Image 1

Tomáš Jirouch (46 let)

ID: 24943

Plzeň

Hraje ligy: Plzeň - Tenis (5/34)

  • 55 zápasů

    od roku 2016
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v TJ Lokomotiva Plzeň
  • 21 /47
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 55
    Zápasů v lize ( 28 / 26 / 1) 2 turnaje

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2019

1 . Úroveň A

319 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
J.E. J.B. T.J. T.P. V.E. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Egermaier
7:6
6:1 6:1 51 30 396
2 .
Image 1
Josef Bubeníček
6:7
6:3
24 24 363
3 .
Image 1
Tomáš Jirouch
1:6
3:6
4 0 319
4 .
Image 1
Tomáš Pánovec
1:6 1 -24 292
5 .
Image 1
Václav Egermaier
0 -30 285

2 . Úroveň A

326 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
T.J. T.P. T.J. A.S. M.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Jirouch
6:3 6:4
6:S
6:0 71 30 326
2 .
Image 1
Tomáš Pánovec
3:6 7:5
6:S
6:1 55 24 304
3 .
Image 1
Tomáš Jarošík
4:6 5:7 7:6 6:4 38 0 263
4 .
Image 1
Andrej Suchanek
S:6
S:6
6:7 6:0 27 -24 228
5 .
Image 1
Martin Rožánek
0:6 1:6 4:6 0:6 5 -30 200

3 . Úroveň A

277 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
T.J. A.S. K.S. J.R. F.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Jirouch
6:7 6:0 6:0 6:0 67 30 277
2 .
Image 1
Andrej Suchanek
7:6 7:6 6:3
6:0
63 24 267
3 .
Image 1
Karel Svozil
0:6 6:7 6:4 6:3 40 0 220
4 .
Image 1
Jiří Rieger
0:6 3:6 4:6
6:4
23 -24 179
5 .
Image 1
Filip Krišica
0:6
0:6
3:6
4:6
7 -30 157

Letní sezóna 2018

1 . Úroveň A

119 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
J.E. J.B. T.J. M.T. T.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Egermaier
7:6 6:1 6:3 6:1 49 0 157
2 .
Image 1
Josef Bubeníček
6:7 2:6 6:4
6:S
31 0 139
3 .
Image 1
Tomáš Jarošík
1:6 6:2 6:7
7:6
29 0 137
4 .
Image 1
Milan Turek
3:6 4:6 7:6 6:4 27 0 135
5 .
Image 1
Tomáš Jirouch
1:6
S:6
6:7
4:6 11 0 119

1 . Úroveň A

147 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
T.J. T.J. M.T. J.B. K.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Jarošík
2:6 6:3 6:3 6:1 40 0 148
2 .
Image 1
Tomáš Jirouch
6:2 6:3 3:6 6:4 39 0 147
3 .
Image 1
Milan Turek
3:6 3:6 7:5 6:S 28 0 136
4 .
Image 1
Josef Bubeníček
3:6 6:3 5:7 5:7 25 0 133
5 .
Image 1
Karel Palka
1:6 4:6 S:6 7:5 15 0 123

1 . Úroveň A

112 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
J.B. K.P. T.J. J.E. V.E. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Josef Bubeníček
7:6 6:4
6:7
6:4 46 0 121
2 .
Image 1
Karel Palka
6:7 3:6 6:1 6:3 41 0 116
3 .
Image 1
Tomáš Jirouch
4:6 6:3 2:6 6:2 37 0 112
4 .
Image 1
Jiří Egermaier
7:6
1:6 6:2 6:7 35 0 110
5 .
Image 1
Václav Egermaier
4:6 3:6 2:6 7:6 21 0 96

2 . Úroveň A

96 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
K.P. T.J. K.S. R.V. V.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Palka
6:4 6:2 6:4 6:4 58 0 103
2 .
Image 1
Tomáš Jirouch
4:6 6:2 6:2 6:3 51 0 96
3 .
Image 1
Karel Svozil
2:6 2:6 6:1 6:2 37 0 82
4 .
Image 1
Richard Vícha
4:6 2:6 1:6 6:1 24 0 69
5 .
Image 1
Václav Churavý
4:6 3:6 2:6 1:6 10 0 55

Letní sezóna 2017

1 . Úroveň A

93 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
J.E. M.T. T.J. T.J. P.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Egermaier
7:5 4:6 6:1 6:S 49 0 109
2 .
Image 1
Milan Turek
5:7 6:7 6:2 6:S 42 0 102
3 .
Image 1
Tomáš Jarošík
6:4 7:6 3:6 5:7 34 0 94
4 .
Image 1
Tomáš Jirouch
1:6 2:6 6:3 6:3 33 0 93
5 .
Image 1
Pavel Cigler
S:6 S:6 7:5 3:6 16 0 76

1 . Úroveň A

98 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
J.E. M.T. T.J. M.R. V.E. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Egermaier
7:5
7:6
6:3 6:S 55 0 115
2 .
Image 1
Milan Turek
5:7 4:6 6:4 6:S 38 0 98
3 .
Image 1
Tomáš Jirouch
6:7
6:4 6:2 2:6 38 0 98
4 .
Image 1
Martin Rožánek
3:6 4:6 2:6 6:S 24 0 84
5 .
Image 1
Václav Egermaier
S:6 S:6 6:2 S:6 16 0 76

1 . Úroveň A

96 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
J.E. V.E. T.J. T.J. P.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Egermaier
6:3 6:2 6:2 6:0 65 0 125
2 .
Image 1
Václav Egermaier
3:6 6:3 7:5 6:1 48 0 108
3 .
Image 1
Tomáš Jirouch
2:6 3:6 6:4 6:1 36 0 96
4 .
Image 1
Tomáš Jarošík
2:6 5:7 4:6 6:2 27 0 87
5 .
Image 1
Pavel Cigler
0:6 1:6 1:6 2:6 4 0 64

2 . Úroveň A

93 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
T.J. T.J. M.R. V.C. P.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Jarošík
6:3
6:3
6:0 6:2 64 0 109
2 .
Image 1
Tomáš Jirouch
3:6
7:6
6:1 6:2 48 0 93
3 .
Image 1
Martin Rožánek
3:6
6:7
6:3
6:4
38 0 83
4 .
Image 1
Václav Churavý
0:6 1:6
3:6
6:4 18 0 63
5 .
Image 1
Pavel Hauer
2:6 2:6
4:6
4:6 12 0 57

Letní sezóna 2016

1 . Úroveň A

89 bodů
15. místo (14. místo v mužích)
J.E. V.E. M.S. O.H. T.J. T.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Egermaier
7:6 6:1 6:0 6:4 6:3 61 0 136
2 .
Image 1
Václav Egermaier
6:7 6:2 6:3 6:4 7:5 51 0 126
3 .
Image 1
Martin Slepička
1:6 2:6 6:1 6:0 7:5 41 0 116
4 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
0:6 3:6 1:6 6:3 6:2 28 0 103
5 .
Image 1
Tomáš Jarošík
4:6 4:6 0:6 3:6 6:3 20 0 95
6 .
Image 1
Tomáš Jirouch
3:6 5:7 5:7 2:6 3:6 14 0 89

2 . Úroveň A

113 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
O.H. T.J. M.T. P.B. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
6:3 6:4 6:1 6:S 61 0 121
2 .
Image 1
Tomáš Jirouch
3:6 6:1 6:0 6:S 53 0 113
3 .
Image 1
Michal Tauber
4:6 1:6 6:1 6:S 37 0 97
4 .
Image 1
Petr Bakaj
1:6 0:6 1:6
6:S
17 0 77
5 .
Image 1
Jaroslav Králík
S:6 S:6 S:6
S:6
0 0 60

1 . Úroveň A

79 bodů
12. místo (12. místo v mužích)
J.E. V.E. M.S. O.H. T.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Egermaier
3:6
7:5 6:0 6:0 52 0 112
2 .
Image 1
Václav Egermaier
6:3
1:6
6:3 6:4 45 0 105
3 .
Image 1
Martin Slepička
5:7
6:1
3:6 6:2 41 0 101
4 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
0:6 3:6 6:3 5:7 23 0 83
5 .
Image 1
Tomáš Jirouch
0:6 4:6 2:6 7:5 19 0 79

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
04.08.2019 15:00 1. Jiří Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
01.08.2019 18:00 1. Josef Bubeníček SK Sportcentrum Roudná 3:6 Komentáře
29.07.2019 19:01 2. Andrej Suchanek 6:S Komentáře
24.07.2019 18:00 2. Tomáš Jarošík 1. ČLTK 6:4
17.07.2019 18:00 2. Martin Rožánek 1. ČLTK 6:0
15.07.2019 18:00 2. Tomáš Pánovec TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
26.06.2019 18:00 3. Filip Krišica 1. ČLTK 6:0
24.06.2019 18:00 3. Jiří Rieger 1. ČLTK 6:0
17.06.2019 18:00 3. Karel Svozil 1. ČLTK 6:0
12.06.2019 18:00 3. Andrej Suchanek 1. ČLTK 6:7
21.09.2018 22:00 1. Josef Bubeníček S:6 Komentáře
14.09.2018 18:00 1. Jiří Egermaier 1. ČLTK 1:6
12.09.2018 17:00 1. Tomáš Jarošík TJ Lokomotiva Plzeň 6:7 Komentáře
10.09.2018 17:30 1. Milan Turek Sportpenzion Pohoda 4:6
27.08.2018 18:00 1. Tomáš Jarošík TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
26.08.2018 09:30 1. Karel Palka TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
15.08.2018 18:00 1. Josef Bubeníček TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
08.08.2018 17:00 1. Milan Turek TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
30.07.2018 18:30 1. Karel Palka TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
26.07.2018 18:00 1. Jiří Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
22.07.2018 18:00 1. Václav Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
18.07.2018 18:30 1. Josef Bubeníček TJ Lokomotiva Plzeň 4:6
20.06.2018 19:00 2. Václav Churavý 1. ČLTK 6:3
20.06.2018 18:00 2. Karel Palka 1. ČLTK 4:6
17.06.2018 11:00 2. Richard Vícha TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
17.06.2018 10:00 2. Karel Svozil TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
24.09.2017 09:30 1. Jiří Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
16.09.2017 09:30 1. Pavel Cigler TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
15.09.2017 17:30 1. Milan Turek TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
06.09.2017 17:30 1. Tomáš Jarošík 6:3
30.08.2017 18:00 1. Martin Rožánek TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
07.08.2017 16:30 1. Václav Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
04.08.2017 20:00 1. Milan Turek TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
04.08.2017 18:00 1. Jiří Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 6:7 Komentáře
28.07.2017 19:00 1. Václav Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
27.07.2017 09:00 1. Pavel Cigler TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
17.07.2017 18:00 1. Tomáš Jarošík TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
05.07.2017 10:00 1. Jiří Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
22.06.2017 18:00 2. Václav Churavý 6:1
19.06.2017 19:00 2. Pavel Hauer TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
15.06.2017 18:00 2. Tomáš Jarošík SK Sportcentrum Roudná 3:6
12.06.2017 18:00 2. Martin Rožánek TJ Lokomotiva Plzeň 7:6 Komentáře
29.08.2016 18:00 1. Tomáš Jarošík 3:6
18.08.2016 19:00 1. Václav Egermaier SK Sportcentrum Roudná 5:7
15.08.2016 19:00 1. Jiří Egermaier SK Sportcentrum Roudná 3:6
08.08.2016 19:00 1. Ondrej Hlavacek TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
07.08.2016 10:00 1. Martin Slepička TJ Lokomotiva Plzeň 5:7
28.07.2016 19:30 2. Petr Bakaj SK Sportcentrum Roudná 6:0
28.07.2016 18:30 2. Michal Tauber SK Sportcentrum Roudná 6:1
14.07.2016 19:00 2. Ondrej Hlavacek TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
30.06.2016 19:00 1. Václav Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 4:6
24.06.2016 19:30 1. Martin Slepička TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
12.06.2016 10:00 1. Jiří Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 0:6
09.06.2016 19:30 1. Ondrej Hlavacek TJ Lokomotiva Plzeň 7:5
2. Jaroslav Králík 6:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím