Načítám…
Image 1

Miroslav Bartuška (31 let)

ID: 24584

Plzeň

  • 58 zápasů

    od roku 2016
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v TJ Lokomotiva Plzeň
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 58
    Zápasů v lize ( 37 / 19 / 2) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2017

2 . Úroveň A

62 bodů
18. místo (17. místo v mužích)
V.E. K.P. M.R. M.B. A.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Egermaier
7:6 6:1 6:0 6:3 62 0 107
2 .
Image 1
Karel Palka
6:7 6:2 6:0 6:3 55 0 100
3 .
Image 1
Martin Rožánek
1:6 2:6
7:5
6:4
30 0 75
4 .
Image 1
Miroslav Bartuška
0:6 0:6
5:7
7:6 17 0 62
5 .
Image 1
Adam Plecháč
3:6 3:6
4:6
6:7 16 0 61

3 . Úroveň A

75 bodů
11. místo (11. místo v mužích)
M.B. A.P. M.R. R.V. M.Č. P.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Bartuška
4:6
2:6 6:1 6:3 6:1 45 0 75
2 .
Image 1
Adam Plecháč
6:4
6:3
6:2
3:6
4:6
41 0 71
3 .
Image 1
Miroslav Richter
6:2 3:6 1:6
6:3
7:6 38 0 68
4 .
Image 1
Radek Vojáček
1:6
2:6
6:1
2:6
6:0 33 0 63
5 .
Image 1
Martin Černý
3:6
6:3
3:6
6:2
3:6
31 0 61
6 .
Image 1
Pavel Hauer
1:6
6:4
6:7 0:6
6:3
29 0 59

3 . Úroveň B

91 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
M.B. M.R. V.T. J.S. I.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Bartuška
6:4 6:3 6:1 6:3 61 0 91
2 .
Image 1
Miroslav Richter
4:6 6:1 6:1 6:4 52 0 82
3 .
Image 1
Vladimír Tureček
3:6 1:6 6:4
6:0
36 0 66
4 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
1:6 1:6 4:6 6:1 23 0 53
5 .
Image 1
Irena Matiscsáková
3:6 4:6
0:6
1:6 8 0 38

3 . Úroveň A

45 bodů
24. místo (21. místo v mužích)
R.V. M.Č. A.P. M.B. P.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Vojáček
5:7
6:4 6:2
6:S
50 0 80
2 .
Image 1
Martin Černý
7:5
5:7 4:6
6:3
37 0 67
3 .
Image 1
Adam Plecháč
4:6 7:5 6:4 3:6 34 0 64
4 .
Image 1
Miroslav Bartuška
2:6 6:4 4:6
S:S
15 0 45
5 .
Image 1
Pavel Končal
S:6
3:6
6:3
S:S
13 0 43

Jarní sezóna 2017

2 . Úroveň A

64 bodů
11. místo (10. místo v mužích)
V.E. M.R. P.S. M.B. F.D. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Egermaier
6:3 6:3 6:2 6:1 6:1 65 0 95
2 .
Image 1
Martin Rožánek
3:6 6:1
3:6
6:1
6:1
46 0 76
3 .
Image 1
Pavel Skala
3:6 1:6 7:5 6:2 6:2 39 0 69
4 .
Image 1
Miroslav Bartuška
2:6
6:3
5:7 4:6 6:2 34 0 64
5 .
Image 1
František Drs
1:6 1:6 2:6 6:4 S:S 11 0 41
6 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
1:6
1:6
2:6 2:6 S:S 2 0 32

2 . Úroveň A

70 bodů
9. místo (9. místo v mužích)
P.C. P.H. M.B. F.D. F.Š. K.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Cigler
5:7 6:2 6:3 6:S 6:S 53 0 83
2 .
Image 1
Pavel Hauer
7:5 4:6
7:6
6:2 6:3 48 0 78
3 .
Image 1
Miroslav Bartuška
2:6 6:4
7:6
6:7
6:S 40 0 70
4 .
Image 1
František Drs
3:6
6:7
6:7
6:2 6:S 37 0 67
5 .
Image 1
František Štorek
S:6 2:6
7:6
2:6 6:S 26 0 56
6 .
Image 1
Karel Palka
S:6 3:6 S:6 S:6 S:6 2 0 32

1 . Úroveň A

62 bodů
12. místo (12. místo v mužích)
V.E. M.T. M.R. P.H. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Egermaier
6:0 6:4 6:1 6:0 67 0 112
2 .
Image 1
Milan Turek
0:6 4:6 6:1 6:2 37 0 82
3 .
Image 1
Martin Rožánek
4:6 6:4
7:5
5:7 36 0 81
4 .
Image 1
Pavel Hauer
1:6 1:6
5:7
6:2
23 0 68
5 .
Image 1
Miroslav Bartuška
0:6 2:6 7:5
2:6
17 0 62

2 . Úroveň A

96 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
M.B. M.R. F.D. J.K. F.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Bartuška
6:2
6:0 6:4
6:0
66 0 96
2 .
Image 1
Martin Rožánek
2:6
6:2
6:3
6:2
49 0 79
3 .
Image 1
František Drs
0:6
2:6
6:4 S:S 11 0 41
4 .
Image 1
Jaroslav Král
4:6
3:6
4:6 S:S 6 0 36
5 .
Image 1
František Štorek
0:6
2:6
S:S S:S -8 0 22

Podzimní sezóna 2016

2 . Úroveň A

66 bodů
9. místo (9. místo v mužích)
K.P. M.T. M.B. T.Č. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Palka
7:6 6:1 6:1 6:0 64 0 94
2 .
Image 1
Michal Tauber
6:7 6:2 6:2 6:S 53 0 83
3 .
Image 1
Miroslav Bartuška
1:6 2:6 6:2 6:1 36 0 66
4 .
Image 1
Tereza Čermáková
1:6 2:6 2:6 6:S 20 0 50
5 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
0:6 S:6 1:6 S:6 1 0 31

2 . Úroveň A

75 bodů
11. místo (8. místo v mužích)
P.H. R.V. M.B. F.Š. J.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Hauer
6:7 6:3 6:0
6:S
54 0 99
2 .
Image 1
Radek Vojáček
7:6 S:S 6:0
6:S
40 0 85
3 .
Image 1
Miroslav Bartuška
3:6 S:S 6:1
6:S
30 0 75
4 .
Image 1
František Štorek
0:6 0:6 1:6
6:S
16 0 61
5 .
Image 1
Josef Tarantík
S:6
S:6
S:6
S:6
0 0 45

3 . Úroveň A

81 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
R.V. M.B. J.S. F.D. D.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Vojáček
6:3
6:2
6:1 6:S 63 0 93
2 .
Image 1
Miroslav Bartuška
3:6 6:1 6:2 6:S 51 0 81
3 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
2:6
1:6 7:6 6:S 30 0 60
4 .
Image 1
František Drs
1:6 2:6 6:7 S:S 4 0 34
5 .
Image 1
David Károly
S:6 S:6 S:6 S:S -5 0 25

3 . Úroveň B

92 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
M.B. J.S. T.Č. M.M. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Bartuška
6:2 6:4 6:1 6:3 62 0 92
2 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
2:6 6:3 5:7 6:0 40 0 70
3 .
Image 1
Tereza Čermáková
4:6 3:6 6:1 7:5 37 0 67
4 .
Image 1
Martin Minárik
1:6 7:5 1:6 6:3 30 0 60
5 .
Image 1
Martin Molnár
3:6 0:6 5:7 3:6 11 0 41

Letní sezóna 2016

4 . Úroveň B

92 bodů
14. místo (14. místo v mužích)
M.B. L.V. M.J. J.K. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Bartuška
6:3 6:2 6:1 6:4 62 0 92
2 .
Image 1
Lukáš Voráček
3:6 6:2 6:2
S:S
30 0 60
3 .
Image 1
Marta Jíšová
2:6 2:6 6:2 5:7 25 0 55
4 .
Image 1
Josef Kutil
1:6 2:6 2:6 7:5 18 0 48
5 .
Image 1
Míra Hejduk
4:6
S:S
7:5 5:7 17 0 47

5 . Úroveň A

83 bodů
17. místo (16. místo v mužích)
M.B. J.K. M.K. J.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Bartuška
6:2 6:1 6:0 68 0 83
2 .
Image 1
Josef Kutil
2:6 6:S 6:2 44 0 59
3 .
Image 1
Martin Král
1:6 S:6 6:1 24 0 39
4 .
Image 1
Jana Nachlinger
0:6 2:6 1:6 4 0 19

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
29.09.2017 08:00 2. Václav Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 0:6
28.09.2017 08:00 2. Adam Plecháč TJ Lokomotiva Plzeň 7:6
27.09.2017 17:00 2. Karel Palka TJ Lokomotiva Plzeň 0:6
11.09.2017 17:00 2. Martin Rožánek TJ Lokomotiva Plzeň 5:7 Komentáře
21.08.2017 18:00 3. Adam Plecháč TJ Lokomotiva Plzeň 4:6 Komentáře
18.08.2017 08:30 3. Pavel Hauer TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
15.08.2017 17:00 3. Martin Černý TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
14.08.2017 17:00 3. Miroslav Richter TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
10.08.2017 08:00 3. Radek Vojáček SK Sportcentrum Roudná 6:1
28.07.2017 18:00 3. Miroslav Richter TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
28.07.2017 17:00 3. Jindřiška Slezáková TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
28.07.2017 08:00 3. Vladimír Tureček TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
21.07.2017 09:00 3. Irena Matiscsáková 6:3
14.06.2017 19:00 3. Martin Černý TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
12.06.2017 08:30 3. Radek Vojáček SK Sportcentrum Roudná 2:6
11.06.2017 10:00 3. Adam Plecháč TJ Lokomotiva Plzeň 4:6
29.05.2017 18:00 2. Jindřiška Slezáková TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
29.05.2017 17:00 2. Václav Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
26.05.2017 15:30 2. Pavel Skala 1. ČLTK 5:7
26.05.2017 14:30 2. Martin Rožánek 1. ČLTK 6:3 Komentáře
22.05.2017 11:30 2. František Drs SK Sportcentrum Roudná 4:6
26.04.2017 10:00 2. František Drs Dobřany 7:6 Komentáře
23.04.2017 08:00 2. František Štorek Dobřany 6:7 Komentáře
21.04.2017 09:00 2. Pavel Cigler 2:6
20.04.2017 09:00 2. Pavel Hauer 6:4
02.04.2017 12:30 1. Václav Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 0:6
28.03.2017 07:00 1. Milan Turek Dobřany 2:6
27.03.2017 09:00 1. Pavel Hauer Dobřany 2:6 Komentáře
06.03.2017 17:00 1. Martin Rožánek TJ Lokomotiva Plzeň 7:5
27.02.2017 09:00 2. Jaroslav Král TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
22.02.2017 21:00 2. František Štorek 6:0 Komentáře
17.02.2017 15:00 2. Martin Rožánek TJ Lokomotiva Plzeň 6:2 Komentáře
16.02.2017 16:00 2. František Drs SK Sportcentrum Roudná 6:0
25.01.2017 20:00 2. Michal Tauber TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
25.01.2017 12:00 2. Karel Palka TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
07.01.2017 19:00 2. Tereza Čermáková TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
05.01.2017 19:00 2. Jindřiška Slezáková 6:1
03.01.2017 09:20 2. Radek Vojáček S:S
17.12.2016 07:00 2. František Štorek SK Sportcentrum Roudná 6:1
12.12.2016 21:00 2. Pavel Hauer 3:6
29.11.2016 21:00 3. Jindřiška Slezáková TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
16.11.2016 09:00 3. Radek Vojáček SK Sportcentrum Roudná 3:6
11.11.2016 11:30 3. František Drs SK Sportcentrum Roudná 6:2
27.10.2016 21:00 3. Martin Minárik 6:1
25.10.2016 20:00 3. Jindřiška Slezáková 6:2
25.10.2016 09:00 3. Martin Molnár 6:3
20.10.2016 17:00 3. Tereza Čermáková SK Sportcentrum Roudná 6:4
16.09.2016 17:00 4. Marta Jíšová TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
16.09.2016 16:00 4. Josef Kutil TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
15.09.2016 16:30 4. Míra Hejduk 6:4
13.09.2016 18:00 4. Lukáš Voráček SK Sportcentrum Roudná 6:3
29.08.2016 18:00 5. Martin Král 6:1
17.08.2016 18:00 5. Josef Kutil TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
16.08.2016 18:00 5. Jana Nachlinger 6:0
2. Josef Tarantík 6:S Komentáře
3. Pavel Končal S:S Komentáře
2. Karel Palka 6:S
3. David Károly 6:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím