Image 1

Michal Gratcl (48 let)

ID: 16572

Brno

  • 211 zápasů

    od roku 2012
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Sprint
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 68
    Zápasů v lize ( 40 / 26 / 2) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2017

1 . Úroveň A

72 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
Kom… Spe… HS… GR… Au LoL Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kometa mix (M. Svoboda + H. Pospíšilová)
2:3 3:0 3:0 3:0 3:1 42 0 87
2 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
3:2 3:1 S:3 3:1 3:0 35 0 80
3 .
HS tým (Z. Sára + V. Sárová)
0:3 1:3 3:0 3:1 3:2 28 0 73
4 . 0:3 3:S 0:3 3:1
3:0
27 0 72
5 . 0:3 1:3 1:3 1:3 3:1 15 0 60
6 . 1:3 0:3 2:3
0:3
1:3 7 0 52

1 . Úroveň A

70 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
Kom… Spe… HS… GR… The… Min… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kometa mix (M. Svoboda + H. Pospíšilová)
1:3 3:1 3:1 3:0 3:0 40 0 85
2 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
3:1 2:3 3:0 3:2 3:0 39 0 84
3 .
HS tým (Z. Sára + V. Sárová)
1:3 3:2 3:2 3:1 3:0 35 0 80
4 . 1:3 0:3 2:3 3:0 3:0 25 0 70
5 .
The Kings (M. König + A. Königová)
0:3 2:3 1:3 0:3 3:1 14 0 59
6 .
Minyx team (P. Prudký + M. Mráz)
0:3 0:3 0:3 0:3 1:3 2 0 47

2 . Úroveň A

80 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
GR… The… E.X… Str… TWI… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:1 3:0 50 0 80
2 .
The Kings (M. König + A. Königová)
0:3 3:0 3:0 3:0 39 0 69
3 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
0:3 0:3
3:2
3:0 22 0 52
4 . 1:3 0:3
2:3
3:0
19 0 49
5 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3 0:3 0:3
0:3
0 0 30

1 . Úroveň A

62 bodů
7. místo (6. místo v mužích)
Kom… HS… Au The… GR… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kometa mix (M. Svoboda + H. Pospíšilová)
3:0 3:2 3:0 1:3 37 0 82
2 .
HS tým (Z. Sára + V. Sárová)
0:3 3:0 3:1 3:0 37 0 82
3 . 2:3 0:3 3:2 3:2 22 0 67
4 .
The Kings (M. König + A. Königová)
0:3 1:3 2:3 3:1 17 0 62
5 . 3:1 0:3 2:3 1:3 17 0 62

Jarní sezóna 2017

1 . Úroveň A

100 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Kom… HS… GR… Spe… K +… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kometa mix (M. Svoboda + H. Pospíšilová)
3:2 3:0 3:1 3:S 43 0 118
2 .
HS tým (Z. Sára + V. Sárová)
2:3 3:1 1:3 3:S 27 0 102
3 . 0:3 1:3 3:0 3:S 25 0 100
4 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
1:3 3:1 0:3 3:S 23 0 98
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 75

2 . Úroveň A

99 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Spe… GR… Hap… LoL Gop… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
3:2 3:0 3:1 3:0 46 0 106
2 . 2:3 3:0 3:1 3:1 39 0 99
3 .
Happy team (M. Hamzová + Z. Bartlík)
0:3 0:3
3:1
3:2
20 0 80
4 . 1:3 1:3
1:3
3:1 17 0 77
5 . 0:3 1:3
2:3
1:3 8 0 68

1 . Úroveň A

94 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
Zet… K +… HS… GR… Spe… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Zetor debl (Z. Mejzlík + J. Řepka)
1:3 3:1 3:1 3:0 37 0 112
2 . 3:1 3:0 1:3 3:1 37 0 112
3 .
HS tým (Z. Sára + V. Sárová)
1:3 0:3 3:1 3:0 26 0 101
4 . 1:3 3:1 1:3 2:3 19 0 94
5 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
0:3 1:3 0:3 3:2 11 0 86

2 . Úroveň A

104 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
GR… K +… Gop… D&J LoL Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:0 3:1 3:2 44 0 104
2 . 1:3 3:0 3:0 3:0 41 0 101
3 . 0:3 0:3 3:0 3:0 26 0 86
4 . 1:3 0:3 0:3 3:1 13 0 73
5 . 2:3 0:3 0:3 1:3 6 0 66

Podzimní sezóna 2016

1 . Úroveň A

76 bodů
12. místo (10. místo v mužích)
Spe… HS… Zet… K +… GR… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
3:1 2:3 3:1 3:S 36 0 111
2 .
HS tým (Z. Sára + V. Sárová)
1:3 3:1 1:3 3:2 24 0 99
3 .
Zetor debl (Z. Mejzlík + J. Řepka)
3:2 1:3 1:3 3:1 24 0 99
4 . 1:3 3:1 3:1 S:S 19 0 94
5 . S:3 2:3 1:3 S:S 1 0 76

2 . Úroveň A

106 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
GR… HS… The… Umě… Ami… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:1 3:1 3:0 46 0 106
2 .
HS tým (Z. Sára + V. Sárová)
1:3 3:0 3:1 3:0 39 0 99
3 .
The Kings (M. König + A. Königová)
1:3 0:3 3:0 3:0 28 0 88
4 .
Umělci (P. Kubový + N. Kubová)
1:3 1:3 0:3 3:S 14 0 74
5 .
Amici (L. Paseková + H. S)
0:3 0:3 0:3 S:3 0 0 60

2 . Úroveň A

95 bodů
7. místo (6. místo v mužích)
Kom… LoL GR… Gop… Ver… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kometa mix (M. Svoboda + H. Pospíšilová)
1:3
3:1
3:0
3:0 39 0 99
2 .
3:1
2:3 3:1
3:1
37 0 97
3 . 1:3 3:2 3:0 3:1 35 0 95
4 .
0:3
1:3 0:3
3:2
11 0 71
5 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
0:3
1:3
1:3
2:3
8 0 68

1 . Úroveň A

83 bodů
12. místo (11. místo v mužích)
Zet… HS… Spe… Kom… GR… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Zetor debl (Z. Mejzlík + J. Řepka)
3:0 3:0 3:0 3:2 48 0 123
2 .
HS tým (Z. Sára + V. Sárová)
0:3 3:1 3:1 3:1 33 0 108
3 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
0:3 1:3 3:1 3:1 24 0 99
4 .
Kometa mix (M. Svoboda + H. Pospíšilová)
0:3 1:3 1:3 3:0 17 0 92
5 . 2:3 1:3 1:3 0:3 8 0 83

Letní sezóna 2016

1 . Úroveň A

102 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
GR… Zet… Kom… The… Umě… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:2 3:0 3:1 42 0 102
2 .
Zetor debl (Z. Mejzlík + J. Řepka)
2:3 3:1 3:1 3:2 35 0 95
3 .
Kometa mix (M. Svoboda + H. Pospíšilová)
2:3 1:3 3:0 3:0 32 0 92
4 .
The Kings (M. König + A. Königová)
0:3 1:3 0:3 3:1 13 0 73
5 .
Umělci (P. Kubový + N. Kubová)
1:3 2:3 0:3 1:3 8 0 68

1 . Úroveň A

88 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Zet… GR… Kom… HS… Spe… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Zetor debl (Z. Mejzlík + J. Řepka)
3:2 3:0 3:2 3:0 44 0 104
2 . 2:3 2:3 3:2 3:1 28 0 88
3 .
Kometa mix (M. Svoboda + H. Pospíšilová)
0:3 3:2 2:3 3:1 24 0 84
4 .
HS tým (Z. Sára + V. Sárová)
2:3 2:3 3:2 1:3 19 0 79
5 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
0:3 1:3 1:3 3:1 15 0 75

2 . Úroveň A

85 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
HS… GR… KOM… Umě… Kil… Eli… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
HS tým (Z. Sára + V. Sárová)
3:1 3:0 3:0 3:0 3:1 48 0 93
2 . 1:3 3:1 3:0 3:1 3:0 40 0 85
3 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
0:3 1:3 3:2 2:3 3:1 21 0 66
4 .
Umělci (P. Kubový + N. Kubová)
0:3 0:3 2:3 3:1 3:1 21 0 66
5 .
KillBill (J. Bindasová + F. Kůst)
0:3 1:3 3:2 1:3
3:2
18 0 63
6 .
Elis team (F. Čapka + P. Ženatý)
1:3 0:3 1:3 1:3
2:3
9 0 54

2 . Úroveň A

74 bodů
9. místo (8. místo v mužích)
Spe… Kom… GR… Kil… LoL Gop… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
3:2 3:0 3:0 3:1 3:2 43 0 88
2 .
Kometa mix (M. Svoboda + H. Pospíšilová)
2:3 3:1 3:0 3:0 3:0 42 0 87
3 . 0:3 1:3 3:2 3:0 3:0 29 0 74
4 .
KillBill (J. Bindasová + F. Kůst)
0:3 0:3 2:3
3:1
3:2
19 0 64
5 . 1:3 0:3 0:3
1:3
3:0 14 0 59
6 . 2:3 0:3 0:3
2:3
0:3 6 0 51

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
27.09.2017 19:30 1. Kometa mix (M. Svoboda, H. Pospíšilová) Badminton Líšeň 0:3
24.09.2017 12:00 1. HS tým (Z. Sára, V. Sárová) Sprint 0:3
24.09.2017 11:00 1. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Sprint 3:0 Komentáře
12.09.2017 19:00 1. Au (B. Melichar, D. Janečková) Sport Centrum Kuklenská 3:1
30.08.2017 19:30 1. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) Badminton Líšeň 0:3
30.08.2017 18:00 1. HS tým (Z. Sára, V. Sárová) Badminton Líšeň 2:3
28.08.2017 19:00 1. Kometa mix (M. Svoboda, H. Pospíšilová) Badminton Líšeň 1:3
16.08.2017 19:30 1. The Kings (M. König, A. Königová) fit4all centrum 3:0
16.08.2017 18:00 1. Minyx team (P. Prudký, M. Mráz) fit4all centrum 3:0
25.07.2017 18:00 2. The Kings (M. König, A. Königová) fit4all centrum 3:0
24.07.2017 15:00 2. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 3:0
14.07.2017 18:30 2. Straky (J. Nedělník, V. Straková) fit4all centrum 3:1
11.07.2017 19:00 2. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) Sprint 3:0
29.06.2017 20:00 1. Kometa mix (M. Svoboda, H. Pospíšilová) Badminton Líšeň 3:1
29.06.2017 19:00 1. HS tým (Z. Sára, V. Sárová) Badminton Líšeň 0:3
20.06.2017 19:30 1. The Kings (M. König, A. Königová) Badminton Líšeň 1:3
14.06.2017 18:00 1. Au (B. Melichar, D. Janečková) Badminton Líšeň 2:3
24.05.2017 19:00 1. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) Sprint 3:0
18.05.2017 19:00 1. Kometa mix (M. Svoboda, H. Pospíšilová) Badminton Líšeň 0:3
05.05.2017 19:00 1. HS tým (Z. Sára, V. Sárová) Sprint 1:3
28.04.2017 16:30 2. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) fit4all centrum 2:3
25.04.2017 19:00 2. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Sport Centrum Kuklenská 3:1
15.04.2017 18:00 2. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sprint 3:1
09.04.2017 19:00 2. Happy team (M. Hamzová, Z. Bartlík) Club Classic 3:0
02.04.2017 17:00 1. K + J (k. Reichman, J. Reichman) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
30.03.2017 19:00 1. Zetor debl (Z. Mejzlík, J. Řepka) Badminton Líšeň 1:3
21.03.2017 17:00 1. HS tým (Z. Sára, V. Sárová) Badminton Jehnice 1:3
07.03.2017 20:00 1. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) Badminton Jehnice 2:3
28.02.2017 20:00 2. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 3:0
26.02.2017 12:00 2. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) fit4all centrum 3:2
26.02.2017 11:30 2. D&J (J. Řepka, D. Řepka) fit4all centrum 3:1
15.02.2017 20:30 2. K + J (k. Reichman, J. Reichman) Sprint 3:1
01.02.2017 13:09 1. K + J (k. Reichman, J. Reichman) S:S
17.01.2017 17:30 1. HS tým (Z. Sára, V. Sárová) Badminton Líšeň 2:3
11.01.2017 18:00 1. Zetor debl (Z. Mejzlík, J. Řepka) Badminton Jehnice 1:3
29.12.2016 19:00 2. Umělci (P. Kubový, N. Kubová) Sprint 3:1
28.12.2016 18:00 2. The Kings (M. König, A. Königová) Badminton Jehnice 3:1
11.12.2016 17:00 2. HS tým (Z. Sára, V. Sárová) Sport Centrum Kuklenská 3:1
06.12.2016 20:00 2. Amici (L. Paseková, H. S) Sport Centrum Kuklenská 3:0
23.11.2016 08:30 2. Verbava (J. Kománek, J. Vodák) Sprint 3:1
22.11.2016 19:00 2. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) 3:0
19.11.2016 15:00 2. Kometa mix (M. Svoboda, H. Pospíšilová) Badminton Líšeň 1:3
11.11.2016 19:00 2. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Sprint 3:2
16.10.2016 10:00 1. HS tým (Z. Sára, V. Sárová) Sprint 1:3
16.10.2016 09:00 1. Kometa mix (M. Svoboda, H. Pospíšilová) Sprint 0:3
11.10.2016 18:00 1. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) Sprint 1:3
06.10.2016 19:00 1. Zetor debl (Z. Mejzlík, J. Řepka) Badminton Líšeň 2:3
28.09.2016 10:00 1. Umělci (P. Kubový, N. Kubová) Sprint 3:1
15.09.2016 20:00 1. Kometa mix (M. Svoboda, H. Pospíšilová) Badminton Líšeň 3:2
15.09.2016 19:00 1. Zetor debl (Z. Mejzlík, J. Řepka) Badminton Líšeň 3:2
11.09.2016 18:00 1. The Kings (M. König, A. Königová) Sport Centrum Kuklenská 3:0
28.08.2016 10:00 1. HS tým (Z. Sára, V. Sárová) Sprint 3:2
24.08.2016 19:00 1. Zetor debl (Z. Mejzlík, J. Řepka) fit4all centrum 2:3
23.08.2016 18:00 1. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) Sprint 3:1
22.08.2016 19:00 1. Kometa mix (M. Svoboda, H. Pospíšilová) Badminton Líšeň 2:3
19.07.2016 17:00 2. KillBill (J. Bindasová, F. Kůst) fit4all centrum 3:1
17.07.2016 19:00 2. HS tým (Z. Sára, V. Sárová) Sprint 1:3
12.07.2016 19:30 2. Elis team (F. Čapka, P. Ženatý) Sprint 3:0
12.07.2016 19:00 2. Umělci (P. Kubový, N. Kubová) Sprint 3:0
04.07.2016 19:00 2. KOMETA (T. Švenda, T. Rajnoha) Sport Centrum Kuklenská 3:1
29.06.2016 08:30 2. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) Sprint 0:3
26.06.2016 20:00 2. KillBill (J. Bindasová, F. Kůst) Badminton Líšeň 3:2
12.06.2016 20:00 2. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Badminton Líšeň 3:0
12.06.2016 19:00 2. Kometa mix (M. Svoboda, H. Pospíšilová) Badminton Líšeň 1:3
05.06.2016 17:00 2. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Sprint 3:0
1. K + J (k. Reichman, J. Reichman) 3:S
1. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) 3:S
1. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) S:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím