No photo

Zdeňka Mindlová (32 let)

ID: 21690

Brno

  • 31 zápasů

    od roku 2015
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Výhra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Sport Centrum Kuklenská
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 31
    Zápasů v lize ( 19 / 7 / 5) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2015

2 . Úroveň A

30 bodů
14. místo (9. místo v mužích)
The… ZTP… KOM… The… Fer… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
The Kings (M. König + A. Königová)
3:1 3:1 3:1 3:S 43 0 73
2 . 1:3 3:0 3:0
3:S
38 0 68
3 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
1:3 0:3 3:S 3:S 22 0 52
4 .
The Islanders (P. Havelka + L. Petrášková)
1:3 0:3 S:3 3:S 12 0 42
5 .
Ferda & Ferda (D. Plachy + Z. Mindlová)
S:3
S:3
S:3 S:3 0 0 30

3 . Úroveň A

53 bodů
9. místo (8. místo v mužích)
Fer… Svo… The… Sur… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Ferda & Ferda (D. Plachy + Z. Mindlová)
3:2
3:S 3:S 38 0 53
2 .
Svoboda&syn (J. Svoboda + L. Svoboda)
2:3
S:S S:S -9 0 6
3 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
S:3 S:S S:S -14 0 1
4 . S:3 S:S S:S -14 0 1

3 . Úroveň A

30 bodů
16. místo (10. místo v mužích)
Lan… VoK… Fer… Sur… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:0
2:3 3:0 39 0 54
2 .
VoKo :-) (Z. Kopáčková + J. Vodák)
0:3
3:1
3:0 32 0 47
3 .
Ferda & Ferda (D. Plachy + Z. Mindlová)
3:2
1:3
S:3 15 0 30
4 . 0:3 0:3 3:S 13 0 28

3 . Úroveň B

57 bodů
14. místo (11. místo v mužích)
KOM… Fer… ami… Sur… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
3:0
3:0
3:0
51 0 81
2 .
Ferda & Ferda (D. Plachy + Z. Mindlová)
0:3
3:2
3:1
27 0 57
3 .
amitié (L. Paseková + H. B)
0:3
2:3
3:0
22 0 52
4 .
0:3
1:3
0:3
3 0 33

Jarní sezóna 2015

3 . Úroveň A

57 bodů
27. místo (23. místo v mužích)
Eli… Spe… Svo… Fer… The… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Elis team (F. Čapka + P. Ženatý)
3:1
3:1
3:0
3:S 45 0 90
2 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
1:3
3:1
3:0
3:0
39 0 84
3 .
Svoboda&syn (J. Svoboda + L. Svoboda)
1:3
1:3
3:1
3:S 25 0 70
4 .
Ferda & Ferda (D. Plachy + Z. Mindlová)
0:3
0:3
1:3
3:S 12 0 57
5 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
S:3
0:3
S:3 S:3 0 0 45

4 . Úroveň B

71 bodů
15. místo (13. místo v mužích)
Fer… Duc… Pek… ZULU Eva… Béč… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Ferda & Ferda (D. Plachy + Z. Mindlová)
3:2
3:2
3:1
3:0
3:S 41 0 71
2 .
Duck team (P. Kupčík + K. Moudrá)
2:3
3:1
3:0
3:0
3:S 40 0 70
3 .
Pekelný Áčkový Košíčky (PÁKy) (M. Karasová + S. Hlaváčková)
2:3
1:3
3:2
3:0
3:S 30 0 60
4 .
1:3
0:3
2:3
3:1 3:S 22 0 52
5 .
Eva a Vašek (V. Robotka + E. Leixnerová)
0:3
0:3
0:3
1:3 3:S 10 0 40
6 .
Béčka (P. Smetana + M. Ryšavá)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 30

5 . Úroveň A

59 bodů
22. místo (19. místo v mužích)
Fer… KOM… čor… Dra… Pet… Gru… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Ferda & Ferda (D. Plachy + Z. Mindlová)
3:1
3:2
3:0
3:0
3:S
44 0 59
2 .
KOMETKY HD (H. Šimková + D. Šafářová)
1:3
3:S 3:0 3:0
3:S
38 0 53
3 .
čoro moro (J. Robotka + M. Robotková)
2:3
S:3 3:0
3:0
3:S
31 0 46
4 .
Draci na kurtu (O. Hubík + D. Vokurková)
0:3
0:3 0:3 3:1
3:S
17 0 32
5 .
0:3
0:3
0:3
1:3
3:S
10 0 25
6 .
Grupa (V. Zmeková + B. Zmek)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 15

5 . Úroveň A

45 bodů
31. místo (25. místo v mužích)
Duc… ZULU Fer… TWI… Pet… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Duck team (P. Kupčík + K. Moudrá)
3:0
3:2
3:0
3:0
48 0 63
2 . 0:3 3:1 3:0 3:0 37 0 52
3 .
Ferda & Ferda (D. Plachy + Z. Mindlová)
2:3
1:3 3:0
3:1
30 0 45
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3
0:3 0:3
3:0
13 0 28
5 .
0:3
0:3
1:3
0:3
2 0 17

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
14.09.2015 17:41 2. KOMETA (T. Švenda, T. Rajnoha) S:3
14.09.2015 17:40 2. The Islanders (P. Havelka, L. Petrášková) S:3
14.09.2015 17:39 2. The Kings (M. König, A. Königová) S:3
31.08.2015 19:00 3. The Whirling Kilts (L. Young, R. Černý) Sport Centrum Kuklenská 3:S
12.08.2015 19:00 3. Svoboda&syn (J. Svoboda, L. Svoboda) fit4all centrum 3:2 Komentáře
29.07.2015 20:00 3. VoKo :-) (Z. Kopáčková, J. Vodák) Sprint 1:3 Komentáře
28.07.2015 19:00 3. Langr (G. Bociánová, J. Langr) Sport Centrum Kuklenská 3:2
29.06.2015 18:00 3. Surikatky (I. Polišenská, R. Halamíčkova) Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
28.06.2015 20:00 3. KOMETA (T. Švenda, T. Rajnoha) Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
21.06.2015 19:00 3. amitié (L. Paseková, H. B) Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
20.05.2015 18:30 3. Svoboda&syn (J. Svoboda, L. Svoboda) fit4all centrum 1:3 Komentáře
17.05.2015 20:00 3. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
12.05.2015 20:00 3. Elis team (F. Čapka, P. Ženatý) fit4all centrum 0:3 Komentáře
26.04.2015 19:00 4. ZULU (Z. Kopáčková, L. Šebík) Sprint 3:1 Komentáře
20.04.2015 19:00 4. Duck team (P. Kupčík, K. Moudrá) Sprint 3:2 Komentáře
19.04.2015 20:00 4. Pekelný Áčkový Košíčky (PÁKy) (M. Karasová, S. Hlaváčková) Club Classic 3:2
12.04.2015 16:00 4. Eva a Vašek (V. Robotka, E. Leixnerová) Club Classic 3:0 Komentáře
23.03.2015 20:00 5. PetuMik (P. Matějíčková, M. Uhlíř) BADMINTON ŽIDENICE 3:0 Komentáře
23.03.2015 18:00 5. čoro moro (J. Robotka, M. Robotková) fit4all centrum 3:2 Komentáře
16.03.2015 20:00 5. Draci na kurtu (O. Hubík, D. Vokurková) BADMINTON ŽIDENICE 3:0 Komentáře
13.03.2015 17:00 5. KOMETKY HD (H. Šimková, D. Šafářová) Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
01.03.2015 20:00 5. PetuMik (P. Matějíčková, M. Uhlíř) Sprint 3:1 Komentáře
27.02.2015 19:00 5. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Sport Centrum Kuklenská 3:0
20.02.2015 08:00 5. ZULU (Z. Kopáčková, L. Šebík) Centrum Viktoria 1:3
14.02.2015 14:00 5. Duck team (P. Kupčík, K. Moudrá) fit4all centrum 2:3 Komentáře
3. The Whirling Kilts (L. Young, R. Černý) 3:S
5. Grupa (V. Zmeková, B. Zmek) 3:S Komentáře
3. Surikatky (I. Polišenská, R. Halamíčkova) S:3
4. Béčka (P. Smetana, M. Ryšavá) 3:S
3. Surikatky (I. Polišenská, R. Halamíčkova) 3:S
2. ZTP tým (D. Janečková, R. Chrápavý) S:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím