Načítám…
Jan Turek

Jan Turek (26 let)

ID: 37202

Plzeň

Hraje ligy: Plzeň - Tenis (7/41)

  • 40 zápasů

    od roku 2019
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Skreč
    • Skreč
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v TJ Lokomotiva Plzeň
  • 15 /62
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 39
    Zápasů v lize ( 22 / 16 / 1) 3 turnaje

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

2 . Úroveň A

296 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
O.V. M.T. J.T. K.S. M.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Valenta
6:1 6:2 37 30 337
2 .
Image 1
Milan Turek
1:6
7:6
6:2 4:6 36 24 330
3 .
Image 1
Jan Turek
2:6
6:7
s:6 6:3 26 0 296
4 .
Image 1
Karel Svozil
2:6 6:s 20 -24 266
5 .
Image 1
Michal Rath
6:4 3:6 19 -30 259

1 . Úroveň A

309 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
J.B. J.E. D.W. J.T. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Josef Bubeníček
7:5
7:5
3:6 6:1 52 30 397
2 .
Image 1
Jiří Egermaier
5:7
6:3
7:5
7:5
52 24 391
3 .
Image 1
Dušan Wirland
5:7
3:6 6:1 6:3 44 0 359
4 .
Image 1
Jan Turek
6:3
5:7
1:6 S:S 18 -24 309
5 .
Image 1
Milan Turek
1:6
5:7
3:6 S:S 4 -30 289

2 . Úroveň A

340 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
J.B. J.T. T.J. K.P. T.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Josef Bubeníček
6:4
6:3
6:4 6:3 66 30 366
2 .
Image 1
Jan Turek
4:6 6:3 6:7 6:2 46 24 340
3 .
Image 1
Tomáš Jirouch
3:6
3:6
6:2
6:4 40 0 310
4 .
Image 1
Karel Palka
4:6 7:6
2:6
6:2 37 -24 283
5 .
Image 1
Tomáš Pánovec
3:6 2:6 4:6 2:6 11 -30 251

1 . Úroveň A

299 bodů
10. místo (10. místo v mužích)
P.V. R.Z. M.T. T.P. J.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Vranka
7:6
6:2 6:2 7:6 62 30 407
2 .
Image 1
Roman Zajac
6:7
6:4
7:6
6:2
54 24 393
3 .
Image 1
Milan Turek
2:6
4:6
6:3 6:4 39 0 354
4 .
Image 1
Tomáš Pánovec
2:6
6:7
3:6 6:1 31 -24 322
5 .
Image 1
Jan Turek
6:7
2:6
4:6 1:6 14 -30 299

Jarní sezóna 2020

2 . Úroveň A

355 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
M.T. J.T. J.L. J.S. P.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Milan Turek
7:5 6:0 6:1 6:0 74 30 374
2 .
Image 1
Jan Turek
5:7 6:2 6:2 6:0 61 24 355
3 .
Image 1
Jan Lisec
0:6 2:6 6:1 6:2 39 0 309
4 .
Image 1
Jiří Sladkovský
1:6 2:6 1:6 7:6 17 -24 263
5 .
Image 1
Pavel Končal
0:6 0:6 2:6 6:7 9 -30 249

3 . Úroveň A

325 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
J.T. P.K. P.H. M.K. V.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Turek
6:S
6:1 6:4 6:3 70 30 325
2 .
Image 1
Pavel Končal
S:6
6:4 7:6
6:S
47 24 296
3 .
Image 1
Pavel Hauer
1:6 4:6 6:3
6:S
40 0 265
4 .
Image 1
Martin Kaše
4:6 6:7 3:6
6:S
32 -24 233
5 .
Image 1
Václav Štengl
3:6
S:6
S:6
S:6
3 -30 198

4 . Úroveň A

281 bodů
11. místo (11. místo v mužích)
J.T. M.K. P.F. I.M. K.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Turek
6:4 6:0 6:3
6:S
71 30 281
2 .
Image 1
Martin Kaše
4:6 7:6 6:4 6:1 52 24 256
3 .
Image 1
Pavel Fejtek
0:6 6:7 7:5 6:2 40 0 220
4 .
Image 1
Irena Matiscsáková
3:6 4:6 5:7
6:S
30 -24 186
5 .
Image 1
Karel Pučelík
S:6
1:6 2:6
S:6
3 -30 153

Letní sezóna 2019

4 . Úroveň A

259 bodů
14. místo (14. místo v mužích)
M.T. J.T. J.R. P.H. V.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Tauber
6:4 6:3 6:2 6:4 67 30 277
2 .
Image 1
Jan Turek
4:6 6:4 6:2 6:3 55 24 259
3 .
Image 1
Jiří Rieger
3:6 4:6 6:4 6:4 39 0 219
4 .
Image 1
Pavel Hauer
2:6 2:6 4:6
7:6
21 -24 177
5 .
Image 1
Václav Churavý
4:6 3:6 4:6
6:7
18 -30 168

4 . Úroveň A

220 bodů
18. místo (18. místo v mužích)
R.Z. M.Č. J.T. M.P. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Roman Zajac
6:4
6:1
6:1
6:4
70 30 280
2 .
Image 1
Martin Černý
4:6
6:2 7:6
6:4
51 24 255
3 .
Image 1
Jan Turek
1:6
2:6 6:3 6:0 40 0 220
4 .
Image 1
Marek Palma
1:6
6:7 3:6 6:4 27 -24 183
5 .
Image 1
Martin Kaše
4:6
4:6
0:6 4:6 12 -30 162

4 . Úroveň A

173 bodů
19. místo (19. místo v mužích)
O.H. V.T. J.T. F.K. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
4:6 6:2 6:0 6:0 62 30 227
2 .
Image 1
Vladimír Tureček
6:4 6:3 6:7 6:0 60 24 219
3 .
Image 1
Jan Turek
2:6 3:6 6:4 6:3 38 0 173
4 .
Image 1
Filip Krišica
0:6 7:6 4:6 6:4 33 -24 144
5 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
0:6 0:6 3:6 4:6 7 -30 112

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
19.09.2020 09:00 2. Michal Rath 6:3
16.09.2020 17:00 2. Milan Turek Sportpenzion Pohoda 6:7 Komentáře
15.09.2020 11:00 2. Ondřej Valenta TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
07.09.2020 00:10 1. Milan Turek S:S
03.09.2020 10:00 1. Josef Bubeníček TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
21.08.2020 17:00 1. Dušan Wirland Sportpenzion Pohoda 1:6
20.08.2020 09:00 1. Jiří Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 5:7 Komentáře
04.08.2020 10:00 2. Josef Bubeníček Sportpenzion Pohoda 4:6
27.07.2020 18:00 2. Tomáš Jirouch TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
22.07.2020 17:00 2. Tomáš Pánovec TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
17.07.2020 10:00 2. Karel Palka Sportpenzion Pohoda 6:7
10.07.2020 19:00 1. Milan Turek 4:6
08.07.2020 12:00 1. Pavel Vranka TJ Lokomotiva Plzeň 6:7
26.06.2020 17:00 1. Tomáš Pánovec TK Slavia Plzeň 1:6
24.06.2020 09:00 1. Roman Zajac Sportpenzion Pohoda 2:6 Komentáře
13.06.2020 19:00 2. Jiří Sladkovský Sportpenzion Pohoda 6:2
02.06.2020 12:00 2. Milan Turek Sportpenzion Pohoda 5:7
27.05.2020 10:00 2. Pavel Končal SK Sportcentrum Roudná 6:0
25.05.2020 17:00 2. Jan Lisec 6:2
19.05.2020 08:51 3. Pavel Končal 6:S Komentáře
13.03.2020 17:00 3. Václav Štengl TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
11.03.2020 10:00 3. Pavel Hauer Dobřany 6:1
09.03.2020 17:00 3. Martin Kaše TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
24.02.2020 13:54 4. Karel Pučelík 6:S Komentáře
12.02.2020 10:00 4. Martin Kaše TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
10.02.2020 20:00 4. Pavel Fejtek TJ Lokomotiva Plzeň 6:0
06.02.2020 13:00 4. Irena Matiscsáková TK Škoda Plzeň 6:3
01.10.2019 00:10 4. Michal Tauber 4:6
14.09.2019 17:00 4. Pavel Hauer TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
14.09.2019 17:00 4. Jiří Rieger TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
06.09.2019 10:00 4. Václav Churavý TK Škoda Plzeň 6:3
30.08.2019 08:00 4. Martin Kaše TJ Lokomotiva Plzeň 6:0
21.08.2019 19:00 4. Roman Zajac TJ Lokomotiva Plzeň 1:6 Komentáře
08.08.2019 17:00 4. Martin Černý TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
06.08.2019 17:30 4. Marek Palma TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
30.07.2019 18:00 4. Ondrej Hlavacek Sportpenzion Pohoda 2:6
24.07.2019 09:00 4. Vladimír Tureček SK Sportcentrum Roudná 3:6
16.07.2019 19:00 4. Jindřiška Slezáková TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
16.07.2019 17:00 4. Filip Krišica TJ Lokomotiva Plzeň 6:4

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím