Načítám…
Image 1

Jiří Sladkovský (41 let)

ID: 31576

Plzeň

  • 87 zápasů

    od roku 2018
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
  • 09:00
    Často hraje od 09:00 v TJ Lokomotiva Plzeň
  • 8 /62
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 87
    Zápasů v lize ( 42 / 43 / 2) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

4 . Úroveň B

195 bodů
25. místo (25. místo v mužích)
M.Č. P.H. M.T. J.S. P.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Černý
3:6 6:1 22 30 232
2 .
Image 1
Pavel Hauer
6:3 4:6 21 1 202
3 .
Image 1
Michal Tauber
6:3 17 0 197
4 .
Image 1
Jiří Sladkovský
6:4 16 -1 195
5 .
Image 1
Pavel Končal
1:6 3:6 4 -30 154

4 . Úroveň A

216 bodů
22. místo (22. místo v mužích)
J.L. O.H. J.S. P.H. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Lisec
6:2 6:3 6:1 6:1 73 30 283
2 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
2:6 6:1
5:7
6:4 42 1 223
3 .
Image 1
Jiří Sladkovský
3:6 1:6 7:6 6:1 36 0 216
4 .
Image 1
Petr Houdek
1:6
7:5
6:7 4:6 27 -24 183
5 .
Image 1
Martin Kaše
1:6 4:6 1:6 6:4 22 -30 172

4 . Úroveň B

219 bodů
22. místo (22. místo v mužích)
M.T. M.N. J.S. M.Č. P.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Tauber
4:6 6:3 6:3 6:3 55 30 265
2 .
Image 1
Miroslav Najmon
6:4 6:2 6:7 7:6 54 1 235
3 .
Image 1
Jiří Sladkovský
3:6 2:6 6:4 6:2 39 0 219
4 .
Image 1
Martin Černý
3:6 7:6 4:6
6:3
37 -1 216
5 .
Image 1
Pavel Hauer
3:6 6:7 2:6
3:6
15 -30 165

4 . Úroveň A

204 bodů
24. místo (24. místo v mužích)
T.C. K.S. P.Ř. J.S. I.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Timotěj Charvát
7:6 3:6 7:6 6:1 48 30 258
2 .
Image 1
Karel Svozil
6:7 2:6 7:5 6:1 43 1 224
3 .
Image 1
Pavel Říšský
6:3 6:2
S:S
S:S
25 0 205
4 .
Image 1
Jiří Sladkovský
6:7 5:7
S:S
6:2 25 -1 204
5 .
Image 1
Irena Matiscsáková
1:6 1:6
S:S
2:6 -1 -30 149

Jarní sezóna 2020

2 . Úroveň A

263 bodů
13. místo (13. místo v mužích)
M.T. J.T. J.L. J.S. P.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Milan Turek
7:5 6:0 6:1 6:0 74 30 374
2 .
Image 1
Jan Turek
5:7 6:2 6:2 6:0 61 24 355
3 .
Image 1
Jan Lisec
0:6 2:6 6:1 6:2 39 0 309
4 .
Image 1
Jiří Sladkovský
1:6 2:6 1:6 7:6 17 -24 263
5 .
Image 1
Pavel Končal
0:6 0:6 2:6 6:7 9 -30 249

2 . Úroveň A

312 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
R.Z. T.P. J.S. V.C. M.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Roman Zajac
6:4
6:2
7:6
6:0
67 30 367
2 .
Image 1
Tomáš Pánovec
4:6
7:5 6:2
6:S
55 24 349
3 .
Image 1
Jiří Sladkovský
2:6
5:7 6:3
6:S
42 0 312
4 .
Image 1
Václav Churavý
6:7
2:6 3:6 S:S 7 -24 253
5 .
Image 1
Miroslav Richter
0:6
S:6
S:6
S:S -5 -30 235

2 . Úroveň A

310 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
M.T. M.T. J.S. P.H. F.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Milan Turek
6:3 6:2 6:1 6:0 74 30 374
2 .
Image 1
Michal Tauber
3:6 6:3 6:2 6:1 57 24 351
3 .
Image 1
Jiří Sladkovský
2:6 3:6 6:1 6:4 40 0 310
4 .
Image 1
Pavel Hauer
1:6 2:6 1:6 6:3 21 -24 267
5 .
Image 1
František Dobrý
0:6 1:6 4:6 3:6 8 -30 248

Podzimní sezóna 2019

2 . Úroveň A

224 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
V.C. P.V. J.S. O.H. M.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Churavý
6:2
7:6
7:6
6:7 51 30 261
2 .
Image 1
Pavel Vranka
2:6 7:6 6:3 6:1 51 24 255
3 .
Image 1
Jiří Sladkovský
6:7
6:7 7:6 6:3 44 0 224
4 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
6:7
3:6 6:7 6:3 34 -24 190
5 .
Image 1
Michal Fürbacher
7:6 1:6 3:6 3:6 20 -30 170

2 . Úroveň A

224 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
T.P. M.T. J.S. M.K. P.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Pánovec
6:2 6:4
6:2
6:S
70 30 280
2 .
Image 1
Michal Tauber
2:6 7:6 6:4
6:S
49 24 253
3 .
Image 1
Jiří Sladkovský
4:6 6:7 7:5
6:2
44 0 224
4 .
Image 1
Martin Kaše
2:6
4:6 5:7
6:S
29 -24 185
5 .
Image 1
Pavel Končal
S:6
S:6
2:6
S:6
2 -30 152

3 . Úroveň A

237 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
M.K. J.S. V.C. P.H. M.K. Z.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Kaše
6:4 6:4 6:3 6:0 6:2 87 30 252
2 .
Image 1
Jiří Sladkovský
4:6 6:4 6:1 6:0 6:1 78 24 237
3 .
Image 1
Václav Churavý
4:6 4:6 6:2 6:2 6:0 64 0 199
4 .
Image 1
Pavel Hauer
3:6 1:6 2:6 6:1
6:S
43 0 178
5 .
Image 1
Monika Kosturiková
0:6 0:6 2:6 1:6 6:3 20 -24 131
6 .
Image 1
Zdeněk Mensa
2:6 1:6 0:6
S:6
3:6 6 -30 111

2 . Úroveň A

216 bodů
14. místo (14. místo v mužích)
P.C. M.T. P.V. M.R. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Cigler
6:1 3:6 6:2 6:2 58 30 313
2 .
Image 1
Michal Tauber
1:6 6:4 6:2 6:2 53 24 302
3 .
Image 1
Pavel Vranka
6:3 4:6 S:6 6:4 37 0 262
4 .
Image 1
Miroslav Richter
2:6 2:6 6:S 6:7 29 -24 230
5 .
Image 1
Jiří Sladkovský
2:6 2:6 4:6 7:6 21 -30 216

Letní sezóna 2019

3 . Úroveň A

266 bodů
13. místo (13. místo v mužích)
R.Z. T.J. J.S. O.H. M.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Roman Zajac
3:6
6:2
6:0
6:1
60 30 315
2 .
Image 1
Tomáš Jirouch
6:3
6:4 6:2 5:7 56 24 305
3 .
Image 1
Jiří Sladkovský
2:6
4:6 6:3 6:2 41 0 266
4 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
0:6
2:6 3:6 6:2 23 -24 224
5 .
Image 1
Martin Černý
1:6
7:5 2:6 2:6 20 -30 215

2 . Úroveň A

268 bodů
12. místo (12. místo v mužích)
M.T. T.J. K.S. J.S. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Milan Turek
6:0 6:3 6:1 6:0 76 30 376
2 .
Image 1
Tomáš Jarošík
0:6 6:4 6:2 6:3 51 24 345
3 .
Image 1
Karel Svozil
3:6 4:6 6:4 6:3 40 0 310
4 .
Image 1
Jiří Sladkovský
1:6 2:6 4:6 7:5 22 -24 268
5 .
Image 1
Michal Tauber
0:6 3:6 3:6 5:7 11 -30 251

3 . Úroveň A

255 bodů
9. místo (9. místo v mužích)
K.S. J.S. P.H. M.Č. V.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Svozil
6:3 6:3 6:1 6:2 71 30 281
2 .
Image 1
Jiří Sladkovský
3:6 6:4 7:5 6:3 51 24 255
3 .
Image 1
Pavel Hauer
3:6 4:6 7:5 6:3 39 0 219
4 .
Image 1
Martin Černý
1:6 5:7 5:7
6:4
27 -24 183
5 .
Image 1
Václav Churavý
2:6 3:6 3:6
4:6
12 -30 162

2 . Úroveň A

207 bodů
15. místo (15. místo v mužích)
M.T. M.T. M.R. V.C. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Tauber
6:4 6:4 6:2 6:4 66 30 321
2 .
Image 1
Milan Turek
4:6 6:1 6:3 6:3 57 24 306
3 .
Image 1
Martin Rožánek
4:6 1:6 6:3 6:4 38 0 263
4 .
Image 1
Václav Churavý
2:6 3:6 3:6 6:1 27 -24 228
5 .
Image 1
Jiří Sladkovský
4:6 3:6 4:6 1:6 12 -30 207

Jarní sezóna 2019

3 . Úroveň A

184 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
J.S. V.C. P.K. F.K. I.M. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Sladkovský
6:4 6:2
6:7
6:0 6:1 64 30 184
2 .
Image 1
Václav Churavý
4:6 6:4 6:3 6:3 6:0 60 24 174
3 .
Image 1
Pavel Končal
2:6 4:6 6:2 6:0 6:0 51 0 141
4 .
Image 1
Filip Krišica
7:6
3:6 2:6 6:3 6:1 43 0 133
5 .
Image 1
Irena Matiscsáková
0:6 3:6 0:6 3:6 6:1 19 -24 85
6 .
Image 1
Martin Molnár
1:6 0:6 0:6 1:6 1:6 3 -30 63

3 . Úroveň A

98 bodů
16. místo (14. místo v mužích)
J.R. P.H. F.K. J.S. A.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Rieger
6:2
6:3
6:4
6:3
68 30 188
2 .
Image 1
Pavel Hauer
2:6
7:6 6:4 6:1 50 24 164
3 .
Image 1
Filip Krišica
3:6
6:7
6:4
6:1
45 0 135
4 .
Image 1
Jiří Sladkovský
4:6
4:6
4:6
6:0 32 -24 98
5 .
Image 1
Andrea Zemanová
3:6
1:6
1:6
0:6 5 -30 65

4 . Úroveň A

154 bodů
12. místo (12. místo v mužích)
J.S. A.Z. M.M. M.K. M.G. D.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Sladkovský
6:0 6:0 6:1 6:0 6:0 79 30 154
2 .
Image 1
Andrea Zemanová
0:6 7:5 6:3 6:0 6:2 56 24 125
3 .
Image 1
Martin Molnár
0:6 5:7 7:5 6:0 6:1 47 0 92
4 .
Image 1
Monika Kosturiková
1:6 3:6 5:7 6:1 6:1 37 0 82
5 .
Image 1
Michaela Gombitová
0:6 0:6 0:6 1:6 6:3 15 -24 36
6 .
Image 1
David Tkac
0:6 2:6 1:6 1:6 3:6 6 -30 21

3 . Úroveň A

106 bodů
19. místo (17. místo v mužích)
T.P. J.R. F.K. P.K. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Pánovec
6:3
6:0
3:6 6:1 59 30 224
2 .
Image 1
Jiří Rieger
3:6
6:1
3:6
6:4
41 24 200
3 .
Image 1
Filip Krišica
0:6
1:6
6:3
6:1
37 0 172
4 .
Image 1
Pavel Končal
6:3
6:3
3:6
S:S 32 -24 143
5 .
Image 1
Jiří Sladkovský
1:6
4:6
1:6
S:S 1 -30 106

Podzimní sezóna 2018

3 . Úroveň A

273 bodů
12. místo (12. místo v mužích)
P.H. P.K. J.S. I.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Hauer
5:7
6:4 6:3 38 0 92
2 .
Image 1
Pavel Končal
7:5
3:6 6:0 37 0 91
3 .
Image 1
Jiří Sladkovský
4:6 6:3 6:3 37 0 91
4 .
Image 1
Irena Matiscsáková
3:6 0:6 3:6 8 0 62

3 . Úroveň A

222 bodů
12. místo (11. místo v mužích)
P.H. J.S. M.K. J.S. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Hauer
7:5
7:6
6:4 6:2 43 0 79
2 .
Image 1
Jiří Sladkovský
5:7 6:7
6:3
6:0 38 0 74
3 .
Image 1
Martin Kaše
6:7
7:6 7:6 6:3 36 0 72
4 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
4:6
3:6
6:7 6:7 19 0 55
5 .
Image 1
Jiří Šebek
2:6 0:6 3:6 7:6 14 0 50

3 . Úroveň A

204 bodů
13. místo (13. místo v mužích)
J.R. J.S. M.K. J.Š. J.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Rieger
6:4
6:4
6:4
6:2
46 0 82
2 .
Image 1
Jiří Sladkovský
4:6
2:6
6:3
6:1
32 0 68
3 .
Image 1
Martin Kaše
4:6
6:2
S:S
6:0 27 0 63
4 .
Image 1
Jiří Šebek
4:6
3:6
S:S
6:3
14 0 50
5 .
Image 1
Jana Nachlinger
2:6
1:6
0:6
3:6
6 0 42

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
24.09.2020 09:00 4. Pavel Hauer TK Škoda Plzeň 6:4
04.09.2020 09:00 4. Petr Houdek TJ Lokomotiva Plzeň 7:6
03.09.2020 17:00 4. Ondrej Hlavacek TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
31.08.2020 18:00 4. Martin Kaše SK Sportcentrum Roudná 6:1
16.08.2020 12:00 4. Jan Lisec 3:6
05.08.2020 19:00 4. Pavel Hauer TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
30.07.2020 19:00 4. Miroslav Najmon TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
18.07.2020 20:00 4. Michal Tauber TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
18.07.2020 19:00 4. Martin Černý TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
12.07.2020 19:49 4. Pavel Říšský S:S Komentáře
12.07.2020 18:00 4. Karel Svozil TK Škoda Plzeň 5:7
12.07.2020 17:00 4. Timotěj Charvát TK Slavia Plzeň 6:7
09.07.2020 10:00 4. Irena Matiscsáková TK Škoda Plzeň 6:2
16.06.2020 00:10 2. Pavel Končal 7:6
13.06.2020 19:00 2. Jan Turek Sportpenzion Pohoda 2:6
12.06.2020 10:00 2. Milan Turek Sportpenzion Pohoda 1:6
24.05.2020 08:30 2. Jan Lisec 1:6
20.05.2020 08:23 2. Miroslav Richter 6:S Komentáře
19.05.2020 18:00 2. Tomáš Pánovec TJ Lokomotiva Plzeň 5:7
18.05.2020 09:00 2. Roman Zajac 2:6 Komentáře
12.03.2020 10:00 2. Václav Churavý TK Škoda Plzeň 6:3
02.03.2020 07:30 2. Michal Tauber 3:6
26.02.2020 09:00 2. František Dobrý TK Škoda Plzeň 6:4
12.02.2020 10:00 2. Pavel Hauer TK Škoda Plzeň 6:1
05.02.2020 09:00 2. Milan Turek TK Škoda Plzeň 2:6
30.01.2020 11:00 2. Pavel Vranka TK Škoda Plzeň 6:7
25.01.2020 14:30 2. Ondrej Hlavacek TJ Lokomotiva Plzeň 7:6
21.01.2020 09:00 2. Michal Fürbacher TK Škoda Plzeň 6:3
11.01.2020 17:00 2. Václav Churavý TK Škoda Plzeň 6:7 Komentáře
20.12.2019 09:30 2. Martin Kaše TK Škoda Plzeň 7:5
15.12.2019 19:30 2. Tomáš Pánovec TK Slavia Plzeň 4:6
07.12.2019 12:00 2. Michal Tauber TK Slavia Plzeň 6:7
05.12.2019 11:00 2. Pavel Končal TJ Lokomotiva Plzeň 6:2 Komentáře
30.11.2019 10:00 3. Václav Churavý TK Škoda Plzeň 6:4
22.11.2019 09:00 3. Monika Kosturiková TJ Lokomotiva Plzeň 6:0
14.11.2019 09:00 3. Martin Kaše TJ Lokomotiva Plzeň 4:6
12.11.2019 09:00 3. Pavel Hauer TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
08.11.2019 09:00 3. Zdeněk Mensa TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
21.10.2019 17:00 2. Pavel Vranka SK Sportcentrum Roudná 4:6
18.10.2019 15:30 2. Pavel Cigler TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
14.10.2019 09:30 2. Michal Tauber SK Sportcentrum Roudná 2:6
12.10.2019 10:10 2. Miroslav Richter TJ Lokomotiva Plzeň 7:6
30.09.2019 18:00 3. Ondrej Hlavacek TK Slavia Plzeň 6:3
27.09.2019 17:00 3. Martin Černý TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
21.09.2019 09:30 3. Tomáš Jirouch SK Sportcentrum Roudná 4:6
19.09.2019 09:30 3. Roman Zajac TK Škoda Plzeň 2:6 Komentáře
26.08.2019 16:00 2. Karel Svozil TK Škoda Plzeň 4:6
14.08.2019 12:00 2. Milan Turek Sportpenzion Pohoda 1:6
08.08.2019 09:00 2. Michal Tauber SK Sportcentrum Roudná 7:5
07.08.2019 11:00 2. Tomáš Jarošík TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
26.07.2019 19:00 3. Karel Svozil TK Škoda Plzeň 3:6
18.07.2019 09:00 3. Václav Churavý TK Škoda Plzeň 6:3
17.07.2019 12:00 3. Pavel Hauer TK Škoda Plzeň 6:4
14.07.2019 18:30 3. Martin Černý TJ Lokomotiva Plzeň 7:5
26.06.2019 08:00 2. Michal Tauber SK Sportcentrum Roudná 4:6
25.06.2019 17:00 2. Václav Churavý TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
24.06.2019 10:00 2. Milan Turek Sportpenzion Pohoda 3:6
10.06.2019 16:30 2. Martin Rožánek 4:6
24.05.2019 10:00 3. Filip Krišica SK Sportcentrum Roudná 6:7 Komentáře
23.05.2019 14:00 3. Václav Churavý TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
23.05.2019 13:00 3. Irena Matiscsáková TK Škoda Plzeň 6:0
22.05.2019 10:00 3. Pavel Končal SK Sportcentrum Roudná 6:2
16.05.2019 18:00 3. Martin Molnár TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
26.04.2019 18:00 3. Andrea Zemanová TJ Lokomotiva Plzeň 6:0
25.04.2019 11:00 3. Pavel Hauer TJ Lokomotiva Plzeň 4:6
23.04.2019 18:30 3. Filip Krišica TJ Lokomotiva Plzeň 4:6 Komentáře
21.04.2019 12:00 3. Jiří Rieger 4:6 Komentáře
29.03.2019 17:00 4. Andrea Zemanová 6:0
28.03.2019 20:00 4. Michaela Gombitová TJ Lokomotiva Plzeň 6:0
20.03.2019 20:00 4. David Tkac 6:0
17.03.2019 18:30 4. Monika Kosturiková 6:1
16.03.2019 11:00 4. Martin Molnár TJ Lokomotiva Plzeň 6:0
04.03.2019 00:10 3. Pavel Končal S:S
25.02.2019 16:00 3. Filip Krišica TJ Lokomotiva Plzeň 1:6 Komentáře
14.02.2019 11:30 3. Jiří Rieger TJ Lokomotiva Plzeň 4:6 Komentáře
10.02.2019 17:00 3. Tomáš Pánovec 1:6
31.01.2019 12:00 3. Pavel Končal SK Sportcentrum Roudná 6:3
16.01.2019 11:00 3. Pavel Hauer 4:6
13.01.2019 13:00 3. Irena Matiscsáková 6:3
30.12.2018 19:00 3. Pavel Hauer 5:7
28.12.2018 11:00 3. Martin Kaše TJ Lokomotiva Plzeň 6:7
23.12.2018 17:00 3. Jiří Šebek Dobřany 6:0
23.12.2018 09:00 3. Jindřiška Slezáková TJ Lokomotiva Plzeň 6:3 Komentáře
01.12.2018 12:00 3. Jana Nachlinger TJ Lokomotiva Plzeň 6:1 Komentáře
25.11.2018 21:00 3. Jiří Šebek Dobřany 6:3 Komentáře
25.11.2018 20:00 3. Jiří Rieger Dobřany 4:6 Komentáře
04.11.2018 11:30 3. Martin Kaše TJ Lokomotiva Plzeň 2:6

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím