David Očenášek

David Očenášek (29 let)

ID: 31613

Brno

Facebook profil

Fandí:Dukla Praha

Hraje ligy: Brno - Badminton (54/217)

  • 38 zápasů

    od roku 2018
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Skreč
    • Výhra
    • Výhra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Sprint
  • 156 /237
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 38
    Zápasů v lize ( 27 / 1 / 10) 2 turnaje

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

8 . Úroveň A

266 bodů
54. místo (53. místo v mužích)
D.O. V.B. J.B. Z.W. L.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Očenášek
3:2
3:0
12 14 266
2 .
Image 1
Vojtěch Bartl
2:3
2:3 2:3 6 11 257
3 .
Image 1
Jan Bureš
3:2 5 0 245
4 .
Image 1
Zdeněk Weinlich
3:2 5 -11 234
5 .
Image 1
Lukáš Bránka
0:3
0 -14 226

Letní sezóna 2019

8 . Úroveň A

193 bodů
52. místo (51. místo v mužích)
D.O. I.D. J.G. D.L. R.U. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Očenášek
S:3
3:1
3:0
3:S
19 14 193
2 .
Image 1
Ivo Dusík
3:S
3:2
0:3
3:S
17 11 188
3 .
Image 1
Jiří Gajda
1:3
2:3
3:1
3:S
15 0 175
4 .
Image 1
Dalibor Lang
0:3
3:0 1:3
3:S
14 -11 163
5 .
Image 1
Radim Uhřík
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 146

7 . Úroveň C

192 bodů
71. místo (68. místo v mužích)
R.H. V.B. J.C. M.V. D.O. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Roman Havlík
3:0
3:2
3:0
1:3
20 14 234
2 .
Image 1
Vojtěch Bartl
0:3
2:3
3:0
3:S
15 5 220
3 .
Image 1
Jindřich Chodúr
2:3
3:2
S:3
3:S
13 0 213
4 .
Image 1
Miroslav Vozdecký
0:3
0:3
3:S
3:S
12 -11 201
5 .
Image 1
David Očenášek
3:1
S:3
S:3
S:3
6 -14 192

8 . Úroveň B

199 bodů
50. místo (49. místo v mužích)
D.O. J.B. M.D. O.D. V.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Očenášek
3:1
3:0
3:1
3:1
25 14 199
2 .
Image 1
Jan Bureš
1:3
3:2
3:2 3:0 18 11 189
3 .
Image 1
Michal Drexler
0:3
2:3
3:2
3:0
14 0 174
4 .
Image 1
Ondrej Dlugoš
1:3
2:3
2:3
3:0 12 -11 161
5 .
Image 1
Vojtech Baranek
1:3
0:3
0:3
0:3 1 -14 147

Jarní sezóna 2019

10 . Úroveň B

272 bodů
99. místo (94. místo v mužích)
L.P. P.M. D.O. T.R. K.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lucie Pitelová
3:2
1:3
3:1 3:2 17 14 291
2 .
Image 1
Petr Macek
2:3
3:2
2:3
3:S
15 11 286
3 .
Image 1
David Očenášek
3:1
2:3
3:1
S:S
12 0 272
4 .
Image 1
Tomáš Rebro
1:3 3:2
1:3
3:2 12 -11 261
5 .
Image 1
Karel Pavelek
2:3
S:3
S:S
2:3 2 -14 248

9 . Úroveň C

266 bodů
104. místo (98. místo v mužích)
M.T. J.C. J.B. P.S. D.O. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Turoň
3:1 3:1 3:1
3:S
24 14 318
2 .
Image 1
Jindřich Chodúr
1:3
3:0
3:2
3:S
19 11 310
3 .
Image 1
Jan Bureš
1:3
0:3
3:0
3:S
14 0 294
4 .
Image 1
Pawel Slawatycki
1:3 2:3 0:3
3:S
9 -11 278
5 .
Image 1
David Očenášek
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 266

11 . Úroveň A

279 bodů
91. místo (89. místo v mužích)
D.O. M.K. A.D. J.Č. J.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Očenášek
3:2
3:1
3:0
3:0
25 14 279
2 .
Image 1
Michaela Krejčí
2:3
3:0 3:0 3:0 23 11 274
3 .
Image 1
Adam Dvořák
1:3
0:3 3:0
3:S
14 0 254
4 .
Image 1
Jiří Čejka
0:3
0:3 0:3 S:S -2 -11 227
5 .
Image 1
Jan Rybka
0:3
0:3
S:3
S:S -2 -14 224

Podzimní sezóna 2018

13 . Úroveň C

249 bodů
114. místo (107. místo v mužích)
D.O. R.C. J.G. J.Š. E.U. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Očenášek
3:1
3:0
3:0
3:0
23 0 71
2 .
Image 1
Roman Caha
1:3
2:3
3:2
3:0
13 0 61
3 .
Image 1
Jiří Gajda
0:3
3:2
2:3
3:0
12 0 60
4 .
Image 1
Jakub Šoltés
0:3
2:3
3:2 3:2 10 0 58
5 .
Image 1
Eva Uhlířová
0:3
0:3
0:3
2:3 2 0 50

14 . Úroveň A

217 bodů
146. místo (137. místo v mužích)
R.C. P.Š. D.O. G.B. D.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Roman Caha
3:2
1:3
3:0
3:2
15 0 63
2 .
Image 1
Petr Šulák
2:3
1:3 3:0 3:S 14 0 62
3 .
Image 1
David Očenášek
3:1
3:1 3:0 S:S 14 0 62
4 .
Image 1
Gabriela Bociánová
0:3
0:3 0:3
3:S
5 0 53
5 .
Image 1
Daniel Šafrán
2:3
S:3 S:S
S:3
0 0 48

16 . Úroveň B

207 bodů
156. místo (144. místo v mužích)
D.O. J.Š. M.Š. M.H. M.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Očenášek
3:0
3:1
3:0
3:0
23 0 59
2 .
Image 1
Jan Švancer
0:3
3:0
3:1
3:0 17 0 53
3 .
Image 1
Monika Šťastná
1:3
0:3 1:3
2:3
4 0 40
4 .
Image 1
Michal Hladký
0:3
1:3
3:1 S:S 4 0 40
5 .
Image 1
Martin Caletka
0:3
0:3
3:2
S:S 2 0 38

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
14.11.2019 21:00 8. Lukáš Bránka Sprint 3:0 Komentáře
07.11.2019 21:00 8. Vojtěch Bartl Sprint 3:2 Komentáře
23.08.2019 08:28 8. Ivo Dusík S:3 Komentáře
23.08.2019 04:51 8. Radim Uhřík 3:S Komentáře
14.08.2019 18:00 8. Dalibor Lang fit4all centrum 3:0 Komentáře
12.08.2019 17:00 8. Jiří Gajda Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
06.07.2019 21:34 7. Vojtěch Bartl S:3 Komentáře
06.07.2019 21:34 7. Miroslav Vozdecký S:3 Komentáře
06.07.2019 21:33 7. Jindřich Chodúr S:3 Komentáře
03.07.2019 18:00 7. Roman Havlík Sprint 3:1 Komentáře
19.06.2019 18:00 8. Michal Drexler Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
17.06.2019 20:00 8. Vojtech Baranek Sprint 3:1 Komentáře
10.06.2019 17:00 8. Jan Bureš Sprint 3:1 Komentáře
07.06.2019 18:00 8. Ondrej Dlugoš Sprint 3:1 Komentáře
01.06.2019 15:59 10. Karel Pavelek S:S Komentáře
30.05.2019 17:00 10. Tomáš Rebro fit4all centrum 3:1 Komentáře
12.05.2019 16:00 10. Lucie Pitelová Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
08.05.2019 19:30 10. Petr Macek fit4all centrum 2:3 Komentáře
10.03.2019 20:07 9. Jindřich Chodúr S:3 Komentáře
10.03.2019 20:05 9. Jan Bureš S:3 Komentáře
10.03.2019 20:05 9. Pawel Slawatycki S:3 Komentáře
10.03.2019 20:05 9. Michal Turoň S:3 Komentáře
03.03.2019 17:00 11. Jan Rybka Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
14.02.2019 20:00 11. Jiří Čejka Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
13.02.2019 18:00 11. Adam Dvořák Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
11.02.2019 19:00 11. Michaela Krejčí Badminton Líšeň 3:2 Komentáře
11.01.2019 18:00 13. Roman Caha Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
06.01.2019 18:00 13. Jiří Gajda Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
05.01.2019 17:00 13. Eva Uhlířová Sprint 3:0 Komentáře
05.01.2019 15:00 13. Jakub Šoltés Sprint 3:0
02.01.2019 00:10 14. Daniel Šafrán S:S
13.12.2018 20:00 14. Petr Šulák Sprint 3:1
08.12.2018 19:00 14. Roman Caha Badminton Líšeň 3:1 Komentáře
06.12.2018 19:00 14. Gabriela Bociánová Xarena Slatina Badminton Club 3:0
27.11.2018 19:00 16. Jan Švancer 3:0 Komentáře
11.11.2018 11:00 16. Michal Hladký Xarena Slatina Badminton Club 3:0
10.11.2018 14:00 16. Monika Šťastná fit4all centrum 3:1 Komentáře
07.11.2018 17:00 16. Martin Caletka Sprint 3:0 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím