Image 1

Shoaib Haider (42 let)

ID: 15192

Brno

  • 174 zápasů

    od roku 2012
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v fit4all centrum
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 48
    Zápasů v lize ( 38 / 10 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2015

1 . Úroveň A

80 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Kom… Zet… Bad… Spe… Gop… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kometa mix (M. Svoboda + H. Pospíšilová)
0:3
3:0
3:0 3:0 39 0 84
2 .
Zetor debl (Z. Mejzlík + J. Řepka)
3:0
1:3
3:1
3:0
39 0 84
3 .
Badmen (Z. Pezlar + S. Haider)
0:3
3:1 3:1 3:0 35 0 80
4 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
0:3
1:3
1:3 3:1 15 0 60
5 . 0:3
0:3
0:3 1:3 2 0 47

1 . Úroveň A

80 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Kom… Zet… Bad… ZTP… The… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kometa mix (M. Svoboda + H. Pospíšilová)
2:3
3:0
3:0
3:1
41 0 86
2 .
Zetor debl (Z. Mejzlík + J. Řepka)
3:2
1:3
3:0 3:0 37 0 82
3 .
Badmen (Z. Pezlar + S. Haider)
0:3
3:1
3:1
3:0 35 0 80
4 . 0:3 0:3
1:3
3:1 13 0 58
5 .
The Kings (M. König + A. Königová)
1:3
0:3 0:3 1:3 4 0 49

1 . Úroveň A

86 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Kom… Bad… Zet… Gop… Spe… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kometa mix (M. Svoboda + H. Pospíšilová)
3:1
3:2
3:0
3:0
46 0 91
2 .
Badmen (Z. Pezlar + S. Haider)
1:3
3:0 3:0 3:0 41 0 86
3 .
Zetor debl (Z. Mejzlík + J. Řepka)
2:3
0:3 3:0
3:2
26 0 71
4 . 0:3 0:3 0:3 3:0 13 0 58
5 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
0:3
0:3
2:3
0:3 4 0 49

1 . Úroveň A

90 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Zet… Kom… Bad… ZTP… The… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Zetor debl (Z. Mejzlík + J. Řepka)
3:0
1:3
3:0
3:0
41 0 101
2 .
Kometa mix (M. Svoboda + H. Pospíšilová)
0:3
3:2
3:1
3:0
33 0 93
3 .
Badmen (Z. Pezlar + S. Haider)
3:1
2:3
1:3
3:0
30 0 90
4 .
0:3
1:3
3:1
3:1
24 0 84
5 .
The Kings (M. König + A. Königová)
0:3
0:3
0:3
1:3
2 0 62

Jarní sezóna 2015

1 . Úroveň A

116 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Bad… TJ… DoM… Yan… Ver… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Badmen (Z. Pezlar + S. Haider)
2:3 3:1 3:0 3:0 41 0 116
2 .
TJ Mazecz Voe (aPaqNa1no:) (J. Samek + P. Horak)
3:2 3:2 3:1
3:2
38 0 113
3 .
DoMoteam (P. Doležal + m. mošner)
1:3 2:3 3:0 3:0 32 0 107
4 .
Yang Yang (J. Šubrt + F. Kůst)
0:3 1:3 0:3 3:0 15 0 90
5 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
0:3
2:3
0:3 0:3 4 0 79

1 . Úroveň A

105 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
DoM… Bad… TJ… Zet… ZTP… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
DoMoteam (P. Doležal + m. mošner)
3:1 3:1 3:0 3:0 48 0 123
2 .
Badmen (Z. Pezlar + S. Haider)
1:3 3:0
1:3
3:0 30 0 105
3 .
TJ Mazecz Voe (aPaqNa1no:) (J. Samek + P. Horak)
1:3 0:3
3:0
3:0
28 0 103
4 .
Zetor debl (Z. Mejzlík + J. Řepka)
0:3
3:1
0:3
2:3
15 0 90
5 . 0:3 0:3
0:3
3:2
9 0 84

1 . Úroveň A

127 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Bad… DoM… TJ… Yan… Eli… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Badmen (Z. Pezlar + S. Haider)
3:0 3:0 3:0 3:0 52 0 127
2 .
DoMoteam (P. Doležal + m. mošner)
0:3 3:1 3:0 3:0 37 0 112
3 .
TJ Mazecz Voe (aPaqNa1no:) (J. Samek + P. Horak)
0:3 1:3
3:0
3:0
28 0 103
4 .
Yang Yang (J. Šubrt + F. Kůst)
0:3 0:3
0:3
3:2
9 0 84
5 .
Elis team (F. Čapka + P. Ženatý)
0:3 0:3
0:3
2:3
4 0 79

1 . Úroveň A

116 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
DoM… Bad… TJ… bad… ZTP… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
DoMoteam (P. Doležal + m. mošner)
3:1 3:0 3:0 3:0 50 0 125
2 .
Badmen (Z. Pezlar + S. Haider)
1:3 3:0 3:0 3:0 41 0 116
3 .
TJ Mazecz Voe (aPaqNa1no:) (J. Samek + P. Horak)
0:3 0:3
3:0
3:0 26 0 101
4 .
bad guys‏ (M. Dufka + D. Přecechtěl)
0:3 0:3
0:3
3:0 13 0 88
5 . 0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 75

Podzimní sezóna 2014

1 . Úroveň A

123 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Bad… DoM… Eli… Bal… The… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Badmen (Z. Pezlar + S. Haider)
3:1 3:1 3:0 3:0 48 0 123
2 .
DoMoteam (P. Doležal + m. mošner)
1:3 3:0 3:0 3:0 41 0 116
3 .
Elis team (F. Čapka + P. Ženatý)
1:3 0:3 0:3 3:1 13 0 88
4 .
Bald threshers (L. Čapatý + K. Pecha)
0:3 0:3 3:0 S:3 13 0 88
5 .
The Kings (M. König + A. Königová)
0:3 0:3 1:3 3:S 12 0 87

1 . Úroveň A

116 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Bad… DoM… Eli… ZTP… JiKa Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Badmen (Z. Pezlar + S. Haider)
1:3 3:0 3:0 3:0 41 0 116
2 .
DoMoteam (P. Doležal + m. mošner)
3:1 3:0 3:0 S:S 32 0 107
3 .
Elis team (F. Čapka + P. Ženatý)
0:3 0:3
3:2
3:2 18 0 93
4 . 0:3 0:3
2:3
3:2
13 0 88
5 . 0:3 S:S 2:3
2:3
3 0 78

1 . Úroveň A

125 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Bad… DoM… Eli… Bal… The… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Badmen (Z. Pezlar + S. Haider)
3:1 3:0 3:0 3:0 50 0 125
2 .
DoMoteam (P. Doležal + m. mošner)
1:3 3:0 3:1 3:0 39 0 114
3 .
Elis team (F. Čapka + P. Ženatý)
0:3 0:3
3:2
3:0 22 0 97
4 .
Bald threshers (L. Čapatý + K. Pecha)
0:3 1:3
2:3
3:0 19 0 94
5 .
The Kings (M. König + A. Königová)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 75

1 . Úroveň A

109 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Bad… DoM… Bal… ZTP… JiKa Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Badmen (Z. Pezlar + S. Haider)
3:0
3:0
3:0 3:S 49 0 109
2 .
DoMoteam (P. Doležal + m. mošner)
0:3 3:1 3:0 3:S 34 0 94
3 .
Bald threshers (L. Čapatý + K. Pecha)
0:3
1:3
3:1
3:S 23 0 83
4 . 0:3 0:3
1:3
3:1 13 0 73
5 . S:3 S:3 S:3 1:3 2 0 62

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
20.09.2015 19:00 1. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) Sport Centrum Kuklenská 3:1
18.09.2015 08:00 1. Kometa mix (M. Svoboda, H. Pospíšilová) Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
16.09.2015 20:00 1. Zetor debl (Z. Mejzlík, J. Řepka) fit4all centrum 3:1
15.09.2015 19:00 1. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 3:0
26.08.2015 17:00 1. Zetor debl (Z. Mejzlík, J. Řepka) Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
19.08.2015 08:00 1. The Kings (M. König, A. Königová) Sport Centrum Kuklenská 3:0
16.08.2015 19:30 1. ZTP tým (D. Janečková, R. Chrápavý) Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
16.08.2015 19:00 1. Kometa mix (M. Svoboda, H. Pospíšilová) Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
22.07.2015 08:00 1. Kometa mix (M. Svoboda, H. Pospíšilová) Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
20.07.2015 09:30 1. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sprint 3:0
16.07.2015 18:00 1. Zetor debl (Z. Mejzlík, J. Řepka) Sport Centrum Kuklenská 3:0
12.07.2015 20:00 1. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) Sport Centrum Kuklenská 3:0
24.06.2015 08:00 1. Kometa mix (M. Svoboda, H. Pospíšilová) Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře
21.06.2015 19:30 1. The Kings (M. König, A. Königová) Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
21.06.2015 19:00 1. ZTP tým (D. Janečková, R. Chrápavý) Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
18.06.2015 20:00 1. Zetor debl (Z. Mejzlík, J. Řepka) Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
28.05.2015 18:00 1. Verbava (J. Kománek, J. Vodák) Sprint 3:0
26.05.2015 20:00 1. TJ Mazecz Voe (aPaqNa1no:) (J. Samek, P. Horak) fit4all centrum 2:3
10.05.2015 18:00 1. Yang Yang (J. Šubrt, F. Kůst) Sprint 3:0
10.05.2015 17:30 1. DoMoteam (P. Doležal, m. mošner) Sprint 3:1
28.04.2015 20:30 1. TJ Mazecz Voe (aPaqNa1no:) (J. Samek, P. Horak) fit4all centrum 3:0
16.04.2015 21:00 1. DoMoteam (P. Doležal, m. mošner) Sprint 1:3
12.04.2015 20:30 1. ZTP tým (D. Janečková, R. Chrápavý) Sport Centrum Kuklenská 3:0
12.04.2015 19:00 1. Zetor debl (Z. Mejzlík, J. Řepka) Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
25.03.2015 21:00 1. Yang Yang (J. Šubrt, F. Kůst) fit4all centrum 3:0
24.03.2015 21:00 1. DoMoteam (P. Doležal, m. mošner) fit4all centrum 3:0
19.03.2015 21:30 1. Elis team (F. Čapka, P. Ženatý) fit4all centrum 3:0
06.03.2015 20:00 1. TJ Mazecz Voe (aPaqNa1no:) (J. Samek, P. Horak) fit4all centrum 3:0
20.02.2015 17:30 1. TJ Mazecz Voe (aPaqNa1no:) (J. Samek, P. Horak) fit4all centrum 3:0
16.02.2015 21:00 1. ZTP tým (D. Janečková, R. Chrápavý) fit4all centrum 3:0
12.02.2015 20:00 1. DoMoteam (P. Doležal, m. mošner) Sport Centrum Kuklenská 1:3
10.02.2015 20:30 1. bad guys‏ (M. Dufka, D. Přecechtěl) fit4all centrum 3:0
30.01.2015 19:00 1. DoMoteam (P. Doležal, m. mošner) fit4all centrum 3:1
30.01.2015 18:00 1. Bald threshers (L. Čapatý, K. Pecha) fit4all centrum 3:0
23.01.2015 19:00 1. Elis team (F. Čapka, P. Ženatý) fit4all centrum 3:1
13.01.2015 21:00 1. The Kings (M. König, A. Königová) fit4all centrum 3:0
04.01.2015 19:30 1. DoMoteam (P. Doležal, m. mošner) fit4all centrum 1:3
02.01.2015 20:00 1. ZTP tým (D. Janečková, R. Chrápavý) fit4all centrum 3:0
21.12.2014 20:30 1. Elis team (F. Čapka, P. Ženatý) fit4all centrum 3:0
09.12.2014 20:30 1. JiKa (J. Bartoněk, V. Karber) fit4all centrum 3:0
26.11.2014 17:00 1. Bald threshers (L. Čapatý, K. Pecha) Badminton Jehnice 3:0
19.11.2014 16:30 1. DoMoteam (P. Doležal, m. mošner) Sprint 3:1
17.11.2014 18:00 1. Elis team (F. Čapka, P. Ženatý) Centrum Viktoria 3:0
07.11.2014 20:00 1. The Kings (M. König, A. Königová) Sprint 3:0
03.11.2014 04:31 1. JiKa (J. Bartoněk, V. Karber) 3:S
29.10.2014 16:30 1. DoMoteam (P. Doležal, m. mošner) Sprint 3:0
22.10.2014 18:00 1. ZTP tým (D. Janečková, R. Chrápavý) Centrum Viktoria 3:0
15.10.2014 16:30 1. Bald threshers (L. Čapatý, K. Pecha) Sprint 3:0 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím