Image 1

Míra Hejduk (42 let)

ID: 24365

Plzeň

  • 61 zápasů

    od roku 2016
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v TJ Lokomotiva Plzeň
  • 30 /47
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 59
    Zápasů v lize ( 32 / 20 / 7) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2020

5 . Úroveň A

205 bodů
18. místo (17. místo v mužích)
M.H. I.M. P.F. P.H. O.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Míra Hejduk
4:6 6:s 6:s 40 30 205
2 .
Image 1
Ivan Malý
6:4 5:7 6:s 39 24 198
3 .
Image 1
Pavel Fejtek
s:6 7:5 6:2 s:s 28 0 163
4 .
Image 1
Petra Hejduková
2:6 6:s 20 -24 131
5 .
Image 1
Ondřej Zelenka
s:6 s:6 s:s s:6 -5 -30 100

6 . Úroveň A

192 bodů
21. místo (19. místo v mužích)
M.H. P.H. M.K. J.S. F.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Míra Hejduk
6:4 6:S 6:0 6:S 72 30 192
2 .
Image 1
Petra Hejduková
4:6 1:6 6:S 6:S 41 24 155
3 .
Image 1
Michal Kavan
S:6 6:1 S:S S:S 9 0 99
4 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
0:6 S:6 S:S S:S -10 -24 56
5 .
Image 1
František Štorek
S:6 S:6 S:S S:S -10 -30 50

7 . Úroveň A

130 bodů
28. místo (25. místo v mužích)
M.K. M.H. A.P. M.H. M.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Kavan
7:6 6:3 6:4 6:0 66 30 141
2 .
Image 1
Míra Hejduk
6:7 6:3 6:2 6:1 61 24 130
3 .
Image 1
Alena Poslední
3:6 3:6
6:7
6:0 33 0 78
4 .
Image 1
Miroslav Houška
4:6 2:6
7:6
2:6
21 -24 42
5 .
Image 1
Michaela Gombitová
0:6 1:6 0:6
6:2
19 -30 34

Letní sezóna 2017

4 . Úroveň B

13 bodů
30. místo (25. místo v mužích)
M.S. J.K. J.M. M.H. D.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Sucharda
4:6 6:4
5:7
6:3 38 0 53
2 .
Image 1
Josef Kutil
6:4 4:6 S:S S:S 8 0 23
3 .
Image 1
Jaroslav Molcar
4:6 6:4 S:S S:S 8 0 23
4 .
Image 1
Míra Hejduk
7:5
S:S S:S S:S -2 0 13
5 .
Image 1
David Čermák
3:6 S:S S:S S:S -12 0 3

4 . Úroveň B

45 bodů
25. místo (21. místo v mužích)
J.N. M.J. M.H. D.Č. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jana Nachlinger
4:6
6:3
6:3 6:S 49 0 64
2 .
Image 1
Marta Jíšová
6:4 S:S 6:3 6:S 39 0 54
3 .
Image 1
Míra Hejduk
3:6
S:S 6:1 6:S 30 0 45
4 .
Image 1
David Čermák
3:6 3:6 1:6 S:S 2 0 17
5 .
Image 1
Martin Molnár
S:6 S:6 S:6 S:S -5 0 10

4 . Úroveň A

25 bodů
29. místo (23. místo v mužích)
M.K. T.Č. F.D. M.H. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Kaše
6:2 S:S 6:2 6:1 44 0 59
2 .
Image 1
Tereza Čermáková
2:6 1:6 6:1 6:1 37 0 52
3 .
Image 1
František Drs
S:S 6:1 S:S 6:1 24 0 39
4 .
Image 1
Míra Hejduk
2:6 1:6 S:S 7:6 10 0 25
5 .
Image 1
Martin Molnár
1:6 1:6 1:6 6:7 9 0 24

4 . Úroveň B

75 bodů
12. místo (12. místo v mužích)
M.H. M.M. M.J. J.N. I.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Míra Hejduk
6:3 6:2 6:4
6:S
60 0 75
2 .
Image 1
Martin Molnár
3:6 6:1 6:2 6:0 54 0 69
3 .
Image 1
Marta Jíšová
2:6 1:6 6:3
6:S
33 0 48
4 .
Image 1
Jana Nachlinger
4:6 2:6 3:6
6:S
24 0 39
5 .
Image 1
Irena Škubalová
S:6
0:6
S:6
S:6
0 0 15

Podzimní sezóna 2016

3 . Úroveň B

71 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
M.H. J.K. M.R. J.N. M.M. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Míra Hejduk
6:1 3:6 6:1 6:S 6:1 56 0 71
2 .
Image 1
Josef Kutil
1:6 6:2 7:5 6:S 6:3 48 0 63
3 .
Image 1
Miroslav Richter
6:3 2:6 2:6 7:5 6:0 40 0 55
4 .
Image 1
Jana Nachlinger
1:6 5:7 6:2 6:3
7:5
40 0 55
5 .
Image 1
Martin Minárik
S:6 S:6 5:7 3:6 6:1 20 0 35
6 .
Image 1
Martin Molnár
1:6 3:6 0:6
5:7
1:6 8 0 23

3 . Úroveň B

59 bodů
15. místo (12. místo v mužích)
I.M. F.D. M.H. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Irena Matiscsáková
6:3 2:6 6:1 46 0 76
2 .
Image 1
František Drs
3:6 6:3 6:3 44 0 74
3 .
Image 1
Míra Hejduk
6:2 3:6 3:6 29 0 59
4 .
Image 1
Martin Minárik
1:6 3:6 6:3 25 0 55

4 . Úroveň A

79 bodů
9. místo (9. místo v mužích)
M.H. M.M. J.N. J.M. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Míra Hejduk
6:2 6:2 6:1 6:3 64 0 79
2 .
Image 1
Martin Minárik
2:6
2:6
6:1
6:0
39 0 54
3 .
Image 1
Jana Nachlinger
2:6
6:2
4:6 6:4 36 0 51
4 .
Image 1
Jaroslav Molcar
1:6 1:6 6:4 6:0 34 0 49
5 .
Image 1
Martin Molnár
3:6
0:6
4:6 0:6 7 0 22

4 . Úroveň A

26 bodů
21. místo (18. místo v mužích)
A.B. J.K. M.H. J.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adam Bartoníček
6:4 6:1 6:0 66 0 81
2 .
Image 1
Josef Kutil
4:6 S:S 6:2 19 0 34
3 .
Image 1
Míra Hejduk
1:6 S:S
7:5
11 0 26
4 .
Image 1
Jana Nachlinger
0:6 2:6
5:7
10 0 25

Letní sezóna 2016

4 . Úroveň B

47 bodů
29. místo (26. místo v mužích)
M.B. L.V. M.J. J.K. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Bartuška
6:3 6:2 6:1 6:4 62 0 92
2 .
Image 1
Lukáš Voráček
3:6 6:2 6:2
S:S
30 0 60
3 .
Image 1
Marta Jíšová
2:6 2:6 6:2 5:7 25 0 55
4 .
Image 1
Josef Kutil
1:6 2:6 2:6 7:5 18 0 48
5 .
Image 1
Míra Hejduk
4:6
S:S
7:5 5:7 17 0 47

4 . Úroveň B

59 bodů
25. místo (23. místo v mužích)
I.M. J.S. M.H. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Irena Matiscsáková
6:3 6:3 6:2 61 0 91
2 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
3:6
6:4
6:3
43 0 73
3 .
Image 1
Míra Hejduk
3:6
4:6
6:3 29 0 59
4 .
Image 1
Martin Molnár
2:6
3:6
3:6 11 0 41

4 . Úroveň B

56 bodů
23. místo (22. místo v mužích)
F.Š. M.J. M.H. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
František Štorek
6:2
6:3
6:2 62 0 92
2 .
Image 1
Marta Jíšová
2:6
6:1 6:2 47 0 77
3 .
Image 1
Míra Hejduk
3:6
1:6 6:2 26 0 56
4 .
Image 1
Josef Kutil
2:6 2:6 2:6 9 0 39

4 . Úroveň A

36 bodů
27. místo (24. místo v mužích)
M.R. M.Č. J.Š. M.H. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Rožánek
6:2
6:1
6:0
6:0 69 0 84
2 .
Image 1
Martin Černý
2:6
6:2
6:2
6:0 52 0 67
3 .
Image 1
Jaroslav Šedivec
1:6
2:6
6:3 7:5 31 0 46
4 .
Image 1
Míra Hejduk
0:6
2:6
3:6 6:2 21 0 36
5 .
Image 1
Josef Kutil
0:6 0:6 5:7 2:6 7 0 22

Jarní sezóna 2016

3 . Úroveň B

60 bodů
12. místo (10. místo v mužích)
I.M. J.S. M.H. J.K. M.M. S.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Irena Matiscsáková
6:4 6:2 6:2 6:0 6:0 65 0 80
2 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
4:6 7:5 5:7 6:1 6:0 45 0 60
3 .
Image 1
Míra Hejduk
2:6 5:7 6:3 6:2 6:1 45 0 60
4 .
Image 1
Josef Kutil
2:6 7:5 3:6 6:1 6:0 42 0 57
5 .
Image 1
Martin Molnár
0:6 1:6 2:6 1:6 6:1 18 0 33
6 .
Image 1
Svatopluk Krsek
0:6 0:6 1:6 0:6 1:6 2 0 17

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
27.05.2020 17:00 5. Ivan Malý 4:6
21.05.2020 00:10 6. František Štorek 6:S
21.05.2020 00:10 6. Michal Kavan 6:S
08.05.2020 16:00 6. Petra Hejduková TK Škoda Plzeň 6:4
12.03.2020 18:00 6. Jindřiška Slezáková 6:0
28.02.2020 19:00 7. Michaela Gombitová TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
13.02.2020 12:00 7. Michal Kavan TJ Lokomotiva Plzeň 6:7
12.02.2020 17:00 7. Miroslav Houška SK Sportcentrum Roudná 6:2
11.02.2020 11:30 7. Alena Poslední TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
02.10.2017 09:36 4. Jaroslav Molcar S:S
02.10.2017 09:36 4. David Čermák S:S
24.09.2017 17:30 4. Martin Sucharda TJ Lokomotiva Plzeň 7:5 Komentáře
01.09.2017 09:12 4. Marta Jíšová S:S
28.08.2017 11:00 4. Jana Nachlinger TJ Lokomotiva Plzeň 3:6 Komentáře
24.08.2017 17:00 4. David Čermák TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
01.08.2017 08:12 4. František Drs S:S
31.07.2017 18:00 4. Martin Molnár TJ Lokomotiva Plzeň 7:6
19.07.2017 16:00 4. Tereza Čermáková TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
07.07.2017 09:00 4. Martin Kaše TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
22.06.2017 19:00 4. Marta Jíšová TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
21.06.2017 10:41 4. Irena Škubalová 6:S Komentáře
09.06.2017 12:00 4. Jana Nachlinger TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
07.06.2017 17:00 4. Martin Molnár Dobřany 6:3
28.01.2017 17:00 3. Josef Kutil TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
24.01.2017 10:00 3. Martin Molnár Dobřany 6:1
21.01.2017 15:00 3. Jana Nachlinger TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
21.01.2017 10:00 3. Miroslav Richter TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
02.01.2017 11:00 3. Martin Minárik TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
20.12.2016 09:00 3. František Drs SK Sportcentrum Roudná 3:6
13.12.2016 13:00 3. Irena Matiscsáková TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
29.11.2016 19:00 4. Martin Minárik TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
29.11.2016 08:00 4. Jana Nachlinger TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
22.11.2016 11:00 4. Martin Molnár Dobřany 6:3
12.11.2016 11:00 4. Jaroslav Molcar TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
24.10.2016 16:00 4. Jana Nachlinger 7:5 Komentáře
20.10.2016 16:00 4. Adam Bartoníček TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
29.09.2016 18:00 4. Josef Kutil TJ Lokomotiva Plzeň 5:7
21.09.2016 17:00 4. Marta Jíšová TJ Lokomotiva Plzeň 7:5
15.09.2016 16:30 4. Miroslav Bartuška 4:6
29.08.2016 19:00 4. Jindřiška Slezáková SK Sportcentrum Roudná 4:6 Komentáře
22.08.2016 16:00 4. Martin Molnár TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
17.08.2016 17:00 4. Irena Matiscsáková SK Sportcentrum Roudná 3:6
28.07.2016 20:00 4. Josef Kutil TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
22.07.2016 18:00 4. František Štorek TJ Lokomotiva Plzeň 3:6 Komentáře
15.07.2016 18:30 4. Marta Jíšová TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
22.06.2016 19:30 4. Jaroslav Šedivec TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
20.06.2016 17:00 4. Martin Černý TJ Lokomotiva Plzeň 2:6 Komentáře
10.06.2016 15:00 4. Josef Kutil TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
07.06.2016 18:30 4. Martin Rožánek 1. ČLTK 0:6 Komentáře
27.05.2016 18:00 3. Jindřiška Slezáková TJ Lokomotiva Plzeň 5:7
27.05.2016 15:00 3. Josef Kutil TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
12.05.2016 16:00 3. Svatopluk Krsek TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
11.05.2016 17:00 3. Irena Matiscsáková 2:6
05.05.2016 10:00 3. Martin Molnár Dobřany 6:2
4. Martin Molnár 6:S
4. Josef Kutil S:S
3. Martin Minárik 6:S
4. Lukáš Voráček S:S Komentáře
4. Josef Kutil S:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím