Image 1

Tomáš Lacina (32 let)

ID: 29224

Praha

  • 74 zápasů

    od roku 2017
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Skreč
    • Skreč
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Badminton Arena Skalka
  • 139 /303
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 73
    Zápasů v lize ( 32 / 7 / 34) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

14 . Úroveň C

294 bodů
138. místo (130. místo v mužích)
T.L. L.K. O.K. S.R. H.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Lacina
3:0
3:s 3:0 20 14 294
2 .
Image 1
Ladislav Kellner
3:s 2:3 8 11 279
3 .
Image 1
Ondřej Kubera
0:3
3:s 6 0 266
4 .
Image 1
Stefan Ryba
s:3 s:3 s:3 3:1 6 -11 255
5 .
Image 1
Hynek Šolar
0:3 3:2 1:3 6 -14 252

Jarní sezóna 2019

13 . Úroveň B

265 bodů
164. místo (158. místo v mužích)
J.B. U.A. P.D. T.L. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Buchtela
3:2
3:S
3:S
3:0 24 14 318
2 .
Image 1
Utkir Amrillaev
2:3
3:S
3:S
3:S
20 11 311
3 .
Image 1
Petr Dohnal
S:3
S:3
S:S S:S -4 0 276
4 .
Image 1
Tomáš Lacina
S:3
S:3
S:S S:S -4 -11 265
5 .
Image 1
Jiří Křemeček
0:3
S:3
S:S S:S -4 -14 262

13 . Úroveň B

312 bodů
144. místo (138. místo v mužích)
P.G. V.L. T.L. O.H. M.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Gnan
3:2
3:2 3:0 2:3 19 14 333
2 .
Image 1
Vojta Lejsek
2:3
1:3 3:0 3:2 15 11 326
3 .
Image 1
Tomáš Lacina
2:3 3:1 3:1 S:S 12 0 312
4 .
Image 1
Ondřej Hyneš
0:3 0:3 1:3 3:1 7 -11 296
5 .
Image 1
Marek Zemánek
3:2 2:3 S:S 1:3 6 -14 292

12 . Úroveň B

292 bodů
145. místo (139. místo v mužích)
H.S. J.D. P.H. L.D. T.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Honza Soukup
3:2 3:1
3:S
3:0 24 14 338
2 .
Image 1
Jiří Dubec
2:3 3:1 3:2 2:3 15 11 326
3 .
Image 1
Pavel Hrbotický
1:3 1:3
3:S
3:1
14 0 314
4 .
Image 1
Lukáš Dolanský
S:3
2:3
S:3
3:S 8 -11 297
5 .
Image 1
Tomáš Lacina
0:3 3:2
1:3
S:3 6 -14 292

12 . Úroveň C

367 bodů
118. místo (112. místo v mužích)
M.B. T.L. P.H. P.W. P.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Míra Břečka
2:3
3:S
3:2
3:S
19 14 373
2 .
Image 1
Tomáš Lacina
3:2 3:0 S:S
3:S
16 11 367
3 .
Image 1
Petr Hlobil
S:3
0:3 0:3
3:S
6 0 346
4 .
Image 1
Peter W.
2:3
S:S 3:0 S:S 5 -11 334
5 .
Image 1
Petr Martinec
S:3
S:3
S:3
S:S -2 -14 324

Podzimní sezóna 2018

13 . Úroveň C

357 bodů
139. místo (135. místo v mužích)
T.L. H.J. A.L. M.Š. D.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Lacina
3:2
3:S
3:1 S:S 12 0 102
2 .
Image 1
Hynek Janů
2:3
3:S 1:3 0:3 8 0 98
3 .
Image 1
Adam Lejčar
S:3
S:3 S:S 3:0 4 0 94
4 .
Image 1
Michal Šťastný
1:3 3:1 S:S S:S 2 0 92
5 .
Image 1
David Šimoník
S:S 3:0 0:3 S:S 2 0 92

11 . Úroveň C

315 bodů
138. místo (133. místo v mužích)
M.B. R.R. M.Š. J.N. T.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Míra Břečka
3:0 3:0 S:S
3:S
15 0 105
2 .
Image 1
Robert Rosenberg
0:3 3:2 3:1
3:S
14 0 104
3 .
Image 1
Martin Šturma
0:3 2:3 3:1
3:S
12 0 102
4 .
Image 1
Jakub Novák
S:S 1:3 1:3
3:S
5 0 95
5 .
Image 1
Tomáš Lacina
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 90

11 . Úroveň B

371 bodů
120. místo (116. místo v mužích)
V.S. J.P. T.L. P.H. T.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vojtěch Starý
3:0
3:0
3:S
3:S
22 0 118
2 .
Image 1
Jirka Pavlů
0:3
3:S
2:3
3:S
12 0 108
3 .
Image 1
Tomáš Lacina
0:3
S:3
3:S
3:S
10 0 106
4 .
Image 1
Pavlína Hiršová
S:3
3:2
S:3
2:3 6 0 102
5 .
Image 1
Tomáš Lozinčák
S:3
S:3
S:3
3:2 4 0 100

11 . Úroveň B

326 bodů
120. místo (115. místo v mužích)
P.M. T.L. J.Č. T.K. T.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Mazura
3:S
1:3 2:3 3:0 14 0 98
2 .
Image 1
Tomáš Lozinčák
S:3
3:0
3:1
2:3 13 0 97
3 .
Image 1
Jiří Čambula
3:1 0:3 2:3 3:1 12 0 96
4 .
Image 1
Tomáš Kolomazník
3:2
1:3
3:2
2:3
11 0 95
5 .
Image 1
Tomáš Lacina
0:3 3:2 1:3
3:2
9 0 93

Letní sezóna 2018

22 . Úroveň A

26 bodů
247. místo (218. místo v mužích)
T.L. L.P. Z.K. Z.S. Š.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Lacina
3:0 S:S 3:1 3:1 14 0 26
2 .
Image 1
Lenka Pavlů
0:3
2:3
3:0
3:S
13 0 25
3 .
Image 1
Zbyněk Kojecký
S:S
3:2
3:2
3:S
11 0 23
4 .
Image 1
Zuzka Synková
1:3 0:3
2:3
3:0 9 0 21
5 .
Image 1
Šárka Duchoňová
1:3
S:3
S:3
0:3 1 0 13

19 . Úroveň A

12 bodů
230. místo (198. místo v mužích)
P.L. M.T. L.M. J.V. T.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Lohonka
3:0 3:S
3:0
3:S
22 0 40
2 .
Image 1
Martina Tremlova
0:3 3:S 3:0 S:S 9 0 27
3 .
Image 1
Lukas Mach
S:3 S:3
3:0
S:S 4 0 22
4 .
Image 1
Jana Vachová
0:3
0:3
0:3
S:S -2 0 16
5 .
Image 1
Tomáš Lacina
S:3
S:S S:S S:S -6 0 12

14 . Úroveň A

46 bodů
209. místo (187. místo v mužích)
J.D. J.K. T.L. Z.O. D.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Dvořák
3:0 S:S 3:0 3:0 34 0 64
2 .
Image 1
Jana Kořízková
0:3 0:3 3:1
3:2
20 0 50
3 .
Image 1
Tomáš Lacina
S:S 3:0 3:0 S:S 16 0 46
4 .
Image 1
Zdeněk Opravil
0:3 1:3 0:3 3:1 13 0 43
5 .
Image 1
Daniela Tallová
0:3
2:3
S:S 1:3 1 0 31

14 . Úroveň B

49 bodů
202. místo (181. místo v mužích)
Z.V. P.S. T.L. Z.P. F.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Válek
3:S 0:3 3:0
3:S
33 0 63
2 .
Image 1
Pavel Synek
S:3
3:S
3:1
3:S
31 0 61
3 .
Image 1
Tomáš Lacina
3:0
S:3
3:1
S:S 19 0 49
4 .
Image 1
Zuzana Procházková
0:3
1:3
1:3
3:S
14 0 44
5 .
Image 1
Fanda Pikolik
S:3
S:3
S:S
S:3
-5 0 25

Jarní sezóna 2018

19 . Úroveň D

62 bodů
309. místo (262. místo v mužích)
M.V. L.H. T.L. H.K. I.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Veselý
3:0 1:3 3:0
3:S
38 0 83
2 .
Image 1
Lukáš Husák
0:3 3:S 3:0 3:S 33 0 78
3 .
Image 1
Tomáš Lacina
3:1 S:3 3:1 S:S 17 0 62
4 .
Image 1
Hubert Kincl
0:3 0:3 1:3 3:S 12 0 57
5 .
Image 1
Ivana Kolkusová
S:3
S:3 S:S S:3 -5 0 40

18 . Úroveň A

56 bodů
321. místo (262. místo v mužích)
Z.D. V.K. M.J. K.P. L.V. T.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zbyněk Drobiš
3:0
S:S
3:0
S:3 3:S 24 0 84
2 .
Image 1
Veronika Klášterková
0:3
3:0
S:S 3:0
3:S
24 0 84
3 .
Image 1
Mara Jirkovsky
S:S
0:3
2:3
3:1
3:S
16 0 76
4 .
Image 1
Kristýna Polanská
0:3
S:S
3:2
S:S
3:0
9 0 69
5 .
Image 1
Libor Vašíček
3:S 0:3 1:3 S:S S:S 2 0 62
6 .
Image 1
Tomáš Lacina
S:3
S:3
S:3
0:3
S:S -4 0 56

18 . Úroveň C

70 bodů
302. místo (257. místo v mužích)
L.G. Š.F. J.S. T.L. Š.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Gruber
3:0
3:S
S:S 3:S 28 0 88
2 .
Image 1
Šárka Frolíková
0:3
3:S
S:S 3:S 15 0 75
3 .
Image 1
Jiří Slabihoud
S:3
S:3
S:3
3:S 10 0 70
4 .
Image 1
Tomáš Lacina
S:S S:S
3:S
3:S 10 0 70
5 .
Image 1
Šárka Nygrýnová
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 60

19 . Úroveň B

77 bodů
287. místo (248. místo v mužích)
K.K. T.L. J.M. A.D. T.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Kateřina Krákorová
1:3
3:2
3:0
3:S 34 0 79
2 .
Image 1
Tomáš Lacina
3:1
3:0
3:0 S:S 32 0 77
3 .
Image 1
Josef Mihalik
2:3
0:3
3:0
3:S
27 0 72
4 .
Image 1
Anna Doležalová
0:3
0:3
0:3
3:S 10 0 55
5 .
Image 1
Tomáš Hromádka
S:3 S:S
S:3
S:3 -5 0 40

Podzimní sezóna 2017

19 . Úroveň D

51 bodů
312. místo (253. místo v mužích)
M.V. T.L. P.S. A.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Malvína Votánková
1:3 3:0 3:S 33 0 63
2 .
Image 1
Tomáš Lacina
3:1 S:S 3:S 21 0 51
3 .
Image 1
Petr Sasinek
0:3 S:S 3:S 6 0 36
4 .
Image 1
Alžběta Kalašová
S:3 S:3 S:3 0 0 30

20 . Úroveň A

16 bodů
318. místo (254. místo v mužích)
Z.P. T.L. J.N. V.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zuzana Procházková
1:3
3:0
3:S
33 0 48
2 .
Image 1
Tomáš Lacina
3:1
S:S S:S 1 0 16
3 .
Image 1
Jana Němcová
0:3
S:S S:S -14 0 1
4 .
Image 1
Vít Maršík
S:3
S:S S:S -14 0 1

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
13.10.2019 20:00 14. Hynek Šolar Hamr Braník 3:0
11.10.2019 20:00 14. Ondřej Kubera 3:0 Komentáře
11.10.2019 12:26 14. Stefan Ryba 3:S
03.06.2019 00:10 13. Petr Dohnal S:S
03.06.2019 00:10 13. Jiří Křemeček S:S
01.06.2019 09:04 13. Jiří Buchtela S:3 Komentáře
01.06.2019 07:04 13. Utkir Amrillaev S:3 Komentáře
02.05.2019 00:10 13. Marek Zemánek S:S
17.04.2019 18:00 13. Ondřej Hyneš Hamr Štěrboholy 3:1
12.04.2019 17:00 13. Vojta Lejsek Hamr Braník 3:1
09.04.2019 17:00 13. Petr Gnan Hamr Štěrboholy 2:3
01.04.2019 00:10 12. Lukáš Dolanský S:3
16.03.2019 17:00 12. Honza Soukup Hamr Braník 0:3
13.03.2019 17:00 12. Pavel Hrbotický Hamr Braník 1:3 Komentáře
07.03.2019 20:00 12. Jiří Dubec Badminton Arena Skalka 3:2
04.03.2019 00:10 12. Peter W. S:S
03.03.2019 22:21 12. Petr Martinec 3:S Komentáře
26.02.2019 19:30 12. Míra Břečka SportCentrum JEREMI 3:2
20.02.2019 17:00 12. Petr Hlobil Badminton Arena Skalka 3:0
04.02.2019 00:10 13. David Šimoník S:S
03.02.2019 21:00 13. Adam Lejčar 3:S Komentáře
31.01.2019 18:00 13. Hynek Janů Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
24.01.2019 18:00 13. Michal Šťastný Hamr Štěrboholy 3:1
01.01.2019 17:27 11. Jakub Novák S:3 Komentáře
30.12.2018 23:23 11. Martin Šturma S:3 Komentáře
30.12.2018 10:33 11. Robert Rosenberg S:3 Komentáře
27.12.2018 12:26 11. Míra Břečka S:3 Komentáře
28.11.2018 15:54 11. Tomáš Lozinčák 3:S Komentáře
25.11.2018 12:48 11. Pavlína Hiršová 3:S Komentáře
23.11.2018 13:34 11. Jirka Pavlů S:3 Komentáře
16.11.2018 16:00 11. Vojtěch Starý Hamr Braník 0:3 Komentáře
30.10.2018 19:00 11. Pavel Mazura Hamr Štěrboholy 0:3
28.10.2018 17:00 11. Jiří Čambula Hamr Braník 1:3
14.10.2018 18:00 11. Tomáš Kolomazník Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
10.10.2018 21:00 11. Tomáš Lozinčák Badminton Arena Skalka 3:2
01.10.2018 00:10 22. Zbyněk Kojecký S:S
20.09.2018 19:00 22. Šárka Duchoňová Badminton Arena Skalka 3:1
16.09.2018 17:00 22. Zuzka Synková 3:1
11.09.2018 18:00 22. Lenka Pavlů Badminton Arena Skalka 3:0
03.09.2018 00:10 19. Martina Tremlova S:S
03.09.2018 00:10 19. Jana Vachová S:S
02.09.2018 17:00 19. Lukas Mach SportCentrum JEREMI S:S
02.09.2018 17:00 19. Petr Lohonka SportCentrum JEREMI S:3 Komentáře
06.08.2018 07:19 14. Jan Dvořák S:S
06.08.2018 07:19 14. Daniela Tallová S:S
28.07.2018 17:00 14. Jana Kořízková 3:0
15.07.2018 18:00 14. Zdeněk Opravil Badminton Arena Skalka 3:0
02.07.2018 14:52 14. Fanda Pikolik S:S
16.06.2018 09:00 14. Zdeněk Válek Sportcentrum Step 3:0
15.06.2018 08:00 14. Zuzana Procházková Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
04.06.2018 09:44 19. Ivana Kolkusová S:S
31.05.2018 18:00 19. Martin Veselý Badminton Arena Skalka 3:1
23.05.2018 20:00 19. Hubert Kincl Sportcentrum Step 3:1
02.05.2018 10:29 18. Libor Vašíček S:S
15.04.2018 11:00 18. Kristýna Polanská Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
03.04.2018 14:33 18. Lukáš Gruber S:S
03.04.2018 14:33 18. Šárka Frolíková S:S
13.03.2018 07:00 18. Šárka Nygrýnová 3:S
01.03.2018 10:58 19. Tomáš Hromádka S:S
26.02.2018 17:30 19. Josef Mihalik Hamr Braník 3:0 Komentáře
16.02.2018 09:00 19. Anna Doležalová Badminton Arena Skalka 3:0
12.02.2018 18:00 19. Kateřina Krákorová 3:1
01.02.2018 09:31 19. Petr Sasinek S:S
26.01.2018 17:00 19. Malvína Votánková Badminton Arena Skalka 3:1
02.01.2018 10:22 20. Jana Němcová S:S
02.01.2018 10:22 20. Vít Maršík S:S
15.12.2017 08:00 20. Zuzana Procházková Hamr Braník 3:1 Komentáře
19. Lukáš Husák S:3
18. Jiří Slabihoud 3:S Komentáře
18. Zbyněk Drobiš S:3
14. Pavel Synek S:3 Komentáře
19. Alžběta Kalašová 3:S
18. Mara Jirkovsky S:3 Komentáře
18. Veronika Klášterková S:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím