Josef Bubeníček

Josef Bubeníček (23 let)

ID: 29577

Plzeň

Hraje ligy: Plzeň - Tenis (1/19)

  • 42 zápasů

    od roku 2018
  • 5/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 11:00
    Často hraje od 11:00 v TJ Lokomotiva Plzeň
  • 1 /22
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 42
    Zápasů v lize ( 29 / 12 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

1 . Úroveň A

93 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
J.B. M.R. M.T. M.T. V.E. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Josef Bubeníček
6:3 7:6 21 93
2 .
Image 1
Martin Rožánek
7:6
9 81
3 .
Image 1
Michal Tauber
3:6
6:7
9 81
4 .
Image 1
Milan Turek
6:7 6 78
5 .
Image 1
Václav Egermaier
0 72

1 . Úroveň A

114 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
M.T. J.B. P.S. M.T. V.C. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Milan Turek
7:6 7:6 6:2 6:1 45 117
2 .
Image 1
Josef Bubeníček
6:7 6:4 6:4 6:1 42 114
3 .
Image 1
Petr Skala
6:7 4:6 6:4 6:1 35 107
4 .
Image 1
Michal Tauber
2:6 4:6 4:6 6:4 21 93
5 .
Image 1
Václav Churavý
1:6 1:6 1:6 4:6 7 79

1 . Úroveň A

115 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
J.B. M.T. P.S. M.R. P.C. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Josef Bubeníček
7:5 6:4 7:5
6:S
43 115
2 .
Image 1
Milan Turek
5:7 4:6 6:2 6:3 34 106
3 .
Image 1
Petr Skala
4:6 6:4 6:3 S:S 22 94
4 .
Image 1
Martin Rožánek
5:7 2:6 3:6 6:7 16 88
5 .
Image 1
Pavel Cigler
S:6
3:6 S:S 7:6 7 79

Letní sezóna 2018

1 . Úroveň A

139 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
J.E. J.B. T.J. M.T. T.J. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Jiří Egermaier
7:6 6:1 6:3 6:1 49 157
2 .
Image 1
Josef Bubeníček
6:7 2:6 6:4
6:S
31 139
3 .
Image 1
Tomáš Jarošík
1:6 6:2 6:7
7:6
29 137
4 .
Image 1
Milan Turek
3:6 4:6 7:6 6:4 27 135
5 .
Image 1
Tomáš Jirouch
1:6
S:6
6:7
4:6 11 119

1 . Úroveň A

133 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
T.J. T.J. M.T. J.B. K.P. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Jarošík
2:6 6:3 6:3 6:1 40 148
2 .
Image 1
Tomáš Jirouch
6:2 6:3 3:6 6:4 39 147
3 .
Image 1
Milan Turek
3:6 3:6 7:5 6:S 28 136
4 .
Image 1
Josef Bubeníček
3:6 6:3 5:7 5:7 25 133
5 .
Image 1
Karel Palka
1:6 4:6 S:6 7:5 15 123

1 . Úroveň A

121 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
J.B. K.P. T.J. J.E. V.E. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Josef Bubeníček
7:6 6:4
6:7
6:4 46 121
2 .
Image 1
Karel Palka
6:7 3:6 6:1 6:3 41 116
3 .
Image 1
Tomáš Jirouch
4:6 6:3 2:6 6:2 37 112
4 .
Image 1
Jiří Egermaier
7:6
1:6 6:2 6:7 35 110
5 .
Image 1
Václav Egermaier
4:6 3:6 2:6 7:6 21 96

1 . Úroveň A

105 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
V.E. J.E. J.B. M.T. M.V. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Václav Egermaier
4:6
7:6
6:S 6:1 48 108
2 .
Image 1
Jiří Egermaier
6:4 7:5 3:6 6:2 46 106
3 .
Image 1
Josef Bubeníček
6:7
5:7 6:2 6:0 45 105
4 .
Image 1
Milan Turek
S:6 6:3 2:6 6:S 32 92
5 .
Image 1
Martin Vácha
1:6 2:6 0:6 S:6 3 63

Jarní sezóna 2018

1 . Úroveň A

84 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
M.T. V.E. J.B. K.S. V.C. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Milan Turek
6:4 7:6 7:6 6:1 55 100
2 .
Image 1
Václav Egermaier
4:6 4:6 6:3 6:2 39 84
3 .
Image 1
Josef Bubeníček
6:7 6:4 5:7 6:4 39 84
4 .
Image 1
Karel Svozil
6:7 3:6 7:5 6:3 37 82
5 .
Image 1
Václav Churavý
1:6 2:6 4:6 3:6 10 55

1 . Úroveň A

95 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
V.E. M.T. J.B. K.P. M.V. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Václav Egermaier
7:6 6:2 3:6 6:3 46 106
2 .
Image 1
Milan Turek
6:7 2:6 6:4 6:1 39 99
3 .
Image 1
Josef Bubeníček
2:6 6:2 6:1 S:6 35 95
4 .
Image 1
Karel Palka
6:3 4:6 1:6 6:4 34 94
5 .
Image 1
Martin Vácha
3:6 1:6 6:S 4:6 23 83

1 . Úroveň A

122 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
J.B. M.T. V.E. K.S. P.C. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Josef Bubeníček
6:3 6:2 6:2 6:3 62 122
2 .
Image 1
Milan Turek
3:6 7:5 6:3 6:4 45 105
3 .
Image 1
Václav Egermaier
2:6 5:7 6:3 6:S 37 97
4 .
Image 1
Karel Svozil
2:6 3:6 3:6 6:S 23 83
5 .
Image 1
Pavel Cigler
3:6 4:6 S:6 S:6 7 67

2 . Úroveň A

110 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
J.B. P.C. K.P. V.C. R.V. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Josef Bubeníček
6:2 6:1 6:3 6:1 65 110
2 .
Image 1
Pavel Cigler
2:6 3:6 6:0 6:2 39 84
3 .
Image 1
Karel Palka
1:6 6:3 S:S 6:S 26 71
4 .
Image 1
Václav Churavý
3:6 0:6 S:S 6:3 13 58
5 .
Image 1
Radek Vojáček
1:6 2:6 S:6 3:6 6 51

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
11.12.2018 09:00 1. Michal Tauber 6:3
03.12.2018 20:00 1. Milan Turek 7:6
21.11.2018 17:00 1. Václav Churavý 6:1
15.11.2018 19:00 1. Petr Skala 6:4
07.11.2018 09:00 1. Michal Tauber 6:4
01.11.2018 21:00 1. Milan Turek 6:7
30.10.2018 14:06 1. Pavel Cigler 6:S Komentáře
24.10.2018 15:30 1. Petr Skala 6:4
19.10.2018 16:30 1. Martin Rožánek 7:5
10.10.2018 10:30 1. Milan Turek TJ Lokomotiva Plzeň 7:5
21.09.2018 22:00 1. Tomáš Jirouch 6:S Komentáře
13.09.2018 10:00 1. Jiří Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 6:7
11.09.2018 08:00 1. Tomáš Jarošík TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
06.09.2018 11:00 1. Milan Turek Sportpenzion Pohoda 6:4
29.08.2018 16:00 1. Karel Palka TJ Lokomotiva Plzeň 5:7
28.08.2018 07:30 1. Tomáš Jarošík TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
15.08.2018 18:00 1. Tomáš Jirouch TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
08.08.2018 17:00 1. Milan Turek TJ Lokomotiva Plzeň 5:7
30.07.2018 16:30 1. Václav Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
19.07.2018 18:30 1. Karel Palka TJ Lokomotiva Plzeň 7:6
18.07.2018 18:30 1. Tomáš Jirouch TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
12.07.2018 09:00 1. Jiří Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 6:7 Komentáře
21.06.2018 10:00 1. Jiří Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 5:7
15.06.2018 17:00 1. Václav Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 6:7 Komentáře
14.06.2018 15:30 1. Martin Vácha TJ Lokomotiva Plzeň 6:0
11.06.2018 11:00 1. Milan Turek TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
30.05.2018 10:00 1. Václav Churavý 6:4
28.05.2018 19:00 1. Václav Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
28.05.2018 15:30 1. Karel Svozil TJ Lokomotiva Plzeň 5:7
24.05.2018 11:00 1. Milan Turek TJ Lokomotiva Plzeň 6:7
27.04.2018 19:00 1. Václav Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
17.04.2018 16:30 1. Karel Palka SK Sportcentrum Roudná 6:1
06.04.2018 11:00 1. Milan Turek 6:2
30.03.2018 15:00 1. Karel Svozil 6:2
27.03.2018 20:00 1. Václav Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
18.03.2018 15:00 1. Pavel Cigler TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
06.03.2018 12:30 1. Milan Turek 6:3
24.02.2018 13:00 2. Václav Churavý 6:3
22.02.2018 08:30 2. Pavel Cigler TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
09.02.2018 11:00 2. Radek Vojáček SK Sportcentrum Roudná 6:1
06.02.2018 19:00 2. Karel Palka TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
1. Martin Vácha S:6

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím