Načítám…
Miroslav Najmon

Miroslav Najmon (38 let)

ID: 39581

Plzeň

  • 28 zápasů

    od roku 2020
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v TJ Lokomotiva Plzeň
  • 19 /62
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 28
    Zápasů v lize ( 19 / 9 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

4 . Úroveň A

204 bodů
21. místo (21. místo v mužích)
T.C. V.H. M.N. M.F. O.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Timotěj Charvát
6:1 6:4 6:4 6:4 67 30 277
2 .
Image 1
Vladimír Hnilica
1:6 6:2 6:4 6:0 55 1 236
3 .
Image 1
Miroslav Najmon
4:6 2:6 6:2 24 0 204
4 .
Image 1
Martin Fajt
4:6 4:6 2:6 10 -1 189
5 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
4:6 0:6 4 -30 154

4 . Úroveň B

188 bodů
27. místo (27. místo v mužích)
K.S. T.C. M.Č. M.N. V.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Svozil
6:1 6:0 6:4 6:1 74 30 284
2 .
Image 1
Timotěj Charvát
1:6 6:2 7:6 6:3 49 1 230
3 .
Image 1
Martin Černý
0:6 2:6 6:2 6:4 36 0 216
4 .
Image 1
Miroslav Najmon
4:6 6:7 2:6 6:1 32 -24 188
5 .
Image 1
Václav Churavý
1:6 3:6 4:6 1:6 9 -30 159

4 . Úroveň B

235 bodů
18. místo (18. místo v mužích)
M.T. M.N. J.S. M.Č. P.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Tauber
4:6 6:3 6:3 6:3 55 30 265
2 .
Image 1
Miroslav Najmon
6:4 6:2 6:7 7:6 54 1 235
3 .
Image 1
Jiří Sladkovský
3:6 2:6 6:4 6:2 39 0 219
4 .
Image 1
Martin Černý
3:6 7:6 4:6
6:3
37 -1 216
5 .
Image 1
Pavel Hauer
3:6 6:7 2:6
3:6
15 -30 165

5 . Úroveň A

235 bodů
16. místo (16. místo v mužích)
M.N. M.R. V.C. M.K. M.K. I.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Najmon
6:3 6:4 6:4 6:0 6:2 70 30 235
2 .
Image 1
Miroslav Richter
3:6
6:S
6:4 6:0
6:S
59 24 218
3 .
Image 1
Václav Churavý
4:6
S:6
6:2 6:0 6:0 49 0 184
4 .
Image 1
Martin Kaše
4:6 4:6 2:6 6:0 6:0 40 0 175
5 .
Image 1
Monika Kosturiková
0:6 0:6 0:6 0:6 6:1 15 -24 126
6 .
Image 1
Ivan Malý
2:6
S:6
0:6 0:6 1:6 3 -30 108

Jarní sezóna 2020

3 . Úroveň A

218 bodů
22. místo (21. místo v mužích)
D.W. O.V. K.S. M.T. M.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Dušan Wirland
6:1 6:2 6:1 6:1 75 30 330
2 .
Image 1
Ondřej Valenta
1:6 6:3 6:4 7:5 49 24 298
3 .
Image 1
Karel Svozil
2:6 3:6 6:4 6:7 28 0 253
4 .
Image 1
Michal Tauber
1:6 4:6 4:6 6:4 25 -24 226
5 .
Image 1
Miroslav Najmon
1:6 5:7 7:6 4:6 23 -30 218

4 . Úroveň A

283 bodů
11. místo (11. místo v mužích)
M.N. M.F. M.K. P.F. F.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Najmon
6:0 6:2 6:3
6:S
73 30 283
2 .
Image 1
Martin Fajt
0:6 6:1 S:S
6:S
32 24 236
3 .
Image 1
Monika Kosturiková
2:6 1:6 S:S
6:S
16 0 196
4 .
Image 1
Pavel Fejtek
3:6 S:S S:S
6:S
11 -24 167
5 .
Image 1
František Dobrý
S:6
S:6
S:6
S:6
0 -30 150

5 . Úroveň A

244 bodů
16. místo (16. místo v mužích)
M.N. M.F. Z.M. P.H. F.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Najmon
6:0 6:0 6:0 6:1 79 30 244
2 .
Image 1
Martin Fajt
0:6 6:1 6:3 6:2 54 24 213
3 .
Image 1
Zdeněk Mensa
0:6 1:6 6:3
6:S
36 0 171
4 .
Image 1
Petra Hejduková
0:6 3:6 3:6 6:3 23 -24 134
5 .
Image 1
František Štorek
1:6 2:6
S:6
3:6 6 -30 111

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
23.09.2020 17:00 4. Vladimír Hnilica 1. ČLTK 2:6
13.09.2020 16:00 4. Martin Fajt TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
10.09.2020 11:00 4. Timotěj Charvát TJ Lokomotiva Plzeň 4:6
03.09.2020 16:00 4. Timotěj Charvát TJ Lokomotiva Plzeň 6:7
03.09.2020 10:00 4. Václav Churavý TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
28.08.2020 10:00 4. Karel Svozil TJ Lokomotiva Plzeň 4:6
19.08.2020 17:00 4. Martin Černý Hotel Sport Zruč 2:6
06.08.2020 09:00 4. Pavel Hauer TJ Lokomotiva Plzeň 7:6
30.07.2020 19:00 4. Jiří Sladkovský TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
27.07.2020 13:00 4. Michal Tauber TK Škoda Plzeň 6:4
20.07.2020 17:00 4. Martin Černý TJ Lokomotiva Plzeň 6:7
07.07.2020 14:00 5. Václav Churavý TK Škoda Plzeň 6:4
06.07.2020 18:00 5. Martin Kaše TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
02.07.2020 17:00 5. Miroslav Richter TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
01.07.2020 17:00 5. Monika Kosturiková TJ Lokomotiva Plzeň 6:0
24.06.2020 17:00 5. Ivan Malý 6:2
12.06.2020 17:00 3. Michal Tauber SK Sportcentrum Roudná 4:6
08.06.2020 18:00 3. Dušan Wirland TK Škoda Plzeň 1:6
03.06.2020 12:00 3. Ondřej Valenta TK Škoda Plzeň 5:7
28.05.2020 11:00 3. Karel Svozil TJ Lokomotiva Plzeň 7:6
25.04.2020 10:00 4. Monika Kosturiková TK Slavia Plzeň 6:2
12.03.2020 10:30 4. Pavel Fejtek TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
10.03.2020 01:01 4. František Dobrý 6:S Komentáře
06.03.2020 17:00 4. Martin Fajt TJ Lokomotiva Plzeň 6:0
01.03.2020 10:00 5. František Štorek TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
28.02.2020 11:00 5. Petra Hejduková SK Sportcentrum Roudná 6:0
13.02.2020 20:00 5. Martin Fajt Sportpenzion Pohoda 6:0
07.02.2020 10:00 5. Zdeněk Mensa TJ Lokomotiva Plzeň 6:0

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím