Ladislav Šigut

Ladislav Šigut (32 let)

ID: 24637

Brno

  • 44 zápasů

    od roku 2016
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Výhra
  • 07:00
    Často hraje od 07:00 v Sprint
  • 116 /243
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 41
    Zápasů v lize ( 28 / 9 / 4) 2 turnaje

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

11 . Úroveň C

172 bodů
125. místo (122. místo v mužích)
A.Ř. R.J. J.R. L.Š. T.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adam Řihák
3:0 3:s 3:s 19 14 213
2 .
Image 1
Radek Joch
3:0
2:3
3:s 15 11 206
3 .
Image 1
Jan Ryšánek
0:3
0:3
3:s 3:s 12 0 192
4 .
Image 1
Ladislav Šigut
s:3
3:2
s:3 s:s 3 -11 172
5 .
Image 1
Tomáš Hradečný
s:3 s:3 s:3 s:s -2 -14 164

12 . Úroveň C

192 bodů
115. místo (111. místo v mužích)
M.V. L.Š. M.H. L.B. T.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Volník
3:0
3:0
3:0
3:0 28 14 202
2 .
Image 1
Ladislav Šigut
0:3
3:0
3:0
3:0
21 11 192
3 .
Image 1
Michal Haman
0:3
0:3
3:0 3:2 12 0 172
4 .
Image 1
Lukáš Bartoněk
0:3
0:3 0:3
3:2
5 -11 154
5 .
Image 1
Tomáš Dvořák
0:3
0:3
2:3
2:3
4 -14 150

12 . Úroveň A

197 bodů
125. místo (118. místo v mužích)
A.B. M.B. L.Š. J.Č. T.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adam Blecha
3:1 3:1 3:0 3:0 26 14 220
2 .
Image 1
Michal Bertko
1:3 3:2 3:1 3:0 19 11 210
3 .
Image 1
Ladislav Šigut
1:3 2:3 3:0 3:0 17 0 197
4 .
Image 1
Jiří Čupr
0:3 1:3 0:3 3:0 8 -11 177
5 .
Image 1
Tomáš Bambas
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 166

Jarní sezóna 2019

12 . Úroveň B

252 bodů
113. místo (107. místo v mužích)
P.Z. L.Š. R.B. D.A. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Zalešák
3:2 3:2
3:S
3:S
22 14 256
2 .
Image 1
Ladislav Šigut
2:3
3:1
3:0
3:S
21 11 252
3 .
Image 1
Roman Brennner
2:3
1:3
3:0
3:S
16 0 236
4 .
Image 1
Dušan Andrejčák
S:3
0:3 0:3
3:S
6 -11 215
5 .
Image 1
Martin Pospíšil
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 206

13 . Úroveň B

219 bodů
122. místo (116. místo v mužích)
L.Š. J.S. J.J. P.Š. T.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ladislav Šigut
3:1 3:0 3:1
3:S
25 14 219
2 .
Image 1
Jan Sabela
1:3 3:0 3:2
3:S
19 11 210
3 .
Image 1
Jiří Jetelina
0:3 0:3 3:1
3:S
12 0 192
4 .
Image 1
Petr Šebesta
1:3 2:3 1:3
3:S
10 -11 179
5 .
Image 1
Tomáš Herůdek
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 166

14 . Úroveň A

221 bodů
136. místo (129. místo v mužích)
L.Š. K.V. E.U. J.P. L.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ladislav Šigut
3:0
3:0
3:S
3:0 27 14 221
2 .
Image 1
Karol Vrták
0:3 3:2 3:0 3:0 19 11 210
3 .
Image 1
Eva Uhlířová
0:3
2:3
3:S
3:0 15 0 195
4 .
Image 1
Jan Pinďák
S:3
0:3
S:3
3:S
6 -11 175
5 .
Image 1
Lukáš Bartoněk
0:3 0:3 0:3
S:3
0 -14 166

16 . Úroveň A

181 bodů
166. místo (148. místo v mužích)
L.Š. P.H. T.C. J.K. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ladislav Šigut
3:0
3:0
3:0
3:S
27 14 181
2 .
Image 1
Pavel Hejl
0:3
3:0
3:1
3:0
20 11 171
3 .
Image 1
Tomáš Cibulka
0:3
0:3
3:1
3:1
12 0 152
4 .
Image 1
Jan Kaděra
0:3
1:3
1:3
3:1
8 -11 137
5 .
Image 1
Miroslav PROKEŠ
S:3
0:3
1:3
1:3
2 -14 128

Jarní sezóna 2017

12 . Úroveň B

65 bodů
206. místo (172. místo v mužích)
L.A. K.P. J.H. L.Š. P.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Antalov
1:3 3:1 3:S 3:0 36 0 111
2 .
Image 1
Karel Pavelek
3:1
3:S
3:S S:S 26 0 101
3 .
Image 1
Jana Hiripi
1:3
S:3
S:S S:S -8 0 67
4 .
Image 1
Ladislav Šigut
S:3 S:3 S:S S:S -10 0 65
5 .
Image 1
Pavel Slovák
0:3 S:S S:S S:S -15 0 60

12 . Úroveň A

103 bodů
163. místo (146. místo v mužích)
M.C. A.S. L.Š. J.S. E.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Milan Chobola
3:0
3:0
3:2
3:0
48 0 123
2 .
Image 1
Aleš Stručovský
0:3
3:1
3:0
3:0 37 0 112
3 .
Image 1
Ladislav Šigut
0:3
1:3
3:0
3:0
28 0 103
4 .
Image 1
Jana Sedláčková
2:3
0:3
0:3
3:0
17 0 92
5 .
Image 1
Eva Procházková
0:3
0:3
0:3
0:3
0 0 75

13 . Úroveň B

99 bodů
163. místo (146. místo v mužích)
M.K. L.Š. H.P. T.C. O.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Krippel
3:0
3:0
3:0
3:0
52 0 112
2 .
Image 1
Ladislav Šigut
0:3
3:0
3:0
3:0
39 0 99
3 .
Image 1
Hana Palbuchtová
0:3
0:3
3:2 3:S 19 0 79
4 .
Image 1
Tomáš Cibulka
0:3
0:3 2:3
3:S
14 0 74
5 .
Image 1
Ondra Sekanina
0:3
0:3
S:3
S:3
0 0 60

14 . Úroveň C

71 bodů
197. místo (169. místo v mužích)
M.C. M.C. L.Š. J.M. J.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Chmel
3:1
3:0
3:2
3:1
44 0 89
2 .
Image 1
Milan Chobola
1:3
3:0
3:0
3:1
39 0 84
3 .
Image 1
Ladislav Šigut
0:3
0:3
3:0
3:0 26 0 71
4 .
Image 1
Jana Michlíková
2:3
0:3
0:3
3:2 13 0 58
5 .
Image 1
Jana Laštůvková
1:3
1:3
0:3 2:3 8 0 53

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
15.12.2019 12:00 11. Radek Joch Centrum Viktoria 3:2 Komentáře
08.12.2019 01:01 11. Tomáš Hradečný S:S
08.12.2019 01:01 11. Adam Řihák S:3
08.12.2019 01:01 11. Jan Ryšánek S:3
26.11.2019 07:00 12. Tomáš Dvořák Sprint 3:0 Komentáře
19.11.2019 07:00 12. Michal Volník Sprint 0:3 Komentáře
10.11.2019 08:30 12. Michal Haman fit4all centrum 3:0 Komentáře
08.11.2019 07:00 12. Lukáš Bartoněk Sprint 3:0
30.10.2019 17:00 12. Adam Blecha Xarena Slatina Badminton Club 1:3
25.10.2019 17:00 12. Tomáš Bambas Sprint 3:0
23.10.2019 07:00 12. Michal Bertko Sprint 2:3
16.10.2019 07:00 12. Jiří Čupr Xarena Slatina Badminton Club 3:0
14.05.2019 17:00 12. Pavel Zalešák Sprint 2:3
13.05.2019 19:30 12. Dušan Andrejčák Centrum Viktoria 3:0
09.05.2019 16:00 12. Roman Brennner Centrum Viktoria 3:1 Komentáře
09.05.2019 11:15 12. Martin Pospíšil 3:S Komentáře
30.04.2019 23:54 13. Tomáš Herůdek 3:S Komentáře
30.04.2019 18:00 13. Jiří Jetelina Sprint 3:0
27.04.2019 09:00 13. Petr Šebesta Sprint 3:1
24.04.2019 19:00 13. Jan Sabela Sprint 3:1
25.03.2019 19:27 14. Jan Pinďák 3:S Komentáře
25.03.2019 07:00 14. Lukáš Bartoněk Sprint 3:0
17.03.2019 19:00 14. Eva Uhlířová Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
13.03.2019 07:00 14. Karol Vrták Sprint 3:0
02.03.2019 08:59 16. Miroslav PROKEŠ 3:S Komentáře
24.02.2019 09:00 16. Tomáš Cibulka Sprint 3:0 Komentáře
21.02.2019 17:00 16. Jan Kaděra Sprint 3:0 Komentáře
15.02.2019 17:00 16. Pavel Hejl Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
01.06.2017 13:42 12. Jana Hiripi S:S
01.06.2017 13:42 12. Pavel Slovák S:S
29.04.2017 09:00 12. Milan Chobola Sprint 0:3 Komentáře
28.04.2017 17:00 12. Aleš Stručovský Xarena Slatina Badminton Club 1:3
24.04.2017 16:30 12. Jana Sedláčková Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
12.04.2017 07:00 12. Eva Procházková Sprint 3:0 Komentáře
02.04.2017 10:00 13. Tomáš Cibulka Club Classic 3:0
31.03.2017 16:00 13. Hana Palbuchtová Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
30.03.2017 07:00 13. Ondra Sekanina Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
11.03.2017 10:00 13. Martin Krippel Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
11.02.2017 10:00 14. Jana Laštůvková Sprint 3:0
10.02.2017 07:00 14. Jana Michlíková Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
07.02.2017 17:00 14. Milan Chobola Club Classic 0:3 Komentáře
06.02.2017 20:30 14. Michal Chmel Club Classic 0:3 Komentáře
12. Lukáš Antalov S:3
12. Karel Pavelek S:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím