Zdeněk Mensa

Zdeněk Mensa (25 let)

ID: 26441

Plzeň

  • 42 zápasů

    od roku 2016
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v TJ Lokomotiva Plzeň
  • 21 /40
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 42
    Zápasů v lize ( 17 / 22 / 3) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2020

5 . Úroveň A

111 bodů
27. místo (24. místo v mužích)
O.H. I.M. O.P. Z.M. I.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
0 30 165
2 .
Image 1
Irena Matiscsáková
0 24 159
3 .
Image 1
Ondřej Pondělík
0 0 135
4 .
Image 1
Zdeněk Mensa
0 -24 111
5 .
Image 1
Ivan Malý
0 -30 105

5 . Úroveň A

171 bodů
23. místo (21. místo v mužích)
M.N. M.F. Z.M. P.H. F.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Najmon
6:0 6:0 6:0 6:1 79 30 244
2 .
Image 1
Martin Fajt
0:6 6:1 6:3 6:2 54 24 213
3 .
Image 1
Zdeněk Mensa
0:6 1:6 6:3
6:S
36 0 171
4 .
Image 1
Petra Hejduková
0:6 3:6 3:6 6:3 23 -24 134
5 .
Image 1
František Štorek
1:6 2:6
S:6
3:6 6 -30 111

Podzimní sezóna 2019

3 . Úroveň A

110 bodů
22. místo (20. místo v mužích)
P.H. F.D. P.K. M.R. M.K. Z.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Hauer
6:2 7:5 6:0 7:6 6:1 67 30 232
2 .
Image 1
František Dobrý
2:6 6:4 6:4 6:3 6:0 58 24 217
3 .
Image 1
Pavel Končal
5:7 4:6
6:S
6:4 6:1 49 0 184
4 .
Image 1
Miroslav Richter
0:6 4:6
S:6
6:3 6:1 32 0 167
5 .
Image 1
Martin Kaše
6:7 3:6 4:6 3:6 6:3 27 -24 138
6 .
Image 1
Zdeněk Mensa
1:6 0:6 1:6 1:6 3:6 5 -30 110

4 . Úroveň A

161 bodů
15. místo (15. místo v mužích)
M.R. Z.M. I.M. M.K. I.M. A.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Richter
6:3 6:1 6:1 6:2 6:0 74 30 194
2 .
Image 1
Zdeněk Mensa
3:6 3:6 6:1 6:2
6:3
47 24 161
3 .
Image 1
Ivan Malý
1:6 6:3 2:6 6:4 6:1 45 0 135
4 .
Image 1
Monika Kosturiková
1:6 1:6 6:2 7:5 6:2 42 0 132
5 .
Image 1
Irena Matiscsáková
2:6 2:6 4:6 5:7 6:3 25 -24 91
6 .
Image 1
Alena Poslední
0:6
3:6
1:6 2:6 3:6 7 -30 67

3 . Úroveň A

111 bodů
22. místo (19. místo v mužích)
M.K. J.S. V.C. P.H. M.K. Z.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Kaše
6:4 6:4 6:3 6:0 6:2 87 30 252
2 .
Image 1
Jiří Sladkovský
4:6 6:4 6:1 6:0 6:1 78 24 237
3 .
Image 1
Václav Churavý
4:6 4:6 6:2 6:2 6:0 64 0 199
4 .
Image 1
Pavel Hauer
3:6 1:6 2:6 6:1
6:S
43 0 178
5 .
Image 1
Monika Kosturiková
0:6 0:6 2:6 1:6 6:3 20 -24 131
6 .
Image 1
Zdeněk Mensa
2:6 1:6 0:6
S:6
3:6 6 -30 111

5 . Úroveň A

181 bodů
17. místo (16. místo v mužích)
Z.M. I.M. J.N. P.H. M.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Mensa
6:4 6:4 7:6 6:4 61 30 181
2 .
Image 1
Irena Matiscsáková
4:6 6:2 6:4 6:2 56 24 170
3 .
Image 1
Jan Novotný
4:6 2:6 6:4
6:0
42 0 132
4 .
Image 1
Petra Hejduková
6:7 4:6 4:6 6:0 35 -24 101
5 .
Image 1
Michaela Gombitová
4:6 2:6
0:6
0:6 6 -30 66

Letní sezóna 2019

6 . Úroveň A

136 bodů
28. místo (26. místo v mužích)
M.K. J.S. Z.M. I.M. A.P. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Kaše
6:2 6:1 6:3 6:0
6:S
73 30 193
2 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
2:6 7:6 7:6 6:1
6:S
51 24 165
3 .
Image 1
Zdeněk Mensa
1:6 6:7 6:3 6:4 7:5 46 0 136
4 .
Image 1
Irena Matiscsáková
3:6 6:7 3:6 6:1
6:S
39 0 129
5 .
Image 1
Alena Poslední
0:6 1:6 4:6 1:6
7:5
17 -24 83
6 .
Image 1
Miroslav Houška
S:6
S:6
5:7
S:6
5:7
8 -30 68

5 . Úroveň A

132 bodů
27. místo (24. místo v mužích)
V.C. M.F. P.H. Z.M. F.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Churavý
6:1 6:0
6:S
6:S
75 30 240
2 .
Image 1
Michal Fürbacher
1:6 6:2
6:S
6:S
55 24 214
3 .
Image 1
Petra Hejduková
0:6 2:6 6:3
6:S
37 0 172
4 .
Image 1
Zdeněk Mensa
S:6
S:6
3:6
6:S
21 -24 132
5 .
Image 1
Filip Krišica
S:6
S:6
S:6
S:6
0 -30 105

6 . Úroveň A

122 bodů
24. místo (23. místo v mužích)
P.H. Z.M. D.T. M.H. A.P. M.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petra Hejduková
6:7
6:4
6:S
6:3
6:1 62 30 137
2 .
Image 1
Zdeněk Mensa
7:6
4:6
6:2
7:5
6:2 53 24 122
3 .
Image 1
David Tkac
4:6
6:4
6:7 6:3 6:4 49 0 94
4 .
Image 1
Miroslav Houška
S:6
2:6 7:6
6:4
S:6
25 0 70
5 .
Image 1
Alena Poslední
3:6
5:7
3:6
4:6
6:3
25 -24 46
6 .
Image 1
Michaela Gombitová
1:6 2:6 4:6
6:S
3:6
22 -30 37

5 . Úroveň A

72 bodů
30. místo (25. místo v mužích)
V.T. J.S. J.Š. M.K. P.H. Z.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vladimír Tureček
6:1 6:0 6:0 6:4 6:4 73 30 193
2 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
1:6 6:3 6:3 6:1 6:3 58 24 172
3 .
Image 1
Jiří Šebek
0:6 3:6 6:3 6:3 6:4 43 0 133
4 .
Image 1
Monika Kosturiková
0:6 3:6 3:6 6:1 6:2 33 0 123
5 .
Image 1
Petra Hejduková
4:6 1:6 3:6 1:6 6:2 21 -24 87
6 .
Image 1
Zdeněk Mensa
4:6 3:6 4:6 2:6 2:6 12 -30 72

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
03.03.2020 20:47 5. František Štorek 6:S Komentáře
16.02.2020 10:00 5. Martin Fajt TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
11.02.2020 09:00 5. Petra Hejduková TK Škoda Plzeň 6:3
07.02.2020 10:00 5. Miroslav Najmon TJ Lokomotiva Plzeň 0:6
28.01.2020 09:00 3. Pavel Končal TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
23.01.2020 10:00 3. Pavel Hauer 1:6
19.01.2020 15:00 3. Martin Kaše TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
12.01.2020 11:00 3. Miroslav Richter TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
12.01.2020 10:00 3. František Dobrý TJ Lokomotiva Plzeň 0:6
30.12.2019 13:00 4. Ivan Malý TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
29.12.2019 15:00 4. Irena Matiscsáková TK Škoda Plzeň 6:2
28.12.2019 10:00 4. Miroslav Richter TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
17.12.2019 10:00 4. Monika Kosturiková SK Sportcentrum Roudná 6:1
05.12.2019 20:00 4. Alena Poslední TJ Lokomotiva Plzeň 6:3 Komentáře
01.12.2019 14:31 3. Pavel Hauer S:6 Komentáře
24.11.2019 11:00 3. Václav Churavý TK Škoda Plzeň 0:6
15.11.2019 17:00 3. Monika Kosturiková SK Sportcentrum Roudná 3:6
10.11.2019 10:00 3. Martin Kaše TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
08.11.2019 09:00 3. Jiří Sladkovský TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
29.10.2019 20:00 5. Michaela Gombitová TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
25.10.2019 14:00 5. Irena Matiscsáková TK Škoda Plzeň 6:4
25.10.2019 12:00 5. Petra Hejduková SK Sportcentrum Roudná 7:6
10.10.2019 17:00 5. Jan Novotný SK Sportcentrum Roudná 6:4
24.09.2019 17:00 6. Jindřiška Slezáková TJ Lokomotiva Plzeň 6:7
23.09.2019 16:00 6. Martin Kaše SK Sportcentrum Roudná 1:6
20.09.2019 17:00 6. Irena Matiscsáková TK Škoda Plzeň 6:3
13.09.2019 17:30 6. Alena Poslední SK Sportcentrum Roudná 6:4
09.09.2019 17:00 6. Miroslav Houška TJ Lokomotiva Plzeň 7:5
23.08.2019 20:11 5. Václav Churavý S:6 Komentáře
23.08.2019 11:30 5. Filip Krišica 6:S Komentáře
17.08.2019 08:48 5. Michal Fürbacher S:6 Komentáře
16.08.2019 17:00 5. Petra Hejduková TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
21.07.2019 17:00 6. Miroslav Houška TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
21.07.2019 16:00 6. Michaela Gombitová TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
18.07.2019 18:00 6. David Tkac TK Škoda Plzeň 4:6 Komentáře
08.07.2019 15:00 6. Petra Hejduková TK Škoda Plzeň 7:6
04.07.2019 18:00 6. Alena Poslední TJ Lokomotiva Plzeň 7:5 Komentáře
28.06.2019 18:00 5. Jindřiška Slezáková 3:6
28.06.2019 17:30 5. Jiří Šebek 4:6
25.06.2019 17:00 5. Vladimír Tureček TK Škoda Plzeň 4:6
18.06.2019 16:00 5. Petra Hejduková TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
09.06.2019 18:00 5. Monika Kosturiková SK Sportcentrum Roudná 2:6

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím