Načítám…
Lukáš Vlk

Lukáš Vlk (29 let)

ID: 31828

Praha

Fandí:mfk karviná

Hraje ligy: Praha - Badminton (92/297)

  • 68 zápasů

    od roku 2018
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Hamr Braník
  • 92 /297
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 68
    Zápasů v lize ( 38 / 25 / 5) 1 turnaj

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2020

9 . Úroveň B

329 bodů
92. místo (87. místo v mužích)
D.H. P.H. M.D. L.V. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Daniela Honková
0 14 354
2 .
Image 1
Pavlína Hiršová
0 11 351
3 .
Image 1
Michal Drusan
0 0 340
4 .
Image 1
Lukáš Vlk
0 -11 329
5 .
Image 1
Jiří Šmejkal
0 -14 326

Letní sezóna 2020

7 . Úroveň C

308 bodů
73. místo (67. místo v mužích)
J.J. Z.H. J.F. M.M. L.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Jeřábek
3:1 3:0 3:0 3:S 26 14 360
2 .
Image 1
Zdeněk Hittman
1:3 1:3 3:0 3:0 16 5 341
3 .
Image 1
Jan Formánek
0:3 3:1 2:3 3:0 15 0 335
4 .
Image 1
Martin Mastalir
0:3 0:3 3:2 3:2 10 -11 319
5 .
Image 1
Lukáš Vlk
S:3 0:3 0:3 2:3 2 -14 308

8 . Úroveň A

309 bodů
56. místo (53. místo v mužích)
R.S. L.V. R.G. J.L. P.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Rostislav Supa
3:0 3:1 S:S 3:0 18 14 312
2 .
Image 1
Lukáš Vlk
0:3 3:2 3:1 3:0 18 11 309
3 .
Image 1
Roman Gazárek
1:3 2:3 2:3 3:1 11 0 291
4 .
Image 1
Jaroslav Losenický
S:S 1:3 3:2 S:S 2 -11 271
5 .
Image 1
Pavel Hrbotický
0:3 0:3 1:3 S:S -1 -14 265

9 . Úroveň B

317 bodů
61. místo (57. místo v mužích)
L.V. M.M. M.Š. V.M. J.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Vlk
3:2 3:1 3:1 3:1 23 14 317
2 .
Image 1
Martin Mendl
2:3 3:1 3:1
3:S
20 11 311
3 .
Image 1
Michal Šťastný
1:3 1:3 3:S
3:S
14 0 294
4 .
Image 1
Veronika Mičková
1:3 1:3 S:3
3:S
8 -11 277
5 .
Image 1
Jan Maršoun
1:3
S:3
S:3
S:3
1 -14 267

9 . Úroveň B

275 bodů
78. místo (74. místo v mužích)
P.G. P.R. L.V. J.Č. P.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Gnan
3:0
1:3 3:0
3:S
21 14 295
2 .
Image 1
Petr Rabušic
0:3
3:0 3:1 3:2 18 11 289
3 .
Image 1
Lukáš Vlk
3:1 0:3 2:3 3:0 15 0 275
4 .
Image 1
Jiří Čeněk
0:3 1:3 3:2
3:S
12 -11 261
5 .
Image 1
Petr Pražma
S:3
2:3 0:3
S:3
2 -14 248

Jarní sezóna 2020

12 . Úroveň A

336 bodů
109. místo (105. místo v mužích)
L.V. T.L. K.G. O.Z. J.U. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Vlk
3:0
2:3
3:0 3:1 22 14 336
2 .
Image 1
Tomas Ludvik
0:3 3:0 3:1 3:S 19 11 330
3 .
Image 1
Khuppi Gin
3:2
0:3 3:1
3:S
17 0 317
4 .
Image 1
Ondřej Zeman
0:3 1:3 1:3 3:S 8 -11 297
5 .
Image 1
Jiří Uldrich
1:3 S:3
S:3
S:3 1 -14 287

14 . Úroveň C

338 bodů
135. místo (128. místo v mužích)
L.V. J.L. V.J. T.K. Z.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Vlk
3:2 3:1 3:0
3:S
24 14 338
2 .
Image 1
Jan Lubeník
2:3 0:3 3:0
3:S
15 11 326
3 .
Image 1
Vladimír Janovský
1:3 3:0 S:3
3:S
14 0 314
4 .
Image 1
Tomáš Kopsa
0:3 0:3 3:S
3:0
13 -11 302
5 .
Image 1
Zdeněk Sychra
S:3
S:3
S:3
0:3
0 -14 286

13 . Úroveň C

333 bodů
157. místo (150. místo v mužích)
J.D. J.M. J.K. M.N. L.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Dubec
2:3
3:2 3:0 3:0 21 14 375
2 .
Image 1
Jan Maršoun
3:2
2:3 3:2 3:1 18 11 369
3 .
Image 1
Jakub Kopáček
2:3 3:2 3:2
S:3
12 0 352
4 .
Image 1
Martin Novak
0:3 2:3 2:3
3:S
10 -11 339
5 .
Image 1
Lukáš Vlk
0:3 1:3
3:S
S:3
7 -14 333

Letní sezóna 2019

11 . Úroveň B

256 bodů
123. místo (118. místo v mužích)
P.V. V.P. R.F. L.V. K.Ž. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Vašků
3:0 3:0 3:0 3:1 27 14 301
2 .
Image 1
Vojtěch Pavluch
0:3
3:0
3:S
3:0 20 11 291
3 .
Image 1
Radek Fidrant
0:3
0:3
3:1
3:S
12 0 272
4 .
Image 1
Lukáš Vlk
0:3
S:3
1:3
3:S
7 -11 256
5 .
Image 1
Kamil Žylka
1:3 0:3
S:3
S:3
1 -14 247

10 . Úroveň A

257 bodů
109. místo (105. místo v mužích)
T.L. J.B. P.P. L.V. J.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomas Ludvik
2:3 3:1
3:S
3:S
20 14 294
2 .
Image 1
Jiří Buchtela
3:2
2:3
3:1
3:S
19 11 290
3 .
Image 1
Petr Prochazka
1:3
3:2
3:1
3:S
18 0 278
4 .
Image 1
Lukáš Vlk
S:3
1:3
1:3
3:S
8 -11 257
5 .
Image 1
Jakub Beneš
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 246

11 . Úroveň A

238 bodů
93. místo (90. místo v mužích)
L.V. D.S. L.V. M.K. M.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Vlk
3:2
3:0
3:2 3:0 24 14 238
2 .
Image 1
Daniel Slavik
2:3 3:0 3:1 3:0 22 11 233
3 .
Image 1
Lukáš Voborník
0:3
0:3 3:0 3:0 14 0 214
4 .
Image 1
Milan Kurilla
2:3 1:3 0:3 3:1 9 -11 198
5 .
Image 1
Martin Staněk
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 187

9 . Úroveň A

227 bodů
104. místo (98. místo v mužích)
J.S. V.M. A.F. V.K. L.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ján Suchár
2:3 3:1
3:S
3:1 20 14 274
2 .
Image 1
Veronika Mičková
3:2 2:3
3:S
3:1 19 11 270
3 .
Image 1
Antonin Fulka
1:3 3:2 0:3 3:1 12 0 252
4 .
Image 1
Vojtěch Krňanský
S:3
S:3
3:0 S:S 5 -11 234
5 .
Image 1
Lukáš Vlk
1:3 1:3 1:3 S:S 1 -14 227

Jarní sezóna 2019

11 . Úroveň A

327 bodů
119. místo (115. místo v mužích)
L.P. P.V. L.V. M.Š. J.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukas Podbehly
2:3 3:0 1:3 3:0 17 14 351
2 .
Image 1
Petr Vašků
3:2 3:0 3:1 S:S 16 11 347
3 .
Image 1
Lukáš Vlk
0:3 0:3 3:0 0:3 7 0 327
4 .
Image 1
Martin Šturma
3:1 1:3 0:3 S:S 5 -11 314
5 .
Image 1
Jakub Novák
0:3 S:S 3:0 S:S 3 -14 309

11 . Úroveň B

356 bodů
111. místo (108. místo v mužích)
L.T. L.S. L.V. R.R. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Tauber
1:3 3:0 3:1
3:S
20 14 374
2 .
Image 1
Lukáš Strejc
3:1 2:3
3:1
3:2 19 11 370
3 .
Image 1
Lukáš Vlk
0:3 3:2 3:2
3:S
16 0 356
4 .
Image 1
Robert Rosenberg
1:3
1:3
2:3
3:S
10 -11 339
5 .
Image 1
Mery Kejklíček
S:3
2:3
S:3
S:3
2 -14 328

12 . Úroveň A

330 bodů
116. místo (111. místo v mužích)
V.M. L.V. S.C. P.G. K.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Veronika Mičková
3:2
3:2 3:1
3:0
23 14 337
2 .
Image 1
Lukáš Vlk
2:3
3:1 3:1
3:2
19 11 330
3 .
Image 1
Stanislav Cáska
2:3 1:3
3:1
3:0 16 0 316
4 .
Image 1
Petr Gnan
1:3 1:3
1:3
3:1 9 -11 298
5 .
Image 1
Kamil Dunička
0:3
2:3
0:3 1:3 3 -14 289

12 . Úroveň B

354 bodů
127. místo (121. místo v mužích)
J.P. U.A. L.V. K.P. J.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jirka Pavlů
0:3
3:2 3:1
3:1
17 14 371
2 .
Image 1
Utkir Amrillaev
3:0
1:3
2:3
3:2
15 11 366
3 .
Image 1
Lukáš Vlk
2:3 3:1 3:2
1:3
14 0 354
4 .
Image 1
Klára Pšenková
1:3
3:2
2:3
3:2
13 -11 342
5 .
Image 1
Ján Puškár
1:3
2:3
3:1
2:3
11 -14 337

Podzimní sezóna 2018

13 . Úroveň B

364 bodů
137. místo (133. místo v mužích)
V.K. L.V. J.F. P.Č. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vojtěch Krňanský
1:3 3:0
3:0
3:0
19 0 109
2 .
Image 1
Lukáš Vlk
3:1
3:S
0:3 3:2 14 0 104
3 .
Image 1
Jaroslav Fibichr
0:3
S:3
S:S 3:1 3 0 93
4 .
Image 1
Pavel Čech
0:3
3:0 S:S S:S 2 0 92
5 .
Image 1
Michal Kymlička
0:3
2:3 1:3 S:S 1 0 91

14 . Úroveň A

315 bodů
134. místo (129. místo v mužích)
L.V. J.Č. T.H. H.Š. P.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Vlk
3:2
2:3
3:0 3:0 18 0 90
2 .
Image 1
Jiří Červenka
2:3
3:2
2:3 3:0 14 0 86
3 .
Image 1
Tomáš Hořava
3:2
2:3
3:2 2:3 12 0 84
4 .
Image 1
Hynek Šolar
0:3 3:2 2:3 3:2 10 0 82
5 .
Image 1
Pavel Bláha
0:3 0:3 3:2 2:3 6 0 78

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
05.10.2020 00:10 7. Jan Jeřábek S:3
05.10.2020 00:10 7. Jan Formánek 0:3
02.10.2020 17:00 7. Zdeněk Hittman Badminton Arena Skalka 0:3
01.10.2020 19:30 7. Martin Mastalir Sportcentrum Step 2:3
04.09.2020 07:00 8. Jaroslav Losenický 3:1
02.09.2020 18:00 8. Pavel Hrbotický Hamr Braník 3:0
01.09.2020 19:00 8. Roman Gazárek Badminton Arena Skalka 3:2
16.08.2020 17:30 8. Rostislav Supa Hamr Braník 0:3
05.08.2020 18:00 9. Michal Šťastný Badminton Arena Skalka 3:1
03.08.2020 19:00 9. Jan Maršoun Badminton Arena Skalka 3:1
27.07.2020 18:30 9. Veronika Mičková Hamr Braník 3:1
21.07.2020 18:00 9. Martin Mendl Hamr Braník 3:2
07.07.2020 13:00 9. Petr Pražma Badminton Arena Skalka 3:0
02.07.2020 18:00 9. Petr Gnan Badminton Arena Skalka 3:1
26.06.2020 17:00 9. Jiří Čeněk Badminton Arena Skalka 2:3
21.06.2020 17:00 9. Petr Rabušic Hamr Braník 0:3
12.06.2020 17:30 12. Ondřej Zeman Badminton Arena Skalka 3:0
10.06.2020 20:30 12. Tomas Ludvik Badminton Arena Skalka 3:0
07.06.2020 19:30 12. Jiří Uldrich Hamr Braník 3:1
01.06.2020 19:00 12. Khuppi Gin Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
15.05.2020 17:30 14. Vladimír Janovský Hamr Braník 3:1
06.05.2020 17:00 14. Jan Lubeník Badminton Arena Skalka 3:2
08.03.2020 17:00 14. Tomáš Kopsa Sportcentrum Step 3:0
27.02.2020 19:40 13. Martin Novak S:3 Komentáře
25.02.2020 17:44 13. Jakub Kopáček 3:S Komentáře
20.02.2020 20:30 13. Jan Maršoun Sportcentrum Step 1:3
18.02.2020 19:00 13. Jiří Dubec Badminton Arena Skalka 0:3
30.09.2019 09:26 11. Kamil Žylka 3:S Komentáře
29.09.2019 15:54 11. Vojtěch Pavluch S:3 Komentáře
26.09.2019 20:00 11. Petr Vašků Sportcentrum Step 0:3
15.09.2019 17:00 11. Radek Fidrant Hamr Braník 1:3 Komentáře
01.09.2019 12:32 10. Tomas Ludvik S:3 Komentáře
31.08.2019 11:00 10. Petr Prochazka Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
30.08.2019 21:17 10. Jakub Beneš 3:S Komentáře
21.08.2019 19:00 10. Jiří Buchtela SportCentrum JEREMI 1:3
25.07.2019 20:00 11. Milan Kurilla Sportcentrum Step 3:2
25.07.2019 19:00 11. Martin Staněk 3:0
22.07.2019 20:00 11. Daniel Slavik Sportcentrum Step 3:2
12.07.2019 18:00 11. Lukáš Voborník Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
01.07.2019 00:10 9. Vojtěch Krňanský S:S
26.06.2019 07:00 9. Ján Suchár Sportcentrum Step 1:3
25.06.2019 18:00 9. Antonin Fulka Badminton Arena Skalka 1:3
20.06.2019 07:00 9. Veronika Mičková Sportcentrum Step 1:3
27.05.2019 20:00 11. Jakub Novák 0:3
23.05.2019 20:30 11. Petr Vašků Hamr Braník 0:3
21.05.2019 20:00 11. Lukas Podbehly Sportcentrum Step 0:3
06.05.2019 19:30 11. Martin Šturma Hamr Braník 3:0
01.05.2019 11:00 11. Lukáš Tauber Hamr Braník 0:3
25.04.2019 14:00 11. Mery Kejklíček 3:S Komentáře
16.04.2019 18:30 11. Lukáš Strejc Hamr Braník 3:2
11.04.2019 19:30 11. Robert Rosenberg SportCentrum JEREMI 3:2
31.03.2019 18:00 12. Stanislav Cáska Badminton Arena Skalka 3:1
29.03.2019 12:00 12. Veronika Mičková SportCentrum JEREMI 2:3 Komentáře
22.03.2019 18:30 12. Petr Gnan Sportcentrum Step 3:1
17.03.2019 15:00 12. Kamil Dunička Hamr Braník 3:2 Komentáře
24.02.2019 12:30 12. Jirka Pavlů Hamr Braník 2:3
23.02.2019 10:00 12. Utkir Amrillaev Sportcentrum Step 3:1
15.02.2019 18:00 12. Klára Pšenková Hamr Braník 3:2
11.02.2019 17:00 12. Ján Puškár Hamr Braník 1:3 Komentáře
02.02.2019 13:33 13. Jaroslav Fibichr 3:S Komentáře
31.01.2019 19:30 13. Pavel Čech Hamr Štěrboholy 0:3
28.01.2019 19:00 13. Michal Kymlička Hamr Braník 3:2
10.01.2019 21:00 13. Vojtěch Krňanský Sportcentrum Step 3:1
29.12.2018 14:00 14. Hynek Šolar 3:0
28.12.2018 12:00 14. Jiří Červenka 3:2
16.12.2018 14:00 14. Pavel Bláha 3:0
09.12.2018 21:00 14. Tomáš Hořava 2:3 Komentáře
14. Zdeněk Sychra 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím