Image 1

Veronika Sárová (34 let)

ID: 25237

Brno

  • 68 zápasů

    od roku 2016
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Badminton Líšeň
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 68
    Zápasů v lize ( 41 / 27 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2017

1 . Úroveň A

73 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Kom… Spe… HS… GR… Au LoL Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kometa mix (M. Svoboda + H. Pospíšilová)
2:3 3:0 3:0 3:0 3:1 42 0 87
2 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
3:2 3:1 S:3 3:1 3:0 35 0 80
3 .
HS tým (Z. Sára + V. Sárová)
0:3 1:3 3:0 3:1 3:2 28 0 73
4 . 0:3 3:S 0:3 3:1
3:0
27 0 72
5 . 0:3 1:3 1:3 1:3 3:1 15 0 60
6 . 1:3 0:3 2:3
0:3
1:3 7 0 52

1 . Úroveň A

80 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Kom… Spe… HS… GR… The… Min… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kometa mix (M. Svoboda + H. Pospíšilová)
1:3 3:1 3:1 3:0 3:0 40 0 85
2 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
3:1 2:3 3:0 3:2 3:0 39 0 84
3 .
HS tým (Z. Sára + V. Sárová)
1:3 3:2 3:2 3:1 3:0 35 0 80
4 . 1:3 0:3 2:3 3:0 3:0 25 0 70
5 .
The Kings (M. König + A. Königová)
0:3 2:3 1:3 0:3 3:1 14 0 59
6 .
Minyx team (P. Prudký + M. Mráz)
0:3 0:3 0:3 0:3 1:3 2 0 47

1 . Úroveň A

75 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Spe… Kom… HS… Au LoL Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
3:0 3:0 3:0 3:0 52 0 97
2 .
Kometa mix (M. Svoboda + H. Pospíšilová)
0:3 3:2 3:0 3:0 35 0 80
3 .
HS tým (Z. Sára + V. Sárová)
0:3 2:3 3:0 3:0 30 0 75
4 . 0:3 0:3 0:3 3:2 9 0 54
5 . 0:3 0:3 0:3 2:3 4 0 49

1 . Úroveň A

82 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Kom… HS… Au The… GR… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kometa mix (M. Svoboda + H. Pospíšilová)
3:0 3:2 3:0 1:3 37 0 82
2 .
HS tým (Z. Sára + V. Sárová)
0:3 3:0 3:1 3:0 37 0 82
3 . 2:3 0:3 3:2 3:2 22 0 67
4 .
The Kings (M. König + A. Königová)
0:3 1:3 2:3 3:1 17 0 62
5 . 3:1 0:3 2:3 1:3 17 0 62

Jarní sezóna 2017

1 . Úroveň A

102 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Kom… HS… GR… Spe… K +… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kometa mix (M. Svoboda + H. Pospíšilová)
3:2 3:0 3:1 3:S 43 0 118
2 .
HS tým (Z. Sára + V. Sárová)
2:3 3:1 1:3 3:S 27 0 102
3 . 0:3 1:3 3:0 3:S 25 0 100
4 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
1:3 3:1 0:3 3:S 23 0 98
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 75

1 . Úroveň A

95 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
Kom… K +… HS… Zet… The… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kometa mix (M. Svoboda + H. Pospíšilová)
3:1 3:1 3:0 3:1 46 0 121
2 . 1:3 3:0 3:1 3:1 37 0 112
3 .
HS tým (Z. Sára + V. Sárová)
1:3 0:3 3:2 3:2 20 0 95
4 .
Zetor debl (Z. Mejzlík + J. Řepka)
0:3 1:3 2:3 3:1 17 0 92
5 .
The Kings (M. König + A. Königová)
1:3 1:3 2:3 1:3 10 0 85

1 . Úroveň A

101 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Zet… K +… HS… GR… Spe… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Zetor debl (Z. Mejzlík + J. Řepka)
1:3 3:1 3:1 3:0 37 0 112
2 . 3:1 3:0 1:3 3:1 37 0 112
3 .
HS tým (Z. Sára + V. Sárová)
1:3 0:3 3:1 3:0 26 0 101
4 . 1:3 3:1 1:3 2:3 19 0 94
5 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
0:3 1:3 0:3 3:2 11 0 86

1 . Úroveň A

108 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Zet… HS… Spe… The… Kom… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Zetor debl (Z. Mejzlík + J. Řepka)
3:2 3:0 3:0
3:1
46 0 121
2 .
HS tým (Z. Sára + V. Sárová)
2:3 3:2 3:2 3:1 33 0 108
3 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
0:3 2:3 3:2 3:2 22 0 97
4 .
The Kings (M. König + A. Königová)
0:3 2:3 2:3 3:2 17 0 92
5 .
Kometa mix (M. Svoboda + H. Pospíšilová)
1:3
1:3 2:3 2:3 12 0 87

Podzimní sezóna 2016

1 . Úroveň A

99 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Spe… HS… Zet… K +… GR… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
3:1 2:3 3:1 3:S 36 0 111
2 .
HS tým (Z. Sára + V. Sárová)
1:3 3:1 1:3 3:2 24 0 99
3 .
Zetor debl (Z. Mejzlík + J. Řepka)
3:2 1:3 1:3 3:1 24 0 99
4 . 1:3 3:1 3:1 S:S 19 0 94
5 . S:3 2:3 1:3 S:S 1 0 76

2 . Úroveň A

99 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
GR… HS… The… Umě… Ami… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:1 3:1 3:0 46 0 106
2 .
HS tým (Z. Sára + V. Sárová)
1:3 3:0 3:1 3:0 39 0 99
3 .
The Kings (M. König + A. Königová)
1:3 0:3 3:0 3:0 28 0 88
4 .
Umělci (P. Kubový + N. Kubová)
1:3 1:3 0:3 3:S 14 0 74
5 .
Amici (L. Paseková + H. S)
0:3 0:3 0:3 S:3 0 0 60

1 . Úroveň A

90 bodů
8. místo (7. místo v mužích)
Spe… K +… Zet… HS… Umě… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
2:3 3:2 3:1 3:0 37 0 112
2 . 3:2
0:3
3:0 3:0 35 0 110
3 .
Zetor debl (Z. Mejzlík + J. Řepka)
2:3
3:0
3:0 2:3 34 0 109
4 .
HS tým (Z. Sára + V. Sárová)
1:3 0:3 0:3 3:0 15 0 90
5 .
Umělci (P. Kubový + N. Kubová)
0:3 0:3 3:2 0:3 9 0 84

1 . Úroveň A

108 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Zet… HS… Spe… Kom… GR… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Zetor debl (Z. Mejzlík + J. Řepka)
3:0 3:0 3:0 3:2 48 0 123
2 .
HS tým (Z. Sára + V. Sárová)
0:3 3:1 3:1 3:1 33 0 108
3 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
0:3 1:3 3:1 3:1 24 0 99
4 .
Kometa mix (M. Svoboda + H. Pospíšilová)
0:3 1:3 1:3 3:0 17 0 92
5 . 2:3 1:3 1:3 0:3 8 0 83

Letní sezóna 2016

2 . Úroveň A

80 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
Spe… HS… Sta… Kil… KOM… Eli… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
2:3 3:1 3:0 3:S 3:0 40 0 85
2 .
HS tým (Z. Sára + V. Sárová)
3:2 1:3 3:1 3:2 3:0 35 0 80
3 .
Standovy starý kecky (P. Přerovská + Z. Pezlar)
1:3 3:1 2:3 3:0
3:0
34 0 79
4 .
KillBill (J. Bindasová + F. Kůst)
0:3 1:3 3:2
3:2
1:3 18 0 63
5 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
S:3 2:3 0:3
2:3
3:0
16 0 61
6 .
Elis team (F. Čapka + P. Ženatý)
0:3 0:3
0:3
3:1
0:3
9 0 54

1 . Úroveň A

79 bodů
8. místo (7. místo v mužích)
Zet… GR… Kom… HS… Spe… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Zetor debl (Z. Mejzlík + J. Řepka)
3:2 3:0 3:2 3:0 44 0 104
2 . 2:3 2:3 3:2 3:1 28 0 88
3 .
Kometa mix (M. Svoboda + H. Pospíšilová)
0:3 3:2 2:3 3:1 24 0 84
4 .
HS tým (Z. Sára + V. Sárová)
2:3 2:3 3:2 1:3 19 0 79
5 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
0:3 1:3 1:3 3:1 15 0 75

2 . Úroveň A

93 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
HS… GR… KOM… Umě… Kil… Eli… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
HS tým (Z. Sára + V. Sárová)
3:1 3:0 3:0 3:0 3:1 48 0 93
2 . 1:3 3:1 3:0 3:1 3:0 40 0 85
3 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
0:3 1:3 3:2 2:3 3:1 21 0 66
4 .
Umělci (P. Kubový + N. Kubová)
0:3 0:3 2:3 3:1 3:1 21 0 66
5 .
KillBill (J. Bindasová + F. Kůst)
0:3 1:3 3:2 1:3
3:2
18 0 63
6 .
Elis team (F. Čapka + P. Ženatý)
1:3 0:3 1:3 1:3
2:3
9 0 54

1 . Úroveň A

77 bodů
8. místo (7. místo v mužích)
Zet… The… Sta… HS… Eli… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Zetor debl (Z. Mejzlík + J. Řepka)
3:0 3:0 3:0 3:0 52 0 112
2 .
The Kings (M. König + A. Königová)
0:3 3:1 3:2 3:0 33 0 93
3 .
Standovy starý kecky (P. Přerovská + Z. Pezlar)
0:3 1:3 3:0 3:0 28 0 88
4 .
HS tým (Z. Sára + V. Sárová)
0:3 2:3 0:3 3:0 17 0 77
5 .
Elis team (F. Čapka + P. Ženatý)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 60

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
30.09.2017 13:00 1. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) Sprint 1:3
29.09.2017 19:00 1. Au (B. Melichar, D. Janečková) Sprint 3:1
27.09.2017 20:00 1. Kometa mix (M. Svoboda, H. Pospíšilová) Badminton Líšeň 0:3
24.09.2017 12:00 1. GR-GR (M. Gratcl, Š. Gratclová) Sprint 3:0
24.09.2017 10:00 1. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Sprint 3:2
31.08.2017 20:00 1. Kometa mix (M. Svoboda, H. Pospíšilová) Badminton Líšeň 1:3
31.08.2017 19:00 1. The Kings (M. König, A. Königová) Badminton Líšeň 3:1
30.08.2017 19:00 1. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) Badminton Líšeň 3:2
30.08.2017 18:00 1. GR-GR (M. Gratcl, Š. Gratclová) Badminton Líšeň 3:2
18.08.2017 19:00 1. Minyx team (P. Prudký, M. Mráz) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
30.07.2017 20:00 1. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) Badminton Líšeň 0:3
19.07.2017 20:00 1. Au (B. Melichar, D. Janečková) Badminton Líšeň 3:0
19.07.2017 19:00 1. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Badminton Líšeň 3:0
09.07.2017 19:00 1. Kometa mix (M. Svoboda, H. Pospíšilová) Badminton Líšeň 2:3
29.06.2017 19:00 1. GR-GR (M. Gratcl, Š. Gratclová) Badminton Líšeň 3:0
12.06.2017 20:00 1. Kometa mix (M. Svoboda, H. Pospíšilová) Badminton Líšeň 0:3
12.06.2017 19:00 1. The Kings (M. König, A. Königová) Badminton Líšeň 3:1
07.06.2017 18:00 1. Au (B. Melichar, D. Janečková) 3:0
25.05.2017 20:00 1. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) Badminton Líšeň 1:3
25.05.2017 19:00 1. Kometa mix (M. Svoboda, H. Pospíšilová) Badminton Líšeň 2:3
05.05.2017 19:00 1. GR-GR (M. Gratcl, Š. Gratclová) Sprint 3:1
01.05.2017 19:00 1. Kometa mix (M. Svoboda, H. Pospíšilová) Badminton Líšeň 1:3
01.05.2017 18:00 1. The Kings (M. König, A. Königová) Badminton Líšeň 3:2
23.04.2017 21:00 1. Zetor debl (Z. Mejzlík, J. Řepka) Badminton Líšeň 3:2
23.04.2017 20:30 1. K + J (k. Reichman, J. Reichman) Badminton Líšeň 0:3
31.03.2017 18:00 1. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) Badminton Líšeň 3:0
21.03.2017 17:00 1. GR-GR (M. Gratcl, Š. Gratclová) Badminton Jehnice 3:1
15.03.2017 20:30 1. Zetor debl (Z. Mejzlík, J. Řepka) Badminton Líšeň 1:3
15.03.2017 19:00 1. K + J (k. Reichman, J. Reichman) Badminton Líšeň 0:3
26.02.2017 19:30 1. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) Badminton Líšeň 3:2
26.02.2017 18:30 1. Zetor debl (Z. Mejzlík, J. Řepka) Badminton Líšeň 2:3
25.02.2017 10:00 1. The Kings (M. König, A. Königová) Badminton Líšeň 3:2
19.02.2017 20:00 1. Kometa mix (M. Svoboda, H. Pospíšilová) Badminton Líšeň 3:1
29.01.2017 20:00 1. K + J (k. Reichman, J. Reichman) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
26.01.2017 18:00 1. Zetor debl (Z. Mejzlík, J. Řepka) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
17.01.2017 18:30 1. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) Badminton Líšeň 1:3
17.01.2017 17:30 1. GR-GR (M. Gratcl, Š. Gratclová) Badminton Líšeň 3:2
17.12.2016 10:00 2. The Kings (M. König, A. Königová) Badminton Líšeň 3:0
15.12.2016 18:00 2. Umělci (P. Kubový, N. Kubová) Sprint 3:1
11.12.2016 17:00 2. Amici (L. Paseková, H. S) Sport Centrum Kuklenská 3:0
11.12.2016 17:00 2. GR-GR (M. Gratcl, Š. Gratclová) Sport Centrum Kuklenská 1:3
29.11.2016 20:00 1. K + J (k. Reichman, J. Reichman) Badminton Líšeň 0:3
27.11.2016 19:00 1. Umělci (P. Kubový, N. Kubová) Badminton Líšeň 3:0
27.11.2016 19:00 1. Zetor debl (Z. Mejzlík, J. Řepka) Badminton Líšeň 0:3
20.11.2016 20:00 1. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) Sprint 1:3
28.10.2016 10:30 1. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) Sprint 3:1
20.10.2016 19:00 1. Zetor debl (Z. Mejzlík, J. Řepka) Badminton Líšeň 0:3
20.10.2016 19:00 1. Kometa mix (M. Svoboda, H. Pospíšilová) Badminton Líšeň 3:1
16.10.2016 10:00 1. GR-GR (M. Gratcl, Š. Gratclová) Sprint 3:1
28.09.2016 18:30 2. Elis team (F. Čapka, P. Ženatý) fit4all centrum 3:0
28.09.2016 17:00 2. KillBill (J. Bindasová, F. Kůst) fit4all centrum 3:1
27.09.2016 18:00 2. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) Sprint 3:2
11.09.2016 20:00 2. Standovy starý kecky (P. Přerovská, Z. Pezlar) Sprint 1:3
05.09.2016 19:00 2. KOMETA (T. Švenda, T. Rajnoha) Sprint 3:2
28.08.2016 20:00 1. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) Sprint 1:3
28.08.2016 10:00 1. GR-GR (M. Gratcl, Š. Gratclová) Sprint 2:3
24.08.2016 18:00 1. Zetor debl (Z. Mejzlík, J. Řepka) fit4all centrum 2:3
10.08.2016 19:00 1. Kometa mix (M. Svoboda, H. Pospíšilová) Badminton Líšeň 3:2
26.07.2016 19:00 2. Elis team (F. Čapka, P. Ženatý) Badminton Líšeň 3:1
19.07.2016 20:30 2. KillBill (J. Bindasová, F. Kůst) Sprint 3:0
19.07.2016 19:00 2. Umělci (P. Kubový, N. Kubová) Sprint 3:0
17.07.2016 19:00 2. GR-GR (M. Gratcl, Š. Gratclová) Sprint 3:1
08.07.2016 19:00 2. KOMETA (T. Švenda, T. Rajnoha) Sport Centrum Kuklenská 3:0
29.06.2016 19:00 1. Elis team (F. Čapka, P. Ženatý) Sprint 3:0
24.06.2016 18:00 1. Standovy starý kecky (P. Přerovská, Z. Pezlar) Sport Centrum Kuklenská 0:3
09.06.2016 19:00 1. The Kings (M. König, A. Königová) Badminton Líšeň 2:3
09.06.2016 19:00 1. Zetor debl (Z. Mejzlík, J. Řepka) Badminton Líšeň 0:3
1. K + J (k. Reichman, J. Reichman) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím