Martin Rožánek

Martin Rožánek (29 let)

ID: 25057

Plzeň

Hraje ligy: Plzeň - Tenis (3/21)

  • 105 zápasů

    od roku 2016
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v TJ Lokomotiva Plzeň
  • 4 /32
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 105
    Zápasů v lize ( 55 / 49 / 1) 2 turnaje

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

2 . Úroveň A

206 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
M.R. M.T. V.C. P.C. P.K. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Rožánek
2:6 6:2 1:6 6:0 41 30 206
2 .
Image 1
Michal Tauber
6:2 6:3 35 24 194
3 .
Image 1
Václav Churavý
2:6 3:6 6:2 23 0 158
4 .
Image 1
Pavel Cigler
6:1 19 -24 130
5 .
Image 1
Pavel Končal
0:6 2:6 2 -30 107

1 . Úroveň A

157 bodů
11. místo (11. místo v mužích)
M.T. J.B. V.E. M.T. M.R. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Milan Turek
2:6 6:1 6:2 6:2 57 30 267
2 .
Image 1
Josef Bubeníček
6:2 3:6 6:4 6:1 56 24 260
3 .
Image 1
Václav Egermaier
1:6 6:3 6:2 6:1 55 0 235
4 .
Image 1
Michal Tauber
2:6 4:6 2:6 6:3 25 -24 181
5 .
Image 1
Martin Rožánek
2:6 1:6 1:6 3:6 7 -30 157

2 . Úroveň A

278 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
M.R. M.T. O.V. V.C. P.H. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Rožánek
6:3 6:2 6:4 6:3 68 30 278
2 .
Image 1
Michal Tauber
3:6 7:5 6:1 6:1 56 24 260
3 .
Image 1
Ondřej Valenta
2:6 5:7 7:6 6:3 37 0 217
4 .
Image 1
Václav Churavý
4:6 1:6 6:7 6:4 28 -24 184
5 .
Image 1
Pavel Hauer
3:6 1:6 3:6 4:6 11 -30 161

Podzimní sezóna 2018

2 . Úroveň A

315 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
P.C. M.T. M.R. V.C. J.R. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Cigler
6:4 7:5 6:2
6:2
47 0 119
2 .
Image 1
Michal Tauber
4:6 6:4 6:3
6:4
38 0 110
3 .
Image 1
Martin Rožánek
5:7 4:6 6:3
6:3
33 0 105
4 .
Image 1
Václav Churavý
2:6 3:6 3:6
6:2
21 0 93
5 .
Image 1
Jiří Rieger
2:6
4:6
3:6
2:6
11 0 83

1 . Úroveň A

264 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
J.B. M.T. V.E. M.T. M.R. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Josef Bubeníček
7:6
6:2
6:3 6:1 48 0 120
2 .
Image 1
Milan Turek
6:7 6:4 6:3 6:3 41 0 113
3 .
Image 1
Václav Egermaier
2:6
4:6 6:4 6:3 29 0 101
4 .
Image 1
Michal Tauber
3:6 3:6 4:6
6:7
16 0 88
5 .
Image 1
Martin Rožánek
1:6 3:6 3:6
7:6
16 0 88

2 . Úroveň A

279 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
M.R. R.Z. P.C. R.V. P.H. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Rožánek
3:6
6:3
6:4
6:2
39 0 93
2 .
Image 1
Roman Zajac
6:3
6:3
1:6
6:2
38 0 92
3 .
Image 1
Pavel Cigler
3:6
3:6
6:1 6:1 34 0 88
4 .
Image 1
Richard Vícha
4:6
6:1
1:6 5:7 24 0 78
5 .
Image 1
Pavel Hauer
2:6
2:6
1:6 7:5 15 0 69

1 . Úroveň A

264 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
J.B. M.T. P.S. M.R. P.C. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Josef Bubeníček
7:5 6:4 7:5
6:S
43 0 115
2 .
Image 1
Milan Turek
5:7 4:6 6:2 6:3 34 0 106
3 .
Image 1
Petr Skala
4:6 6:4 6:3 S:S 22 0 94
4 .
Image 1
Martin Rožánek
5:7 2:6 3:6 6:7 16 0 88
5 .
Image 1
Pavel Cigler
S:6
3:6 S:S 7:6 7 0 79

Letní sezóna 2018

3 . Úroveň A

109 bodů
9. místo (9. místo v mužích)
M.R. V.C. M.T. M.K. R.Z. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Rožánek
0:6
6:2 6:4
6:2
37 0 109
2 .
Image 1
Václav Churavý
6:0
6:4 7:6
1:6
36 0 108
3 .
Image 1
Michal Tauber
2:6 4:6 7:5
6:2
29 0 101
4 .
Image 1
Martin Kaše
4:6 6:7 5:7
6:4
26 0 98
5 .
Image 1
Roman Zajac
2:6
6:1
2:6
4:6
22 0 94

3 . Úroveň A

96 bodů
13. místo (13. místo v mužích)
P.C. M.K. M.T. M.R. V.C. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Cigler
3:6 6:3
6:2
6:1 42 0 114
2 .
Image 1
Martin Kaše
6:3 6:3
6:7
6:3 42 0 114
3 .
Image 1
Michal Tauber
3:6 3:6 6:7 6:0 27 0 99
4 .
Image 1
Martin Rožánek
2:6
7:6
7:6
4:6
24 0 96
5 .
Image 1
Václav Churavý
1:6 3:6 0:6
6:4
15 0 87

3 . Úroveň B

107 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
M.R. M.K. P.H. D.Š. O.H. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Rožánek
6:4
6:0
6:2
6:4
62 0 107
2 .
Image 1
Martin Kaše
4:6
3:6
6:S
6:S 37 0 82
3 .
Image 1
Pavel Hauer
0:6
6:3
1:6 6:S 31 0 76
4 .
Image 1
Daniel Špale
2:6
S:6
6:1 S:S 14 0 59
5 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
4:6
S:6 S:6 S:S -1 0 44

3 . Úroveň B

73 bodů
13. místo (12. místo v mužích)
A.S. M.R. R.Z. M.Č. M.B. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Andrej Suchanek
4:6
6:3
6:1 6:0 54 0 84
2 .
Image 1
Martin Rožánek
6:4
6:7
6:7
6:1
43 0 73
3 .
Image 1
Roman Zajac
3:6
7:6
7:6
6:2
43 0 73
4 .
Image 1
Martin Černý
1:6
7:6
6:7
6:3 34 0 64
5 .
Image 1
Monika Baumanová
0:6
1:6
2:6
3:6 6 0 36

Podzimní sezóna 2017

1 . Úroveň A

70 bodů
11. místo (11. místo v mužích)
V.E. M.T. K.S. M.T. M.R. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Egermaier
6:0 6:4 3:6 6:S 50 0 110
2 .
Image 1
Milan Turek
0:6 6:4 6:3 7:5 42 0 102
3 .
Image 1
Karel Svozil
4:6 4:6 6:1
6:3
40 0 100
4 .
Image 1
Michal Tauber
6:3 3:6 1:6 6:2 35 0 95
5 .
Image 1
Martin Rožánek
S:6 5:7
3:6
2:6 10 0 70

2 . Úroveň A

85 bodů
8. místo (7. místo v mužích)
M.T. M.R. V.C. M.K. R.V. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Tauber
7:5 6:0 6:1 6:1 65 0 110
2 .
Image 1
Martin Rožánek
5:7 6:S 6:4 6:7 40 0 85
3 .
Image 1
Václav Churavý
0:6 S:6 6:4 6:4 28 0 73
4 .
Image 1
Martin Kaše
1:6 4:6 4:6 6:1 26 0 71
5 .
Image 1
Radek Vojáček
1:6 7:6 4:6 1:6 18 0 63

1 . Úroveň A

67 bodů
9. místo (9. místo v mužích)
V.E. M.T. K.P. M.T. M.R. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Egermaier
3:6 7:5 6:3 6:2 47 0 92
2 .
Image 1
Milan Turek
6:3 7:5 2:6 6:2 46 0 91
3 .
Image 1
Karel Palka
5:7 5:7 7:5 6:3 38 0 83
4 .
Image 1
Michal Tauber
3:6 6:2 5:7 3:6 27 0 72
5 .
Image 1
Martin Rožánek
2:6 2:6 3:6 6:3 22 0 67

Letní sezóna 2017

2 . Úroveň A

75 bodů
12. místo (12. místo v mužích)
V.E. K.P. M.R. M.B. A.P. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Egermaier
7:6 6:1 6:0 6:3 62 0 107
2 .
Image 1
Karel Palka
6:7 6:2 6:0 6:3 55 0 100
3 .
Image 1
Martin Rožánek
1:6 2:6
7:5
6:4
30 0 75
4 .
Image 1
Miroslav Bartuška
0:6 0:6
5:7
7:6 17 0 62
5 .
Image 1
Adam Plecháč
3:6 3:6
4:6
6:7 16 0 61

1 . Úroveň A

84 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
J.E. M.T. T.J. M.R. V.E. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Egermaier
7:5
7:6
6:3 6:S 55 0 115
2 .
Image 1
Milan Turek
5:7 4:6 6:4 6:S 38 0 98
3 .
Image 1
Tomáš Jirouch
6:7
6:4 6:2 2:6 38 0 98
4 .
Image 1
Martin Rožánek
3:6 4:6 2:6 6:S 24 0 84
5 .
Image 1
Václav Egermaier
S:6 S:6 6:2 S:6 16 0 76

2 . Úroveň A

89 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
M.T. M.R. M.T. M.Č. R.V. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Milan Turek
6:2 6:2 6:1 6:1 66 0 111
2 .
Image 1
Martin Rožánek
2:6
7:5
6:4 6:3 44 0 89
3 .
Image 1
Michal Tauber
2:6
5:7
6:3 6:4 36 0 81
4 .
Image 1
Martin Černý
1:6 4:6 3:6
7:6
20 0 65
5 .
Image 1
Radek Vojáček
1:6 3:6 4:6
6:7
14 0 59

2 . Úroveň A

83 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
T.J. T.J. M.R. V.C. P.H. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Jarošík
6:3
6:3
6:0 6:2 64 0 109
2 .
Image 1
Tomáš Jirouch
3:6
7:6
6:1 6:2 48 0 93
3 .
Image 1
Martin Rožánek
3:6
6:7
6:3
6:4
38 0 83
4 .
Image 1
Václav Churavý
0:6 1:6
3:6
6:4 18 0 63
5 .
Image 1
Pavel Hauer
2:6 2:6
4:6
4:6 12 0 57

Jarní sezóna 2017

2 . Úroveň A

76 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
V.E. M.R. P.S. M.B. F.D. J.S. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Egermaier
6:3 6:3 6:2 6:1 6:1 65 0 95
2 .
Image 1
Martin Rožánek
3:6 6:1
3:6
6:1
6:1
46 0 76
3 .
Image 1
Pavel Skala
3:6 1:6 7:5 6:2 6:2 39 0 69
4 .
Image 1
Miroslav Bartuška
2:6
6:3
5:7 4:6 6:2 34 0 64
5 .
Image 1
František Drs
1:6 1:6 2:6 6:4 S:S 11 0 41
6 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
1:6
1:6
2:6 2:6 S:S 2 0 32

1 . Úroveň A

71 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
M.T. M.T. V.C. M.R. V.E. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Tauber
7:5 6:3 6:4 6:S 57 0 102
2 .
Image 1
Milan Turek
5:7 6:0 6:4 6:S 52 0 97
3 .
Image 1
Václav Churavý
3:6 0:6 6:3 6:S 33 0 78
4 .
Image 1
Martin Rožánek
4:6 4:6 3:6 6:S 26 0 71
5 .
Image 1
Václav Egermaier
S:6 S:6 S:6 S:6 0 0 45

1 . Úroveň A

81 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
V.E. M.T. M.R. P.H. M.B. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Egermaier
6:0 6:4 6:1 6:0 67 0 112
2 .
Image 1
Milan Turek
0:6 4:6 6:1 6:2 37 0 82
3 .
Image 1
Martin Rožánek
4:6 6:4
7:5
5:7 36 0 81
4 .
Image 1
Pavel Hauer
1:6 1:6
5:7
6:2
23 0 68
5 .
Image 1
Miroslav Bartuška
0:6 2:6 7:5
2:6
17 0 62

2 . Úroveň A

79 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
M.B. M.R. F.D. J.K. F.Š. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Bartuška
6:2
6:0 6:4
6:0
66 0 96
2 .
Image 1
Martin Rožánek
2:6
6:2
6:3
6:2
49 0 79
3 .
Image 1
František Drs
0:6
2:6
6:4 S:S 11 0 41
4 .
Image 1
Jaroslav Král
4:6
3:6
4:6 S:S 6 0 36
5 .
Image 1
František Štorek
0:6
2:6
S:S S:S -8 0 22

Letní sezóna 2016

2 . Úroveň A

89 bodů
15. místo (15. místo v mužích)
T.J. M.Č. M.R. M.T. J.K. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Jarošík
6:2 6:3 6:1 6:2 64 0 124
2 .
Image 1
Martin Černý
2:6
7:6
6:4
6:S
43 0 103
3 .
Image 1
Martin Rožánek
3:6
6:7
5:7 6:S 29 0 89
4 .
Image 1
Michal Tauber
1:6 4:6 7:5 5:7 23 0 83
5 .
Image 1
Jaroslav Král
2:6
S:6
S:6 7:5 15 0 75

3 . Úroveň A

109 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
M.R. M.Č. M.K. P.B. J.K. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Rožánek
6:2
6:1
6:2
6:S 64 0 109
2 .
Image 1
Martin Černý
2:6
6:1
6:3
6:S
49 0 94
3 .
Image 1
Martin Kaše
1:6
1:6
6:2
6:S 33 0 78
4 .
Image 1
Petr Bakaj
2:6
3:6
2:6
6:S
22 0 67
5 .
Image 1
Jaroslav Králík
S:6
S:6
S:6
S:6
0 0 45

3 . Úroveň B

93 bodů
13. místo (13. místo v mužích)
M.Č. M.R. V.C. L.V. R.L. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Černý
6:1
6:2
4:6
6:2
53 0 98
2 .
Image 1
Martin Rožánek
1:6
6:4
6:2
6:1
48 0 93
3 .
Image 1
Václav Churavý
2:6
4:6
6:0 6:2 40 0 85
4 .
Image 1
Lukáš Voráček
6:4 2:6 0:6 S:S 11 0 56
5 .
Image 1
Radek Linka
2:6
1:6
2:6 S:S 0 0 45

4 . Úroveň A

84 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
M.R. M.Č. J.Š. M.H. J.K. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Rožánek
6:2
6:1
6:0
6:0 69 0 84
2 .
Image 1
Martin Černý
2:6
6:2
6:2
6:0 52 0 67
3 .
Image 1
Jaroslav Šedivec
1:6
2:6
6:3 7:5 31 0 46
4 .
Image 1
Míra Hejduk
0:6
2:6
3:6 6:2 21 0 36
5 .
Image 1
Josef Kutil
0:6 0:6 5:7 2:6 7 0 22

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
19.04.2019 16:00 2. Pavel Cigler 1. ČLTK 1:6
19.04.2019 11:00 2. Václav Churavý TK Škoda Plzeň 6:2
14.04.2019 09:30 2. Pavel Končal 6:0
13.04.2019 08:30 2. Michal Tauber 2:6
25.03.2019 18:00 1. Václav Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
24.03.2019 08:00 1. Milan Turek 2:6
23.03.2019 08:30 1. Michal Tauber 3:6
07.03.2019 20:00 1. Josef Bubeníček 1:6
02.03.2019 11:00 2. Pavel Hauer 6:3
27.02.2019 16:30 2. Ondřej Valenta 6:2
24.02.2019 13:00 2. Michal Tauber 6:3
23.02.2019 09:00 2. Václav Churavý TK Škoda Plzeň 6:4
27.01.2019 13:00 2. Pavel Cigler 5:7
20.01.2019 13:00 2. Václav Churavý 6:3
13.01.2019 13:00 2. Jiří Rieger 6:3 Komentáře
12.01.2019 14:00 2. Michal Tauber 4:6
21.12.2018 08:00 1. Václav Egermaier 3:6
20.12.2018 09:00 1. Milan Turek Dobřany 3:6
16.12.2018 18:00 1. Josef Bubeníček 1:6
15.12.2018 14:30 1. Michal Tauber 7:6 Komentáře
02.12.2018 09:30 2. Pavel Cigler 6:3 Komentáře
28.11.2018 21:00 2. Pavel Hauer 6:2 Komentáře
11.11.2018 09:00 2. Richard Vícha 6:4 Komentáře
11.11.2018 08:00 2. Roman Zajac 3:6 Komentáře
31.10.2018 17:00 1. Pavel Cigler 6:7
19.10.2018 16:30 1. Josef Bubeníček 5:7
15.10.2018 16:30 1. Petr Skala Sportpenzion Pohoda 3:6
06.10.2018 09:30 1. Milan Turek TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
28.09.2018 09:00 3. Martin Kaše TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
15.09.2018 11:00 3. Michal Tauber TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
12.09.2018 17:00 3. Václav Churavý 0:6 Komentáře
08.09.2018 16:30 3. Roman Zajac 1. ČLTK 6:2 Komentáře
02.09.2018 11:00 3. Václav Churavý 4:6 Komentáře
23.08.2018 09:00 3. Pavel Cigler 2:6 Komentáře
19.08.2018 10:00 3. Martin Kaše SK Sportcentrum Roudná 7:6 Komentáře
10.08.2018 17:00 3. Michal Tauber TJ Lokomotiva Plzeň 7:6
23.07.2018 18:00 3. Pavel Hauer TJ Lokomotiva Plzeň 6:0 Komentáře
15.07.2018 09:00 3. Martin Kaše SK Sportcentrum Roudná 6:4 Komentáře
13.07.2018 17:00 3. Daniel Špale TJ Lokomotiva Plzeň 6:2 Komentáře
11.07.2018 17:30 3. Ondrej Hlavacek TJ Lokomotiva Plzeň 6:4 Komentáře
01.07.2018 10:00 3. Martin Černý TJ Lokomotiva Plzeň 6:7 Komentáře
19.06.2018 18:00 3. Monika Baumanová TJ Lokomotiva Plzeň 6:1 Komentáře
17.06.2018 18:00 3. Roman Zajac TJ Lokomotiva Plzeň 6:7 Komentáře
06.06.2018 17:00 3. Andrej Suchanek 1. ČLTK 6:4
28.12.2017 21:00 1. Václav Egermaier S:6
09.12.2017 12:00 1. Michal Tauber 2:6
09.12.2017 11:00 1. Milan Turek 5:7
08.12.2017 16:00 1. Karel Svozil SK Sportcentrum Roudná 3:6 Komentáře
30.11.2017 20:00 2. Radek Vojáček 6:7
19.11.2017 10:00 2. Martin Kaše 6:4
11.11.2017 13:00 2. Michal Tauber 5:7
31.10.2017 17:00 1. Václav Egermaier Dobřany 2:6
18.10.2017 16:00 1. Karel Palka TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
15.10.2017 11:00 1. Milan Turek TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
08.10.2017 13:30 1. Michal Tauber 6:3
28.09.2017 10:00 2. Adam Plecháč TJ Lokomotiva Plzeň 6:4 Komentáře
25.09.2017 18:00 2. Václav Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
14.09.2017 17:00 2. Karel Palka 2:6
11.09.2017 17:00 2. Miroslav Bartuška TJ Lokomotiva Plzeň 7:5 Komentáře
30.08.2017 18:00 1. Tomáš Jirouch TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
29.08.2017 12:00 1. Václav Egermaier 6:S
17.08.2017 18:00 1. Jiří Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
03.08.2017 17:00 1. Milan Turek TJ Lokomotiva Plzeň 4:6
29.07.2017 09:00 2. Radek Vojáček TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
23.07.2017 14:00 2. Michal Tauber TJ Lokomotiva Plzeň 7:5 Komentáře
09.07.2017 14:00 2. Martin Černý TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
09.07.2017 10:00 2. Milan Turek TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
19.06.2017 15:00 2. Václav Churavý 6:3 Komentáře
12.06.2017 18:00 2. Tomáš Jirouch TJ Lokomotiva Plzeň 6:7 Komentáře
09.06.2017 15:30 2. Pavel Hauer 1. ČLTK 6:4 Komentáře
08.06.2017 14:30 2. Tomáš Jarošík TJ Lokomotiva Plzeň 3:6 Komentáře
26.05.2017 14:30 2. Miroslav Bartuška 1. ČLTK 3:6 Komentáře
25.05.2017 17:30 2. Jindřiška Slezáková 1. ČLTK 6:1 Komentáře
19.05.2017 17:00 2. Václav Egermaier 1. ČLTK 3:6
15.05.2017 17:00 2. Pavel Skala SK Sportcentrum Roudná 6:1
09.05.2017 16:00 2. František Drs TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
22.04.2017 12:00 1. Václav Churavý Dobřany 3:6
20.04.2017 19:00 1. Michal Tauber Dobřany 4:6
09.04.2017 14:00 1. Milan Turek Dobřany 4:6
23.03.2017 19:00 1. Václav Egermaier 4:6
11.03.2017 15:00 1. Pavel Hauer 7:5 Komentáře
06.03.2017 17:00 1. Miroslav Bartuška TJ Lokomotiva Plzeň 5:7
04.03.2017 10:00 1. Milan Turek Dobřany 6:4
20.02.2017 20:30 2. František Štorek TJ Lokomotiva Plzeň 6:2 Komentáře
17.02.2017 15:00 2. Miroslav Bartuška TJ Lokomotiva Plzeň 2:6 Komentáře
12.02.2017 16:00 2. Jaroslav Král TJ Lokomotiva Plzeň 6:3 Komentáře
03.02.2017 15:00 2. František Drs SK Sportcentrum Roudná 6:2 Komentáře
29.09.2016 14:00 2. Jaroslav Král 6:S
26.09.2016 15:30 2. Michal Tauber 1. ČLTK 5:7
05.09.2016 10:00 2. Tomáš Jarošík TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
02.09.2016 16:30 2. Martin Černý TJ Lokomotiva Plzeň 6:7 Komentáře
21.08.2016 15:00 3. Petr Bakaj TJ Lokomotiva Plzeň 6:2 Komentáře
20.08.2016 10:00 3. Martin Kaše TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
04.08.2016 11:00 3. Martin Černý TJ Lokomotiva Plzeň 6:2 Komentáře
29.07.2016 16:00 3. Václav Churavý SK Sportcentrum Roudná 6:4 Komentáře
18.07.2016 18:00 3. Radek Linka 6:1 Komentáře
12.07.2016 15:30 3. Martin Černý TJ Lokomotiva Plzeň 1:6 Komentáře
03.07.2016 15:30 3. Lukáš Voráček TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
15.06.2016 19:00 4. Martin Černý TJ Lokomotiva Plzeň 6:2 Komentáře
11.06.2016 16:00 4. Josef Kutil TJ Lokomotiva Plzeň 6:0
09.06.2016 15:00 4. Jaroslav Šedivec 1. ČLTK 6:1
07.06.2016 18:30 4. Míra Hejduk 1. ČLTK 6:0 Komentáře
2. Václav Churavý 6:S
1. Václav Egermaier 6:S
3. Jaroslav Králík 6:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím