Image 1

Pavel Ženatý (50 let)

ID: 20800

Brno

  • 87 zápasů

    od roku 2014
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v fit4all centrum
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 87
    Zápasů v lize ( 46 / 41 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2016

2 . Úroveň A

54 bodů
16. místo (10. místo v mužích)
Spe… HS… Sta… Kil… KOM… Eli… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
2:3 3:1 3:0 3:S 3:0 40 0 85
2 .
HS tým (Z. Sára + V. Sárová)
3:2 1:3 3:1 3:2 3:0 35 0 80
3 .
Standovy starý kecky (P. Přerovská + Z. Pezlar)
1:3 3:1 2:3 3:0
3:0
34 0 79
4 .
KillBill (J. Bindasová + F. Kůst)
0:3 1:3 3:2
3:2
1:3 18 0 63
5 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
S:3 2:3 0:3
2:3
3:0
16 0 61
6 .
Elis team (F. Čapka + P. Ženatý)
0:3 0:3
0:3
3:1
0:3
9 0 54

3 . Úroveň A

80 bodů
7. místo (6. místo v mužích)
Eli… Hap… Rac… JA… Lan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Elis team (F. Čapka + P. Ženatý)
3:0 3:0 3:0
3:1
50 0 80
2 .
Happy team (M. Hamzová + Z. Bartlík)
0:3 3:1 3:2
3:1
31 0 61
3 .
Racketeers (H. B + A. B)
0:3 1:3
3:1
3:1
24 0 54
4 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
0:3 2:3
1:3
3:2
15 0 45
5 .
1:3
1:3
1:3
2:3
10 0 40

2 . Úroveň A

54 bodů
17. místo (11. místo v mužích)
HS… GR… KOM… Umě… Kil… Eli… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
HS tým (Z. Sára + V. Sárová)
3:1 3:0 3:0 3:0 3:1 48 0 93
2 . 1:3 3:1 3:0 3:1 3:0 40 0 85
3 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
0:3 1:3 3:2 2:3 3:1 21 0 66
4 .
Umělci (P. Kubový + N. Kubová)
0:3 0:3 2:3 3:1 3:1 21 0 66
5 .
KillBill (J. Bindasová + F. Kůst)
0:3 1:3 3:2 1:3
3:2
18 0 63
6 .
Elis team (F. Čapka + P. Ženatý)
1:3 0:3 1:3 1:3
2:3
9 0 54

1 . Úroveň A

60 bodů
13. místo (10. místo v mužích)
Zet… The… Sta… HS… Eli… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Zetor debl (Z. Mejzlík + J. Řepka)
3:0 3:0 3:0 3:0 52 0 112
2 .
The Kings (M. König + A. Königová)
0:3 3:1 3:2 3:0 33 0 93
3 .
Standovy starý kecky (P. Přerovská + Z. Pezlar)
0:3 1:3 3:0 3:0 28 0 88
4 .
HS tým (Z. Sára + V. Sárová)
0:3 2:3 0:3 3:0 17 0 77
5 .
Elis team (F. Čapka + P. Ženatý)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 60

Jarní sezóna 2016

2 . Úroveň A

99 bodů
6. místo (5. místo v mužích)
The… Eli… Kil… Kra… KOM… Mil… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
The Kings (M. König + A. Königová)
3:0 3:0 2:3 3:1 3:0 42 0 102
2 .
Elis team (F. Čapka + P. Ženatý)
0:3 3:0 3:0 3:0 3:1 39 0 99
3 .
KillBill (J. Bindasová + F. Kůst)
0:3 0:3 3:2
3:1
3:2
23 0 83
4 . 3:2 0:3 2:3 3:2
0:3
17 0 77
5 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
1:3 0:3
1:3
2:3 3:0 17 0 77
6 .
Milos a Simon (M. Vantuch + Š. Vantuch)
0:3 1:3
2:3
3:0
0:3 15 0 75

2 . Úroveň A

92 bodů
7. místo (6. místo v mužích)
K +… Spe… Eli… KOM… Gop… LoL Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:1 3:0 3:1 3:1 47 0 107
2 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
0:3 3:1 2:3 3:0 3:0 32 0 92
3 .
Elis team (F. Čapka + P. Ženatý)
1:3 1:3 3:1 3:1 3:0 32 0 92
4 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
0:3 3:2 1:3
3:1
0:3
18 0 78
5 . 1:3 0:3 1:3
1:3
3:1 15 0 75
6 . 1:3 0:3 0:3
3:0
1:3 14 0 74

2 . Úroveň A

91 bodů
9. místo (8. místo v mužích)
The… Kom… Eli… LoL Mil… Kra… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
The Kings (M. König + A. Königová)
3:0 3:2 3:0 3:0 3:0 47 0 107
2 .
Kometa mix (M. Svoboda + H. Pospíšilová)
0:3 3:1 3:0 3:0 3:0 39 0 99
3 .
Elis team (F. Čapka + P. Ženatý)
2:3 1:3
3:2
3:1 3:0 31 0 91
4 . 0:3 0:3
2:3
2:3
3:2
13 0 73
5 .
Milos a Simon (M. Vantuch + Š. Vantuch)
0:3 0:3 1:3 3:2 2:3 12 0 72
6 . 0:3 0:3 0:3
2:3
3:2 10 0 70

1 . Úroveň A

81 bodů
12. místo (10. místo v mužích)
Zet… Alf… Sta… The… Eli… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Zetor debl (Z. Mejzlík + J. Řepka)
1:3
3:0 3:0 3:0 41 0 116
2 .
Alfa's (P. Starý + J. Šubrt)
3:1
3:0 2:3 3:1 39 0 114
3 .
Standovy starý kecky (P. Přerovská + Z. Pezlar)
0:3 0:3 3:1 3:1 22 0 97
4 .
The Kings (M. König + A. Königová)
0:3 3:2 1:3 3:1 22 0 97
5 .
Elis team (F. Čapka + P. Ženatý)
0:3 1:3 1:3 1:3 6 0 81

Podzimní sezóna 2015

1 . Úroveň A

82 bodů
5. místo (4. místo v mužích)
Sme… Zet… Alf… Eli… Kom… LoL Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Smečaři (A. Čerbák + D. Paseka)
3:1 3:1 3:2 3:2 3:0 42 0 102
2 .
Zetor debl (Z. Mejzlík + J. Řepka)
1:3 3:0 3:0 3:0 3:0 42 0 102
3 .
Alfa's (P. Starý + J. Šubrt)
1:3 0:3 3:1 2:3 3:0 24 0 84
4 .
Elis team (F. Čapka + P. Ženatý)
2:3 0:3 1:3 3:2
3:0
22 0 82
5 .
Kometa mix (M. Svoboda + H. Pospíšilová)
2:3 0:3 3:2 2:3 2:3 16 0 76
6 . 0:3 0:3 0:3
0:3
3:2 7 0 67

2 . Úroveň A

93 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Eli… LoL Spe… Mil… KOM… Gop… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Elis team (F. Čapka + P. Ženatý)
3:0
3:1
3:0
3:1
3:0
48 0 93
2 .
0:3
1:3
3:1
3:1
3:1
29 0 74
3 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
1:3
3:1
2:3
3:2 3:2 28 0 73
4 .
Milos a Simon (M. Vantuch + Š. Vantuch)
0:3
1:3
3:2
3:0
3:1
28 0 73
5 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
1:3
1:3
2:3
0:3
3:0
17 0 62
6 .
0:3
1:3
2:3
1:3
0:3
7 0 52

3 . Úroveň B

79 bodů
7. místo (5. místo v mužích)
Eli… Hap… Bon… DuK… Ami… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Elis team (F. Čapka + P. Ženatý)
3:0 3:0 3:S 3:0 49 0 79
2 .
Happy team (M. Hamzová + Z. Bartlík)
0:3
3:2
3:0
3:2
31 0 61
3 .
Bonnie a Clyde (L. Viková + T. Kaderka)
0:3
2:3
2:3
3:2
17 0 47
4 .
DuKo ;-) (Z. Kopáčková + I. Dusík)
S:3
0:3
3:2 S:S 4 0 34
5 .
Amici (L. Paseková + H. S)
0:3
2:3
2:3
S:S 3 0 33

3 . Úroveň B

67 bodů
10. místo (9. místo v mužích)
Sme… Eli… LoL Rac… Prá… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Smečaři (A. Čerbák + D. Paseka)
3:0 3:1 3:0 3:0 50 0 80
2 .
Elis team (F. Čapka + P. Ženatý)
0:3
3:1
3:0
3:0 37 0 67
3 . 1:3
1:3
3:1
3:0 28 0 58
4 .
Racketeers (H. B + A. B)
0:3
0:3
1:3
3:0
15 0 45
5 .
Právníci (P. Švrček + R. Černý)
0:3 0:3 0:3
0:3
0 0 30

Jarní sezóna 2015

3 . Úroveň A

90 bodů
9. místo (7. místo v mužích)
Eli… Spe… Svo… Fer… The… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Elis team (F. Čapka + P. Ženatý)
3:1
3:1
3:0
3:S 45 0 90
2 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
1:3
3:1
3:0
3:0
39 0 84
3 .
Svoboda&syn (J. Svoboda + L. Svoboda)
1:3
1:3
3:1
3:S 25 0 70
4 .
Ferda & Ferda (D. Plachy + Z. Mindlová)
0:3
0:3
1:3
3:S 12 0 57
5 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
S:3
0:3
S:3 S:3 0 0 45

2 . Úroveň A

84 bodů
11. místo (10. místo v mužích)
Ver… Yan… Gop… Eli… bad… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
3:S
2:3 3:0 3:1 38 0 98
2 .
Yang Yang (J. Šubrt + F. Kůst)
S:3
3:1
3:2
3:2
29 0 89
3 . 3:2 1:3
1:3
3:0
26 0 86
4 .
Elis team (F. Čapka + P. Ženatý)
0:3
2:3
3:1
3:2
24 0 84
5 .
bad guys‏ (M. Dufka + D. Přecechtěl)
1:3
2:3
0:3
2:3
10 0 70

1 . Úroveň A

79 bodů
12. místo (11. místo v mužích)
Bad… DoM… TJ… Yan… Eli… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Badmen (Z. Pezlar + S. Haider)
3:0 3:0 3:0 3:0 52 0 127
2 .
DoMoteam (P. Doležal + m. mošner)
0:3 3:1 3:0 3:0 37 0 112
3 .
TJ Mazecz Voe (aPaqNa1no:) (J. Samek + P. Horak)
0:3 1:3
3:0
3:0
28 0 103
4 .
Yang Yang (J. Šubrt + F. Kůst)
0:3 0:3
0:3
3:2
9 0 84
5 .
Elis team (F. Čapka + P. Ženatý)
0:3 0:3
0:3
2:3
4 0 79

2 . Úroveň A

97 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Eli… Yan… The… The… Spe… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Elis team (F. Čapka + P. Ženatý)
1:3
3:1 3:1 3:0 37 0 97
2 .
Yang Yang (J. Šubrt + F. Kůst)
3:1
3:2
S:3
3:0
33 0 93
3 .
The Kings (M. König + A. Königová)
1:3 2:3 3:0 3:2 28 0 88
4 .
The Islanders (P. Havelka + L. Petrášková)
1:3
3:S
0:3
3:1
23 0 83
5 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
0:3
0:3
2:3
1:3
6 0 66

Podzimní sezóna 2014

1 . Úroveň A

88 bodů
6. místo (5. místo v mužích)
Bad… DoM… Eli… Bal… The… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Badmen (Z. Pezlar + S. Haider)
3:1 3:1 3:0 3:0 48 0 123
2 .
DoMoteam (P. Doležal + m. mošner)
1:3 3:0 3:0 3:0 41 0 116
3 .
Elis team (F. Čapka + P. Ženatý)
1:3 0:3 0:3 3:1 13 0 88
4 .
Bald threshers (L. Čapatý + K. Pecha)
0:3 0:3 3:0 S:3 13 0 88
5 .
The Kings (M. König + A. Königová)
0:3 0:3 1:3 3:S 12 0 87

1 . Úroveň A

93 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Bad… DoM… Eli… ZTP… JiKa Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Badmen (Z. Pezlar + S. Haider)
1:3 3:0 3:0 3:0 41 0 116
2 .
DoMoteam (P. Doležal + m. mošner)
3:1 3:0 3:0 S:S 32 0 107
3 .
Elis team (F. Čapka + P. Ženatý)
0:3 0:3
3:2
3:2 18 0 93
4 . 0:3 0:3
2:3
3:2
13 0 88
5 . 0:3 S:S 2:3
2:3
3 0 78

1 . Úroveň A

97 bodů
5. místo (4. místo v mužích)
Bad… DoM… Eli… Bal… The… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Badmen (Z. Pezlar + S. Haider)
3:1 3:0 3:0 3:0 50 0 125
2 .
DoMoteam (P. Doležal + m. mošner)
1:3 3:0 3:1 3:0 39 0 114
3 .
Elis team (F. Čapka + P. Ženatý)
0:3 0:3
3:2
3:0 22 0 97
4 .
Bald threshers (L. Čapatý + K. Pecha)
0:3 1:3
2:3
3:0 19 0 94
5 .
The Kings (M. König + A. Königová)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 75

2 . Úroveň A

86 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
The… Eli… Šne… Jan… KOM… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
The Kings (M. König + A. Königová)
3:2
3:1
3:0
3:0
46 0 91
2 .
Elis team (F. Čapka + P. Ženatý)
2:3
3:1
3:0 3:0 41 0 86
3 .
Šnečci (R. Klimeš + D. Wiesnerová)
1:3
1:3
3:2
3:2
22 0 67
4 .
Jane & Blackster (J. Chovancová + O. Černý)
0:3
0:3 2:3
3:0
17 0 62
5 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
0:3
0:3
2:3
0:3
4 0 49

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
28.09.2016 18:30 2. HS tým (Z. Sára, V. Sárová) fit4all centrum 0:3
28.09.2016 18:00 2. KillBill (J. Bindasová, F. Kůst) fit4all centrum 3:1
27.09.2016 12:00 2. Standovy starý kecky (P. Přerovská, Z. Pezlar) Sprint 0:3 Komentáře
21.09.2016 19:00 2. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) fit4all centrum 0:3
12.09.2016 18:30 2. KOMETA (T. Švenda, T. Rajnoha) Sprint 0:3 Komentáře
30.08.2016 21:00 3. Happy team (M. Hamzová, Z. Bartlík) Sport Centrum Kuklenská 3:0
30.08.2016 20:00 3. Racketeers (H. B, A. B) Sport Centrum Kuklenská 3:0
29.08.2016 19:00 3. Langr (G. Bociánová, J. Langr) Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
22.08.2016 19:00 3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Badminton Líšeň 3:0
31.07.2016 18:00 2. KOMETA (T. Švenda, T. Rajnoha) Centrum Viktoria 1:3
26.07.2016 19:00 2. HS tým (Z. Sára, V. Sárová) Badminton Líšeň 1:3
26.07.2016 18:00 2. KillBill (J. Bindasová, F. Kůst) Badminton Líšeň 2:3 Komentáře
12.07.2016 19:30 2. GR-GR (M. Gratcl, Š. Gratclová) Sprint 0:3
12.07.2016 19:00 2. Umělci (P. Kubový, N. Kubová) Sprint 1:3
29.06.2016 20:00 1. The Kings (M. König, A. Königová) Sprint 0:3
29.06.2016 19:00 1. HS tým (Z. Sára, V. Sárová) Sprint 0:3
19.06.2016 20:00 1. Zetor debl (Z. Mejzlík, J. Řepka) Badminton Líšeň 0:3
19.06.2016 19:30 1. Standovy starý kecky (P. Přerovská, Z. Pezlar) Badminton Líšeň 0:3
31.05.2016 20:30 2. The Kings (M. König, A. Königová) fit4all centrum 0:3
31.05.2016 19:30 2. Milos a Simon (M. Vantuch, Š. Vantuch) fit4all centrum 3:1
23.05.2016 20:00 2. KOMETA (T. Švenda, T. Rajnoha) Badminton Líšeň 3:0
08.05.2016 20:00 2. KillBill (J. Bindasová, F. Kůst) Sport Centrum Kuklenská 3:0
08.05.2016 19:00 2. Krasavice (D. Janečková, H. Nechvátalová) Sport Centrum Kuklenská 3:0
28.04.2016 21:00 2. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) fit4all centrum 3:0
24.04.2016 21:00 2. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) Sprint 1:3
24.04.2016 21:00 2. KOMETA (T. Švenda, T. Rajnoha) Sprint 3:1
12.04.2016 20:30 2. K + J (k. Reichman, J. Reichman) Sport Centrum Kuklenská 1:3
12.04.2016 19:00 2. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 3:1
31.03.2016 21:00 2. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) fit4all centrum 3:2 Komentáře
31.03.2016 20:00 2. Krasavice (D. Janečková, H. Nechvátalová) fit4all centrum 3:0
18.03.2016 18:00 2. Milos a Simon (M. Vantuch, Š. Vantuch) Sprint 3:1
06.03.2016 20:00 2. The Kings (M. König, A. Königová) Badminton Líšeň 2:3
06.03.2016 20:00 2. Kometa mix (M. Svoboda, H. Pospíšilová) Badminton Líšeň 1:3
13.02.2016 18:00 1. Zetor debl (Z. Mejzlík, J. Řepka) Sport Centrum Kuklenská 0:3
13.02.2016 18:00 1. Standovy starý kecky (P. Přerovská, Z. Pezlar) Sport Centrum Kuklenská 1:3
10.02.2016 20:00 1. Alfa's (P. Starý, J. Šubrt) Badminton Líšeň 1:3
10.02.2016 20:00 1. The Kings (M. König, A. Königová) Badminton Líšeň 1:3
24.01.2016 17:00 1. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Sprint 3:0 Komentáře
21.01.2016 19:00 1. Kometa mix (M. Svoboda, H. Pospíšilová) 3:2
19.01.2016 19:30 1. Alfa's (P. Starý, J. Šubrt) Centrum Viktoria 1:3
09.01.2016 17:00 1. Smečaři (A. Čerbák, D. Paseka) Sprint 2:3
08.01.2016 19:00 1. Zetor debl (Z. Mejzlík, J. Řepka) Sport Centrum Kuklenská 0:3
23.12.2015 15:00 2. Milos a Simon (M. Vantuch, Š. Vantuch) Sprint 3:0 Komentáře
20.12.2015 20:00 2. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) Sprint 3:1 Komentáře
10.12.2015 21:00 2. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) fit4all centrum 3:0 Komentáře
08.12.2015 21:00 2. KOMETA (T. Švenda, T. Rajnoha) fit4all centrum 3:1 Komentáře
06.12.2015 17:00 2. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sprint 3:0 Komentáře
24.11.2015 19:00 3. Happy team (M. Hamzová, Z. Bartlík) Sport Centrum Kuklenská 3:0
23.11.2015 20:30 3. Amici (L. Paseková, H. S) Sprint 3:0
12.11.2015 17:00 3. Bonnie a Clyde (L. Viková, T. Kaderka) Club Classic 3:0
25.10.2015 19:00 3. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
24.10.2015 16:00 3. Smečaři (A. Čerbák, D. Paseka) Sprint 0:3
20.10.2015 20:30 3. Právníci (P. Švrček, R. Černý) fit4all centrum 3:0
12.10.2015 20:00 3. Racketeers (H. B, A. B) Sprint 3:0 Komentáře
22.05.2015 18:00 3. Svoboda&syn (J. Svoboda, L. Svoboda) fit4all centrum 3:1 Komentáře
13.05.2015 18:00 3. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) fit4all centrum 3:1 Komentáře
12.05.2015 20:00 3. Ferda & Ferda (D. Plachy, Z. Mindlová) fit4all centrum 3:0 Komentáře
29.04.2015 18:00 2. Yang Yang (J. Šubrt, F. Kůst) Centrum Viktoria 2:3 Komentáře
24.04.2015 16:00 2. Verbava (J. Kománek, J. Vodák) Sprint 0:3
21.04.2015 20:00 2. bad guys‏ (M. Dufka, D. Přecechtěl) Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
21.04.2015 19:00 2. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
30.03.2015 20:00 1. DoMoteam (P. Doležal, m. mošner) Centrum Viktoria 0:3
24.03.2015 17:00 1. Yang Yang (J. Šubrt, F. Kůst) 2:3 Komentáře
19.03.2015 21:30 1. Badmen (Z. Pezlar, S. Haider) fit4all centrum 0:3
17.03.2015 20:30 1. TJ Mazecz Voe (aPaqNa1no:) (J. Samek, P. Horak) fit4all centrum 0:3 Komentáře
19.02.2015 20:00 2. Yang Yang (J. Šubrt, F. Kůst) 1:3 Komentáře
14.02.2015 17:00 2. The Islanders (P. Havelka, L. Petrášková) Centrum Viktoria 3:1
14.02.2015 16:00 2. The Kings (M. König, A. Königová) Centrum Viktoria 3:1
09.02.2015 18:00 2. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) Club Classic 3:0
28.01.2015 20:00 1. Bald threshers (L. Čapatý, K. Pecha) Centrum Viktoria 0:3
23.01.2015 19:00 1. Badmen (Z. Pezlar, S. Haider) fit4all centrum 1:3
16.01.2015 19:00 1. DoMoteam (P. Doležal, m. mošner) Sprint 0:3
09.01.2015 20:00 1. The Kings (M. König, A. Königová) Centrum Viktoria 3:1
02.01.2015 17:00 1. JiKa (J. Bartoněk, V. Karber) Sport Centrum Kuklenská 3:2
21.12.2014 20:30 1. Badmen (Z. Pezlar, S. Haider) fit4all centrum 0:3
21.12.2014 19:30 1. DoMoteam (P. Doležal, m. mošner) fit4all centrum 0:3
08.12.2014 20:00 1. ZTP tým (D. Janečková, R. Chrápavý) Centrum Viktoria 3:2 Komentáře
24.11.2014 20:00 1. Bald threshers (L. Čapatý, K. Pecha) Centrum Viktoria 3:2 Komentáře
21.11.2014 19:00 1. DoMoteam (P. Doležal, m. mošner) Centrum Viktoria 0:3
17.11.2014 18:00 1. Badmen (Z. Pezlar, S. Haider) Centrum Viktoria 0:3
13.11.2014 20:00 1. The Kings (M. König, A. Königová) Centrum Viktoria 3:0
30.10.2014 18:00 2. Jane & Blackster (J. Chovancová, O. Černý) fit4all centrum 3:0
22.10.2014 20:00 2. Šnečci (R. Klimeš, D. Wiesnerová) Badminton Jehnice 3:1 Komentáře
16.10.2014 20:00 2. The Kings (M. König, A. Königová) Centrum Viktoria 2:3 Komentáře
13.10.2014 01:00 2. KOMETA (T. Švenda, T. Rajnoha) BADMINTON ŽIDENICE 3:0
3. The Whirling Kilts (L. Young, R. Černý) 3:S
3. DuKo ;-) (Z. Kopáčková, I. Dusík) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím