Načítám…

David Smejkal (27 let)

ID: 37862

Brno

Fandí:Badminton, volejbal

  • 28 zápasů

    od roku 2019
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Prohra
    • Výhra
  • 175 /294
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 28
    Zápasů v lize ( 22 / 1 / 5) 1 turnaj
  • 96%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2022

8 . Úroveň A

167 bodů
90. místo (85. místo v mužích)
Z.B. M.Č. T.H. J.G. D.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Bartlík
3:0 3:0 3:0 3:1 27 14 221
2 .
Image 1
Marek Čupa
0:3
3:1
3:0
3:S
19 11 210
3 .
Image 1
Tomáš Horáček
0:3
1:3
3:2
3:S 12 0 192
4 .
Image 1
Jiří Gajda
0:3
0:3
2:3
3:S
8 -11 177
5 .
Image 1
David Smejkal
1:3
S:3
S:3
S:3
1 -14 167

9 . Úroveň B

238 bodů
65. místo (60. místo v mužích)
D.S. J.K. J.K. M.Z. R.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Smejkal
3:1 3:1 3:1
3:S
24 14 238
2 .
Image 1
Jakub Kominka
1:3 3:0
3:2
3:S
19 11 230
3 .
Image 1
Jiří Kohout
1:3 0:3 3:1
3:S
13 0 213
4 .
Image 1
Marek Zukal
1:3
2:3
1:3
3:S
10 -11 199
5 .
Image 1
Radek Tichý
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 186

Podzimní sezóna 2021

10 . Úroveň B

181 bodů
76. místo (71. místo v mužích)
D.S. T.K. P.Č. J.K. P.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Smejkal
3:0 3:1 3:0 3:0 27 14 181
2 .
Image 1
Tomáš Kondr
0:3 3:1 3:0 3:1 19 11 170
3 .
Image 1
Petr Čipera
1:3 1:3 3:1 3:0 15 0 155
4 .
Image 1
Jakub Bartolomej Kosuth
0:3 0:3 1:3 3:1 7 -11 136
5 .
Image 1
Patrik Křemeček
0:3 1:3 0:3 1:3 2 -14 128

Podzimní sezóna 2019

13 . Úroveň C

174 bodů
124. místo (121. místo v mužích)
D.S. D.L. M.Ž. M.B. T.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Smejkal
3:1
S:3
3:0 3:0 20 14 174
2 .
Image 1
Dáša Labáková
1:3 3:1
3:2
3:1 18 11 169
3 .
Image 1
Milan Žižka
3:S
1:3
2:3
3:1 15 0 155
4 .
Image 1
Michal Baranec
0:3
2:3
3:2
3:1 13 -11 142
5 .
Image 1
Tomáš Světnický
0:3 1:3 1:3 1:3 3 -14 129

14 . Úroveň C

153 bodů
143. místo (137. místo v mužích)
D.S. N.P. N.Š. I.S. O.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Smejkal
3:0 3:0 3:0 S:S 19 14 153
2 .
Image 1
Nikola Pajkovský
0:3 3:0 3:2 3:2 17 11 148
3 .
Image 1
Natálie Šimková
0:3 0:3
3:2
3:S
11 0 131
4 .
Image 1
Ivan Syka
0:3 2:3
2:3
S:S 2 -5 117
5 .
Image 1
Ondřej Seidelmann
S:S 2:3
S:3
S:S -2 -14 104

16 . Úroveň A

122 bodů
166. místo (153. místo v mužích)
D.S. H.P. M.C. K.V. J.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Smejkal
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 122
2 .
Image 1
Hana Palbuchtová
0:3
3:0
3:0 3:0 21 11 112
3 .
Image 1
Martin Chromeček
0:3
0:3
3:2
3:1
11 0 91
4 .
Image 1
Karel Volný
0:3 0:3 2:3 3:0 9 -11 78
5 .
Image 1
Jan Hochman
0:3 0:3
1:3
0:3 1 -14 67

18 . Úroveň B

102 bodů
191. místo (172. místo v mužích)
D.S. D.A. I.V. P.K. H.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Smejkal
3:0
3:0
3:0
3:0 28 14 102
2 .
Image 1
Dušan Andrejčák
0:3
3:1
3:0 3:0 20 11 91
3 .
Image 1
Irena Valaškovčáková
0:3
1:3
3:0 3:0 15 0 75
4 .
Image 1
Patrik Křemeček
0:3
0:3 0:3 3:0 7 -3 64
5 .
Image 1
Hana Hojovcová
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 46

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.04.2022 00:10 8. Tomáš Horáček S:3
31.03.2022 16:55 8. Marek Čupa S:3 Komentáře
31.03.2022 12:14 8. Jiří Gajda S:3 Komentáře
15.03.2022 19:00 8. Zdeněk Bartlík Xarena Slatina Badminton Club 1:3
28.02.2022 21:00 9. Jiří Kohout Sprint 3:1
26.02.2022 08:07 9. Radek Tichý 3:S Komentáře
22.02.2022 18:00 9. Marek Zukal Sprint 3:1
16.02.2022 19:00 9. Jakub Kominka Sport Centrum Kuklenská 3:1
27.01.2022 17:00 10. Tomáš Kondr 3:0
18.01.2022 17:00 10. Patrik Křemeček Sport Centrum IVANOVICE 3:0
09.01.2022 17:00 10. Jakub Bartolomej Kosuth 3:0
07.01.2022 17:00 10. Petr Čipera Sprint 3:1
29.01.2020 15:00 13. Tomáš Světnický Sprint 3:0
28.01.2020 14:00 13. Dáša Labáková Sprint 3:1
21.01.2020 13:38 13. Milan Žižka S:3 Komentáře
16.01.2020 07:30 13. Michal Baranec Centrum Viktoria 3:0
02.01.2020 00:10 14. Ondřej Seidelmann S:S
17.12.2019 20:00 14. Nikola Pajkovský Sport Centrum Kuklenská 3:0
15.12.2019 18:00 14. Natálie Šimková Xarena Slatina Badminton Club 3:0
10.12.2019 20:00 14. Ivan Syka Xarena Slatina Badminton Club 3:0
29.11.2019 17:00 16. Jan Hochman Sport Centrum IVANOVICE 3:0
27.11.2019 21:00 16. Karel Volný Sport Centrum IVANOVICE 3:0
20.11.2019 18:00 16. Martin Chromeček Sprint 3:0
12.11.2019 18:00 16. Hana Palbuchtová Sprint 3:0
30.10.2019 21:00 18. Irena Valaškovčáková Sprint 3:0
24.10.2019 19:30 18. Dušan Andrejčák Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
17.10.2019 21:00 18. Patrik Křemeček Sprint 3:0 Komentáře
07.10.2019 08:00 18. Hana Hojovcová Sprint 3:0

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím