Načítám…
Lucie Šmuclerová

Lucie Šmuclerová (42 let)

ID: 39376

Plzeň

  • 32 zápasů

    od roku 2020
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v SK Sportcentrum Roudná
  • 21 /29
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 32
    Zápasů v lize ( 4 / 25 / 3) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2020

5 . Úroveň A

132 bodů
21. místo (5. místo v ženách)
G.G. L.Š. V.C. I.M. M.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Gabriela Gardašová
6:0 20 30 140
2 .
Image 1
Lucie Šmuclerová
0:6
6:S
18 24 132
3 .
Image 1
Václav Churavý
0 0 90
4 .
Image 1
Ivan Malý
0 -24 66
5 .
Image 1
Michal Randa
S:6
0 -30 60

Letní sezóna 2020

7 . Úroveň A

75 bodů
38. místo (6. místo v ženách)
P.H. A.P. P.F. L.Š. R.B. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petra Hejduková
6:2 6:0 6:0 6:1 6:S 76 30 151
2 .
Image 1
Alena Poslední
2:6
6:S
6:0 6:3
6:S
60 24 129
3 .
Image 1
Pavel Fejtek
0:6
S:6
6:3 6:3 6:S 42 0 87
4 .
Image 1
Lucie Šmuclerová
0:6 0:6 3:6 6:4 6:S 30 0 75
5 .
Image 1
Roman Brožek
1:6 3:6 3:6 4:6 6:S 23 -24 44
6 .
Image 1
Michal Kavan
S:6
S:6
S:6 S:6 S:6 0 -30 15

7 . Úroveň A

33 bodů
44. místo (6. místo v ženách)
J.S. M.K. R.B. L.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
6:4 6:0 6:0 75 30 150
2 .
Image 1
Monika Kosturiková
4:6 6:1 6:2 54 24 123
3 .
Image 1
Roman Brožek
0:6 1:6 7:6 18 0 63
4 .
Image 1
Lucie Šmuclerová
0:6 2:6 6:7 12 -24 33

7 . Úroveň A

17 bodů
43. místo (7. místo v ženách)
I.M. M.R. P.H. A.P. R.B. L.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ivan Malý
4:6
6:1 6:0 6:0 6:0 66 30 141
2 .
Image 1
Martina Rancova Slnekova
6:4
6:3
4:6
6:1
6:0
61 24 130
3 .
Image 1
Petra Hejduková
1:6 3:6 6:2 6:1 6:0 48 0 93
4 .
Image 1
Alena Poslední
0:6
6:4
2:6 6:1 6:0 46 0 91
5 .
Image 1
Roman Brožek
0:6
1:6
1:6 1:6 6:2 17 -24 38
6 .
Image 1
Lucie Šmuclerová
0:6
0:6
0:6 0:6 2:6 2 -30 17

7 . Úroveň A

37 bodů
42. místo (8. místo v ženách)
L.P. J.S. D.Š. A.P. L.Š. Z.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Pašek
6:4 6:4 6:3 6:0 6:2 70 30 145
2 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
4:6 6:2 6:1 6:0
6:S
62 24 131
3 .
Image 1
Denisa Šimurdová
4:6 2:6 6:1 6:3
6:S
48 0 93
4 .
Image 1
Alena Poslední
3:6 1:6 1:6 6:0
6:S
34 0 79
5 .
Image 1
Lucie Šmuclerová
0:6 0:6 3:6 0:6
6:S
16 -24 37
6 .
Image 1
Zdeněk Mensa
2:6
S:6
S:6
S:6
S:6
2 -30 17

Jarní sezóna 2020

7 . Úroveň A

38 bodů
38. místo (7. místo v ženách)
F.Š. J.S. L.Š. M.G. D.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
František Štorek
1:6 6:3 6:1 S:S 32 30 107
2 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
6:1 6:0 S:S S:S 29 24 98
3 .
Image 1
Lucie Šmuclerová
3:6 0:6 S:S S:S -7 0 38
4 .
Image 1
Michaela Gombitová
1:6 S:S S:S S:S -14 -24 7
5 .
Image 1
David Tkac
S:S S:S S:S S:S -20 -30 -5

7 . Úroveň A

18 bodů
35. místo (7. místo v ženách)
A.P. M.H. M.G. D.T. L.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Alena Poslední
6:3
6:2
6:2
6:0
73 30 148
2 .
Image 1
Miroslav Houška
3:6 6:3 7:6 6:1 52 24 121
3 .
Image 1
Michaela Gombitová
2:6
3:6 7:5 6:0 40 0 85
4 .
Image 1
David Tkac
2:6 6:7 5:7 6:2 32 -24 53
5 .
Image 1
Lucie Šmuclerová
0:6
1:6 0:6 2:6 3 -30 18

6 . Úroveň A

60 bodů
33. místo (6. místo v ženách)
O.P. I.M. J.S. D.T. L.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Pondělík
6:0 6:1 S:S 6:S 52 30 172
2 .
Image 1
Ivan Malý
0:6 6:1 7:6 6:0 52 24 166
3 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
1:6 1:6 6:2 6:0 40 0 130
4 .
Image 1
David Tkac
S:S 6:7 2:6 6:0 24 -24 90
5 .
Image 1
Lucie Šmuclerová
S:6 0:6 0:6 0:6 0 -30 60

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
12.10.2020 17:00 5. Gabriela Gardašová TJ Lokomotiva Plzeň 0:6
12.10.2020 10:42 5. Michal Randa 6:S Komentáře
05.10.2020 00:10 7. Michal Kavan 6:S
29.09.2020 17:00 7. Pavel Fejtek TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
29.09.2020 17:00 7. Roman Brožek TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
22.09.2020 09:00 7. Petra Hejduková SK Sportcentrum Roudná 0:6
18.09.2020 10:00 7. Alena Poslední SK Sportcentrum Roudná 0:6
07.09.2020 00:10 7. Roman Brožek 6:7
20.08.2020 17:00 7. Jindřiška Slezáková TJ Lokomotiva Plzeň 0:6
16.08.2020 10:00 7. Monika Kosturiková SK Sportcentrum Roudná 2:6
02.08.2020 10:00 7. Petra Hejduková SK Sportcentrum Roudná 0:6
21.07.2020 08:30 7. Martina Rancova Slnekova TJ Lokomotiva Plzeň 0:6 Komentáře
20.07.2020 17:00 7. Roman Brožek SK Sportcentrum Roudná 2:6
19.07.2020 09:00 7. Alena Poslední SK Sportcentrum Roudná 0:6
15.07.2020 17:00 7. Ivan Malý SK Sportcentrum Roudná 0:6
13.07.2020 00:10 7. Denisa Šimurdová 3:6
12.07.2020 11:00 7. Jindřiška Slezáková SK Sportcentrum Roudná 0:6
09.07.2020 18:00 7. Lukáš Pašek TJ Lokomotiva Plzeň 0:6
23.06.2020 01:01 7. Zdeněk Mensa 6:S Komentáře
20.06.2020 10:00 7. Alena Poslední SK Sportcentrum Roudná 0:6
16.06.2020 00:10 7. Michaela Gombitová S:S
16.06.2020 00:10 7. David Tkac S:S
07.06.2020 10:00 7. Jindřiška Slezáková 0:6
31.05.2020 10:00 7. František Štorek SK Sportcentrum Roudná 3:6
21.05.2020 00:10 7. David Tkac 2:6
17.05.2020 17:00 7. Michaela Gombitová 0:6
16.04.2020 17:00 7. Alena Poslední Dobřany 0:6 Komentáře
07.03.2020 08:00 7. Miroslav Houška TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
04.03.2020 00:10 6. Ondřej Pondělík S:6
23.02.2020 11:00 6. Ivan Malý TJ Lokomotiva Plzeň 0:6
22.02.2020 09:00 6. Jindřiška Slezáková SK Sportcentrum Roudná 0:6
16.02.2020 11:00 6. David Tkac TJ Lokomotiva Plzeň 0:6

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím