Načítám…

Denisa Slavíková (33 let)

ID: 48008

Praha

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - united-kingdom

Mám Multisportku: Ano

Hraje ligy: Praha - Badminton (207/252)

  • 71 zápasů

    od roku 2022
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 229 /394
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 71
    Zápasů v lize ( 31 / 39 / 1) 0 turnajů
  • 44%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

18 . Úroveň A

129 bodů
207. místo (17. místo v ženách)
D.V. D.S. D.M. J.P. T.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
David Večera
3:1
3:0 3:0 6 30 136 9:1
2 .
Image 1
Denisa Slavíková
1:3
3:1 3:1 4 25 129 7:5
3 .
Image 1
Daniel Mily
3:1 2 12 114 3:1
4 .
Image 1
Jan Pivoňka
0:3 1:3
3:0
2 4 106 4:6
5 .
Image 1
Tereza Staňková
0:3 1:3 1:3
0:3
0 0 100 2:12

19 . Úroveň B

118 bodů
231. místo (23. místo v ženách)
A.L. K.F. D.S. B.K. V.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Andrea Lukešová
3:S
2:3 3:0 3:S 6 30 136 11:3
2 .
Image 1
Kristýna Fricová
S:3
3:0 3:0 3:S 6 25 131 9:3
3 .
Image 1
Denisa Slavíková
3:2 0:3 3:0 3:S 6 12 118 9:5
4 .
Image 1
Betka Knapková
0:3 0:3 0:3 3:S 2 4 106 3:9
5 .
Image 1
Veronika Vetešníková
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 100 0:12

18 . Úroveň C

100 bodů
227. místo (24. místo v ženách)
J.S. D.M. V.V. J.V. D.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Spratek
3:0
3:0
3:1
3:0
8 30 138 12:1
2 .
Image 1
Daniel Mily
0:3 3:S 3:2 3:0 6 25 131 9:5
3 .
Image 1
Veronika Vetešníková
0:3
S:3 3:0
3:0
4 12 116 6:6
4 .
Image 1
Jana Vrzalová
1:3
2:3 0:3 3:1 2 4 106 6:10
5 .
Image 1
Denisa Slavíková
0:3
0:3
0:3
1:3 0 0 100 1:12

Podzimní sezóna 2023

19 . Úroveň A

109 bodů
222. místo (27. místo v ženách)
S.K. D.S. J.P. M.S. P.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Sebastian Kulpa
3:0 3:1
3:S
3:0 8 30 118 12:1
2 .
Image 1
Denisa Slavíková
0:3 3:1
3:S
0:3
4 25 109 6:7
3 .
Image 1
Jan Pešička
1:3 1:3 3:0 3:1 4 12 96 8:7
4 .
Image 1
Michaela Sychrová
S:3
S:3
0:3 3:S 2 4 86 3:9
5 .
Image 1
Petr Valenta
0:3
3:0
1:3 S:3 2 0 82 4:9

18 . Úroveň B

96 bodů
206. místo (27. místo v ženách)
J.V. K.F. D.S. J.K. P.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jana Vrzalová
3:2
3:1
3:2
3:1
8 30 118 12:6
2 .
Image 1
Kristýna Fricová
2:3
3:0
3:2
3:0
6 25 111 11:5
3 .
Image 1
Denisa Slavíková
1:3 0:3 3:0
3:0
4 12 96 7:6
4 .
Image 1
Jiri Kubec
2:3
2:3
0:3 3:1 2 4 86 7:10
5 .
Image 1
Petr Valenta
1:3
0:3
0:3
1:3 0 0 80 2:12

20 . Úroveň B

111 bodů
229. místo (31. místo v ženách)
M.L. D.S. Ľ.D. T.F. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Michal Lánský
3:1 3:0 3:0 3:0 8 30 118 12:1
2 .
Image 1
Denisa Slavíková
1:3 3:1 3:0 3:S 6 25 111 10:4
3 .
Image 1
Ľubomír Dulák
0:3 1:3 1:3 3:S 2 12 94 5:9
4 .
Image 1
Tomáš Frömmel
0:3 0:3 3:1 1:3 2 4 86 4:10
5 .
Image 1
Martin Pelc
0:3 S:3 S:3 3:1 2 0 82 3:10

19 . Úroveň A

86 bodů
236. místo (31. místo v ženách)
J.B. J.L. L.P. D.S. D.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Bína
3:S
3:0
3:0
S:S
6 30 116 9:0
2 .
Image 1
Jiří Lacina
S:3
S:S 3:1 3:2 4 25 109 6:6
3 .
Image 1
Lubomír Pešek
0:3 S:S 3:2 S:S 2 12 94 3:5
4 .
Image 1
Denisa Slavíková
0:3
1:3 2:3
3:S
2 4 86 6:9
5 .
Image 1
Daniel Bárta
S:S
2:3 S:S
S:3
0 0 80 2:6

Letní sezóna 2023

17 . Úroveň B

113 bodů
194. místo (27. místo v ženách)
D.H. M.Ž. D.S. J.B. R.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Dmitrij Hladký
3:1
3:0
3:0
3:0
27 14 141 12:1
2 .
Image 1
Martin Žďárský
1:3
3:2 3:2 3:0 18 11 129 10:7
3 .
Image 1
Denisa Slavíková
0:3 2:3 3:2 3:1 13 0 113 8:9
4 .
Image 1
Jana Baďurová
0:3
2:3 2:3
3:S
10 -11 99 7:9
5 .
Image 1
Rostislav Sochor
0:3
0:3 1:3
S:3
1 -14 87 1:12

15 . Úroveň B

59 bodů
172. místo (21. místo v ženách)
J.U. O.M. L.P. D.S. V.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jiří Uhříček
3:1 3:1 3:2 3:1 23 14 97 12:5
2 .
Image 1
Ondřej Mayer
1:3 3:1 3:1 1:3 14 11 85 8:8
3 .
Image 1
Lubomír Pešek
1:3 1:3
3:1
3:S 14 0 74 8:7
4 .
Image 1
Denisa Slavíková
2:3 1:3
1:3
3:1
10 -11 59 7:10
5 .
Image 1
Veronika Vetešníková
1:3 3:1 S:3
1:3
8 -14 54 5:10

16 . Úroveň A

90 bodů
166. místo (21. místo v ženách)
S.K. D.S. T.P. J.S. M.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Stanislav Kubiš
3:0
3:0
3:0
3:S
27 14 101 12:0
2 .
Image 1
Denisa Slavíková
0:3
3:1 3:0
3:S
19 11 90 9:4
3 .
Image 1
Tomáš Pařízek
0:3
1:3 3:0
3:S
14 0 74 7:6
4 .
Image 1
Jan Sedlák
0:3
0:3 0:3
3:S
6 -3 63 3:9
5 .
Image 1
Magdaléna Štěpánková
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46 0:12

18 . Úroveň B

107 bodů
214. místo (31. místo v ženách)
E.W. E.B. D.S. L.M. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Erik Winkelmann
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 142 12:0
2 .
Image 1
Ema Bímonová
0:3
3:0
3:1
3:0 20 11 131 9:4
3 .
Image 1
Denisa Slavíková
0:3
0:3
0:3
3:0 7 0 107 3:9
4 .
Image 1
Lukáš Metzker
0:3
1:3
3:0
S:S 6 -11 95 4:6
5 .
Image 1
Jan Sedlák
0:3 0:3 0:3 S:S -2 -14 84 0:9

Jarní sezóna 2023

20 . Úroveň A

97 bodů
232. místo (30. místo v ženách)
E.B. M.Ž. D.S. B.R. V.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ema Bímonová
2:3
3:0
3:S
3:S 21 14 115 11:3
2 .
Image 1
Martin Žďárský
3:2
2:3
3:S
3:S 19 11 110 11:5
3 .
Image 1
Denisa Slavíková
0:3
3:2
3:S
3:S 17 0 97 9:5
4 .
Image 1
Barbora Reichova
S:3
S:3
S:3
3:S 6 -3 83 3:9
5 .
Image 1
Veronika Pichová
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 66 0:12

20 . Úroveň B

108 bodů
257. místo (36. místo v ženách)
D.H. O.M. V.V. M.T. D.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Dmitrij Hladký
3:S
2:3
3:1 3:1 20 14 154 11:5
2 .
Image 1
Ondřej Mayer
S:3
3:0 3:1 3:0 20 11 151 9:4
3 .
Image 1
Veronika Vetešníková
3:2
0:3
3:0
3:1
18 0 138 9:6
4 .
Image 1
Martina Tremlova
1:3 1:3
0:3
3:0
9 -11 118 5:9
5 .
Image 1
Denisa Slavíková
1:3 0:3
1:3
0:3
2 -14 108 2:12

20 . Úroveň B

112 bodů
247. místo (28. místo v ženách)
M.K. J.G. D.S. E.B. E.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Michal Kubina
3:0
3:0
3:0
3:S
27 14 141 12:0
2 .
Image 1
Jurij Gončarov
0:3
3:1
3:0
3:2
18 11 129 9:6
3 .
Image 1
Denisa Slavíková
0:3
1:3
3:2
3:S
12 0 112 7:8
4 .
Image 1
Ema Bímonová
0:3
0:3
2:3
3:S
8 -5 103 5:9
5 .
Image 1
Eva Čechová
S:3
2:3
S:3
S:3
2 -14 88 2:12

Podzimní sezóna 2022

19 . Úroveň A

92 bodů
226. místo (27. místo v ženách)
J.B. J.V. D.S. J.K. M.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jozef Barčák
3:1
3:0 3:S
3:S
25 14 119 12:1
2 .
Image 1
Jana Vrzalová
1:3
3:0 3:S
3:S
20 11 111 10:3
3 .
Image 1
Denisa Slavíková
0:3 0:3 3:S
3:S
12 0 92 6:6
4 .
Image 1
Jana Knappová
S:3 S:3 S:3 S:S -2 -11 67 0:9
5 .
Image 1
Martin Smola
S:3
S:3
S:3
S:S -2 -14 64 0:9

16 . Úroveň C

86 bodů
205. místo (26. místo v ženách)
J.P. J.S. M.F. M.S. D.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Pivoňka
3:2 2:3 3:0 3:0 21 14 135 11:5
2 .
Image 1
Jiří Sobotík
2:3 S:S 3:0
3:0
14 11 125 8:3
3 .
Image 1
Martin Fatura
3:2 S:S
3:0
S:S 8 0 108 6:2
4 .
Image 1
Martin Skapa
0:3 0:3
0:3
3:2 5 -5 100 3:11
5 .
Image 1
Denisa Slavíková
0:3
0:3
S:S 2:3 0 -14 86 2:9

17 . Úroveň C

122 bodů
209. místo (21. místo v ženách)
M.K. R.P. M.O. D.S. I.R. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Mário Kobida
3:0 3:0 3:0 3:S 27 14 161 12:0
2 .
Image 1
Radek Příhoda
0:3 3:1 3:0 3:S 19 11 150 9:4
3 .
Image 1
Miroslav Osmančík
0:3 1:3 3:1 3:S 13 0 133 7:7
4 .
Image 1
Denisa Slavíková
0:3 0:3 1:3 3:S 7 -5 122 4:9
5 .
Image 1
Iveta Rado
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 106 0:12

18 . Úroveň A

130 bodů
202. místo (21. místo v ženách)
Š.H. D.S. P.G. L.J. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Štěpán Hron
3:0
3:S
3:0 3:S 26 14 140 12:0
2 .
Image 1
Denisa Slavíková
0:3
3:S
3:0 3:S 19 11 130 9:3
3 .
Image 1
Pavel Gasnárek
S:3
S:3
3:0
3:S 13 0 113 6:6
4 .
Image 1
Lucie Janečková
0:3 0:3
0:3
3:S 6 -11 95 3:9
5 .
Image 1
Michal Kubina
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 86 0:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
21.04.2024 19:00 18. David Večera Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
15.04.2024 19:30 18. Jan Pivoňka SportCentrum JEREMI 3:1
08.04.2024 17:30 18. Tereza Staňková Hamr Braník 3:1
02.04.2024 00:10 19. Veronika Vetešníková 3:S
24.03.2024 19:00 19. Betka Knapková Badminton Arena Skalka 3:0
12.03.2024 19:30 19. Kristýna Fricová Hamr Braník 0:3
10.03.2024 18:00 19. Andrea Lukešová Badminton Arena Skalka 3:2
27.02.2024 18:30 18. Jan Spratek Hamr Braník 0:3 Komentáře
23.02.2024 17:00 18. Daniel Mily SportCentrum JEREMI 0:3
21.02.2024 19:30 18. Veronika Vetešníková Hamr Braník 0:3 Komentáře
11.02.2024 19:00 18. Jana Vrzalová Badminton Arena Skalka 1:3
21.01.2024 22:03 19. Michaela Sychrová 3:S Komentáře
14.01.2024 18:30 19. Petr Valenta Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
06.01.2024 10:30 19. Jan Pešička Hamr Braník 3:1
04.01.2024 18:00 19. Sebastian Kulpa Hamr Braník 0:3
21.12.2023 16:30 18. Petr Valenta Hamr Braník 3:0 Komentáře
19.12.2023 20:00 18. Kristýna Fricová Hamr Braník 0:3
07.12.2023 18:00 18. Jiri Kubec Hamr Braník 3:0
04.12.2023 19:30 18. Jana Vrzalová Hamr Braník 1:3
01.12.2023 00:10 20. Martin Pelc 3:S
25.11.2023 10:30 20. Tomáš Frömmel Hamr Braník 3:0
09.11.2023 20:00 20. Michal Lánský SportCentrum JEREMI 1:3
07.11.2023 20:00 20. Ľubomír Dulák Badminton Arena Skalka 3:1
17.10.2023 20:00 19. Jiří Lacina Badminton Arena Skalka 1:3
16.10.2023 10:05 19. Daniel Bárta 3:S Komentáře
10.10.2023 19:30 19. Lubomír Pešek Hamr Braník 2:3
06.10.2023 18:00 19. Jan Bína Hamr Braník 0:3 Komentáře
18.09.2023 18:00 17. Rostislav Sochor SportCentrum JEREMI 3:1
14.09.2023 18:00 17. Dmitrij Hladký Badminton Arena Skalka 0:3
06.09.2023 18:00 17. Martin Žďárský Hamr Braník 2:3
04.09.2023 18:00 17. Jana Baďurová Badminton Arena Skalka 3:2
29.08.2023 18:00 15. Lubomír Pešek Hamr Braník 1:3 Komentáře
14.08.2023 19:30 15. Veronika Vetešníková Hamr Braník 3:1 Komentáře
10.08.2023 19:00 15. Jiří Uhříček SportCentrum JEREMI 2:3
04.08.2023 18:00 15. Ondřej Mayer Hamr Braník 1:3
17.07.2023 18:00 16. Tomáš Pařízek Badminton Arena Skalka 3:1
16.07.2023 11:00 16. Jan Sedlák Hamr Braník 3:0
12.07.2023 18:00 16. Stanislav Kubiš Hamr Braník 0:3 Komentáře
09.07.2023 01:01 16. Magdaléna Štěpánková 3:S Komentáře
27.06.2023 16:30 18. Jan Sedlák Hamr Braník 3:0
15.06.2023 19:00 18. Lukáš Metzker Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
07.06.2023 18:30 18. Erik Winkelmann Hamr Braník 0:3
05.06.2023 19:00 18. Ema Bímonová Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
01.06.2023 00:10 20. Veronika Pichová 3:S
24.05.2023 09:31 20. Barbora Reichova 3:S Komentáře
21.05.2023 11:00 20. Martin Žďárský Hamr Braník 3:2
15.05.2023 18:00 20. Ema Bímonová Hamr Braník 0:3 Komentáře
01.05.2023 20:00 20. Veronika Vetešníková Hamr Braník 1:3 Komentáře
26.04.2023 18:30 20. Ondřej Mayer Hamr Braník 0:3
23.04.2023 11:00 20. Martina Tremlova Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
11.04.2023 20:00 20. Dmitrij Hladký BB Arena Štěrboholy 1:3
24.03.2023 09:29 20. Eva Čechová 3:S Komentáře
22.03.2023 20:00 20. Ema Bímonová SportCentrum JEREMI 3:2
10.03.2023 18:00 20. Jurij Gončarov Hamr Braník 1:3 Komentáře
06.03.2023 19:00 20. Michal Kubina Hamr Braník 0:3 Komentáře
01.02.2023 00:10 19. Jana Knappová 3:S
25.01.2023 12:03 19. Martin Smola 3:S Komentáře
12.01.2023 19:00 19. Jana Vrzalová Badminton Arena Skalka 0:3
07.01.2023 11:00 19. Jozef Barčák Hamr Braník 0:3
02.01.2023 00:10 16. Martin Fatura S:S
01.01.2023 18:00 16. Martin Skapa Hamr Braník 2:3
22.12.2022 19:30 16. Jan Pivoňka SportCentrum JEREMI 0:3
19.12.2022 19:00 16. Jiří Sobotík Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
01.12.2022 00:10 17. Iveta Rado 3:S
19.11.2022 11:00 17. Mário Kobida Badminton Arena Skalka 0:3
17.11.2022 19:00 17. Miroslav Osmančík Badminton Arena Skalka 1:3
11.11.2022 17:00 17. Radek Příhoda Hamr Braník 0:3
01.11.2022 00:10 18. Michal Kubina 3:S
31.10.2022 19:00 18. Lucie Janečková Hamr Braník 3:0
15.10.2022 15:08 18. Pavel Gasnárek 3:S Komentáře
13.10.2022 20:00 18. Štěpán Hron Hamr Braník 0:3

Platební metody

Platební metody