Image 1

Lukáš Kostelecký (24 let)

ID: 29790

Brno

  • 32 zápasů

    od roku 2018
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Badminton Líšeň
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 32
    Zápasů v lize ( 16 / 9 / 7) 1 turnaj

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2018

12 . Úroveň B

28 bodů
145. místo (127. místo v mužích)
P.M. J.B. M.G. L.K. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Menšík
1:3 3:1
3:S
3:0 17 0 47
2 .
Image 1
Jana Benešová
3:1 1:3
3:S
3:0 17 0 47
3 .
Image 1
Marek Grác
1:3 3:1
3:S
S:S
9 0 39
4 .
Image 1
Lukáš Kostelecký
S:3
S:3
S:3
S:S -2 0 28
5 .
Image 1
Miroslav PROKEŠ
0:3 0:3
S:S
S:S -4 0 26

10 . Úroveň B

32 bodů
117. místo (104. místo v mužích)
P.S. J.S. Z.M. P.M. L.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pawel Slawatycki
3:0
3:1
3:0
3:S
22 0 58
2 .
Image 1
Jana Sedláčková
0:3
3:2
3:0
3:0
16 0 52
3 .
Image 1
Zdeněk Maděra
1:3
2:3
3:0
S:S 7 0 43
4 .
Image 1
Petr Menšík
0:3
0:3
0:3
S:S -2 0 34
5 .
Image 1
Lukáš Kostelecký
S:3
0:3
S:S S:S -4 0 32

10 . Úroveň B

60 bodů
95. místo (86. místo v mužích)
L.K. M.G. O.C. J.H. P.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Kostelecký
3:0
3:2
3:0 3:S 45 0 60
2 .
Image 1
Marek Grác
0:3
3:1
3:0 3:S 34 0 49
3 .
Image 1
Ondřej Chaloupka
2:3
1:3
3:0
3:S
29 0 44
4 .
Image 1
Jiří Hadrava
0:3 0:3
0:3
3:S 10 0 25
5 .
Image 1
Peťa Jelínek
S:3 S:3
S:3
S:3 0 0 15

9 . Úroveň A

49 bodů
117. místo (102. místo v mužích)
J.C. L.S. L.D. I.S. L.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Caha
0:3
3:0 3:0 3:0 39 0 84
2 .
Image 1
Ladislav Svoboda
3:0
S:S
3:0
3:1 32 0 77
3 .
Image 1
Libor Diviš
0:3 S:S 3:2
3:0
17 0 62
4 .
Image 1
Ivan Syka
0:3
0:3
2:3 3:1 15 0 60
5 .
Image 1
Lukáš Kostelecký
0:3 1:3
0:3
1:3 4 0 49

Jarní sezóna 2018

13 . Úroveň D

84 bodů
162. místo (149. místo v mužích)
L.K. P.N. M.K. A.K. J.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Kostelecký
3:1 3:2 3:2 3:S 39 0 84
2 .
Image 1
Petr Novotný
1:3 3:0 3:0 3:S 38 0 83
3 .
Image 1
Milan Kafka
2:3 0:3 3:1 3:S 25 0 70
4 .
Image 1
Alena Königová
2:3 0:3 1:3 3:S 16 0 61
5 .
Image 1
Jana Hanáková
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 45

14 . Úroveň B

91 bodů
175. místo (161. místo v mužích)
L.K. I.P. A.Z. T.B. O.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Kostelecký
3:0 3:2 3:1 3:0 46 0 91
2 .
Image 1
Irma Protivová
0:3
3:S
3:0
3:0
36 0 81
3 .
Image 1
Antonín Zderčík
2:3
S:3
3:0
3:1
28 0 73
4 .
Image 1
Tomáš Bajus
1:3
0:3
0:3 3:0 15 0 60
5 .
Image 1
Ondřej Chaloupka
0:3
0:3
1:3
0:3 2 0 47

14 . Úroveň D

59 bodů
215. místo (189. místo v mužích)
N.M. T.B. L.S. L.K. S.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Nikola Musil
3:0
S:S 3:0 3:0 34 0 79
2 .
Image 1
Tomáš Bartl
0:3
1:3 3:1
3:1
24 0 69
3 .
Image 1
Lucie Smolová
S:S 3:1 S:3 3:0 19 0 64
4 .
Image 1
Lukáš Kostelecký
0:3 1:3 3:S 1:3 14 0 59
5 .
Image 1
Serban Baciu
0:3
1:3
0:3 3:1 13 0 58

15 . Úroveň D

66 bodů
206. místo (182. místo v mužích)
P.N. L.K. A.H. J.H. H.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Novotný
3:1 3:0 3:0
3:S
47 0 77
2 .
Image 1
Lukáš Kostelecký
1:3 3:0 3:1 3:S 36 0 66
3 .
Image 1
Adam Herout
0:3 0:3 3:0
3:S
23 0 53
4 .
Image 1
Jiří Hovorka
0:3 1:3 0:3 3:S 12 0 42
5 .
Image 1
Hana Brablecová
S:3
S:3
S:3
S:3 0 0 30

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.10.2018 00:10 12. Miroslav PROKEŠ S:S
30.09.2018 16:19 12. Petr Menšík S:3 Komentáře
27.09.2018 14:16 12. Marek Grác S:3 Komentáře
21.09.2018 13:43 12. Jana Benešová S:3 Komentáře
03.09.2018 00:10 10. Petr Menšík S:S
03.09.2018 00:10 10. Zdeněk Maděra S:S
01.09.2018 17:00 10. Pawel Slawatycki S:3 Komentáře
15.08.2018 17:00 10. Jana Sedláčková Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
02.08.2018 17:30 10. Jiří Hadrava Centrum Viktoria 3:0
23.07.2018 17:00 10. Ondřej Chaloupka Badminton Líšeň 3:2 Komentáře
06.07.2018 15:30 10. Marek Grác Sprint 3:0
26.06.2018 21:00 9. Ivan Syka fit4all centrum 1:3
19.06.2018 19:00 9. Libor Diviš Sprint 0:3 Komentáře
13.06.2018 17:00 9. Jan Caha Sport Centrum Kuklenská 0:3
08.06.2018 20:00 9. Ladislav Svoboda Club Classic 1:3
14.05.2018 20:00 13. Alena Königová Centrum Viktoria 3:2
09.05.2018 18:00 13. Milan Kafka Sprint 3:2
07.05.2018 17:00 13. Petr Novotný Badminton Líšeň 3:1
26.04.2018 21:00 14. Ondřej Chaloupka Sport Centrum Kuklenská 3:0
19.04.2018 18:00 14. Tomáš Bajus Badminton Líšeň 3:1
18.04.2018 18:30 14. Antonín Zderčík BADMINTON ŽIDENICE 3:2
09.04.2018 19:00 14. Irma Protivová Xarena Slatina Badminton Club 3:0
26.03.2018 21:00 14. Tomáš Bartl Club Classic 1:3
25.03.2018 20:00 14. Nikola Musil Sport Centrum Kuklenská 0:3
06.03.2018 19:00 14. Serban Baciu Sprint 1:3
13.02.2018 19:30 15. Adam Herout Club Classic 3:0
08.02.2018 19:00 15. Jiří Hovorka Centrum Viktoria 3:1
05.02.2018 18:00 15. Petr Novotný Badminton Líšeň 1:3
15. Hana Brablecová 3:S
14. Lucie Smolová 3:S
13. Jana Hanáková 3:S
10. Peťa Jelínek 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím