Radka Halamíčkova

Radka Halamíčkova (33 let)

ID: 23547

Brno

  • 49 zápasů

    od roku 2015
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 16:00
    Často hraje od 16:00 v Sprint
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 29
    Zápasů v lize ( 13 / 16 / 0) 4 turnaje

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2017

13 . Úroveň C

79 bodů
188. místo (26. místo v ženách)
J.S. H.P. L.S. R.H. L.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jana Sedláčková
0:3
3:1
3:2
3:0
33 0 93
2 .
Image 1
Hana Palbuchtová
3:0 3:2 3:2 1:3 33 0 93
3 .
Image 1
Lenka Suchá
1:3
2:3 3:0 3:1 30 0 90
4 .
Image 1
Radka Halamíčkova
2:3
2:3 0:3 3:1 19 0 79
5 .
Image 1
Lucie Smolová
0:3
3:1 1:3 1:3 15 0 75

14 . Úroveň B

82 bodů
185. místo (22. místo v ženách)
M.S. R.H. T.C. J.B. L.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Směták
3:1 3:0
3:1
3:S 45 0 90
2 .
Image 1
Radka Halamíčkova
1:3
3:1
3:0
3:1
37 0 82
3 .
Image 1
Tomáš Cibulka
0:3
1:3
3:1
3:2
22 0 67
4 .
Image 1
Josef Bláha
1:3
0:3
1:3
3:2 13 0 58
5 .
Image 1
Lenka Křičková
S:3
1:3
2:3
2:3 10 0 55

14 . Úroveň D

69 bodů
209. místo (34. místo v ženách)
T.D. F.G. R.H. K.V. P.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Dedrle
3:2
3:1
3:0
3:0 46 0 91
2 .
Image 1
František Galle
2:3 3:1 3:0 S:3 28 0 73
3 .
Image 1
Radka Halamíčkova
1:3
1:3 3:2
3:1
24 0 69
4 .
Image 1
Karol Vrták
0:3
0:3 2:3 3:1 15 0 60
5 .
Image 1
Peťa Jelínek
0:3 3:S
1:3
1:3 14 0 59

13 . Úroveň C

73 bodů
196. místo (28. místo v ženách)
P.K. T.D. N.M. R.H. P.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Kalužík
S:3
3:0
3:0 3:0 39 0 99
2 .
Image 1
Tomáš Dulovič
3:S
1:3 3:1 3:0 36 0 96
3 .
Image 1
Nikola Musil
0:3
3:1 3:0 3:1 35 0 95
4 .
Image 1
Radka Halamíčkova
0:3 1:3 0:3
3:1
13 0 73
5 .
Image 1
Petr Kocmánek
0:3 0:3 1:3
1:3
4 0 64

Podzimní sezóna 2016

12 . Úroveň A

106 bodů
174. místo (18. místo v ženách)
D.B. L.D. J.F. P.S. R.H. A.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Baloun
2:3
3:0 3:0
3:0
3:0
43 0 133
2 .
Image 1
Libor Diviš
3:2
3:1 S:S
3:1
3:0 31 0 121
3 .
Image 1
Jan Feyrer
0:3 1:3 1:3 3:1
3:0
23 0 113
4 .
Image 1
Peter Sluka
0:3 S:S 3:1 1:3 3:1 16 0 106
5 .
Image 1
Radka Halamíčkova
0:3
1:3
1:3 3:1
2:3
16 0 106
6 .
Image 1
Alena Königová
0:3
0:3
0:3
1:3
3:2
9 0 99

12 . Úroveň D

106 bodů
154. místo (15. místo v ženách)
I.S. J.V. R.H. M.D. T.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ivan Syka
3:0 2:3 3:2 3:0 39 0 114
2 .
Image 1
Jakub Vokřál
0:3
3:1
3:1
3:1
33 0 108
3 .
Image 1
Radka Halamíčkova
3:2
1:3
3:2
3:1 31 0 106
4 .
Image 1
Michaela Dóciová
2:3 1:3
2:3
3:1 21 0 96
5 .
Image 1
Tomáš Cibulka
0:3
1:3
1:3 1:3 6 0 81

12 . Úroveň B

105 bodů
163. místo (18. místo v ženách)
H.Z. H.P. R.H. O.G. P.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Hana Zavadilová
3:2
3:2
3:0
3:1
42 0 117
2 .
Image 1
Hana Palbuchtová
2:3
3:1
3:0
3:0 41 0 116
3 .
Image 1
Radka Halamíčkova
2:3
1:3
3:0
3:1
30 0 105
4 .
Image 1
Ondřej Gregárek
0:3
0:3
0:3
3:2
9 0 84
5 .
Image 1
Petr Macek
1:3
0:3
1:3
2:3
8 0 83

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
30.05.2017 16:00 13. Hana Palbuchtová Sprint 2:3
25.05.2017 16:00 13. Jana Sedláčková Sprint 2:3 Komentáře
20.05.2017 11:00 13. Lucie Smolová Sprint 3:1
19.05.2017 16:00 13. Lenka Suchá Sprint 0:3
23.04.2017 14:00 14. Martin Směták Sprint 1:3
19.04.2017 17:00 14. Josef Bláha Sprint 3:0
17.04.2017 20:00 14. Lenka Křičková Sprint 3:1 Komentáře
16.04.2017 19:00 14. Tomáš Cibulka Sprint 3:1 Komentáře
17.03.2017 16:00 14. Peťa Jelínek Sprint 3:1 Komentáře
16.03.2017 07:30 14. Karol Vrták Sprint 3:2
14.03.2017 16:00 14. Tomáš Dedrle Sprint 1:3 Komentáře
13.03.2017 08:30 14. František Galle Sprint 1:3
26.02.2017 12:00 13. Nikola Musil Sprint 0:3
16.02.2017 07:30 13. Tomáš Dulovič Sprint 1:3
14.02.2017 16:00 13. Petr Kocmánek Sprint 3:1 Komentáře
07.02.2017 16:00 13. Petr Kalužík Sprint 0:3
31.01.2017 20:00 12. Alena Königová Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
31.01.2017 07:30 12. Jan Feyrer Sprint 1:3
21.01.2017 10:00 12. Peter Sluka Sprint 3:1
18.01.2017 08:00 12. Libor Diviš Sprint 1:3 Komentáře
15.01.2017 12:30 12. David Baloun Sprint 0:3 Komentáře
29.12.2016 09:00 12. Ivan Syka Sprint 3:2
20.12.2016 16:00 12. Jakub Vokřál Centrum Viktoria 1:3 Komentáře
10.12.2016 16:00 12. Tomáš Cibulka Sprint 3:1
08.12.2016 17:00 12. Michaela Dóciová Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
22.11.2016 18:00 12. Hana Palbuchtová Sprint 1:3 Komentáře
20.11.2016 11:00 12. Hana Zavadilová Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
15.11.2016 20:00 12. Petr Macek Sport Centrum IVANOVICE 3:1 Komentáře
10.11.2016 07:30 12. Ondřej Gregárek Sprint 3:0 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím