Načítám…
Jiří Pondělíček

Jiří Pondělíček (32 let)

ID: 31644

Praha

osvč - ISP

Facebook profil

  • 72 zápasů

    od roku 2018
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Hamr Štěrboholy
  • 162 /512
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 72
    Zápasů v lize ( 31 / 36 / 5) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2020

11 . Úroveň B

310 bodů
132. místo (126. místo v mužích)
K.F. J.B. P.N. R.F. J.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Franta
3:2
3:1
3:2 3:1 22 14 356
2 .
Image 1
Jiří Buchtela
2:3 3:2
3:0
3:1 20 11 351
3 .
Image 1
Pavel Nový
1:3
2:3
3:2
3:2
13 0 333
4 .
Image 1
Radek Fidrant
2:3
0:3
2:3
3:0
11 -11 320
5 .
Image 1
Jiří Pondělíček
1:3 1:3
2:3
0:3
4 -14 310

12 . Úroveň C

365 bodů
118. místo (112. místo v mužích)
J.M. J.P. F.K. P.H. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Maršoun
3:1
3:S
3:1
3:S
24 14 378
2 .
Image 1
Jiří Pondělíček
1:3 3:1
3:S
1:3 14 11 365
3 .
Image 1
Filip Kratochvíl
S:3
1:3
3:S
3:S
13 0 353
4 .
Image 1
Petr Hlobil
1:3
S:3
S:3
3:S
7 -11 336
5 .
Image 1
Milan Mottl
S:3
3:1
S:3
S:3
6 -14 332

11 . Úroveň C

368 bodů
135. místo (128. místo v mužích)
M.Š. M.D. D.S. J.P. J.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Šturma
3:1 3:0
3:0
3:0 27 14 421
2 .
Image 1
Martin Dvořák
1:3
3:2
3:1
3:0
19 11 410
3 .
Image 1
Daniel Slavik
0:3
2:3
3:0
3:0 16 0 396
4 .
Image 1
Ján Puškár
0:3
1:3
0:3
3:2
6 -11 375
5 .
Image 1
Jiří Pondělíček
0:3
0:3
0:3
2:3
2 -14 368

Podzimní sezóna 2019

13 . Úroveň B

325 bodů
135. místo (127. místo v mužích)
J.U. J.P. L.M. S.M. T.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Uldrich
S:3
3:S 3:0 3:S 19 14 333
2 .
Image 1
Jiří Pondělíček
3:S
1:3 1:3 3:S 14 11 325
3 .
Image 1
Libor Micik
S:3 3:1 3:1 S:S 10 0 310
4 .
Image 1
Soňa Mejsnarová
0:3 3:1 1:3 2:3 9 -11 298
5 .
Image 1
Tomáš Lacina
S:3 S:3 S:S 3:2 3 -14 289

14 . Úroveň A

279 bodů
136. místo (128. místo v mužích)
J.P. K.D. J.Č. M.H. V.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Pondělíček
3:1 3:1
3:S
3:0 25 14 279
2 .
Image 1
Kamil Dunička
1:3 3:S 1:3 3:1 14 11 265
3 .
Image 1
Jiří Čeněk
1:3 S:3
3:S
3:0 14 0 254
4 .
Image 1
Michal Hamada
S:3
3:1
S:3
3:0 13 -11 242
5 .
Image 1
Veronika Hroudova
0:3 1:3 0:3 0:3 1 -14 227

15 . Úroveň A

255 bodů
171. místo (161. místo v mužích)
T.V. L.K. J.P. M.H. R.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Vojta
3:1 3:2 3:2 3:0 23 14 277
2 .
Image 1
Ladislav Kellner
1:3
2:3
3:0 3:0 17 11 268
3 .
Image 1
Jiří Pondělíček
2:3
3:2
2:3
3:S
15 0 255
4 .
Image 1
Miroslav Huszák
2:3 0:3 3:2 3:0 14 -11 243
5 .
Image 1
Robin Hrdina
0:3 0:3
S:3
0:3 0 -14 226

16 . Úroveň A

255 bodů
167. místo (155. místo v mužích)
J.P. O.V. M.K. E.V. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Pondělíček
1:3
3:1 3:0 3:0 21 14 255
2 .
Image 1
Ondřej Vaněk
3:1
S:S 3:1 3:0 17 11 248
3 .
Image 1
Manik Kainth
1:3 S:S 3:2
3:1
10 0 230
4 .
Image 1
Evžen Vacek
0:3 1:3 2:3
3:0
10 -11 219
5 .
Image 1
Jitka Klausová
0:3 0:3
1:3
0:3
1 -14 207

Letní sezóna 2019

15 . Úroveň B

196 bodů
170. místo (159. místo v mužích)
O.K. B.M. J.P. S.O. T.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Kubera
3:0
1:3
3:0
3:S
21 14 215
2 .
Image 1
Barbora Masaryková
0:3
3:2
3:2
3:S
16 11 207
3 .
Image 1
Jiří Pondělíček
3:1
2:3
2:3
3:S
16 0 196
4 .
Image 1
Sam Oram
0:3
2:3
3:2
3:S
13 -11 182
5 .
Image 1
Tomáš Křížek
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 166

13 . Úroveň A

191 bodů
161. místo (152. místo v mužích)
D.H. V.J. J.V. R.P. J.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Daniela Honková
0:3 3:0
3:2
3:S
18 14 232
2 .
Image 1
Vladimír Janovský
3:0
S:3
2:3
3:0 16 11 227
3 .
Image 1
Jirka Vlach
0:3
3:S
2:3
3:0
15 0 215
4 .
Image 1
Radek Pilař
2:3
3:2
3:2
2:3
14 -11 203
5 .
Image 1
Jiří Pondělíček
S:3
0:3
0:3
3:2
5 -14 191

13 . Úroveň B

175 bodů
142. místo (134. místo v mužích)
J.K. J.S. J.P. D.F. J.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jarmila Kuličková
3:2
3:1
2:3
3:0 20 14 194
2 .
Image 1
Jaroslav Sedláček
2:3 3:1
3:1
3:2 19 11 190
3 .
Image 1
Jiří Pondělíček
1:3
1:3
3:0
3:S
15 0 175
4 .
Image 1
Daniel Ficek
3:2
1:3
0:3
3:0
13 -11 162
5 .
Image 1
Jakub Machat
0:3 2:3
S:3
0:3
2 -14 148

14 . Úroveň C

174 bodů
141. místo (131. místo v mužích)
J.P. M.P. T.M. J.G. Z.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Pondělíček
2:3 3:0
3:2
3:S
20 14 174
2 .
Image 1
Matěj Peca
3:2 3:0 S:S
3:S
16 11 167
3 .
Image 1
Tomáš Mattern
0:3 0:3
3:S
3:S
12 0 152
4 .
Image 1
Jan Gregor
2:3
S:S
S:3
S:S -2 -11 127
5 .
Image 1
Zdeněk Hladík
S:3
S:3
S:3
S:S -2 -14 124

Jarní sezóna 2019

18 . Úroveň C

195 bodů
216. místo (200. místo v mužích)
S.M. L.R. J.P. D.K. H.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Soňa Mejsnarová
3:1
2:3
3:0 3:1 21 14 215
2 .
Image 1
Lucka Rochová
1:3 2:3 3:1 3:0 16 11 207
3 .
Image 1
Jiří Pondělíček
3:2
3:2 3:0 S:S 15 0 195
4 .
Image 1
David Kučera
0:3 1:3 0:3
3:S
7 -11 176
5 .
Image 1
Hynek Janů
1:3 0:3 S:S
S:3
-1 -14 165

17 . Úroveň A

222 bodů
211. místo (196. místo v mužích)
R.P. D.F. Z.H. J.P. K.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Pilař
3:1
3:1
2:3
3:0
21 14 255
2 .
Image 1
Daniel Ficek
1:3
3:0
0:3
3:0
15 11 246
3 .
Image 1
Zdeněk Hladík
1:3
0:3
3:1 3:0 14 0 234
4 .
Image 1
Jiří Pondělíček
3:2
3:0
1:3
S:3
13 -11 222
5 .
Image 1
Kamil Havrlant
0:3
0:3
0:3
3:S
6 -14 212

16 . Úroveň C

217 bodů
198. místo (186. místo v mužích)
D.K. M.H. M.K. J.P. L.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Daniel Kasa
3:0
3:0
3:1 S:S 18 14 252
2 .
Image 1
Miroslav Huszák
0:3
3:1
3:S
3:2
17 11 248
3 .
Image 1
Manik Kainth
0:3
1:3
3:2
3:1
12 0 232
4 .
Image 1
Jiří Pondělíček
1:3
S:3
2:3
3:2
8 -11 217
5 .
Image 1
Lucka Rochová
S:S
2:3
1:3
2:3
3 -14 209

15 . Úroveň B

267 bodů
193. místo (180. místo v mužích)
M.Z. M.D. R.A. M.S. J.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Zemánek
3:0 0:3
3:1
3:0 20 14 314
2 .
Image 1
Martin Dostalík
0:3
3:S
2:3 3:1 14 11 305
3 .
Image 1
Rostislav Alka
3:0
S:3
3:0
S:S 12 0 292
4 .
Image 1
Markéta Slavická Zíková
1:3
3:2
0:3
3:2
11 -11 280
5 .
Image 1
Jiří Pondělíček
0:3 1:3 S:S
2:3
1 -14 267

Podzimní sezóna 2018

14 . Úroveň C

312 bodů
172. místo (167. místo v mužích)
P.H. J.P. P.H. J.P. T.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Hrbotický
3:0
3:0
3:0
3:0
24 0 108
2 .
Image 1
Ján Puškár
0:3
3:S
3:1
3:0
16 0 100
3 .
Image 1
Petr Holman
0:3
S:3
3:0
3:0
12 0 96
4 .
Image 1
Jiří Pondělíček
0:3
1:3
0:3
3:2
5 0 89
5 .
Image 1
Tomáš Hořava
0:3
0:3
0:3
2:3
2 0 86

12 . Úroveň B

305 bodů
148. místo (143. místo v mužích)
J.D. M.K. V.L. D.Š. J.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Josef Dub
3:0 3:1
3:S
3:0 22 0 106
2 .
Image 1
Mery Kejklíček
0:3 3:1 3:0 3:1 16 0 100
3 .
Image 1
Vojta Lejsek
1:3 1:3
2:3
3:0
10 0 94
4 .
Image 1
David Šimoník
S:3
0:3
3:2
3:2 8 0 92
5 .
Image 1
Jiří Pondělíček
0:3 1:3
0:3
2:3 3 0 87

13 . Úroveň B

347 bodů
134. místo (128. místo v mužích)
P.Č. J.P. R.F. R.K. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Čech
3:0
3:S
3:S
3:S
21 0 105
2 .
Image 1
Jiří Pondělíček
0:3
3:S
3:S
3:S
15 0 99
3 .
Image 1
Radek Fidrant
S:3
S:3
S:S S:S -4 0 80
4 .
Image 1
Roman Krichebauer
S:3
S:3
S:S S:S -4 0 80
5 .
Image 1
Milan Peterka
S:3
S:3
S:S S:S -4 0 80

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
16.06.2020 00:10 11. Jiří Buchtela 1:3
15.06.2020 17:00 11. Pavel Nový Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
12.06.2020 08:00 11. Radek Fidrant Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
01.06.2020 18:00 11. Karel Franta Badminton Arena Skalka 1:3
19.05.2020 19:04 12. Petr Hlobil 3:S Komentáře
19.05.2020 18:00 12. Filip Kratochvíl 3:1
10.03.2020 08:00 12. Milan Mottl Hamr Štěrboholy 1:3
08.03.2020 16:00 12. Jan Maršoun Hamr Štěrboholy 1:3
01.03.2020 17:00 11. Martin Šturma Hamr Štěrboholy 0:3
01.03.2020 09:00 11. Daniel Slavik Hamr Štěrboholy 0:3
24.02.2020 16:30 11. Ján Puškár 2:3 Komentáře
23.02.2020 13:00 11. Martin Dvořák Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
03.02.2020 00:10 13. Tomáš Lacina 3:S
29.01.2020 08:46 13. Jiří Uldrich 3:S Komentáře
27.01.2020 16:00 13. Libor Micik Hamr Štěrboholy 1:3
24.01.2020 16:30 13. Soňa Mejsnarová Hamr Štěrboholy 1:3
28.12.2019 09:17 14. Michal Hamada 3:S Komentáře
28.12.2019 08:30 14. Jiří Čeněk Badminton Arena Skalka 3:1
15.12.2019 21:00 14. Veronika Hroudova Hamr Štěrboholy 3:0
10.12.2019 20:00 14. Kamil Dunička Hamr Štěrboholy 3:1
29.11.2019 17:00 15. Miroslav Huszák SportCentrum JEREMI 2:3
17.11.2019 10:00 15. Tomáš Vojta Hamr Štěrboholy 2:3
15.11.2019 20:17 15. Robin Hrdina 3:S Komentáře
09.11.2019 14:00 15. Ladislav Kellner Sportcentrum Uhříněves 3:2 Komentáře
30.10.2019 07:00 16. Manik Kainth Hamr Braník 3:1
21.10.2019 17:30 16. Evžen Vacek Hamr Štěrboholy 3:0
21.10.2019 08:00 16. Jitka Klausová Badminton Arena Skalka 3:0
07.10.2019 18:00 16. Ondřej Vaněk Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
30.09.2019 21:00 15. Barbora Masaryková Hamr Braník 2:3 Komentáře
20.09.2019 18:00 15. Sam Oram Hamr Braník 2:3
16.09.2019 09:59 15. Tomáš Křížek 3:S Komentáře
08.09.2019 21:00 15. Ondřej Kubera Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
01.09.2019 18:00 13. Vladimír Janovský Hamr Braník 0:3
30.08.2019 11:07 13. Daniela Honková S:3 Komentáře
20.08.2019 20:00 13. Jirka Vlach Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
15.08.2019 19:00 13. Radek Pilař Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
31.07.2019 07:00 13. Daniel Ficek Hamr Braník 3:0 Komentáře
29.07.2019 21:55 13. Jakub Machat 3:S Komentáře
29.07.2019 17:00 13. Jarmila Kuličková Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
22.07.2019 17:00 13. Jaroslav Sedláček Hamr Štěrboholy 1:3
27.06.2019 21:00 14. Jan Gregor Hamr Braník 3:2 Komentáře
27.06.2019 16:17 14. Zdeněk Hladík 3:S Komentáře
25.06.2019 18:00 14. Matěj Peca Hamr Štěrboholy 2:3
24.06.2019 07:00 14. Tomáš Mattern 3:0
03.06.2019 00:10 18. Hynek Janů S:S
29.05.2019 08:00 18. Lucka Rochová Badminton Arena Skalka 3:2
13.05.2019 07:00 18. David Kučera Hamr Štěrboholy 3:0
10.05.2019 08:00 18. Soňa Mejsnarová Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
01.05.2019 21:00 17. Daniel Ficek Hamr Braník 3:0 Komentáře
30.04.2019 19:00 17. Zdeněk Hladík Sportcentrum Step 1:3
29.04.2019 05:25 17. Kamil Havrlant S:3 Komentáře
17.04.2019 17:30 17. Radek Pilař Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
28.03.2019 07:00 16. Lucka Rochová Hamr Braník 3:2 Komentáře
23.03.2019 11:40 16. Miroslav Huszák S:3 Komentáře
12.03.2019 18:00 16. Manik Kainth Badminton Arena Skalka 2:3
11.03.2019 19:30 16. Daniel Kasa Badminton Arena Skalka 1:3
04.03.2019 00:10 15. Rostislav Alka S:S
25.02.2019 08:00 15. Markéta Slavická Zíková Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
13.02.2019 15:30 15. Martin Dostalík Hamr Braník 1:3
10.02.2019 20:00 15. Marek Zemánek Badminton Arena Skalka 0:3
21.01.2019 18:00 14. Ján Puškár Sportcentrum Uhříněves 1:3
12.01.2019 17:00 14. Pavel Hrbotický Hamr Braník 0:3 Komentáře
08.01.2019 21:30 14. Petr Holman Hamr Braník 0:3 Komentáře
05.01.2019 15:00 14. Tomáš Hořava Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
28.12.2018 07:00 12. David Šimoník 2:3
27.12.2018 20:00 12. Josef Dub Hamr Braník 0:3
25.12.2018 10:00 12. Vojta Lejsek Hamr Braník 0:3 Komentáře
14.12.2018 08:00 12. Mery Kejklíček 1:3
29.11.2018 15:42 13. Roman Krichebauer 3:S Komentáře
29.11.2018 15:41 13. Milan Peterka 3:S Komentáře
29.11.2018 15:41 13. Radek Fidrant 3:S Komentáře
28.11.2018 19:00 13. Pavel Čech Hamr Braník 0:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím