Načítám…
Image 1

Ondřej Valenta (36 let)

ID: 18256

Plzeň

  • 441 zápasů

    od roku 2013
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 11 /82
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 75
    Zápasů v lize ( 37 / 35 / 3) 0 turnajů
  • 51%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

2 . Úroveň A

160 bodů
12. místo (12. místo v mužích)
M.H. K.K. V.K. J.E. O.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Marek Hajžman
3:2
3:2
3:2 3:0 8 30 198 12:6
2 .
Image 1
Karel Kolář
2:3 3:0 3:1 4 25 189 8:4
3 .
Image 1
Václav Kotora
2:3
3:1
3:0
4 12 176 8:4
4 .
Image 1
Jiří Egermaier
2:3 0:3
1:3
0 4 164 3:9
5 .
Image 1
Ondřej Valenta
0:3 1:3
0:3
0 0 160 1:9

Podzimní sezóna 2023

2 . Úroveň A

174 bodů
9. místo (9. místo v mužích)
L.V. M.K. O.V. K.N. P.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lukáš Vrba
3:0 3:0 3:0 3:0 8 30 198 12:0
2 .
Image 1
Miloš Kačer
0:3 3:1 3:1 3:1 6 25 191 9:6
3 .
Image 1
Ondřej Valenta
0:3 1:3 3:0 1:3 2 12 174 5:9
4 .
Image 1
Karel Noháč
0:3 1:3 0:3 3:0 2 4 166 4:9
5 .
Image 1
Pavel Mach
0:3 1:3 3:1 0:3 2 0 162 4:10

3 . Úroveň A

149 bodů
10. místo (10. místo v mužích)
M.K. O.V. T.H. M.P. J.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Miloš Kačer
3:0
3:2
3:0 3:0 8 30 158 12:2
2 .
Image 1
Ondřej Valenta
0:3
3:S
3:0 2:3 4 25 149 8:6
3 .
Image 1
Tomáš Holub
2:3
S:3
3:2
3:2 4 12 136 8:10
4 .
Image 1
Milan Primas
0:3 0:3
2:3
3:0 2 4 126 5:9
5 .
Image 1
Jiří Čejka
0:3 3:2 2:3 0:3 2 0 122 5:11

4 . Úroveň A

136 bodů
14. místo (14. místo v mužích)
O.V. V.Ú. J.Š. Z.Š. P.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ondřej Valenta
3:1 3:0 0:3 3:0 6 30 136 9:4
2 .
Image 1
Vašek Úbl
1:3 3:2 3:2 3:0 6 25 131 10:7
3 .
Image 1
Jakub Štěpán
0:3 2:3
3:0
3:1 4 12 116 8:7
4 .
Image 1
Zbyněk Špirit
3:0 2:3
0:3
3:2 4 4 108 8:8
5 .
Image 1
Petr Vávra
0:3 0:3 1:3 2:3 0 0 100 3:12

3 . Úroveň A

126 bodů
18. místo (18. místo v mužích)
T.H. M.P. M.R. O.V. J.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomáš Holub
3:0 3:0
3:S
3:0 8 30 158 12:0
2 .
Image 1
Milan Primas
0:3 3:1 3:0 3:0 6 25 151 9:4
3 .
Image 1
Matěj Rajtr
0:3 1:3
3:S
3:S
4 12 136 7:6
4 .
Image 1
Ondřej Valenta
S:3
0:3
S:3
3:S
2 4 126 3:9
5 .
Image 1
Jiří Čejka
0:3 0:3
S:3
S:3
0 0 120 0:12

Jarní sezóna 2023

1 . Úroveň A

147 bodů
10. místo (10. místo v mužích)
M.R. L.V. T.J. M.K. O.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Regner
3:2 3:0 3:0
3:S
25 14 199 12:2
2 .
Image 1
Lukáš Vrba
2:3 3:1
3:2
3:1 19 11 190 11:7
3 .
Image 1
Tomáš Jarošík
0:3 1:3 3:0 3:0 15 0 175 7:6
4 .
Image 1
Miloš Kačer
0:3
2:3
0:3 3:0 9 -11 158 5:9
5 .
Image 1
Ondřej Valenta
S:3
1:3 0:3 0:3 1 -14 147 1:12

2 . Úroveň A

172 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
M.K. O.V. L.L. V.Ú. M.R. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Miloš Kačer
3:2 2:3 3:0 3:0 21 14 175 11:5
2 .
Image 1
Ondřej Valenta
2:3 3:1 3:1 3:0 21 11 172 11:5
3 .
Image 1
Lukáš Loukota
3:2 1:3 3:0 3:1 19 0 159 10:6
4 .
Image 1
Vašek Úbl
0:3 1:3 0:3 3:0 8 -11 137 4:9
5 .
Image 1
Matěj Rajtr
0:3 0:3 1:3 0:3 1 -14 127 1:12

Podzimní sezóna 2022

2 . Úroveň A

118 bodů
12. místo (12. místo v mužích)
P.M. J.E. K.N. O.V. T.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Pavel Mach
3:2 3:1 3:1 3:2 22 14 156 12:6
2 .
Image 1
Jiří Egermaier
2:3 3:1 3:1 3:2 19 11 150 11:7
3 .
Image 1
Karel Noháč
1:3 1:3 3:0 3:0 16 0 136 8:6
4 .
Image 1
Ondřej Valenta
1:3 1:3 0:3 3:0 9 -11 118 5:9
5 .
Image 1
Tomáš Holub
2:3 2:3 0:3 0:3 4 -14 110 4:12

3 . Úroveň A

137 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
O.V. T.H. M.H. J.P. V.Ú. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ondřej Valenta
3:1 3:2 3:1
3:S
23 14 137 12:4
2 .
Image 1
Tomáš Holub
1:3 3:1 3:0
3:S
20 11 131 10:4
3 .
Image 1
Marek Hajžman
2:3 1:3 3:2
3:S
14 0 114 9:8
4 .
Image 1
Josef Peterek
1:3 0:3 2:3 3:0 10 -11 99 6:9
5 .
Image 1
Vašek Úbl
S:3
S:3
S:3
0:3 0 -14 86 0:12

3 . Úroveň A

114 bodů
14. místo (14. místo v mužích)
J.Č. O.Z. O.V. J.H. P.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jiří Čejka
3:1
3:2
3:0 3:0 25 14 139 12:3
2 .
Image 1
Ondřej Zelenka
1:3
3:1
3:2
3:S
18 11 129 10:6
3 .
Image 1
Ondřej Valenta
2:3
1:3
3:2
3:S
14 0 114 9:8
4 .
Image 1
Jan Herma
0:3 2:3 2:3
3:S
10 -11 99 7:9
5 .
Image 1
Petr Vávra
0:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86 0:12

3 . Úroveň A

116 bodů
13. místo (13. místo v mužích)
M.H. T.H. O.V. V.Ú. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Marek Hajžman
3:0 3:1 3:1 3:1 25 14 139 12:3
2 .
Image 1
Tomáš Holub
0:3 3:2 3:0 3:0 19 11 130 9:5
3 .
Image 1
Ondřej Valenta
1:3 2:3 3:1 3:0 16 0 116 9:7
4 .
Image 1
Vašek Úbl
1:3 0:3 1:3 3:1 8 -11 97 5:10
5 .
Image 1
Miroslav Knaizl
1:3 0:3 0:3 1:3 2 -14 88 2:12

Jarní sezóna 2022

3 . Úroveň A

154 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
M.K. O.V. J.H. T.H. O.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Miloš Kačer
3:2 3:1
3:0
3:0 25 14 159 12:3
2 .
Image 1
Ondřej Valenta
2:3 3:0 3:0 3:0 23 11 154 11:3
3 .
Image 1
Jan Herma
1:3 0:3 3:0 3:1 14 0 134 7:7
4 .
Image 1
Tomáš Holub
0:3
0:3 0:3
3:2
5 -11 114 3:11
5 .
Image 1
Ondřej Davídek
0:3 0:3 1:3
2:3
3 -14 109 3:12

1 . Úroveň A

149 bodů
10. místo (10. místo v mužích)
T.J. P.S. K.K. L.C. O.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomáš Jarošík
3:1 3:0 3:0 3:0 27 14 201 12:1
2 .
Image 1
Pavel Sedláček
1:3 0:3 3:0 3:0 15 11 186 7:6
3 .
Image 1
Karel Kolář
0:3 3:0
0:3
3:1 13 0 173 6:7
4 .
Image 1
Luděk Calta
0:3 0:3
3:0
3:2
12 -11 161 6:8
5 .
Image 1
Ondřej Valenta
0:3 0:3 1:3
2:3
3 -14 149 3:12

2 . Úroveň A

157 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
O.V. L.C. L.L. T.H. O.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ondřej Valenta
3:2 3:2 3:0 3:1 23 14 157 12:5
2 .
Image 1
Luděk Calta
2:3
3:1
3:1
3:1 20 11 151 11:6
3 .
Image 1
Lukáš Loukota
2:3
1:3
3:0 3:0 17 0 137 9:6
4 .
Image 1
Tomáš Holub
0:3
1:3
0:3
3:1
7 -11 116 4:10
5 .
Image 1
Ondřej Zelenka
1:3 1:3 0:3
1:3
3 -14 109 3:12

Podzimní sezóna 2021

1 . Úroveň A

132 bodů
9. místo (9. místo v mužích)
T.J. P.M. K.K. L.L. O.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomáš Jarošík
3:1 3:0 3:1 3:0 26 14 180 12:2
2 .
Image 1
Pavel Mach
1:3 2:3 3:0 3:0 17 11 168 9:6
3 .
Image 1
Karel Kolář
0:3 3:2 3:1 2:3 13 0 153 8:9
4 .
Image 1
Lukáš Loukota
1:3 0:3 1:3 3:1 8 -11 137 5:10
5 .
Image 1
Ondřej Valenta
0:3 0:3 3:2 1:3 6 -14 132 4:11

2 . Úroveň A

152 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
K.K. O.V. L.C. V.Ú. O.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Karel Kolář
3:2 3:0 3:1 3:0 25 14 159 12:3
2 .
Image 1
Ondřej Valenta
2:3 3:1 3:0 3:1 21 11 152 11:5
3 .
Image 1
Luděk Calta
0:3 1:3 3:1 3:1 13 0 133 7:8
4 .
Image 1
Vašek Úbl
1:3 0:3 1:3
3:S
8 -11 117 5:9
5 .
Image 1
Ondřej Zelenka
0:3 1:3 1:3
S:3
2 -14 108 2:12

3 . Úroveň A

129 bodů
9. místo (9. místo v mužích)
V.Ú. O.V. J.H. M.K. O.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Vašek Úbl
0:3 3:1 3:0 3:0 20 14 134 9:4
2 .
Image 1
Ondřej Valenta
3:0 3:2 1:3 3:2 18 11 129 10:7
3 .
Image 1
Jan Herma
1:3 2:3 3:0 3:0 17 0 117 9:6
4 .
Image 1
Miroslav Knaizl
0:3 3:1 0:3
3:1
12 -11 101 6:8
5 .
Image 1
Ondřej Davídek
0:3 2:3 0:3
1:3
3 -14 89 3:12

Jarní sezóna 2020

4 . Úroveň A

138 bodů
26. místo (26. místo v mužích)
K.K. F.N. V.Ú. O.V. L.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Karel Kolář
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 182 12:0
2 .
Image 1
František Nový
0:3 3:1 3:0 2:3 15 3 158 8:7
3 .
Image 1
Vašek Úbl
0:3 1:3 3:2 3:0 13 0 153 7:8
4 .
Image 1
Ondřej Valenta
0:3 0:3 2:3 3:0 9 -11 138 5:9
5 .
Image 1
Luděk Holub
0:3 3:2 0:3 0:3 5 -14 131 3:11

4 . Úroveň A

163 bodů
16. místo (16. místo v mužích)
T.H. O.V. L.C. J.H. O.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomáš Holub
2:3
3:0
3:0 3:1 22 14 176 11:4
2 .
Image 1
Ondřej Valenta
3:2
1:3
3:0 3:0 20 3 163 10:5
3 .
Image 1
Luděk Calta
0:3
3:1
3:1
3:1 18 0 158 9:6
4 .
Image 1
Jan Herma
0:3 0:3
1:3
3:1 7 -11 136 4:10
5 .
Image 1
Ondřej Davídek
1:3 0:3 1:3 1:3 3 -14 129 3:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
18.02.2024 19:00 2. Václav Kotora Fit Life Doubravka 0:3 Komentáře
16.02.2024 11:00 2. Marek Hajžman Fit Life Doubravka 0:3
13.02.2024 11:00 2. Karel Kolář Sportcentrum Koloseum 1:3
29.01.2024 18:00 2. Pavel Mach Sportcentrum Koloseum 1:3
24.01.2024 16:00 2. Lukáš Vrba Fit Life Doubravka 0:3
19.01.2024 13:00 2. Karel Noháč Fit Life Doubravka 3:0
18.01.2024 20:00 2. Miloš Kačer Fit Life Doubravka 1:3
28.12.2023 08:45 3. Tomáš Holub 3:S Komentáře
20.12.2023 09:00 3. Miloš Kačer Fit Life Doubravka 0:3
10.12.2023 18:00 3. Jiří Čejka Fit Life Doubravka 2:3
08.12.2023 12:00 3. Milan Primas TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
28.11.2023 15:00 4. Jakub Štěpán Sportovní centrum Hrádek 3:0
26.11.2023 18:00 4. Vašek Úbl Fit Life Doubravka 3:1
24.11.2023 12:00 4. Petr Vávra TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
22.11.2023 15:00 4. Zbyněk Špirit Fit Life Doubravka 0:3
30.10.2023 17:05 3. Matěj Rajtr S:3 Komentáře
30.10.2023 12:55 3. Tomáš Holub S:3 Komentáře
27.10.2023 10:19 3. Jiří Čejka 3:S Komentáře
11.10.2023 15:00 3. Milan Primas Fit Life Doubravka 0:3
28.03.2023 10:48 1. Martin Regner S:3 Komentáře
17.03.2023 15:00 1. Miloš Kačer Fit Life Doubravka 0:3
15.03.2023 17:00 1. Lukáš Vrba Fit Life Doubravka 1:3
14.03.2023 11:00 1. Tomáš Jarošík Fit Life Doubravka 0:3
28.02.2023 15:00 2. Vašek Úbl Fit Life Doubravka 3:1
24.02.2023 16:00 2. Matěj Rajtr Sportovní centrum Hrádek 3:0
22.02.2023 17:00 2. Miloš Kačer Fit Life Doubravka 2:3
20.02.2023 11:00 2. Lukáš Loukota Fit Life Doubravka 3:1
30.01.2023 18:00 2. Pavel Mach Fit Life Doubravka 1:3
23.01.2023 12:00 2. Tomáš Holub Fit Life Doubravka 3:0
16.01.2023 11:00 2. Karel Noháč Fit Life Doubravka 0:3
11.01.2023 12:00 2. Jiří Egermaier Sportcentrum Koloseum 1:3
29.12.2022 13:00 3. Josef Peterek Sportcentrum Koloseum 3:1
22.12.2022 21:00 3. Tomáš Holub TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
21.12.2022 12:00 3. Marek Hajžman TJ Lokomotiva Plzeň 3:2
19.12.2022 18:58 3. Vašek Úbl 3:S Komentáře
25.11.2022 10:44 3. Petr Vávra 3:S Komentáře
23.11.2022 22:00 3. Ondřej Zelenka Fit Life Doubravka 1:3 Komentáře
22.11.2022 16:00 3. Jiří Čejka Fit Life Doubravka 2:3 Komentáře
04.11.2022 17:00 3. Jan Herma Sportcentrum Koloseum 3:2
27.10.2022 08:00 3. Miroslav Knaizl Fit Life Doubravka 3:0
21.10.2022 12:00 3. Marek Hajžman TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
19.10.2022 14:00 3. Tomáš Holub Fit Life Doubravka 2:3
13.10.2022 21:00 3. Vašek Úbl Fit Life Doubravka 3:1
27.04.2022 12:00 3. Tomáš Holub Fit Life Doubravka 3:0
22.04.2022 20:00 3. Miloš Kačer Fit Life Doubravka 2:3
19.04.2022 12:00 3. Ondřej Davídek TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
08.04.2022 17:00 3. Jan Herma TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
23.03.2022 11:00 1. Tomáš Jarošík TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
18.03.2022 17:00 1. Pavel Sedláček Fit Life Doubravka 0:3
16.03.2022 11:00 1. Karel Kolář Sportcentrum Koloseum 1:3
10.03.2022 08:00 1. Luděk Calta Fit Life Doubravka 2:3 Komentáře
25.02.2022 20:00 2. Ondřej Zelenka Fit Life Doubravka 3:1
23.02.2022 17:00 2. Tomáš Holub Fit Life Doubravka 3:0
23.02.2022 12:00 2. Luděk Calta TJ Lokomotiva Plzeň 3:2
15.02.2022 11:00 2. Lukáš Loukota Fit Life Doubravka 3:2
31.01.2022 16:00 1. Pavel Mach Fit Life Doubravka 0:3
14.01.2022 12:00 1. Tomáš Jarošík TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
12.01.2022 17:00 1. Lukáš Loukota Fit Life Doubravka 1:3
07.01.2022 15:00 1. Karel Kolář Fit Life Doubravka 3:2
23.12.2021 17:00 2. Ondřej Zelenka TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
22.12.2021 20:00 2. Karel Kolář Sportcentrum Koloseum 2:3
07.12.2021 18:00 2. Vašek Úbl Fit Life Doubravka 3:0
06.12.2021 13:00 2. Luděk Calta Fit Life Doubravka 3:1
29.11.2021 18:00 3. Jan Herma TJ Lokomotiva Plzeň 3:2
29.11.2021 09:00 3. Miroslav Knaizl Fit Life Doubravka 1:3
16.11.2021 18:00 3. Vašek Úbl Fit Life Doubravka 3:0
13.11.2021 11:00 3. Ondřej Davídek TJ Lokomotiva Plzeň 3:2
19.05.2020 13:00 4. Karel Kolář Fit Life Doubravka 0:3
18.05.2020 12:00 4. František Nový Fit Life Doubravka 0:3
12.05.2020 17:00 4. Vašek Úbl Fit Life Doubravka 2:3
12.05.2020 17:00 4. Luděk Holub Fit Life Doubravka 3:0
26.02.2020 15:00 4. Ondřej Davídek TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
18.02.2020 12:00 4. Luděk Calta TJ Lokomotiva Plzeň 1:3 Komentáře
11.02.2020 20:00 4. Tomáš Holub Fit Life Doubravka 3:2
10.02.2020 16:00 4. Jan Herma TJ Lokomotiva Plzeň 3:0

Platební metody

Platební metody