No photo

Petr Houdek (49 let)

ID: 28466

Praha

  • 61 zápasů

    od roku 2017
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Hamr Záběhlice
  • 3 /19
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 61
    Zápasů v lize ( 32 / 29 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

1 . Úroveň A

61 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
BSM Pat… Pol… Teo… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
2:0
1:2
2:0
11 11 61
2 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
0:2
2:0
5 8 52
3 .
Polatovi (M. Polatová + L. Polata)
2:1
0:2
4 0 43
4 .
0:2
0 -8 31

Podzimní sezóna 2018

1 . Úroveň A

55 bodů
3. místo (2. místo v mužích)
Pol… Pat… BSM Dre… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Polatovi (M. Polatová + L. Polata)
2:1
2:1
2:S
9 0 27
2 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
1:2
2:0
2:S
8 0 26
3 .
1:2
0:2
2:S
4 0 22
4 .
Dream Team (P. Šimánek + Z. Šimánková)
S:2
S:2
S:2
0 0 18

1 . Úroveň A

53 bodů
5. místo (4. místo v mužích)
Pat… Pol… Dre… BSM Age… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:0
2:0
2:1
2:0
11 0 29
2 .
Polatovi (M. Polatová + L. Polata)
0:2
2:0
2:0
2:S
8 0 26
3 .
Dream Team (P. Šimánek + Z. Šimánková)
0:2
0:2
2:0
2:0
6 0 24
4 .
1:2
0:2
0:2
2:1
3 0 21
5 .
0:2
S:2
0:2
1:2
1 0 19

1 . Úroveň A

63 bodů
3. místo (2. místo v mužích)
Pat… BSM Pol… Dre… DS B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:1
2:0
2:0
2:0
11 0 29
2 .
1:2
1:2
2:1
2:0
7 0 25
3 .
Polatovi (M. Polatová + L. Polata)
0:2
2:1
2:1
2:0
7 0 25
4 .
Dream Team (P. Šimánek + Z. Šimánková)
0:2
1:2
1:2
2:S
4 0 22
5 .
0:2
0:2
0:2
S:2
0 0 18

1 . Úroveň A

70 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Pat… BSM Pol… Bug… Age… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:1
2:1
2:0
2:0
10 0 28
2 .
1:2
2:0
2:0
2:0
10 0 28
3 .
Polatovi (M. Polatová + L. Polata)
1:2
0:2
2:0
2:0
7 0 25
4 .
Bugifit (m. hanák + S. Hanáková)
0:2
0:2
0:2
2:1
2 0 20
5 .
0:2
0:2
0:2
1:2
1 0 19

Letní sezóna 2018

1 . Úroveň A

22 bodů
3. místo (2. místo v mužích)
Pat… Pol… BSM Alf… Mar… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:0
2:0
2:0
2:S
11 0 29
2 .
Polatovi (M. Polatová + L. Polata)
0:2
2:0
2:0
2:S
8 0 26
3 .
0:2
0:2
2:S
2:S
4 0 22
4 .
0:2
0:2
S:2
2:S
2 0 20
5 .
Marek a Lenka (L. Lukášová + M. Bezak)
S:2
S:2
S:2
S:2
0 0 18

1 . Úroveň A

71 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Ned… BSM Pat… Pol… Alf… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Nedbálci (D. Nedbal + T. Nedbal)
2:1
2:0
2:0
2:0
47 0 92
2 .
1:2
0:2
2:1
2:0
26 0 71
3 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
0:2
2:0
2:0
2:0 21 0 66
4 .
Polatovi (M. Polatová + L. Polata)
0:2
1:2
0:2
2:0
18 0 63
5 .
0:2
0:2
0:2
0:2
-5 0 40

1 . Úroveň A

67 bodů
3. místo (2. místo v mužích)
Pat… Pol… BSM Ďáb… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:0
1:2
2:0
41 0 86
2 .
Polatovi (M. Polatová + L. Polata)
0:2
2:0
2:0
34 0 79
3 .
2:1
0:2
2:1
22 0 67
4 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
0:2
0:2
1:2
7 0 52

Jarní sezóna 2018

2 . Úroveň A

49 bodů
5. místo (4. místo v mužích)
Ďáb… BSM Alf… Kla… Ten… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
2:0
2:1
2:S
2:0
44 0 59
2 .
0:2
2:0
2:1
2:0
34 0 49
3 .
1:2
0:2
2:S
2:0
28 0 43
4 .
Kladenský výběr (P. Kolář + M. Puchel)
S:2
1:2
S:2 S:S 0 0 15
5 .
Tenisovy team (J. Štiller + T. Kobešová)
0:2
0:2
0:2
S:S -5 0 10

2 . Úroveň A

54 bodů
7. místo (6. místo v mužích)
Ven… R2… BSM Pet… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Ventyl a Skilma (M. Spálenský + T. Dospěl)
2:1
2:0
2:S 41 0 71
2 .
R2-D2 (R. David + R. David)
1:2
1:2
2:S 27 0 57
3 .
0:2
2:1
2:S
24 0 54
4 .
Petr a Pavla (P. Čermák + P. Hovorková)
S:2 S:2
S:2
0 0 30

2 . Úroveň A

60 bodů
6. místo (5. místo v mužích)
RS BSM Bug… Kla… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
2:0
2:1
2:S
41 0 71
2 .
0:2
2:0
2:S
30 0 60
3 .
Bugifit (m. hanák + S. Hanáková)
1:2
0:2
2:S
20 0 50
4 .
Kladenský výběr (P. Kolář + M. Puchel)
S:2
S:2
S:2
0 0 30

2 . Úroveň A

44 bodů
7. místo (6. místo v mužích)
Pet… BSM Ďáb… Alf… Jar… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Petr a Pavla (P. Čermák + P. Hovorková)
2:0
2:0 2:0 2:0 52 0 67
2 .
0:2
2:1
2:1
2:0
29 0 44
3 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
0:2
1:2
2:0
S:2 18 0 33
4 . 0:2
1:2
0:2
2:0
18 0 33
5 . 0:2
0:2
2:S
0:2
10 0 25

Podzimní sezóna 2017

2 . Úroveň A

39 bodů
9. místo (7. místo v mužích)
RS Kla… BSM HD… Ros… LuKa B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
2:0
2:0
2:S 2:S
2:S
44 0 59
2 .
Kladenský výběr (P. Kolář + M. Puchel)
0:2
1:2
2:S
2:S
2:S
28 0 43
3 .
0:2
2:1
0:2
2:0
2:S
24 0 39
4 .
HD ready (D. Němec + J. Dittrich)
S:2
S:2
2:0
S:S S:S 2 0 17
5 .
Rosomáci (M. Lomoz + Z. Makovský)
S:2 S:2
0:2
S:S S:S -8 0 7
6 .
S:2
S:2
S:2
S:S S:S -8 0 7

1 . Úroveň A

38 bodů
5. místo (4. místo v mužích)
Pat… Pol… Bug… 2Hr… BSM Kla… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:0
2:0
2:0
2:0
2:0
50 0 80
2 .
Polatovi (M. Polatová + L. Polata)
0:2
2:S
2:S
2:0
2:S
34 0 64
3 .
Bugifit (m. hanák + S. Hanáková)
0:2
S:2
2:1
2:0
2:S 24 0 54
4 .
2Hrošíci (R. Kabát + P. Čepek)
0:2
S:2
1:2
2:0
2:S 22 0 52
5 .
0:2
0:2
0:2
0:2
2:S
8 0 38
6 .
Kladenský výběr (P. Kolář + M. Puchel)
0:2
S:2
S:2 S:2
S:2
0 0 30

2 . Úroveň A

54 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Bug… BSM Alf… Ros… LuKa B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Bugifit (m. hanák + S. Hanáková)
2:0 2:0 2:0 2:0 52 0 67
2 . 0:2
2:0
2:0
2:0
39 0 54
3 . 0:2
0:2
2:0
2:0
26 0 41
4 .
Rosomáci (M. Lomoz + Z. Makovský)
0:2
0:2
0:2
2:0
13 0 28
5 . 0:2
0:2
0:2
0:2
0 0 15

1 . Úroveň A

35 bodů
7. místo (6. místo v mužích)
Pol… Pat… Ďáb… Bug… BSM B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Polatovi (M. Polatová + L. Polata)
2:1
2:1
2:0
2:0
42 0 72
2 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
1:2
2:0
2:1
2:0
39 0 69
3 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
1:2
0:2
2:0
2:1
26 0 56
4 .
Bugifit (m. hanák + S. Hanáková)
0:2
1:2
0:2
2:0
18 0 48
5 .
0:2
0:2
1:2
0:2
5 0 35

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
15.02.2019 19:00 1. Polatovi (M. Polatová, L. Polata) Hamr Záběhlice 1:2 Komentáře
13.02.2019 18:00 1. Teoretici (J. Novák, E. Myslivečková) LTC Modřany 2005 2:0 Komentáře
10.02.2019 17:00 1. Pat a Bobek (R. Činátl, D. Činátl) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
23.01.2019 13:49 1. Dream Team (P. Šimánek, Z. Šimánková) 2:S Komentáře
19.01.2019 09:00 1. Pat a Bobek (R. Činátl, D. Činátl) Hamr Braník 0:2 Komentáře
16.01.2019 17:00 1. Polatovi (M. Polatová, L. Polata) 1:2 Komentáře
16.12.2018 19:00 1. Polatovi (M. Polatová, L. Polata) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře
07.12.2018 20:00 1. Agentky (N. Novotna, E. Řezníčková) Hamr Braník 2:1 Komentáře
06.12.2018 18:00 1. Dream Team (P. Šimánek, Z. Šimánková) LTC Modřany 2005 0:2 Komentáře
04.12.2018 18:00 1. Pat a Bobek (R. Činátl, D. Činátl) Hamr Záběhlice 1:2 Komentáře
28.11.2018 18:00 1. DS (K. Štěch, V. Kautský) 2:0 Komentáře
25.11.2018 10:00 1. Dream Team (P. Šimánek, Z. Šimánková) LTC Modřany 2005 2:1 Komentáře
10.11.2018 19:00 1. Polatovi (M. Polatová, L. Polata) Hamr Záběhlice 1:2 Komentáře
06.11.2018 19:00 1. Pat a Bobek (R. Činátl, D. Činátl) 1:2 Komentáře
21.10.2018 10:30 1. Polatovi (M. Polatová, L. Polata) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
19.10.2018 19:00 1. Bugifit (m. hanák, S. Hanáková) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
14.10.2018 16:00 1. Agentky (N. Novotna, E. Řezníčková) Hamr Braník 2:0 Komentáře
07.10.2018 18:00 1. Pat a Bobek (R. Činátl, D. Činátl) Hamr Záběhlice 1:2 Komentáře
25.09.2018 22:43 1. Alfici (Z. Lefflerová, T. Macek) 2:S Komentáře
25.09.2018 17:00 1. Polatovi (M. Polatová, L. Polata) 0:2 Komentáře
17.09.2018 20:01 1. Marek a Lenka (L. Lukášová, M. Bezak) 2:S Komentáře
14.09.2018 18:00 1. Pat a Bobek (R. Činátl, D. Činátl) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře
25.07.2018 18:00 1. Polatovi (M. Polatová, L. Polata) 2:1 Komentáře
18.07.2018 19:00 1. Alfici (Z. Lefflerová, T. Macek) Hamr Braník 2:0 Komentáře
17.07.2018 18:00 1. Nedbálci (D. Nedbal, T. Nedbal) 1:2 Komentáře
12.07.2018 16:00 1. Pat a Bobek (R. Činátl, D. Činátl) 0:2 Komentáře
27.06.2018 18:00 1. Ďáblice (K. Soukup, B. Čermochová) 2:1 Komentáře
18.06.2018 18:00 1. Pat a Bobek (R. Činátl, D. Činátl) 2:1 Komentáře
14.06.2018 18:00 1. Polatovi (M. Polatová, L. Polata) 0:2 Komentáře
27.05.2018 09:00 2. Tenisovy team (J. Štiller, T. Kobešová) 2:0 Komentáře
22.05.2018 18:00 2. Kladenský výběr (P. Kolář, M. Puchel) 2:1 Komentáře
15.05.2018 19:00 2. Ďáblice (K. Soukup, B. Čermochová) 0:2 Komentáře
10.05.2018 18:30 2. Alfici (Z. Lefflerová, T. Macek) 2:0 Komentáře
24.04.2018 19:00 2. R2-D2 (R. David, R. David) 2:1 Komentáře
22.04.2018 18:00 2. Petr a Pavla (P. Čermák, P. Hovorková) 2:S Komentáře
07.04.2018 18:00 2. Ventyl a Skilma (M. Spálenský, T. Dospěl) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře
18.03.2018 20:00 2. RS (T. Ristovský, O. Šíma) 0:2 Komentáře
04.03.2018 17:00 2. Bugifit (m. hanák, S. Hanáková) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
25.02.2018 09:00 2. Petr a Pavla (P. Čermák, P. Hovorková) 0:2 Komentáře
20.02.2018 20:00 2. Ďáblice (K. Soukup, B. Čermochová) 2:1 Komentáře
04.02.2018 12:00 2. Alfici (Z. Lefflerová, T. Macek) Hamr Záběhlice 2:1 Komentáře
04.02.2018 10:00 2. JardaJana (J. Steckovičová, J. Zdvihal) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
18.01.2018 20:00 2. LuKa (K. Svatoňová, L. Hrdý) 2:S Komentáře
18.01.2018 18:00 2. Kladenský výběr (P. Kolář, M. Puchel) 2:1 Komentáře
11.01.2018 17:00 2. RS (T. Ristovský, O. Šíma) Sportcentrum Radonice 0:2 Komentáře
10.01.2018 20:00 2. HD ready (D. Němec, J. Dittrich) 0:2 Komentáře
06.01.2018 10:00 2. Rosomáci (M. Lomoz, Z. Makovský) 2:0 Komentáře
10.12.2017 20:00 1. Polatovi (M. Polatová, L. Polata) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře
09.12.2017 18:00 1. 2Hrošíci (R. Kabát, P. Čepek) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře
03.12.2017 19:00 1. Bugifit (m. hanák, S. Hanáková) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře
03.12.2017 09:00 1. Pat a Bobek (R. Činátl, D. Činátl) 0:2 Komentáře
24.11.2017 19:30 2. Bugifit (m. hanák, S. Hanáková) Hamr Záběhlice 0:2
11.11.2017 17:30 2. Rosomáci (M. Lomoz, Z. Makovský) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
11.11.2017 10:30 2. LuKa (K. Svatoňová, L. Hrdý) Hamr Braník 2:0 Komentáře
04.11.2017 10:00 2. Alfici (Z. Lefflerová, T. Macek) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
28.10.2017 18:00 1. Ďáblice (K. Soukup, B. Čermochová) Tenis Ládví 1:2 Komentáře
27.10.2017 19:00 1. Bugifit (m. hanák, S. Hanáková) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře
12.10.2017 19:00 1. Polatovi (M. Polatová, L. Polata) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře
06.10.2017 18:30 1. Pat a Bobek (R. Činátl, D. Činátl) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře
2. Kladenský výběr (P. Kolář, M. Puchel) 2:S Komentáře
1. Kladenský výběr (P. Kolář, M. Puchel) 2:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím