No photo

Zdenek Pezlar (45 let)

ID: 14492

Brno

  • 172 zápasů

    od roku 2011
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Sprint
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 54
    Zápasů v lize ( 36 / 17 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2016

2 . Úroveň A

79 bodů
6. místo (1. místo v ženách)
Spe… HS… Sta… Kil… KOM… Eli… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
2:3 3:1 3:0 3:S 3:0 40 0 85
2 .
HS tým (Z. Sára + V. Sárová)
3:2 1:3 3:1 3:2 3:0 35 0 80
3 .
Standovy starý kecky (P. Přerovská + Z. Pezlar)
1:3 3:1 2:3 3:0
3:0
34 0 79
4 .
KillBill (J. Bindasová + F. Kůst)
0:3 1:3 3:2
3:2
1:3 18 0 63
5 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
S:3 2:3 0:3
2:3
3:0
16 0 61
6 .
Elis team (F. Čapka + P. Ženatý)
0:3 0:3
0:3
3:1
0:3
9 0 54

2 . Úroveň A

84 bodů
4. místo (1. místo v ženách)
Umě… The… Sta… KOM… Kra… Gop… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Umělci (P. Kubový + N. Kubová)
1:3 3:1 3:0
3:1
3:0 40 0 85
2 .
The Kings (M. König + A. Königová)
3:1 0:3 3:0 3:0 3:0 39 0 84
3 .
Standovy starý kecky (P. Přerovská + Z. Pezlar)
1:3 3:0 3:2
3:0
3:0 39 0 84
4 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
0:3 0:3 2:3 3:0 3:1 22 0 67
5 .
1:3
0:3
0:3
0:3
3:2
9 0 54
6 . 0:3 0:3 0:3 1:3
2:3
5 0 50

1 . Úroveň A

74 bodů
9. místo (2. místo v ženách)
Spe… Kom… Zet… The… Sta… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
1:3
3:0
3:0 3:0 41 0 101
2 .
Kometa mix (M. Svoboda + H. Pospíšilová)
3:1
1:3 2:3 3:1 28 0 88
3 .
Zetor debl (Z. Mejzlík + J. Řepka)
0:3
3:1 3:0
S:3
24 0 84
4 .
The Kings (M. König + A. Königová)
0:3 3:2 0:3 3:1 20 0 80
5 .
Standovy starý kecky (P. Přerovská + Z. Pezlar)
0:3 1:3
3:S
1:3 14 0 74

1 . Úroveň A

88 bodů
3. místo (1. místo v ženách)
Zet… The… Sta… HS… Eli… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Zetor debl (Z. Mejzlík + J. Řepka)
3:0 3:0 3:0 3:0 52 0 112
2 .
The Kings (M. König + A. Königová)
0:3 3:1 3:2 3:0 33 0 93
3 .
Standovy starý kecky (P. Přerovská + Z. Pezlar)
0:3 1:3 3:0 3:0 28 0 88
4 .
HS tým (Z. Sára + V. Sárová)
0:3 2:3 0:3 3:0 17 0 77
5 .
Elis team (F. Čapka + P. Ženatý)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 60

Jarní sezóna 2016

1 . Úroveň A

109 bodů
1. místo (1. místo v ženách)
Sta… K +… Alf… Zet… Spe… Kom… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Standovy starý kecky (P. Přerovská + Z. Pezlar)
3:1 3:1 3:1 3:2 S:3 34 0 109
2 . 1:3 2:3 3:2 3:1 3:1 30 0 105
3 .
Alfa's (P. Starý + J. Šubrt)
1:3 3:2 3:1 2:3 3:2 28 0 103
4 .
Zetor debl (Z. Mejzlík + J. Řepka)
1:3 2:3 1:3 3:1 3:0 26 0 101
5 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
2:3 1:3 3:2 1:3 3:2 21 0 96
6 .
Kometa mix (M. Svoboda + H. Pospíšilová)
3:S 1:3 2:3 0:3 2:3 16 0 91

1 . Úroveň A

117 bodů
1. místo (1. místo v ženách)
Sta… Zet… Kom… Alf… Kil… The… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Standovy starý kecky (P. Přerovská + Z. Pezlar)
3:0 3:0
2:3
3:1 3:0 42 0 117
2 .
Zetor debl (Z. Mejzlík + J. Řepka)
0:3 3:1 3:1 3:0 3:1 37 0 112
3 .
Kometa mix (M. Svoboda + H. Pospíšilová)
0:3 1:3 3:1 3:0 3:1 30 0 105
4 .
Alfa's (P. Starý + J. Šubrt)
3:2
1:3 1:3 3:1
3:1
29 0 104
5 .
KillBill (J. Bindasová + F. Kůst)
1:3 0:3 0:3 1:3
3:0
14 0 89
6 .
The Kings (M. König + A. Königová)
0:3 1:3 1:3
1:3
0:3
6 0 81

1 . Úroveň A

116 bodů
2. místo (1. místo v ženách)
Zet… Sta… Alf… K +… Spe… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Zetor debl (Z. Mejzlík + J. Řepka)
2:3 3:0 3:0
3:0
43 0 118
2 .
Standovy starý kecky (P. Přerovská + Z. Pezlar)
3:2 3:2
3:S
3:0 41 0 116
3 .
Alfa's (P. Starý + J. Šubrt)
0:3 2:3 2:3 3:0 21 0 96
4 . 0:3
S:3
3:2 3:2 18 0 93
5 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
0:3
0:3 0:3 2:3 4 0 79

1 . Úroveň A

97 bodů
5. místo (1. místo v ženách)
Zet… Alf… The… Sta… Eli… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Zetor debl (Z. Mejzlík + J. Řepka)
1:3
3:0 3:0 3:0 41 0 116
2 .
Alfa's (P. Starý + J. Šubrt)
3:1
2:3 3:0 3:1 39 0 114
3 .
The Kings (M. König + A. Königová)
0:3 3:2 1:3 3:1 22 0 97
4 .
Standovy starý kecky (P. Přerovská + Z. Pezlar)
0:3 0:3 3:1 3:1 22 0 97
5 .
Elis team (F. Čapka + P. Ženatý)
0:3 1:3 1:3 1:3 6 0 81

Podzimní sezóna 2015

2 . Úroveň A

92 bodů
3. místo (1. místo v ženách)
Sta… The… Spe… Mil… Kra… The… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Standovy starý kecky (P. Přerovská + Z. Pezlar)
3:0
3:2
3:0
3:0
3:0
47 0 92
2 .
The Kings (M. König + A. Königová)
0:3
3:2 3:1 3:0 3:0 36 0 81
3 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
2:3 2:3 3:2 3:0
2:3
26 0 71
4 .
Milos a Simon (M. Vantuch + Š. Vantuch)
0:3
1:3 2:3
3:1
3:1 23 0 68
5 . 0:3 0:3 0:3
1:3
3:0 12 0 57
6 .
The Islanders (P. Havelka + L. Petrášková)
0:3
0:3
3:2
1:3 0:3 9 0 54

1 . Úroveň A

81 bodů
6. místo (1. místo v ženách)
Sme… Zet… Kom… Alf… Sta… The… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Smečaři (A. Čerbák + D. Paseka)
2:3 3:2 3:1 3:0 3:1 38 0 98
2 .
Zetor debl (Z. Mejzlík + J. Řepka)
3:2
2:3
3:0 3:2 2:3 30 0 90
3 .
Kometa mix (M. Svoboda + H. Pospíšilová)
2:3
3:2
3:1 2:3
3:2
29 0 89
4 .
Alfa's (P. Starý + J. Šubrt)
1:3 0:3 1:3 3:1 3:1 22 0 82
5 .
Standovy starý kecky (P. Přerovská + Z. Pezlar)
0:3 2:3 3:2 1:3 3:1 21 0 81
6 .
The Kings (M. König + A. Königová)
1:3 3:2
2:3
1:3 1:3 16 0 76

1 . Úroveň A

86 bodů
4. místo (1. místo v ženách)
Kom… Sta… The… Spe… Gop… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kometa mix (M. Svoboda + H. Pospíšilová)
3:0
3:0 3:0 3:0 52 0 112
2 .
Standovy starý kecky (P. Přerovská + Z. Pezlar)
0:3
3:1
1:3 3:0 26 0 86
3 .
The Kings (M. König + A. Königová)
0:3
1:3
3:1 3:0 26 0 86
4 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
0:3 3:1 1:3
2:3
17 0 77
5 . 0:3 0:3 0:3
3:2
9 0 69

1 . Úroveň A

91 bodů
3. místo (1. místo v ženách)
Kom… Sta… The… KOM… ZTP… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kometa mix (M. Svoboda + H. Pospíšilová)
3:0 3:0 2:3 3:0 43 0 103
2 .
Standovy starý kecky (P. Přerovská + Z. Pezlar)
0:3 3:1 3:2 3:1 31 0 91
3 .
The Kings (M. König + A. Königová)
0:3 1:3 3:0 3:0 28 0 88
4 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
3:2 2:3 0:3 3:2 22 0 82
5 . 0:3 1:3 0:3 2:3 6 0 66

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
30.09.2016 17:00 2. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) Sprint 1:3
27.09.2016 12:00 2. Elis team (F. Čapka, P. Ženatý) Sprint 3:0 Komentáře
16.09.2016 19:00 2. KOMETA (T. Švenda, T. Rajnoha) Sprint 3:0
15.09.2016 16:30 2. KillBill (J. Bindasová, F. Kůst) fit4all centrum 2:3
11.09.2016 20:00 2. HS tým (Z. Sára, V. Sárová) Sprint 3:1
30.08.2016 20:00 2. The Kings (M. König, A. Königová) Sport Centrum Kuklenská 3:0
29.08.2016 18:30 2. KOMETA (T. Švenda, T. Rajnoha) Sprint 3:2
26.08.2016 10:00 2. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sprint 3:0
22.08.2016 21:00 2. Umělci (P. Kubový, N. Kubová) fit4all centrum 1:3
22.08.2016 20:30 2. Krasavice (D. Janečková, H. Nechvátalová) fit4all centrum 3:0 Komentáře
28.07.2016 19:30 1. The Kings (M. König, A. Königová) Sprint 1:3
28.07.2016 19:00 1. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) Sprint 0:3
25.07.2016 19:00 1. Kometa mix (M. Svoboda, H. Pospíšilová) Badminton Líšeň 1:3
26.06.2016 20:00 1. The Kings (M. König, A. Königová) Sprint 1:3
24.06.2016 18:00 1. HS tým (Z. Sára, V. Sárová) Sport Centrum Kuklenská 3:0
19.06.2016 19:30 1. Elis team (F. Čapka, P. Ženatý) Badminton Líšeň 3:0
19.06.2016 19:00 1. Zetor debl (Z. Mejzlík, J. Řepka) Badminton Líšeň 0:3
25.05.2016 20:00 1. K + J (k. Reichman, J. Reichman) fit4all centrum 3:1
24.05.2016 15:00 1. Kometa mix (M. Svoboda, H. Pospíšilová) S:3
18.05.2016 20:00 1. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) Sprint 3:2
04.05.2016 21:00 1. Alfa's (P. Starý, J. Šubrt) fit4all centrum 3:1
04.05.2016 20:00 1. Zetor debl (Z. Mejzlík, J. Řepka) fit4all centrum 3:1
29.04.2016 08:00 1. Alfa's (P. Starý, J. Šubrt) Sprint 2:3 Komentáře
27.04.2016 20:00 1. Kometa mix (M. Svoboda, H. Pospíšilová) Badminton Líšeň 3:0
26.04.2016 17:00 1. KillBill (J. Bindasová, F. Kůst) Sprint 3:1
17.04.2016 20:00 1. Zetor debl (Z. Mejzlík, J. Řepka) Badminton Líšeň 3:0
17.04.2016 20:00 1. The Kings (M. König, A. Königová) Badminton Líšeň 3:0
31.03.2016 08:00 1. Alfa's (P. Starý, J. Šubrt) fit4all centrum 3:2
28.03.2016 17:00 1. Zetor debl (Z. Mejzlík, J. Řepka) Sport Centrum Kuklenská 3:2
25.03.2016 08:00 1. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) Sprint 3:0
26.02.2016 16:00 1. Alfa's (P. Starý, J. Šubrt) Sport Centrum Kuklenská 0:3
21.02.2016 17:00 1. The Kings (M. König, A. Königová) Sprint 3:1
13.02.2016 18:00 1. Elis team (F. Čapka, P. Ženatý) Sport Centrum Kuklenská 3:1
13.02.2016 17:00 1. Zetor debl (Z. Mejzlík, J. Řepka) Sport Centrum Kuklenská 0:3
25.01.2016 19:30 2. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) Sprint 3:2
22.01.2016 19:00 2. Krasavice (D. Janečková, H. Nechvátalová) Sport Centrum Kuklenská 3:0
22.01.2016 19:00 2. Milos a Simon (M. Vantuch, Š. Vantuch) Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
09.01.2016 19:00 2. The Kings (M. König, A. Königová) Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
09.01.2016 19:00 2. The Islanders (P. Havelka, L. Petrášková) Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
23.12.2015 14:00 1. Smečaři (A. Čerbák, D. Paseka) Sprint 0:3
21.12.2015 07:30 1. Zetor debl (Z. Mejzlík, J. Řepka) Sprint 2:3
16.12.2015 11:00 1. Kometa mix (M. Svoboda, H. Pospíšilová) Sport Centrum Kuklenská 3:2
11.12.2015 20:00 1. The Kings (M. König, A. Königová) Sprint 3:1
08.12.2015 16:00 1. Alfa's (P. Starý, J. Šubrt) Sport Centrum Kuklenská 1:3
28.11.2015 18:00 1. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sprint 3:0
23.11.2015 20:00 1. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) Badminton Jehnice 1:3
20.11.2015 09:30 1. Kometa mix (M. Svoboda, H. Pospíšilová) Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
15.11.2015 20:00 1. The Kings (M. König, A. Königová) Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
25.10.2015 21:00 1. KOMETA (T. Švenda, T. Rajnoha) Sport Centrum Kuklenská 3:2
25.10.2015 21:00 1. The Kings (M. König, A. Königová) Sport Centrum Kuklenská 3:1
16.10.2015 16:00 1. ZTP tým (D. Janečková, R. Chrápavý) Sprint 3:1
16.10.2015 11:00 1. Kometa mix (M. Svoboda, H. Pospíšilová) Sport Centrum Kuklenská 0:3
1. K + J (k. Reichman, J. Reichman) 3:S Komentáře
1. Zetor debl (Z. Mejzlík, J. Řepka) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím