Načítám…
Tomáš Pánovec

Tomáš Pánovec (30 let)

ID: 17139

Praha

  • 219 zápasů

    od roku 2013
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Prohra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v TJ Lokomotiva Plzeň
  • 5 /62
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 74
    Zápasů v lize ( 37 / 31 / 6) 3 turnaje

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

3 . Úroveň A

195 bodů
26. místo (26. místo v mužích)
D.M. O.V. K.P. M.T. T.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Michelini
6:3 6:2 6:1
6:S
72 30 327
2 .
Image 1
Ondřej Valenta
3:6 6:1 6:4
6:S
56 24 305
3 .
Image 1
Karel Palka
2:6 1:6 6:3
6:S
38 0 263
4 .
Image 1
Michal Tauber
1:6 4:6 3:6
6:S
26 -24 227
5 .
Image 1
Tomáš Pánovec
S:6
S:6
S:6
S:6
0 -30 195

2 . Úroveň A

251 bodů
14. místo (14. místo v mužích)
J.B. J.T. T.J. K.P. T.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Josef Bubeníček
6:4
6:3
6:4 6:3 66 30 366
2 .
Image 1
Jan Turek
4:6 6:3 6:7 6:2 46 24 340
3 .
Image 1
Tomáš Jirouch
3:6
3:6
6:2
6:4 40 0 310
4 .
Image 1
Karel Palka
4:6 7:6
2:6
6:2 37 -24 283
5 .
Image 1
Tomáš Pánovec
3:6 2:6 4:6 2:6 11 -30 251

1 . Úroveň A

322 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
P.V. R.Z. M.T. T.P. J.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Vranka
7:6
6:2 6:2 7:6 62 30 407
2 .
Image 1
Roman Zajac
6:7
6:4
7:6
6:2
54 24 393
3 .
Image 1
Milan Turek
2:6
4:6
6:3 6:4 39 0 354
4 .
Image 1
Tomáš Pánovec
2:6
6:7
3:6 6:1 31 -24 322
5 .
Image 1
Jan Turek
6:7
2:6
4:6 1:6 14 -30 299

Jarní sezóna 2020

1 . Úroveň A

398 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
T.P. P.V. R.Z. J.B. P.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Pánovec
1:6
6:4
6:1 6:3 53 30 398
2 .
Image 1
Pavel Vranka
6:1
5:7
3:6 6:2 45 24 384
3 .
Image 1
Roman Zajac
4:6
7:5
6:S
3:6
40 0 355
4 .
Image 1
Josef Bubeníček
1:6 6:3
S:6
6:2 36 -24 327
5 .
Image 1
Pavel Cigler
3:6 2:6
6:3
2:6 24 -30 309

2 . Úroveň A

349 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
R.Z. T.P. J.S. V.C. M.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Roman Zajac
6:4
6:2
7:6
6:0
67 30 367
2 .
Image 1
Tomáš Pánovec
4:6
7:5 6:2
6:S
55 24 349
3 .
Image 1
Jiří Sladkovský
2:6
5:7 6:3
6:S
42 0 312
4 .
Image 1
Václav Churavý
6:7
2:6 3:6 S:S 7 -24 253
5 .
Image 1
Miroslav Richter
0:6
S:6
S:6
S:S -5 -30 235

1 . Úroveň A

309 bodů
9. místo (9. místo v mužích)
J.B. P.V. P.C. V.C. T.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Josef Bubeníček
6:4 7:5 6:2 6:1 68 30 413
2 .
Image 1
Pavel Vranka
4:6 7:5 6:4 7:5 50 24 389
3 .
Image 1
Pavel Cigler
5:7 5:7 4:6 6:1 33 0 348
4 .
Image 1
Václav Churavý
2:6 4:6 6:4 3:6 25 -24 316
5 .
Image 1
Tomáš Pánovec
1:6 5:7 1:6 6:3 24 -30 309

Podzimní sezóna 2019

1 . Úroveň A

265 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
J.B. P.C. T.P. R.Z. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Josef Bubeníček
6:3 7:6
6:2
6:3 65 30 320
2 .
Image 1
Pavel Cigler
3:6 6:3
6:S
4:6 42 24 291
3 .
Image 1
Tomáš Pánovec
6:7 3:6
7:6
6:3 40 0 265
4 .
Image 1
Roman Zajac
2:6
S:6
6:7
6:2
27 -24 228
5 .
Image 1
Michal Tauber
3:6 6:4 3:6
2:6
24 -30 219

2 . Úroveň A

280 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
T.P. M.T. J.S. M.K. P.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Pánovec
6:2 6:4
6:2
6:S
70 30 280
2 .
Image 1
Michal Tauber
2:6 7:6 6:4
6:S
49 24 253
3 .
Image 1
Jiří Sladkovský
4:6 6:7 7:5
6:2
44 0 224
4 .
Image 1
Martin Kaše
2:6
4:6 5:7
6:S
29 -24 185
5 .
Image 1
Pavel Končal
S:6
S:6
2:6
S:6
2 -30 152

1 . Úroveň A

231 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
J.B. P.C. R.Z. T.P. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Josef Bubeníček
6:0
6:0
7:6
6:2
71 30 326
2 .
Image 1
Pavel Cigler
0:6
5:7
6:2 6:3 40 24 289
3 .
Image 1
Roman Zajac
0:6
7:5
6:3
3:6
35 0 260
4 .
Image 1
Tomáš Pánovec
6:7
2:6
3:6
6:2 30 -24 231
5 .
Image 1
Michal Tauber
2:6
3:6
6:3
2:6 24 -30 219

1 . Úroveň A

340 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
J.B. T.P. R.Z. V.E. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Josef Bubeníček
6:4
6:0
6:S 6:3 71 30 371
2 .
Image 1
Tomáš Pánovec
4:6
4:6
6:S
6:0 46 24 340
3 .
Image 1
Roman Zajac
0:6
6:4
6:S
5:7
39 0 309
4 .
Image 1
Václav Egermaier
S:6
S:6
S:6
6:S
18 -24 264
5 .
Image 1
Milan Turek
3:6 0:6
7:5
S:6
18 -30 258

Letní sezóna 2019

1 . Úroveň A

315 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
J.E. T.J. M.T. T.P. J.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Egermaier
6:0 6:4
6:2
6:3
71 30 416
2 .
Image 1
Tomáš Jarošík
0:6 6:3 5:7 6:0 42 24 381
3 .
Image 1
Milan Turek
4:6 3:6 6:0 7:5 42 0 357
4 .
Image 1
Tomáš Pánovec
2:6
7:5 0:6
6:7
24 -24 315
5 .
Image 1
Josef Bubeníček
3:6
0:6 5:7
7:6
21 -30 306

1 . Úroveň A

351 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
J.E. J.B. T.P. V.E. T.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Egermaier
7:6
6:1 6:4 6:1 67 30 412
2 .
Image 1
Josef Bubeníček
6:7
6:1 6:7
6:3
50 24 389
3 .
Image 1
Tomáš Pánovec
1:6 1:6 6:3 6:3 36 0 351
4 .
Image 1
Václav Egermaier
4:6 7:6 3:6 6:4 36 -24 327
5 .
Image 1
Tomáš Jirouch
1:6
3:6
3:6 4:6 11 -30 296

2 . Úroveň A

304 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
T.J. T.P. T.J. A.S. M.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Jirouch
6:3 6:4
6:S
6:0 71 30 326
2 .
Image 1
Tomáš Pánovec
3:6 7:5
6:S
6:1 55 24 304
3 .
Image 1
Tomáš Jarošík
4:6 5:7 7:6 6:4 38 0 263
4 .
Image 1
Andrej Suchanek
S:6
S:6
6:7 6:0 27 -24 228
5 .
Image 1
Martin Rožánek
0:6 1:6 4:6 0:6 5 -30 200

1 . Úroveň A

243 bodů
10. místo (10. místo v mužích)
J.B. V.E. J.E. T.J. T.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Josef Bubeníček
6:3 6:4 6:4 6:2 67 30 367
2 .
Image 1
Václav Egermaier
3:6 6:4 6:0
6:S
57 24 351
3 .
Image 1
Jiří Egermaier
4:6 4:6 6:4 6:1 43 0 313
4 .
Image 1
Tomáš Jarošík
4:6 0:6 4:6
6:S
26 -24 272
5 .
Image 1
Tomáš Pánovec
2:6
S:6
1:6
S:6
3 -30 243

Jarní sezóna 2019

2 . Úroveň A

236 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
T.P. T.J. M.R. J.R. P.H. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Pánovec
6:S
6:3 6:3 6:2 6:1 71 30 236
2 .
Image 1
Tomáš Jarošík
S:6
6:2 6:0 6:0 6:0 62 24 221
3 .
Image 1
Martin Rožánek
3:6 2:6 6:1 6:0 6:0 51 0 186
4 .
Image 1
Jiří Rieger
3:6 0:6 1:6
6:3
6:4
30 0 165
5 .
Image 1
Pavel Hauer
2:6 0:6 0:6
3:6
6:1 19 -24 130
6 .
Image 1
Monika Kosturiková
1:6 0:6 0:6
4:6
1:6 5 -30 110

1 . Úroveň A

178 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
J.B. M.T. V.E. T.P. T.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Josef Bubeníček
2:6 6:0 6:2 6:2 58 30 268
2 .
Image 1
Milan Turek
6:2 2:6 6:1 6:2 57 24 261
3 .
Image 1
Václav Egermaier
0:6 6:2
6:3
6:0 55 0 235
4 .
Image 1
Tomáš Pánovec
2:6 1:6
3:6
6:4 22 -24 178
5 .
Image 1
Tomáš Jarošík
2:6 2:6 0:6 4:6 8 -30 158

2 . Úroveň A

229 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
T.P. T.J. P.C. O.V. J.R. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Pánovec
6:3
7:6
7:5
6:3
6:2 64 30 229
2 .
Image 1
Tomáš Jarošík
3:6 6:4 6:3
6:3
6:S
57 24 216
3 .
Image 1
Pavel Cigler
6:7
4:6 7:6
6:2
6:S
47 0 182
4 .
Image 1
Ondřej Valenta
5:7 3:6 6:7
6:3
6:1 41 0 176
5 .
Image 1
Jiří Rieger
3:6
3:6
2:6
3:6
6:2
22 -24 133
6 .
Image 1
Jiří Šebek
2:6
S:6
S:6
1:6
2:6
5 -30 110

3 . Úroveň A

224 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
T.P. J.R. F.K. P.K. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Pánovec
6:3
6:0
3:6 6:1 59 30 224
2 .
Image 1
Jiří Rieger
3:6
6:1
3:6
6:4
41 24 200
3 .
Image 1
Filip Krišica
0:6
1:6
6:3
6:1
37 0 172
4 .
Image 1
Pavel Končal
6:3
6:3
3:6
S:S 32 -24 143
5 .
Image 1
Jiří Sladkovský
1:6
4:6
1:6
S:S 1 -30 106

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
28.08.2020 17:28 3. Michal Tauber S:6 Komentáře
28.08.2020 17:28 3. Karel Palka S:6 Komentáře
28.08.2020 17:28 3. Ondřej Valenta S:6 Komentáře
28.08.2020 17:27 3. David Michelini S:6 Komentáře
29.07.2020 17:30 2. Josef Bubeníček TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
23.07.2020 17:30 2. Karel Palka TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
22.07.2020 19:00 2. Tomáš Jirouch TJ Lokomotiva Plzeň 4:6
22.07.2020 17:00 2. Jan Turek TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
09.07.2020 17:30 1. Roman Zajac 6:7 Komentáře
30.06.2020 17:42 1. Pavel Vranka TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
29.06.2020 17:00 1. Milan Turek Sportpenzion Pohoda 3:6
26.06.2020 17:00 1. Jan Turek TK Slavia Plzeň 6:1
11.06.2020 19:00 1. Pavel Vranka TJ Lokomotiva Plzeň 1:6 Komentáře
10.06.2020 18:00 1. Roman Zajac Dobřany 6:4 Komentáře
04.06.2020 18:00 1. Josef Bubeníček TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
29.05.2020 18:00 1. Pavel Cigler TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
20.05.2020 18:39 2. Miroslav Richter 6:S Komentáře
20.05.2020 17:00 2. Václav Churavý TK Škoda Plzeň 6:2
19.05.2020 18:00 2. Jiří Sladkovský TJ Lokomotiva Plzeň 7:5
05.05.2020 17:00 2. Roman Zajac 4:6 Komentáře
23.02.2020 10:00 1. Václav Churavý TK Škoda Plzeň 6:3
17.02.2020 20:00 1. Pavel Vranka TJ Lokomotiva Plzeň 5:7
11.02.2020 20:00 1. Pavel Cigler TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
04.02.2020 17:00 1. Josef Bubeníček TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
30.01.2020 20:00 1. Josef Bubeníček TJ Lokomotiva Plzeň 6:7
28.01.2020 20:00 1. Pavel Cigler TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
22.01.2020 20:00 1. Roman Zajac TJ Lokomotiva Plzeň 7:6 Komentáře
11.01.2020 12:00 1. Michal Tauber TK Slavia Plzeň 6:3
22.12.2019 08:17 2. Pavel Končal 6:S Komentáře
21.12.2019 11:00 2. Martin Kaše TJ Lokomotiva Plzeň 6:2 Komentáře
15.12.2019 19:30 2. Jiří Sladkovský TK Slavia Plzeň 6:4
14.12.2019 16:30 2. Michal Tauber TK Slavia Plzeň 6:2
28.11.2019 20:00 1. Pavel Cigler TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
23.11.2019 09:19 1. Roman Zajac TJ Lokomotiva Plzeň 3:6 Komentáře
12.11.2019 20:00 1. Michal Tauber TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
02.11.2019 17:00 1. Josef Bubeníček Dobřany 6:7 Komentáře
31.10.2019 22:33 1. Václav Egermaier 6:S Komentáře
13.10.2019 13:00 1. Milan Turek Dobřany 6:0
07.10.2019 19:00 1. Josef Bubeníček Dobřany 4:6
04.10.2019 17:30 1. Roman Zajac 4:6 Komentáře
22.09.2019 15:30 1. Milan Turek TJ Lokomotiva Plzeň 0:6
22.09.2019 08:00 1. Josef Bubeníček TJ Lokomotiva Plzeň 6:7 Komentáře
17.09.2019 17:00 1. Jiří Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 2:6 Komentáře
10.09.2019 17:30 1. Tomáš Jarošík TJ Lokomotiva Plzeň 7:5
27.08.2019 18:00 1. Josef Bubeníček TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
25.08.2019 18:00 1. Václav Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
19.08.2019 18:00 1. Tomáš Jirouch TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
14.08.2019 18:00 1. Jiří Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
29.07.2019 19:01 2. Andrej Suchanek 6:S Komentáře
26.07.2019 18:00 2. Martin Rožánek TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
17.07.2019 18:00 2. Tomáš Jarošík TJ Lokomotiva Plzeň 7:5
15.07.2019 18:00 2. Tomáš Jirouch TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
26.06.2019 15:52 1. Václav Egermaier S:6 Komentáře
25.06.2019 09:53 1. Tomáš Jarošík S:6 Komentáře
21.06.2019 18:00 1. Jiří Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
17.06.2019 18:00 1. Josef Bubeníček 1. ČLTK 2:6
28.05.2019 20:00 2. Pavel Hauer Dobřany 6:2
28.05.2019 13:37 2. Tomáš Jarošík 6:S Komentáře
26.05.2019 10:00 2. Monika Kosturiková TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
25.05.2019 10:00 2. Martin Rožánek SK Sportcentrum Roudná 6:3
19.05.2019 17:00 2. Jiří Rieger 6:3
01.05.2019 13:12 1. Václav Egermaier 3:6 Komentáře
27.04.2019 14:30 1. Josef Bubeníček TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
25.04.2019 18:00 1. Tomáš Jarošík Dobřany 6:4
07.04.2019 17:00 1. Milan Turek TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
31.03.2019 15:00 2. Pavel Cigler TJ Lokomotiva Plzeň 7:6 Komentáře
26.03.2019 20:00 2. Ondřej Valenta TJ Lokomotiva Plzeň 7:5
24.03.2019 15:00 2. Jiří Šebek Dobřany 6:2
18.03.2019 18:00 2. Jiří Rieger TJ Lokomotiva Plzeň 6:3 Komentáře
11.03.2019 19:00 2. Tomáš Jarošík TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
24.02.2019 18:30 3. Filip Krišica TJ Lokomotiva Plzeň 6:0 Komentáře
18.02.2019 18:00 3. Pavel Končal SK Sportcentrum Roudná 3:6
17.02.2019 18:30 3. Jiří Rieger TJ Lokomotiva Plzeň 6:3 Komentáře
10.02.2019 17:00 3. Jiří Sladkovský 6:1

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím