Image 1

Radek Vojáček (45 let)

ID: 26542

Plzeň

  • 60 zápasů

    od roku 2016
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 09:00
    Často hraje od 09:00 v SK Sportcentrum Roudná
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 60
    Zápasů v lize ( 31 / 20 / 9) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2018

2 . Úroveň A

30 bodů
19. místo (17. místo v mužích)
M.V. K.P. O.H. M.T. R.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Vácha
S:S 6:2 6:3 6:S 41 0 71
2 .
Image 1
Karel Palka
S:S 6:2 6:3 6:S 41 0 71
3 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
2:6 2:6 6:1 6:S 36 0 66
4 .
Image 1
Michal Tauber
3:6 3:6 1:6 6:S 22 0 52
5 .
Image 1
Radek Vojáček
S:6 S:6 S:6 S:6 0 0 30

3 . Úroveň A

94 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
R.V. M.T. P.K. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Vojáček
6:0 6:S 6:S 64 0 94
2 .
Image 1
Michal Tauber
0:6 6:S 6:S 40 0 70
3 .
Image 1
Pavel Končal
S:6 S:6 S:S -7 0 23
4 .
Image 1
Jan Kopta
S:6 S:6 S:S -7 0 23

3 . Úroveň A

53 bodů
14. místo (13. místo v mužích)
V.C. R.V. R.V. M.R. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Churavý
6:S 6:2 6:3 6:1 63 0 93
2 .
Image 1
Richard Vícha
S:6
6:3
6:4 6:0 47 0 77
3 .
Image 1
Radek Vojáček
2:6
3:6
6:S 3:6 23 0 53
4 .
Image 1
Miroslav Richter
3:6 4:6 S:6 6:3 22 0 52
5 .
Image 1
Martin Kaše
1:6 0:6 6:3 3:6 19 0 49

2 . Úroveň A

51 bodů
21. místo (20. místo v mužích)
J.B. P.C. K.P. V.C. R.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Josef Bubeníček
6:2 6:1 6:3 6:1 65 0 110
2 .
Image 1
Pavel Cigler
2:6 3:6 6:0 6:2 39 0 84
3 .
Image 1
Karel Palka
1:6 6:3 S:S 6:S 26 0 71
4 .
Image 1
Václav Churavý
3:6 0:6 S:S 6:3 13 0 58
5 .
Image 1
Radek Vojáček
1:6 2:6 S:6 3:6 6 0 51

Podzimní sezóna 2017

2 . Úroveň A

78 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
M.T. R.V. P.K. P.H. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Tauber
6:1 6:4 6:4 6:0 63 0 93
2 .
Image 1
Radek Vojáček
1:6 6:1
6:3
6:3 48 0 78
3 .
Image 1
Pavel Končal
4:6 1:6 6:4 6:2 35 0 65
4 .
Image 1
Pavel Hauer
4:6
3:6
4:6 6:4 25 0 55
5 .
Image 1
Martin Kaše
0:6 3:6 2:6 4:6 9 0 39

3 . Úroveň A

96 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
R.V. M.K. I.M. F.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Vojáček
6:4 6:0 6:1 66 0 96
2 .
Image 1
Martin Kaše
4:6 6:2 6:S 46 0 76
3 .
Image 1
Irena Matiscsáková
0:6 2:6 7:6 19 0 49
4 .
Image 1
František Drs
1:6 S:6 6:7 9 0 39

2 . Úroveň A

63 bodů
13. místo (11. místo v mužích)
M.T. M.R. V.C. M.K. R.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Tauber
7:5 6:0 6:1 6:1 65 0 110
2 .
Image 1
Martin Rožánek
5:7 6:S 6:4 6:7 40 0 85
3 .
Image 1
Václav Churavý
0:6 S:6 6:4 6:4 28 0 73
4 .
Image 1
Martin Kaše
1:6 4:6 4:6 6:1 26 0 71
5 .
Image 1
Radek Vojáček
1:6 7:6 4:6 1:6 18 0 63

3 . Úroveň A

79 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
R.V. M.K. F.D. J.S. I.M. M.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Vojáček
6:4 6:2 6:0 6:0 6:S 64 0 79
2 .
Image 1
Martin Kaše
4:6 7:6 6:1 6:1
6:S
53 0 68
3 .
Image 1
František Drs
2:6 6:7 6:1 6:2 6:S 46 0 61
4 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
0:6 1:6 1:6 7:5 6:S 24 0 39
5 .
Image 1
Irena Matiscsáková
0:6 1:6 2:6 5:7 6:1 21 0 36
6 .
Image 1
Martin Sucharda
S:6
S:6
S:6 S:6 1:6 1 0 16

Letní sezóna 2017

3 . Úroveň B

82 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
P.H. R.V. M.K. J.S. F.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Hauer
6:3 6:4 6:2 6:S 60 0 90
2 .
Image 1
Radek Vojáček
3:6 6:1 6:1 6:S 52 0 82
3 .
Image 1
Martin Kaše
4:6 1:6 7:5 6:S 33 0 63
4 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
2:6 1:6 5:7 6:S 23 0 53
5 .
Image 1
František Drs
S:6 S:6 S:6 S:6 0 0 30

3 . Úroveň A

63 bodů
17. místo (16. místo v mužích)
M.B. A.P. M.R. R.V. M.Č. P.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Bartuška
4:6
2:6 6:1 6:3 6:1 45 0 75
2 .
Image 1
Adam Plecháč
6:4
6:3
6:2
3:6
4:6
41 0 71
3 .
Image 1
Miroslav Richter
6:2 3:6 1:6
6:3
7:6 38 0 68
4 .
Image 1
Radek Vojáček
1:6
2:6
6:1
2:6
6:0 33 0 63
5 .
Image 1
Martin Černý
3:6
6:3
3:6
6:2
3:6
31 0 61
6 .
Image 1
Pavel Hauer
1:6
6:4
6:7 0:6
6:3
29 0 59

2 . Úroveň A

59 bodů
18. místo (17. místo v mužích)
M.T. M.R. M.T. M.Č. R.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Milan Turek
6:2 6:2 6:1 6:1 66 0 111
2 .
Image 1
Martin Rožánek
2:6
7:5
6:4 6:3 44 0 89
3 .
Image 1
Michal Tauber
2:6
5:7
6:3 6:4 36 0 81
4 .
Image 1
Martin Černý
1:6 4:6 3:6
7:6
20 0 65
5 .
Image 1
Radek Vojáček
1:6 3:6 4:6
6:7
14 0 59

3 . Úroveň A

80 bodů
10. místo (10. místo v mužích)
R.V. M.Č. A.P. M.B. P.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Vojáček
5:7
6:4 6:2
6:S
50 0 80
2 .
Image 1
Martin Černý
7:5
5:7 4:6
6:3
37 0 67
3 .
Image 1
Adam Plecháč
4:6 7:5 6:4 3:6 34 0 64
4 .
Image 1
Miroslav Bartuška
2:6 6:4 4:6
S:S
15 0 45
5 .
Image 1
Pavel Končal
S:6
3:6
6:3
S:S
13 0 43

Podzimní sezóna 2016

1 . Úroveň A

47 bodů
15. místo (13. místo v mužích)
V.E. M.T. P.H. V.C. R.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Egermaier
6:2 6:0 6:3 6:S 64 0 109
2 .
Image 1
Milan Turek
2:6 6:1 7:5 6:2 48 0 93
3 .
Image 1
Pavel Hauer
0:6 1:6 6:4 6:S 30 0 75
4 .
Image 1
Václav Churavý
3:6 5:7 4:6 6:S 27 0 72
5 .
Image 1
Radek Vojáček
S:6 2:6 S:6 S:6 2 0 47

2 . Úroveň A

85 bodů
7. místo (6. místo v mužích)
P.H. R.V. M.B. F.Š. J.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Hauer
6:7 6:3 6:0
6:S
54 0 99
2 .
Image 1
Radek Vojáček
7:6 S:S 6:0
6:S
40 0 85
3 .
Image 1
Miroslav Bartuška
3:6 S:S 6:1
6:S
30 0 75
4 .
Image 1
František Štorek
0:6 0:6 1:6
6:S
16 0 61
5 .
Image 1
Josef Tarantík
S:6
S:6
S:6
S:6
0 0 45

3 . Úroveň A

93 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
R.V. M.B. J.S. F.D. D.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Vojáček
6:3
6:2
6:1 6:S 63 0 93
2 .
Image 1
Miroslav Bartuška
3:6 6:1 6:2 6:S 51 0 81
3 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
2:6
1:6 7:6 6:S 30 0 60
4 .
Image 1
František Drs
1:6 2:6 6:7 S:S 4 0 34
5 .
Image 1
David Károly
S:6 S:6 S:6 S:S -5 0 25

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
04.06.2018 12:21 2. Ondrej Hlavacek S:6
04.06.2018 12:21 2. Karel Palka S:6
09.04.2018 08:00 3. Michal Tauber SK Sportcentrum Roudná 6:0
30.03.2018 11:00 3. Martin Kaše 3:6
24.03.2018 11:00 3. Richard Vícha SK Sportcentrum Roudná 3:6 Komentáře
23.03.2018 12:00 3. Miroslav Richter 6:S
16.03.2018 10:00 3. Václav Churavý 2:6
16.02.2018 14:00 2. Pavel Cigler SK Sportcentrum Roudná 2:6
16.02.2018 09:30 2. Václav Churavý 3:6
09.02.2018 11:00 2. Josef Bubeníček SK Sportcentrum Roudná 1:6
30.01.2018 09:00 2. Pavel Končal SK Sportcentrum Roudná 6:1
29.01.2018 11:00 2. Pavel Hauer SK Sportcentrum Roudná 6:3 Komentáře
21.01.2018 16:00 2. Michal Tauber SK Sportcentrum Roudná 1:6
18.01.2018 11:00 2. Martin Kaše SK Sportcentrum Roudná 6:3
20.12.2017 12:00 3. František Drs SK Sportcentrum Roudná 6:1
20.12.2017 09:00 3. Irena Matiscsáková SK Sportcentrum Roudná 6:0
18.12.2017 10:00 3. Martin Kaše 6:4
30.11.2017 20:00 2. Martin Rožánek 7:6
28.11.2017 20:00 2. Michal Tauber 1:6
27.11.2017 11:00 2. Václav Churavý 4:6
24.11.2017 10:00 2. Martin Kaše 1:6
29.10.2017 18:00 3. Jindřiška Slezáková 6:0
27.10.2017 09:00 3. Martin Kaše SK Sportcentrum Roudná 6:4
25.10.2017 12:00 3. František Drs SK Sportcentrum Roudná 6:2
10.10.2017 11:00 3. Irena Matiscsáková SK Sportcentrum Roudná 6:0
30.09.2017 10:00 3. Martin Kaše TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
25.09.2017 10:00 3. Pavel Hauer SK Sportcentrum Roudná 3:6
24.09.2017 15:00 3. Jindřiška Slezáková SK Sportcentrum Roudná 6:1
29.08.2017 21:00 3. Pavel Hauer 6:0
23.08.2017 17:00 3. Martin Černý TJ Lokomotiva Plzeň 2:6 Komentáře
15.08.2017 09:00 3. Adam Plecháč SK Sportcentrum Roudná 2:6 Komentáře
10.08.2017 10:00 3. Miroslav Richter SK Sportcentrum Roudná 6:1
10.08.2017 08:00 3. Miroslav Bartuška SK Sportcentrum Roudná 1:6
30.07.2017 16:00 2. Michal Tauber TJ Lokomotiva Plzeň 4:6
29.07.2017 09:00 2. Martin Rožánek TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
28.07.2017 10:00 2. Martin Černý TJ Lokomotiva Plzeň 6:7 Komentáře
19.07.2017 10:00 2. Milan Turek SK Sportcentrum Roudná 1:6
28.06.2017 19:00 3. Martin Černý TJ Lokomotiva Plzeň 5:7 Komentáře
25.06.2017 11:00 3. Adam Plecháč SK Sportcentrum Roudná 6:4
12.06.2017 08:30 3. Miroslav Bartuška SK Sportcentrum Roudná 6:2
10.01.2017 13:00 1. Milan Turek SK Sportcentrum Roudná 2:6
03.01.2017 09:20 2. Miroslav Bartuška S:S
02.01.2017 09:00 2. Pavel Hauer SK Sportcentrum Roudná 7:6
18.12.2016 09:00 2. František Štorek SK Sportcentrum Roudná 6:0
27.11.2016 19:30 3. Jindřiška Slezáková TJ Lokomotiva Plzeň 6:2 Komentáře
16.11.2016 09:00 3. Miroslav Bartuška SK Sportcentrum Roudná 6:3
11.11.2016 13:00 3. František Drs SK Sportcentrum Roudná 6:1
3. František Drs 6:S
2. Michal Tauber S:6
3. Martin Sucharda 6:S
3. Pavel Končal 6:S
3. Jan Kopta 6:S
2. Martin Vácha S:6
2. Josef Tarantík 6:S Komentáře
3. Pavel Končal 6:S Komentáře
1. Václav Egermaier S:6
1. Pavel Hauer S:6
1. Václav Churavý S:6
2. Karel Palka S:6
3. David Károly 6:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím