Karel Mündel

Karel Mündel (60 let)

ID: 26756

Brno

  • 76 zápasů

    od roku 2016
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Xarena Slatina Badminton Club
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 76
    Zápasů v lize ( 24 / 32 / 20) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2018

15 . Úroveň C

15 bodů
231. místo (191. místo v mužích)
J.R. H.B. A.S. I.T. D.P. K.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Julie Rýznarová
3:0 3:0 3:S S:S
3:S
32 0 47
2 .
Image 1
Hana Brablecová
0:3
3:0
3:S S:S
3:S
22 0 37
3 .
Image 1
Adéla Skokanová
0:3
0:3
3:S S:S
3:S
12 0 27
4 .
Image 1
Ivana Trantinová
S:3 S:3 S:3 S:3
3:S
8 0 23
5 .
Image 1
Dana Procházková
S:S S:S S:S 3:S
3:S
4 0 19
6 .
Image 1
Karel Mündel
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 15

15 . Úroveň C

32 bodů
234. místo (198. místo v mužích)
R.B. P.V. A.H. M.V. K.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Rostislav Bednář
3:0
3:S
3:2
3:0 45 0 75
2 .
Image 1
Petra Vaníčková
0:3
3:S
3:0 3:0 36 0 66
3 .
Image 1
Adam Herout
S:3
S:3
3:0
3:0
26 0 56
4 .
Image 1
Markéta Vajčnerová
2:3
0:3
0:3
3:1
15 0 45
5 .
Image 1
Karel Mündel
0:3 0:3
0:3
1:3
2 0 32

16 . Úroveň C

59 bodů
216. místo (190. místo v mužích)
K.M. T.N. J.H. A.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Mündel
3:2
3:1
3:0
44 0 59
2 .
Image 1
Táňa Novotná
2:3
3:1 3:0 37 0 52
3 .
Image 1
Jiří Hovorka
1:3
1:3 3:1 21 0 36
4 .
Image 1
Adéla Skokanová
0:3
0:3 1:3 3 0 18

16 . Úroveň A

7 bodů
246. místo (202. místo v mužích)
T.G. J.M. P.B. i.k. K.M. K.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Terezie Graubnerová
3:2
3:0
3:0
3:0
3:0
47 0 62
2 .
Image 1
Jakub Martauz
2:3
3:0 3:0 3:S
3:0
41 0 56
3 .
Image 1
Petra Banovská
0:3
0:3 1:3 3:S S:S 6 0 21
4 .
Image 1
ivo kristen
0:3
0:3 3:1 S:S S:S 1 0 16
5 .
Image 1
Karel Mündel
0:3
S:3 S:3 S:S S:S -8 0 7
6 .
Image 1
Kateřina Machálková
0:3
0:3
S:S S:S S:S -12 0 3

Podzimní sezóna 2017

16 . Úroveň B

35 bodů
241. místo (197. místo v mužích)
O.C. A.D. D.P. K.M. I.T. E.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Chaloupka
3:0
3:0
3:0
3:0
3:S
48 0 63
2 .
Image 1
Adrian Dumbravescu
0:3
3:0 3:1
3:1
S:S 24 0 39
3 .
Image 1
Daniel Popa
0:3
0:3
2:3
3:0
3:S
21 0 36
4 .
Image 1
Karel Mündel
0:3
1:3
3:2
2:3
3:S
20 0 35
5 .
Image 1
Ivana Trantinová
0:3
1:3
0:3
3:2
3:S 17 0 32
6 .
Image 1
Eva Staffová
S:3
S:S
S:3
S:3
S:3 -4 0 11

16 . Úroveň B

35 bodů
234. místo (193. místo v mužích)
R.B. R.K. J.H. K.M. P.B. L.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Rostislav Bednář
3:1
3:0
3:0
S:S
3:0
35 0 50
2 .
Image 1
Rudolf Keller
1:3
3:0
3:0
0:3
3:0
32 0 47
3 .
Image 1
Jan Hochman
0:3
0:3
3:S
3:1
3:0
27 0 42
4 .
Image 1
Karel Mündel
0:3
0:3
S:3
3:0
3:0
20 0 35
5 .
Image 1
Petra Banovská
S:S
3:0
1:3
0:3
S:S 4 0 19
6 .
Image 1
Lenka Kralčáková
0:3
0:3
0:3
0:3
S:S -4 0 11

16 . Úroveň B

43 bodů
250. místo (200. místo v mužích)
L.K. P.Č. B.K. K.M. T.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lenka Křičková
3:2
2:3
3:0 3:0 39 0 69
2 .
Image 1
Pavel Čech
2:3
3:2
3:1
3:0 37 0 67
3 .
Image 1
Bára Karlínová
3:2
2:3
3:1
3:1
35 0 65
4 .
Image 1
Karel Mündel
0:3
1:3
1:3
3:2 13 0 43
5 .
Image 1
Táňa Novotná
0:3 0:3
1:3
2:3 6 0 36

16 . Úroveň B

58 bodů
235. místo (195. místo v mužích)
D.L. J.H. K.M. J.H. A.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Luczewský
3:0
3:0
3:0
3:0
52 0 82
2 .
Image 1
Jan Hochman
0:3
3:1
3:0
3:0
37 0 67
3 .
Image 1
Karel Mündel
0:3
1:3
3:0
3:0
28 0 58
4 .
Image 1
Jiří Hovorka
0:3
0:3
0:3
3:0
13 0 43
5 .
Image 1
Adéla Skokanová
0:3
0:3
0:3
0:3
0 0 30

Letní sezóna 2017

12 . Úroveň B

41 bodů
155. místo (128. místo v mužích)
K.M. K.M. L.B. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Kateřina Machálková
3:0 3:S 3:S 43 0 58
2 .
Image 1
Karel Mündel
0:3
3:S
3:S
26 0 41
3 .
Image 1
Lukáš Bartoněk
S:3
S:3
S:S -7 0 8
4 .
Image 1
Jan Klaudinger
S:3
S:3
S:S -7 0 8

12 . Úroveň A

26 bodů
156. místo (126. místo v mužích)
L.B. V.D. T.G. K.M. K.M. J.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Burian
3:1
3:0 3:1 3:0 3:0 48 0 63
2 .
Image 1
Věra Dočkalová
1:3
3:0
3:0
3:0
3:0 42 0 57
3 .
Image 1
Terezie Graubnerová
0:3
0:3
3:1
3:0
3:0
29 0 44
4 .
Image 1
Kateřina Machálková
1:3
0:3
1:3
3:1 3:2 20 0 35
5 .
Image 1
Karel Mündel
0:3
0:3
0:3
1:3
3:1
11 0 26
6 .
Image 1
Jan Hochman
0:3 0:3
0:3
2:3
1:3
5 0 20

11 . Úroveň B

30 bodů
155. místo (125. místo v mužích)
O.H. P.M. M.N. O.C. K.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondrej Hajek
3:2 3:0 3:1 3:S 43 0 73
2 .
Image 1
Petr Menšík
2:3
3:S
3:2
3:S 33 0 63
3 .
Image 1
Magdaléna Němcová
0:3
S:3
3:S
3:S 20 0 50
4 .
Image 1
Ondřej Chaloupka
1:3
2:3
S:3
3:S
16 0 46
5 .
Image 1
Karel Mündel
S:3 S:3 S:3
S:3
0 0 30

11 . Úroveň D

47 bodů
141. místo (118. místo v mužích)
L.V. A.D. K.M. I.V. J.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Vančura
3:1 3:0 3:0 3:1 48 0 78
2 .
Image 1
Adrian Dumbravescu
1:3 3:0 3:2 3:0 37 0 67
3 .
Image 1
Karel Mündel
0:3 0:3
3:0
2:3
17 0 47
4 .
Image 1
Irena Valaškovčáková
0:3 2:3
0:3
3:1
15 0 45
5 .
Image 1
Jan Hochman
1:3 0:3
3:2
1:3
13 0 43

Jarní sezóna 2017

16 . Úroveň D

40 bodů
234. místo (183. místo v mužích)
M.K. L.C. K.M. T.H. M.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martina Kováčová
1:3
3:1
3:1 3:0 37 0 52
2 .
Image 1
Lubos Cabala
3:1 3:0 3:S S:S 29 0 44
3 .
Image 1
Karel Mündel
1:3
0:3
3:0
3:S 25 0 40
4 .
Image 1
Tereza Hladíková
1:3 S:3
0:3
S:S -3 0 12
5 .
Image 1
Michal Strakon
0:3 S:S S:3 S:S -10 0 5

16 . Úroveň B

29 bodů
248. místo (194. místo v mužích)
J.S. I.A. J.H. K.M. P.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Stehlík
3:0
3:0
3:0
3:S 49 0 64
2 .
Image 1
Ivo Andreáš
0:3
3:0 3:S 3:S 33 0 48
3 .
Image 1
Jiří Hovorka
0:3
0:3
3:2
3:S
19 0 34
4 .
Image 1
Karel Mündel
0:3
S:3
2:3
3:S 14 0 29
5 .
Image 1
Petr Mašín
S:3 S:3
S:3
S:3 0 0 15

16 . Úroveň B

10 bodů
258. místo (201. místo v mužích)
M.T. T.H. R.K. K.M. M.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Markéta Tihlaříková
3:0
3:0 3:S 3:S 46 0 61
2 .
Image 1
Tereza Hladíková
0:3
1:3 3:S
3:0
25 0 40
3 .
Image 1
Rudolf Keller
0:3 3:1 3:S S:S 16 0 31
4 .
Image 1
Karel Mündel
S:3 S:3 S:3 S:S -5 0 10
5 .
Image 1
Michal Strakon
S:3
0:3
S:S S:S -10 0 5

16 . Úroveň B

37 bodů
239. místo (191. místo v mužích)
P.M. I.A. M.V. K.M. O.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Mašín
3:0 S:3 3:0
3:0
39 0 54
2 .
Image 1
Ivo Andreáš
0:3
3:1
3:0
3:0
37 0 52
3 .
Image 1
Markéta Vajčnerová
3:S
1:3
2:3
3:1
27 0 42
4 .
Image 1
Karel Mündel
0:3
0:3
3:2
3:0
22 0 37
5 .
Image 1
Ondřej Chaloupka
0:3
0:3
1:3
0:3
2 0 17

Podzimní sezóna 2016

15 . Úroveň C

71 bodů
228. místo (193. místo v mužích)
O.D. P.K. K.M. M.V. E.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Otakar Dušek
3:S
3:0
3:0 3:0 49 0 94
2 .
Image 1
Petr Kocmánek
S:3
3:0
3:0
3:1
37 0 82
3 .
Image 1
Karel Mündel
0:3
0:3
3:0
3:0
26 0 71
4 .
Image 1
Markéta Vajčnerová
0:3
0:3
0:3
3:2 9 0 54
5 .
Image 1
Eliška Jobová
0:3
1:3
0:3
2:3 6 0 51

16 . Úroveň C

41 bodů
241. místo (196. místo v mužích)
Z.B. K.M. S.M. T.H. J.M. R.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zuzana Bukovská
1:3
0:3
3:0
3:0
3:S
30 0 45
2 .
Image 1
Karel Mündel
3:1
0:3
3:1
S:3
3:S
26 0 41
3 .
Image 1
Sean McLemon
3:0
3:0
3:0 S:S S:S 22 0 37
4 .
Image 1
Tereza Hladíková
0:3
1:3
0:3
3:S
3:S
18 0 33
5 .
Image 1
Jakub Miakyš
0:3
3:S
S:S
S:3
S:S 0 0 15
6 .
Image 1
Roman Zouhar
S:3
S:3
S:S
S:3
S:S -8 0 7

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
26.04.2018 17:30 15. Petra Vaníčková Centrum Viktoria 0:3
25.04.2018 08:00 15. Rostislav Bednář Xarena Slatina Badminton Club 0:3
12.04.2018 08:00 15. Adam Herout Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
06.04.2018 18:00 15. Markéta Vajčnerová Badminton Líšeň 1:3 Komentáře
22.03.2018 17:00 16. Táňa Novotná Sprint 3:2 Komentáře
21.03.2018 20:30 16. Jiří Hovorka Centrum Viktoria 3:1 Komentáře
14.03.2018 20:30 16. Adéla Skokanová Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
01.03.2018 09:45 16. ivo kristen S:S
08.02.2018 16:00 16. Terezie Graubnerová Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
01.02.2018 14:04 16. Adrian Dumbravescu 1:3
25.01.2018 20:00 16. Daniel Popa Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
17.01.2018 20:00 16. Ivana Trantinová Sprint 2:3 Komentáře
10.01.2018 20:00 16. Ondřej Chaloupka BADMINTON ŽIDENICE 0:3 Komentáře
23.12.2017 13:10 16. Jan Hochman S:3 Komentáře
20.12.2017 08:00 16. Petra Banovská Sprint 3:0 Komentáře
19.12.2017 08:30 16. Lenka Kralčáková Club Classic 3:0 Komentáře
18.12.2017 20:00 16. Rudolf Keller Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
12.12.2017 09:00 16. Rostislav Bednář Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
29.11.2017 20:30 16. Lenka Křičková Centrum Viktoria 0:3
22.11.2017 20:00 16. Táňa Novotná Badminton Líšeň 3:2
21.11.2017 20:30 16. Bára Karlínová Centrum Viktoria 1:3 Komentáře
15.11.2017 16:00 16. Pavel Čech Centrum Viktoria 1:3 Komentáře
26.10.2017 17:00 16. Jan Hochman Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
18.10.2017 20:00 16. David Luczewský Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
17.10.2017 19:30 16. Jiří Hovorka Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
11.10.2017 20:00 16. Adéla Skokanová Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
14.09.2017 19:00 12. Kateřina Machálková Xarena Slatina Badminton Club 0:3
31.08.2017 19:00 12. Kateřina Machálková Xarena Slatina Badminton Club 1:3
29.08.2017 16:30 12. Terezie Graubnerová fit4all centrum 0:3 Komentáře
22.08.2017 18:00 12. Jan Hochman Centrum Viktoria 3:1 Komentáře
17.08.2017 16:00 12. Věra Dočkalová Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
10.08.2017 17:00 12. Lukáš Burian Centrum Viktoria 0:3
21.06.2017 07:00 11. Adrian Dumbravescu Xarena Slatina Badminton Club 0:3
20.06.2017 17:00 11. Irena Valaškovčáková Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
13.06.2017 19:30 11. Jan Hochman Centrum Viktoria 2:3 Komentáře
07.06.2017 21:00 11. Lukáš Vančura Centrum Viktoria 0:3
30.05.2017 17:00 16. Lubos Cabala Badminton Líšeň 0:3
25.05.2017 17:00 16. Martina Kováčová fit4all centrum 1:3 Komentáře
16.05.2017 19:30 16. Tereza Hladíková Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
27.04.2017 08:00 16. Jan Stehlík Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
18.04.2017 19:30 16. Jiří Hovorka Centrum Viktoria 2:3 Komentáře
03.04.2017 12:32 16. Michal Strakon S:S
01.03.2017 08:15 16. Petr Mašín 0:3
23.02.2017 07:00 16. Ivo Andreáš Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
22.02.2017 07:00 16. Markéta Vajčnerová Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
21.02.2017 17:00 16. Ondřej Chaloupka Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
18.01.2017 08:00 15. Petr Kocmánek Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
17.01.2017 17:00 15. Markéta Vajčnerová Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
11.01.2017 17:00 15. Otakar Dušek Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
10.01.2017 18:00 15. Eliška Jobová Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
15.12.2016 18:00 16. Sean McLemon Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
12.12.2016 16:00 16. Zuzana Bukovská fit4all centrum 3:1 Komentáře
08.12.2016 17:00 16. Tereza Hladíková Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
16. Eva Staffová 3:S Komentáře
16. Petr Mašín 3:S
11. Ondřej Chaloupka S:3 Komentáře
11. Petr Menšík S:3
12. Jan Klaudinger 3:S Komentáře
15. Julie Rýznarová S:3 Komentáře
15. Dana Procházková S:3 Komentáře
15. Ivana Trantinová S:3 Komentáře
15. Hana Brablecová S:3 Komentáře
15. Adéla Skokanová S:3 Komentáře
11. Ondrej Hajek S:3
16. Ivo Andreáš S:3
16. Roman Zouhar 3:S Komentáře
16. Jakub Miakyš S:3 Komentáře
16. Jakub Martauz S:3
11. Magdaléna Němcová S:3
16. Markéta Tihlaříková S:3
16. Petra Banovská S:3
16. Rudolf Keller S:3
16. Kateřina Machálková S:S
16. Michal Strakon 3:S
16. Tereza Hladíková S:3
12. Lukáš Bartoněk 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím