Radek Chrápavý

Radek Chrápavý (55 let)

ID: 20403

Brno

  • 57 zápasů

    od roku 2014
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Sport Centrum Kuklenská
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 57
    Zápasů v lize ( 26 / 29 / 2) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2015

2 . Úroveň A

47 bodů
19. místo (7. místo v ženách)
Sme… Alf… KOM… The… ZTP… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Smečaři (A. Čerbák + D. Paseka)
3:1 3:0 3:0
3:S
47 0 92
2 .
Alfa's (P. Starý + J. Šubrt)
1:3
3:2
3:0 3:1 35 0 80
3 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
0:3
2:3
3:0
3:0 30 0 75
4 .
The Islanders (P. Havelka + L. Petrášková)
0:3 0:3
0:3
3:S
10 0 55
5 .
S:3
1:3 0:3
S:3
2 0 47

1 . Úroveň A

66 bodů
12. místo (3. místo v ženách)
Kom… Sta… The… KOM… ZTP… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kometa mix (M. Svoboda + H. Pospíšilová)
3:0 3:0 2:3 3:0 43 0 103
2 .
Standovy starý kecky (P. Přerovská + Z. Pezlar)
0:3 3:1 3:2 3:1 31 0 91
3 .
The Kings (M. König + A. Königová)
0:3 1:3 3:0 3:0 28 0 88
4 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
3:2 2:3 0:3 3:2 22 0 82
5 . 0:3 1:3 0:3 2:3 6 0 66

Letní sezóna 2015

2 . Úroveň A

68 bodů
5. místo (1. místo v ženách)
The… ZTP… KOM… The… Fer… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
The Kings (M. König + A. Königová)
3:1 3:1 3:1 3:S 43 0 73
2 . 1:3 3:0 3:0
3:S
38 0 68
3 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
1:3 0:3 3:S 3:S 22 0 52
4 .
The Islanders (P. Havelka + L. Petrášková)
1:3 0:3 S:3 3:S 12 0 42
5 .
Ferda & Ferda (D. Plachy + Z. Mindlová)
S:3
S:3
S:3 S:3 0 0 30

1 . Úroveň A

58 bodů
7. místo (1. místo v ženách)
Kom… Zet… Bad… ZTP… The… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kometa mix (M. Svoboda + H. Pospíšilová)
2:3
3:0
3:0
3:1
41 0 86
2 .
Zetor debl (Z. Mejzlík + J. Řepka)
3:2
1:3
3:0 3:0 37 0 82
3 .
Badmen (Z. Pezlar + S. Haider)
0:3
3:1
3:1
3:0 35 0 80
4 . 0:3 0:3
1:3
3:1 13 0 58
5 .
The Kings (M. König + A. Königová)
1:3
0:3 0:3 1:3 4 0 49

2 . Úroveň A

78 bodů
3. místo (1. místo v ženách)
ZTP… The… KOM… The… Svo… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:0 3:1 3:0 48 0 78
2 .
The Kings (M. König + A. Königová)
1:3 3:1 3:0 3:2 35 0 65
3 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
0:3 1:3 3:1
3:1
24 0 54
4 .
The Islanders (P. Havelka + L. Petrášková)
1:3 0:3 1:3
3:1
15 0 45
5 .
Svoboda&syn (J. Svoboda + L. Svoboda)
0:3 2:3
1:3
1:3
8 0 38

1 . Úroveň A

84 bodů
5. místo (1. místo v ženách)
Zet… Kom… Bad… ZTP… The… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Zetor debl (Z. Mejzlík + J. Řepka)
3:0
1:3
3:0
3:0
41 0 101
2 .
Kometa mix (M. Svoboda + H. Pospíšilová)
0:3
3:2
3:1
3:0
33 0 93
3 .
Badmen (Z. Pezlar + S. Haider)
3:1
2:3
1:3
3:0
30 0 90
4 .
0:3
1:3
3:1
3:1
24 0 84
5 .
The Kings (M. König + A. Königová)
0:3
0:3
0:3
1:3
2 0 62

Jarní sezóna 2015

2 . Úroveň A

99 bodů
5. místo (1. místo v ženách)
Zet… ZTP… Kom… The… Gop… Mil… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Zetor debl (Z. Mejzlík + J. Řepka)
2:3
3:0
3:0
3:0
3:1
42 0 102
2 .
3:2
3:2 3:1
3:2
3:1 39 0 99
3 .
Kometa mix (M. Svoboda + H. Pospíšilová)
0:3
2:3
3:0
3:0
3:0
33 0 93
4 .
The Kings (M. König + A. Königová)
0:3
1:3
0:3
3:2
3:2 16 0 76
5 .
0:3
2:3
0:3
2:3
3:1
15 0 75
6 .
Milos a Simon (M. Vantuch + Š. Vantuch)
1:3
1:3
0:3
2:3
1:3
9 0 69

1 . Úroveň A

84 bodů
10. místo (1. místo v ženách)
DoM… Bad… TJ… Zet… ZTP… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
DoMoteam (P. Doležal + m. mošner)
3:1 3:1 3:0 3:0 48 0 123
2 .
Badmen (Z. Pezlar + S. Haider)
1:3 3:0
1:3
3:0 30 0 105
3 .
TJ Mazecz Voe (aPaqNa1no:) (J. Samek + P. Horak)
1:3 0:3
3:0
3:0
28 0 103
4 .
Zetor debl (Z. Mejzlík + J. Řepka)
0:3
3:1
0:3
2:3
15 0 90
5 . 0:3 0:3
0:3
3:2
9 0 84

2 . Úroveň A

86 bodů
7. místo (1. místo v ženách)
Zet… ZTP… bad… The… Mil… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Zetor debl (Z. Mejzlík + J. Řepka)
3:0
3:0
3:1
3:0
50 0 110
2 .
0:3
2:3
3:2 3:0 26 0 86
3 .
bad guys‏ (M. Dufka + D. Přecechtěl)
0:3
3:2
1:3
3:2
20 0 80
4 .
The Kings (M. König + A. Königová)
1:3
2:3 3:1
1:3
19 0 79
5 .
Milos a Simon (M. Vantuch + Š. Vantuch)
0:3
0:3
2:3
3:1
15 0 75

1 . Úroveň A

75 bodů
14. místo (1. místo v ženách)
DoM… Bad… TJ… bad… ZTP… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
DoMoteam (P. Doležal + m. mošner)
3:1 3:0 3:0 3:0 50 0 125
2 .
Badmen (Z. Pezlar + S. Haider)
1:3 3:0 3:0 3:0 41 0 116
3 .
TJ Mazecz Voe (aPaqNa1no:) (J. Samek + P. Horak)
0:3 0:3
3:0
3:0 26 0 101
4 .
bad guys‏ (M. Dufka + D. Přecechtěl)
0:3 0:3
0:3
3:0 13 0 88
5 . 0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 75

Podzimní sezóna 2014

2 . Úroveň A

99 bodů
3. místo (1. místo v ženách)
ZTP… bad… Ska… JiKa Jan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:2 2:3 3:0 39 0 99
2 .
bad guys‏ (M. Dufka + D. Přecechtěl)
0:3 3:2
3:S
3:0
32 0 92
3 .
Skanska (J. Konečný + K. Urban)
2:3 2:3 S:S 3:1 14 0 74
4 . 3:2
S:3
S:S 3:2 13 0 73
5 .
Jane & Blackster (J. Chovancová + O. Černý)
0:3
0:3
1:3 2:3 6 0 66

1 . Úroveň A

88 bodů
8. místo (1. místo v ženách)
Bad… DoM… Eli… ZTP… JiKa Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Badmen (Z. Pezlar + S. Haider)
1:3 3:0 3:0 3:0 41 0 116
2 .
DoMoteam (P. Doležal + m. mošner)
3:1 3:0 3:0 S:S 32 0 107
3 .
Elis team (F. Čapka + P. Ženatý)
0:3 0:3
3:2
3:2 18 0 93
4 . 0:3 0:3
2:3
3:2
13 0 88
5 . 0:3 S:S 2:3
2:3
3 0 78

2 . Úroveň A

97 bodů
4. místo (1. místo v ženách)
JiKa ZTP… Šne… bad… Ska… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
1:3
3:0
3:0 39 0 99
2 .
1:3
3:0
3:0
3:2
37 0 97
3 .
Šnečci (R. Klimeš + D. Wiesnerová)
3:1
0:3
1:3
3:0 26 0 86
4 .
bad guys‏ (M. Dufka + D. Přecechtěl)
0:3
0:3
3:1
2:3
15 0 75
5 .
Skanska (J. Konečný + K. Urban)
0:3
2:3
0:3
3:2
13 0 73

1 . Úroveň A

73 bodů
8. místo (1. místo v ženách)
Bad… DoM… Bal… ZTP… JiKa Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Badmen (Z. Pezlar + S. Haider)
3:0
3:0
3:0 3:S 49 0 109
2 .
DoMoteam (P. Doležal + m. mošner)
0:3 3:1 3:0 3:S 34 0 94
3 .
Bald threshers (L. Čapatý + K. Pecha)
0:3
1:3
3:1
3:S 23 0 83
4 . 0:3 0:3
1:3
3:1 13 0 73
5 . S:3 S:3 S:3 1:3 2 0 62

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
15.11.2015 20:00 2. Alfa's (P. Starý, J. Šubrt) Sport Centrum Kuklenská 1:3
15.11.2015 19:00 2. KOMETA (T. Švenda, T. Rajnoha) Sport Centrum Kuklenská 0:3
29.10.2015 20:00 1. Kometa mix (M. Svoboda, H. Pospíšilová) Sport Centrum Kuklenská 0:3
16.10.2015 16:00 1. Standovy starý kecky (P. Přerovská, Z. Pezlar) Sprint 1:3
11.10.2015 20:00 1. The Kings (M. König, A. Königová) Sport Centrum Kuklenská 0:3
11.10.2015 20:00 1. KOMETA (T. Švenda, T. Rajnoha) Sport Centrum Kuklenská 2:3
20.09.2015 15:30 2. KOMETA (T. Švenda, T. Rajnoha) Sprint 3:0
13.09.2015 20:00 2. The Islanders (P. Havelka, L. Petrášková) Sport Centrum Kuklenská 3:0
13.09.2015 19:00 2. The Kings (M. König, A. Königová) Sport Centrum Kuklenská 1:3
16.08.2015 20:00 1. Kometa mix (M. Svoboda, H. Pospíšilová) Sport Centrum Kuklenská 0:3
16.08.2015 19:30 1. Badmen (Z. Pezlar, S. Haider) Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
09.08.2015 20:00 1. The Kings (M. König, A. Königová) Sport Centrum Kuklenská 3:1
09.08.2015 19:30 1. Zetor debl (Z. Mejzlík, J. Řepka) Sport Centrum Kuklenská 0:3
26.07.2015 20:00 2. KOMETA (T. Švenda, T. Rajnoha) Sport Centrum Kuklenská 3:0
26.07.2015 19:00 2. The Islanders (P. Havelka, L. Petrášková) Sport Centrum Kuklenská 3:1
12.07.2015 20:30 2. The Kings (M. König, A. Königová) Sport Centrum Kuklenská 3:1
12.07.2015 19:00 2. Svoboda&syn (J. Svoboda, L. Svoboda) Sport Centrum Kuklenská 3:0
21.06.2015 19:00 1. Badmen (Z. Pezlar, S. Haider) Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
15.06.2015 19:00 1. Kometa mix (M. Svoboda, H. Pospíšilová) Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
14.06.2015 20:00 1. Zetor debl (Z. Mejzlík, J. Řepka) Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
14.06.2015 19:00 1. The Kings (M. König, A. Königová) Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
17.05.2015 19:00 2. Zetor debl (Z. Mejzlík, J. Řepka) Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
17.05.2015 19:00 2. The Kings (M. König, A. Königová) Sport Centrum Kuklenská 3:1
14.05.2015 20:00 2. Milos a Simon (M. Vantuch, Š. Vantuch) Sprint 3:1
10.05.2015 20:00 2. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
10.05.2015 19:00 2. Kometa mix (M. Svoboda, H. Pospíšilová) Sport Centrum Kuklenská 3:2
26.04.2015 19:00 1. TJ Mazecz Voe (aPaqNa1no:) (J. Samek, P. Horak) Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
23.04.2015 20:00 1. DoMoteam (P. Doležal, m. mošner) Centrum Viktoria 0:3
12.04.2015 20:30 1. Badmen (Z. Pezlar, S. Haider) Sport Centrum Kuklenská 0:3
12.04.2015 19:00 1. Zetor debl (Z. Mejzlík, J. Řepka) Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
20.03.2015 20:00 2. The Kings (M. König, A. Königová) Centrum Viktoria 3:2
15.03.2015 20:00 2. Zetor debl (Z. Mejzlík, J. Řepka) Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
15.03.2015 19:00 2. Milos a Simon (M. Vantuch, Š. Vantuch) Sport Centrum Kuklenská 3:0
13.03.2015 19:00 2. bad guys‏ (M. Dufka, D. Přecechtěl) Centrum Viktoria 2:3 Komentáře
22.02.2015 19:00 1. TJ Mazecz Voe (aPaqNa1no:) (J. Samek, P. Horak) Sport Centrum Kuklenská 0:3
16.02.2015 21:00 1. Badmen (Z. Pezlar, S. Haider) fit4all centrum 0:3
15.02.2015 19:00 1. bad guys‏ (M. Dufka, D. Přecechtěl) Sport Centrum Kuklenská 0:3
06.02.2015 20:00 1. DoMoteam (P. Doležal, m. mošner) fit4all centrum 0:3
26.01.2015 20:00 2. Jane & Blackster (J. Chovancová, O. Černý) Centrum Viktoria 3:0
21.01.2015 21:00 2. Skanska (J. Konečný, K. Urban) fit4all centrum 3:2
18.01.2015 19:00 2. JiKa (J. Bartoněk, V. Karber) Sport Centrum Kuklenská 2:3
10.01.2015 16:00 2. bad guys‏ (M. Dufka, D. Přecechtěl) fit4all centrum 3:0
02.01.2015 20:00 1. Badmen (Z. Pezlar, S. Haider) fit4all centrum 0:3
21.12.2014 19:00 1. JiKa (J. Bartoněk, V. Karber) Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
12.12.2014 18:00 1. DoMoteam (P. Doležal, m. mošner) Centrum Viktoria 0:3
08.12.2014 20:00 1. Elis team (F. Čapka, P. Ženatý) Centrum Viktoria 2:3 Komentáře
24.11.2014 20:00 2. JiKa (J. Bartoněk, V. Karber) Club Classic 1:3 Komentáře
17.11.2014 19:00 2. Skanska (J. Konečný, K. Urban) Centrum Viktoria 3:2 Komentáře
15.11.2014 15:30 2. Šnečci (R. Klimeš, D. Wiesnerová) Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
07.11.2014 18:00 2. bad guys‏ (M. Dufka, D. Přecechtěl) Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
24.10.2014 19:00 1. Bald threshers (L. Čapatý, K. Pecha) Centrum Viktoria 1:3 Komentáře
22.10.2014 18:00 1. Badmen (Z. Pezlar, S. Haider) Centrum Viktoria 0:3
17.10.2014 18:00 1. DoMoteam (P. Doležal, m. mošner) fit4all centrum 0:3
13.10.2014 18:00 1. JiKa (J. Bartoněk, V. Karber) Centrum Viktoria 3:1
2. The Islanders (P. Havelka, L. Petrášková) S:3 Komentáře
2. Smečaři (A. Čerbák, D. Paseka) S:3 Komentáře
2. Ferda & Ferda (D. Plachy, Z. Mindlová) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím