Jarka Bindasová

Jarka Bindasová (34 let)

ID: 17528

Brno

  • 91 zápasů

    od roku 2013
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v fit4all centrum
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 29
    Zápasů v lize ( 14 / 15 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2016

2 . Úroveň A

63 bodů
12. místo (4. místo v ženách)
Spe… HS… Sta… Kil… KOM… Eli… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
2:3 3:1 3:0 3:S 3:0 40 0 85
2 .
HS tým (Z. Sára + V. Sárová)
3:2 1:3 3:1 3:2 3:0 35 0 80
3 .
Standovy starý kecky (P. Přerovská + Z. Pezlar)
1:3 3:1 2:3 3:0
3:0
34 0 79
4 .
KillBill (J. Bindasová + F. Kůst)
0:3 1:3 3:2
3:2
1:3 18 0 63
5 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
S:3 2:3 0:3
2:3
3:0
16 0 61
6 .
Elis team (F. Čapka + P. Ženatý)
0:3 0:3
0:3
3:1
0:3
9 0 54

3 . Úroveň B

78 bodů
9. místo (2. místo v ženách)
Kil… LoL Mas… sme… Ori… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
KillBill (J. Bindasová + F. Kůst)
3:2
3:0
3:0
3:0
48 0 78
2 .
2:3
3:0
3:0 3:0 43 0 73
3 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
0:3
0:3
3:2 3:0 22 0 52
4 .
smeborci :D (Z. Kopáčková + M. Pospíšil)
0:3
0:3 2:3
3:2
13 0 43
5 .
0:3
0:3 0:3
2:3
4 0 34

2 . Úroveň A

63 bodů
13. místo (4. místo v ženách)
HS… GR… KOM… Umě… Kil… Eli… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
HS tým (Z. Sára + V. Sárová)
3:1 3:0 3:0 3:0 3:1 48 0 93
2 . 1:3 3:1 3:0 3:1 3:0 40 0 85
3 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
0:3 1:3 3:2 2:3 3:1 21 0 66
4 .
Umělci (P. Kubový + N. Kubová)
0:3 0:3 2:3 3:1 3:1 21 0 66
5 .
KillBill (J. Bindasová + F. Kůst)
0:3 1:3 3:2 1:3
3:2
18 0 63
6 .
Elis team (F. Čapka + P. Ženatý)
1:3 0:3 1:3 1:3
2:3
9 0 54

2 . Úroveň A

64 bodů
11. místo (3. místo v ženách)
Spe… Kom… GR… Kil… LoL Gop… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
3:2 3:0 3:0 3:1 3:2 43 0 88
2 .
Kometa mix (M. Svoboda + H. Pospíšilová)
2:3 3:1 3:0 3:0 3:0 42 0 87
3 . 0:3 1:3 3:2 3:0 3:0 29 0 74
4 .
KillBill (J. Bindasová + F. Kůst)
0:3 0:3 2:3
3:1
3:2
19 0 64
5 . 1:3 0:3 0:3
1:3
3:0 14 0 59
6 . 2:3 0:3 0:3
2:3
0:3 6 0 51

Jarní sezóna 2016

2 . Úroveň A

83 bodů
12. místo (4. místo v ženách)
The… Eli… Kil… Kra… KOM… Mil… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
The Kings (M. König + A. Königová)
3:0 3:0 2:3 3:1 3:0 42 0 102
2 .
Elis team (F. Čapka + P. Ženatý)
0:3 3:0 3:0 3:0 3:1 39 0 99
3 .
KillBill (J. Bindasová + F. Kůst)
0:3 0:3 3:2
3:1
3:2
23 0 83
4 . 3:2 0:3 2:3 3:2
0:3
17 0 77
5 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
1:3 0:3
1:3
2:3 3:0 17 0 77
6 .
Milos a Simon (M. Vantuch + Š. Vantuch)
0:3 1:3
2:3
3:0
0:3 15 0 75

1 . Úroveň A

89 bodů
10. místo (3. místo v ženách)
Sta… Zet… Kom… Alf… Kil… The… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Standovy starý kecky (P. Přerovská + Z. Pezlar)
3:0 3:0
2:3
3:1 3:0 42 0 117
2 .
Zetor debl (Z. Mejzlík + J. Řepka)
0:3 3:1 3:1 3:0 3:1 37 0 112
3 .
Kometa mix (M. Svoboda + H. Pospíšilová)
0:3 1:3 3:1 3:0 3:1 30 0 105
4 .
Alfa's (P. Starý + J. Šubrt)
3:2
1:3 1:3 3:1
3:1
29 0 104
5 .
KillBill (J. Bindasová + F. Kůst)
1:3 0:3 0:3 1:3
3:0
14 0 89
6 .
The Kings (M. König + A. Königová)
0:3 1:3 1:3
1:3
0:3
6 0 81

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
28.09.2016 18:00 2. Elis team (F. Čapka, P. Ženatý) fit4all centrum 1:3
28.09.2016 17:00 2. HS tým (Z. Sára, V. Sárová) fit4all centrum 1:3
26.09.2016 20:00 2. KOMETA (T. Švenda, T. Rajnoha) Sprint 3:2 Komentáře
15.09.2016 16:30 2. Standovy starý kecky (P. Přerovská, Z. Pezlar) fit4all centrum 3:2
13.09.2016 18:00 2. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) Badminton Líšeň 0:3
14.08.2016 20:00 3. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) fit4all centrum 3:2 Komentáře
14.08.2016 19:00 3. Orion (M. Nikrmajerová, J. Nikrmajer) fit4all centrum 3:0 Komentáře
10.08.2016 20:30 3. smeborci :D (Z. Kopáčková, M. Pospíšil) Sprint 3:0 Komentáře
08.08.2016 18:00 3. Masožravé žížaly (D. Kučerová, J. Konečný) fit4all centrum 3:0 Komentáře
28.07.2016 19:00 2. KOMETA (T. Švenda, T. Rajnoha) Sport Centrum Kuklenská 3:2
26.07.2016 18:00 2. Elis team (F. Čapka, P. Ženatý) Badminton Líšeň 3:2 Komentáře
19.07.2016 20:30 2. HS tým (Z. Sára, V. Sárová) Sprint 0:3
19.07.2016 20:00 2. Umělci (P. Kubový, N. Kubová) Sprint 1:3
19.07.2016 17:00 2. GR-GR (M. Gratcl, Š. Gratclová) fit4all centrum 1:3
26.06.2016 20:00 2. GR-GR (M. Gratcl, Š. Gratclová) Badminton Líšeň 2:3
26.06.2016 19:00 2. Kometa mix (M. Svoboda, H. Pospíšilová) Badminton Líšeň 0:3
22.06.2016 20:00 2. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sprint 3:2 Komentáře
22.06.2016 19:00 2. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Sprint 3:1 Komentáře
14.06.2016 21:00 2. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) Sport Centrum Kuklenská 0:3
30.05.2016 18:30 2. KOMETA (T. Švenda, T. Rajnoha) Badminton Líšeň 3:1 Komentáře
29.05.2016 20:00 2. Milos a Simon (M. Vantuch, Š. Vantuch) Sprint 3:2 Komentáře
15.05.2016 19:00 2. The Kings (M. König, A. Königová) Sport Centrum Kuklenská 0:3
08.05.2016 20:00 2. Elis team (F. Čapka, P. Ženatý) Sport Centrum Kuklenská 0:3
08.05.2016 20:00 2. Krasavice (D. Janečková, H. Nechvátalová) Sport Centrum Kuklenská 3:2
26.04.2016 17:00 1. Standovy starý kecky (P. Přerovská, Z. Pezlar) Sprint 1:3
22.04.2016 16:00 1. Kometa mix (M. Svoboda, H. Pospíšilová) Badminton Líšeň 0:3
13.04.2016 21:00 1. Zetor debl (Z. Mejzlík, J. Řepka) fit4all centrum 0:3
13.04.2016 21:00 1. Alfa's (P. Starý, J. Šubrt) fit4all centrum 1:3
10.04.2016 20:00 1. The Kings (M. König, A. Königová) Badminton Líšeň 3:0 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím