. Jaroslav Molcar TJ Lokomotiva Plzeň 4:6