Michal Fürbacher

Michal Fürbacher (34 let)

ID: 26056

Plzeň

Facebook profil

  • 57 zápasů

    od roku 2016
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 09:00
    Často hraje od 09:00 v SK Sportcentrum Roudná
  • 15 /40
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 57
    Zápasů v lize ( 23 / 19 / 15) 2 turnaje

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

2 . Úroveň A

170 bodů
15. místo (14. místo v mužích)
V.C. P.V. J.S. O.H. M.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Churavý
6:2
7:6
7:6
6:7 51 30 261
2 .
Image 1
Pavel Vranka
2:6 7:6 6:3 6:1 51 24 255
3 .
Image 1
Jiří Sladkovský
6:7
6:7 7:6 6:3 44 0 224
4 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
6:7
3:6 6:7 6:3 34 -24 190
5 .
Image 1
Michal Fürbacher
7:6 1:6 3:6 3:6 20 -30 170

1 . Úroveň A

203 bodů
10. místo (10. místo v mužích)
J.B. P.C. R.Z. O.H. M.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Josef Bubeníček
6:2
7:6
6:1 6:3 67 30 322
2 .
Image 1
Pavel Cigler
2:6
6:2
6:1 6:1 58 24 307
3 .
Image 1
Roman Zajac
6:7
2:6
6:2
6:1
46 0 271
4 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
1:6 1:6
2:6
6:3 21 -24 222
5 .
Image 1
Michal Fürbacher
3:6 1:6
1:6
3:6 8 -30 203

2 . Úroveň A

251 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
O.H. M.F. P.K. P.V. M.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
7:6 6:7 7:6 6:3 50 30 260
2 .
Image 1
Michal Fürbacher
6:7 6:7 6:0 7:6 47 24 251
3 .
Image 1
Pavel Končal
7:6 7:6 3:6 6:4 45 0 225
4 .
Image 1
Pavel Vranka
6:7 0:6 6:3
6:S
42 -24 198
5 .
Image 1
Miroslav Richter
3:6 6:7 4:6
S:6
14 -30 164

3 . Úroveň A

244 bodů
11. místo (11. místo v mužích)
O.H. M.F. P.H. V.C. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
3:6 6:2 6:2 6:3 56 30 266
2 .
Image 1
Michal Fürbacher
6:3 3:6 5:7 7:5 40 24 244
3 .
Image 1
Pavel Hauer
2:6 6:3 6:4 3:6 38 0 218
4 .
Image 1
Václav Churavý
2:6 7:5 4:6 6:3 38 -24 194
5 .
Image 1
Martin Kaše
3:6 5:7 6:3 3:6 28 -30 178

Letní sezóna 2019

5 . Úroveň A

207 bodů
20. místo (20. místo v mužích)
M.R. M.F. V.T. M.P. P.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Richter
6:4 6:3 6:1 6:1 71 30 236
2 .
Image 1
Michal Fürbacher
4:6 5:7 6:1 6:0 48 24 207
3 .
Image 1
Vladimír Tureček
3:6 7:5 5:7 6:2 41 0 176
4 .
Image 1
Marek Palma
1:6 1:6 7:5 6:0 37 -24 148
5 .
Image 1
Petra Hejduková
1:6 0:6 2:6 0:6 3 -30 108

5 . Úroveň A

214 bodů
19. místo (19. místo v mužích)
V.C. M.F. P.H. Z.M. F.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Churavý
6:1 6:0
6:S
6:S
75 30 240
2 .
Image 1
Michal Fürbacher
1:6 6:2
6:S
6:S
55 24 214
3 .
Image 1
Petra Hejduková
0:6 2:6 6:3
6:S
37 0 172
4 .
Image 1
Zdeněk Mensa
S:6
S:6
3:6
6:S
21 -24 132
5 .
Image 1
Filip Krišica
S:6
S:6
S:6
S:6
0 -30 105

5 . Úroveň A

139 bodů
22. místo (22. místo v mužích)
M.K. M.P. M.F. M.K. I.M. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Kaše
7:5 7:6 6:0 6:0 6:1 69 30 189
2 .
Image 1
Marek Palma
5:7 6:3
6:0
6:0
6:1
65 24 179
3 .
Image 1
Michal Fürbacher
6:7 3:6 6:3 6:4 6:3 49 0 139
4 .
Image 1
Monika Kosturiková
0:6
0:6
3:6 2:6 6:0 20 0 110
5 .
Image 1
Irena Matiscsáková
0:6 0:6 4:6 6:2 2:6 19 -24 85
6 .
Image 1
Jiří Šebek
1:6
1:6
3:6 0:6 6:2 18 -30 78

6 . Úroveň A

146 bodů
21. místo (20. místo v mužích)
M.F. I.M. M.H. M.G. D.T. M.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Fürbacher
6:4
6:3 6:1 6:1
6:S
71 30 146
2 .
Image 1
Irena Matiscsáková
4:6
6:3 6:0 6:1
6:2
62 24 131
3 .
Image 1
Miroslav Houška
3:6 3:6 6:4 6:4
6:4
43 0 88
4 .
Image 1
Michaela Gombitová
1:6 0:6 4:6 7:5 6:S 30 0 75
5 .
Image 1
David Tkac
1:6 1:6 4:6 5:7
S:S
5 -24 26
6 .
Image 1
Martina Rancova Slnekova
S:6
2:6
4:6
S:6
S:S
1 -30 16

Jarní sezóna 2017

3 . Úroveň B

15 bodů
21. místo (18. místo v mužích)
J.K. J.S. M.M. M.M. M.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Josef Kutil
4:6 6:0 7:5
6:S
50 0 65
2 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
6:4 6:0 S:S 6:S 42 0 57
3 .
Image 1
Martin Molnár
0:6 0:6 6:1 6:S 32 0 47
4 .
Image 1
Martin Minárik
5:7 S:S 1:6 6:S 16 0 31
5 .
Image 1
Michal Fürbacher
S:6
S:6 S:6 S:6 0 0 15

3 . Úroveň B

15 bodů
20. místo (17. místo v mužích)
M.R. J.K. M.M. M.M. M.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Richter
6:3 6:4 6:0 6:S 62 0 77
2 .
Image 1
Jan Kebrle
3:6 6:2 6:4
6:S
48 0 63
3 .
Image 1
Martin Minárik
4:6 2:6 6:2 6:S 37 0 52
4 .
Image 1
Martin Molnár
0:6 4:6 2:6
6:S
21 0 36
5 .
Image 1
Michal Fürbacher
S:6
S:6
S:6
S:6
0 0 15

Podzimní sezóna 2016

3 . Úroveň A

25 bodů
19. místo (15. místo v mužích)
F.D. F.Š. I.M. M.F. J.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
František Drs
6:4 6:2 6:S 6:S 60 0 75
2 .
Image 1
František Štorek
4:6
7:6
6:S
6:S
46 0 61
3 .
Image 1
Irena Matiscsáková
2:6
6:7
3:6
6:S
26 0 41
4 .
Image 1
Michal Fürbacher
S:6
S:6
6:3 S:S 10 0 25
5 .
Image 1
Jaroslav Molcar
S:6
S:6
S:6
S:S -5 0 10

3 . Úroveň A

40 bodů
21. místo (18. místo v mužích)
T.Č. J.S. M.F. O.Z. A.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tereza Čermáková
7:6 6:S 6:S
6:S
57 0 87
2 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
6:7 6:S 6:S
6:S
51 0 81
3 .
Image 1
Michal Fürbacher
S:6 S:6 S:S
6:S
10 0 40
4 .
Image 1
Otto Zelenka
S:6 S:6 S:S
6:S
10 0 40
5 .
Image 1
Adam Bartoníček
S:6
S:6
S:6
S:6
0 0 30

2 . Úroveň A

43 bodů
21. místo (17. místo v mužích)
V.C. K.P. P.H. O.Z. M.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Churavý
6:3 6:1 7:5
6:1
62 0 107
2 .
Image 1
Karel Palka
3:6 6:2 6:0 6:0 55 0 100
3 .
Image 1
Pavel Hauer
1:6 2:6 6:4 6:2 33 0 78
4 .
Image 1
Otto Zelenka
5:7 0:6 4:6 S:S 4 0 49
5 .
Image 1
Michal Fürbacher
1:6
0:6 2:6 S:S -2 0 43

3 . Úroveň A

84 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
M.F. K.P. F.D. I.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Fürbacher
6:4
7:6
6:4 54 0 84
2 .
Image 1
Karel Palka
4:6 6:2 6:2 47 0 77
3 .
Image 1
František Drs
6:7
2:6 6:4 30 0 60
4 .
Image 1
Irena Matiscsáková
4:6 2:6 4:6 13 0 43

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
27.01.2020 20:00 2. Ondrej Hlavacek TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
21.01.2020 09:00 2. Jiří Sladkovský TK Škoda Plzeň 3:6
14.01.2020 09:00 2. Václav Churavý TK Škoda Plzeň 7:6
07.01.2020 16:00 2. Pavel Vranka SK Sportcentrum Roudná 1:6
27.12.2019 16:00 1. Ondrej Hlavacek SK Sportcentrum Roudná 3:6
18.12.2019 08:00 1. Josef Bubeníček TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
10.12.2019 09:00 1. Pavel Cigler TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
04.12.2019 09:00 1. Roman Zajac TK Slavia Plzeň 1:6 Komentáře
25.11.2019 08:00 2. Ondrej Hlavacek TJ Lokomotiva Plzeň 6:7
22.11.2019 10:00 2. Pavel Vranka SK Sportcentrum Roudná 6:0
14.11.2019 19:00 2. Miroslav Richter Dobřany 7:6
12.11.2019 09:00 2. Pavel Končal SK Sportcentrum Roudná 6:7
29.10.2019 16:00 3. Ondrej Hlavacek SK Sportcentrum Roudná 6:3
25.10.2019 09:00 3. Pavel Hauer Dobřany 3:6
22.10.2019 09:00 3. Václav Churavý TK Škoda Plzeň 5:7
20.10.2019 09:00 3. Martin Kaše SK Sportcentrum Roudná 7:5
30.09.2019 16:00 5. Marek Palma SK Sportcentrum Roudná 6:1
24.09.2019 09:00 5. Vladimír Tureček SK Sportcentrum Roudná 5:7
14.09.2019 10:00 5. Miroslav Richter TJ Lokomotiva Plzeň 4:6
11.09.2019 09:00 5. Petra Hejduková SK Sportcentrum Roudná 6:0
26.08.2019 09:00 5. Václav Churavý TK Škoda Plzeň 1:6
23.08.2019 11:29 5. Filip Krišica 6:S Komentáře
18.08.2019 17:00 5. Petra Hejduková TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
17.08.2019 08:48 5. Zdeněk Mensa 6:S Komentáře
30.07.2019 17:00 5. Jiří Šebek Dobřany 6:3
29.07.2019 18:00 5. Marek Palma TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
10.07.2019 10:00 5. Monika Kosturiková TK Škoda Plzeň 6:3
10.07.2019 09:00 5. Irena Matiscsáková TK Škoda Plzeň 6:4
05.07.2019 10:00 5. Martin Kaše TJ Lokomotiva Plzeň 6:7
23.06.2019 19:00 6. Miroslav Houška Dobřany 6:3
22.06.2019 16:57 6. Martina Rancova Slnekova 6:S Komentáře
21.06.2019 18:00 6. Michaela Gombitová TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
21.06.2019 17:00 6. David Tkac SK Sportcentrum Roudná 6:1
13.06.2019 09:00 6. Irena Matiscsáková TK Škoda Plzeň 6:4 Komentáře
23.02.2017 22:29 3. Jan Kebrle S:6 Komentáře
01.02.2017 10:02 3. Jaroslav Molcar S:S
11.01.2017 10:00 3. Irena Matiscsáková SK Sportcentrum Roudná 6:3
03.01.2017 09:20 3. Otto Zelenka S:S
03.01.2017 09:19 3. Jindřiška Slezáková S:6
03.01.2017 09:19 3. Tereza Čermáková S:6
01.12.2016 11:04 2. Otto Zelenka S:S
22.11.2016 09:00 2. Karel Palka SK Sportcentrum Roudná 0:6
08.11.2016 11:30 2. Pavel Hauer SK Sportcentrum Roudná 2:6
07.11.2016 09:00 2. Václav Churavý 1:6 Komentáře
11.10.2016 11:30 3. Irena Matiscsáková SK Sportcentrum Roudná 6:4
10.10.2016 10:00 3. František Drs SK Sportcentrum Roudná 7:6 Komentáře
05.10.2016 10:00 3. Karel Palka SK Sportcentrum Roudná 6:4
3. Miroslav Richter S:6
3. František Štorek S:6 Komentáře
3. Martin Minárik S:6
3. Josef Kutil S:6 Komentáře
3. František Drs S:6
3. Jindřiška Slezáková S:6
3. Martin Minárik S:6
3. Adam Bartoníček 6:S Komentáře
3. Martin Molnár S:6 Komentáře
3. Martin Molnár S:6

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím