No photo

Peter Sluka (29 let)

ID: 25414

Brno

  • 91 zápasů

    od roku 2016
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Sprint
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 91
    Zápasů v lize ( 40 / 42 / 9) 13 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2018

10 . Úroveň A

51 bodů
102. místo (96. místo v mužích)
D.L. A.B. P.S. M.K. K.Š. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Luczewský
3:0 3:2 1:3 3:1 16 0 58
2 .
Image 1
Aleš Bartlík
0:3 2:3 3:0
3:S
13 0 55
3 .
Image 1
Peter Sluka
2:3 3:2 3:1 S:S 9 0 51
4 .
Image 1
Martin Kužela
3:1 0:3 1:3 0:3 6 0 48
5 .
Image 1
Katarína Šimková
1:3
S:3
S:S 3:0 5 0 47

11 . Úroveň B

54 bodů
80. místo (76. místo v mužích)
P.S. T.B. T.B. T.C. I.V. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Peter Sluka
3:0 3:0 3:0 3:0 24 0 54
2 .
Image 1
Tomáš Bajus
0:3 3:2 3:1 2:3 11 0 41
3 .
Image 1
Tomáš Bambas
0:3 2:3
2:3
3:0 10 0 40
4 .
Image 1
Tomáš Cibulka
0:3 1:3
3:2
3:1 10 0 40
5 .
Image 1
Igor Vychopeň
0:3 3:2 0:3 1:3 5 0 35

8 . Úroveň C

53 bodů
101. místo (91. místo v mužích)
M.M. Z.S. J.C. Z.M. P.S. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Masar
3:0
3:1
3:S
3:1 45 0 90
2 .
Image 1
Zdeněk Sojma
0:3
3:0
3:1 3:1 35 0 80
3 .
Image 1
Jindřich Chodúr
1:3
0:3
3:1
3:1 24 0 69
4 .
Image 1
Zdeněk Maděra
S:3
1:3
1:3
3:1
15 0 60
5 .
Image 1
Peter Sluka
1:3 1:3 1:3
1:3
8 0 53

9 . Úroveň C

79 bodů
88. místo (81. místo v mužích)
L.K. P.S. H.P. L.S. T.B. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Luděk Kočica
3:2 3:2 3:1
3:S
39 0 84
2 .
Image 1
Peter Sluka
2:3 3:2 3:1
3:S
34 0 79
3 .
Image 1
Hana Palbuchtová
2:3 2:3 3:S
3:S
28 0 73
4 .
Image 1
Lenka Suchá
1:3 1:3 S:3
3:S
14 0 59
5 .
Image 1
Tomáš Bartl
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 45

Jarní sezóna 2018

11 . Úroveň C

94 bodů
147. místo (137. místo v mužích)
D.D. P.Č. T.B. P.S. A.V. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Duda
3:1 3:1 3:2
3:0
44 0 119
2 .
Image 1
Petr Čipera
1:3 3:2 3:1 3:1 33 0 108
3 .
Image 1
Tomáš Badár
1:3 2:3 3:2 3:1 26 0 101
4 .
Image 1
Peter Sluka
2:3 1:3 2:3 3:2 19 0 94
5 .
Image 1
Andrea Votoupalová
0:3
1:3 1:3 2:3 8 0 83

11 . Úroveň A

108 bodů
158. místo (146. místo v mužích)
K.Š. P.D. P.K. P.Č. P.S. L.Č. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Katarína Šimková
3:1
3:2
3:1
3:0 3:S 43 0 133
2 .
Image 1
Petr Diviš
1:3
3:2
3:0
3:0
3:1
38 0 128
3 .
Image 1
Petr Kalužík
2:3
2:3
3:0
0:3 3:1 25 0 115
4 .
Image 1
Petr Číhal
1:3
0:3
0:3
3:0
3:S
20 0 110
5 .
Image 1
Peter Sluka
0:3
0:3
3:0
0:3
3:S 18 0 108
6 .
Image 1
Lukáš Černín
S:3
1:3
1:3
S:3
S:3 4 0 94

12 . Úroveň B

116 bodů
143. místo (134. místo v mužích)
P.S. T.B. D.L. H.P. P.C. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Peter Sluka
3:0 3:2 3:2 3:S 41 0 116
2 .
Image 1
Tomáš Badár
0:3 3:1 3:2 3:S 30 0 105
3 .
Image 1
David Luczewský
2:3 1:3 3:0 3:S 29 0 104
4 .
Image 1
Hana Palbuchtová
2:3 2:3 0:3 3:S 18 0 93
5 .
Image 1
Pavel Carda
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 75

12 . Úroveň A

105 bodů
154. místo (144. místo v mužích)
L.H. R.Š. P.S. M.K. T.B. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Hicl
3:1 3:2 3:0 3:0 46 0 121
2 .
Image 1
Roman Šmerda
1:3 3:0 3:0 3:0 41 0 116
3 .
Image 1
Peter Sluka
2:3 0:3 3:0 3:0 30 0 105
4 .
Image 1
Marcela Klimparová
0:3 0:3 0:3
3:2
9 0 84
5 .
Image 1
Tomáš Bajus
0:3 0:3 0:3
2:3
4 0 79

Letní sezóna 2017

10 . Úroveň C

45 bodů
152. místo (125. místo v mužích)
L.D. J.S. M.T. P.V. P.S. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Libor Diviš
3:1
3:1
3:1
3:S
43 0 88
2 .
Image 1
Jana Sedláčková
1:3
3:1
3:0
3:S
36 0 81
3 .
Image 1
Markéta Tihlaříková
1:3 1:3 S:S 3:S 9 0 54
4 .
Image 1
Petra Vaníčková
1:3
0:3
S:S
3:S
7 0 52
5 .
Image 1
Peter Sluka
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 45

9 . Úroveň A

61 bodů
134. místo (112. místo v mužích)
O.D. K.P. L.K. P.S. D.K. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondrej Dlugoš
3:1
2:3 3:0
3:S
38 0 98
2 .
Image 1
Karel Pavelek
1:3
3:1 3:1 3:S 34 0 94
3 .
Image 1
Luděk Kočica
3:2 1:3 3:2 S:S 15 0 75
4 .
Image 1
Peter Sluka
0:3 1:3 2:3 S:S 1 0 61
5 .
Image 1
David Koloušek
S:3
S:3 S:S S:S -10 0 50

10 . Úroveň C

66 bodů
124. místo (108. místo v mužích)
P.S. P.Č. L.V. M.T. P.V. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Peter Sluka
0:3 S:S 3:0 3:0 21 0 66
2 .
Image 1
Petr Čipera
3:0 S:S 3:0 S:S 16 0 61
3 .
Image 1
Lukáš Vančura
S:S S:S 3:2 3:2 8 0 53
4 .
Image 1
Markéta Tihlaříková
0:3 0:3 2:3 S:S -1 0 44
5 .
Image 1
Petra Vaníčková
0:3 S:S 2:3 S:S -6 0 39

9 . Úroveň C

77 bodů
111. místo (100. místo v mužích)
P.F. A.S. Z.M. P.S. J.S. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Faruzel
3:0
3:2
3:1
3:2
42 0 102
2 .
Image 1
Antonín Slovák
0:3
3:1 3:2 3:1 31 0 91
3 .
Image 1
Zdeněk Maděra
2:3
1:3 3:1
3:0
30 0 90
4 .
Image 1
Peter Sluka
1:3
2:3 1:3 3:2 17 0 77
5 .
Image 1
Jana Sedláčková
2:3
1:3
0:3
2:3 10 0 70

Jarní sezóna 2017

12 . Úroveň D

108 bodů
151. místo (135. místo v mužích)
R.N. P.S. A.K. T.D. M.N. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Roman Němčák
1:3 3:1 3:S 3:1 34 0 109
2 .
Image 1
Peter Sluka
3:1
2:3
3:2 3:2 33 0 108
3 .
Image 1
Antonín Kunka
1:3
3:2
3:0
S:3 24 0 99
4 .
Image 1
Tomáš Dedrle
S:3 2:3
0:3
3:0 17 0 92
5 .
Image 1
Michal Novotný
1:3 2:3 3:S 0:3 16 0 91

11 . Úroveň A

100 bodů
167. místo (150. místo v mužích)
P.H. L.H. M.Z. P.F. P.S. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Horák
3:0
3:1
2:3
3:1
39 0 129
2 .
Image 1
Lukáš Hicl
0:3
3:2 3:2 3:0 31 0 121
3 .
Image 1
Marek Zukal
1:3
2:3 3:0 3:2 28 0 118
4 .
Image 1
Petr Faruzel
3:2
2:3 0:3
3:2
22 0 112
5 .
Image 1
Peter Sluka
1:3
0:3 2:3
2:3
10 0 100

12 . Úroveň D

96 bodů
167. místo (149. místo v mužích)
J.Č. M.N. P.S. P.B. O.B. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Číhal
3:1
3:1
3:0 3:1 46 0 121
2 .
Image 1
Michal Novotný
1:3 3:0 3:0 3:1 39 0 114
3 .
Image 1
Peter Sluka
1:3
0:3 3:S 3:2 21 0 96
4 .
Image 1
Pavla Bazgierová
0:3 0:3 S:3 3:1 11 0 86
5 .
Image 1
Ondřej Blecha
1:3 1:3 2:3 1:3 10 0 85

13 . Úroveň B

97 bodů
163. místo (145. místo v mužích)
M.H. P.S. M.D. T.D. J.B. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Holínek
3:2 3:0 3:0 3:0 48 0 108
2 .
Image 1
Peter Sluka
2:3 3:2 3:0 3:1 37 0 97
3 .
Image 1
Michaela Dóciová
0:3 2:3 3:1 3:0 28 0 88
4 .
Image 1
Tomáš Dedrle
0:3 0:3 1:3 3:0 15 0 75
5 .
Image 1
Jana Benešová
0:3 1:3 0:3 0:3 2 0 62

Podzimní sezóna 2016

12 . Úroveň A

106 bodů
175. místo (157. místo v mužích)
D.B. L.D. J.F. P.S. R.H. A.K. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Baloun
2:3
3:0 3:0
3:0
3:0
43 0 133
2 .
Image 1
Libor Diviš
3:2
3:1 S:S
3:1
3:0 31 0 121
3 .
Image 1
Jan Feyrer
0:3 1:3 1:3 3:1
3:0
23 0 113
4 .
Image 1
Peter Sluka
0:3 S:S 3:1 1:3 3:1 16 0 106
5 .
Image 1
Radka Halamíčkova
0:3
1:3
1:3 3:1
2:3
16 0 106
6 .
Image 1
Alena Königová
0:3
0:3
0:3
1:3
3:2
9 0 99

13 . Úroveň B

107 bodů
152. místo (138. místo v mužích)
P.S. J.B. D.D. P.M. O.V. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Peter Sluka
3:0 3:1 3:0
3:S
47 0 107
2 .
Image 1
Jana Benešová
0:3
3:S
3:1
3:S
31 0 91
3 .
Image 1
Daniel Dubový
1:3
S:3
3:1
3:S
23 0 83
4 .
Image 1
Petr Macek
0:3
1:3
1:3
3:S
14 0 74
5 .
Image 1
Ondřej Výmola
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 60

12 . Úroveň C

81 bodů
191. místo (168. místo v mužích)
R.Š. A.K. J.Č. L.C. P.S. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radomír Švihel
3:0 3:1 3:0
3:2
46 0 121
2 .
Image 1
Adam Křikava
0:3 3:1 3:0 3:0 37 0 112
3 .
Image 1
Jan Číhal
1:3 1:3
3:2
3:0 26 0 101
4 .
Image 1
Lubos Cabala
0:3 0:3
2:3
3:1 15 0 90
5 .
Image 1
Peter Sluka
2:3
0:3 0:3 1:3 6 0 81

11 . Úroveň D

92 bodů
171. místo (152. místo v mužích)
M.D. V.S. J.H. M.N. P.S. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Matej Ducár
3:0
3:0
3:0 3:0 52 0 142
2 .
Image 1
Vít Strádal
0:3
3:0 3:1 3:0 37 0 127
3 .
Image 1
Jana Hiripi
0:3
0:3 3:0 3:0 26 0 116
4 .
Image 1
Michal Novotný
0:3 1:3 0:3 3:1 13 0 103
5 .
Image 1
Peter Sluka
0:3 0:3 0:3 1:3 2 0 92

Letní sezóna 2016

9 . Úroveň D

54 bodů
123. místo (104. místo v mužích)
S.C. M.D. I.S. M.P. P.S. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Stanislav Charvát
3:2
2:3
3:1
3:0
37 0 82
2 .
Image 1
Marek Dlouhý
2:3
3:2 3:1 3:0 37 0 82
3 .
Image 1
Ivan Syka
3:2
2:3 3:2 2:3 26 0 71
4 .
Image 1
Miroslav PROKEŠ
1:3
1:3 2:3 3:0 21 0 66
5 .
Image 1
Peter Sluka
0:3
0:3 3:2 0:3 9 0 54

10 . Úroveň C

47 bodů
111. místo (95. místo v mužích)
P.S. O.G. M.L. B.Z. L.H. D.J. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Peter Sluka
3:0 3:0 3:S 3:S S:S 32 0 47
2 .
Image 1
Ondřej Gregárek
0:3 3:0
2:3
3:S 3:S 29 0 44
3 .
Image 1
Marta Langová
0:3 0:3 3:S 3:S S:S 12 0 27
4 .
Image 1
Branislav Zahradník
S:3
3:2
S:3 S:S S:S -1 0 14
5 .
Image 1
Lukáš Hlavinka
S:3 S:3 S:3 S:S S:S -8 0 7
6 .
Image 1
David Jelinek
S:S S:3 S:S S:S S:S -16 0 -1

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.10.2018 00:10 10. Katarína Šimková S:S
24.09.2018 17:30 10. David Luczewský Sprint 2:3
18.09.2018 18:00 10. Aleš Bartlík Sprint 3:2
13.09.2018 18:00 10. Martin Kužela Sprint 3:1
28.08.2018 19:00 11. Igor Vychopeň Sprint 3:0
23.08.2018 18:00 11. Tomáš Bajus Sprint 3:0
17.08.2018 17:00 11. Tomáš Bambas Sprint 3:0
16.08.2018 18:00 11. Tomáš Cibulka Sprint 3:0
23.07.2018 19:00 8. Zdeněk Sojma Sprint 1:3
19.07.2018 18:00 8. Zdeněk Maděra Sprint 1:3 Komentáře
12.07.2018 18:00 8. Jindřich Chodúr Sprint 1:3
09.07.2018 18:00 8. Marek Masar Sprint 1:3
28.06.2018 19:00 9. Lenka Suchá Sprint 3:1
25.06.2018 17:00 9. Luděk Kočica Sprint 2:3
21.06.2018 17:00 9. Hana Palbuchtová Sprint 3:2
22.05.2018 19:00 11. Petr Čipera Sprint 1:3
20.05.2018 17:00 11. Tomáš Badár Sprint 2:3
17.05.2018 19:00 11. Andrea Votoupalová Sprint 3:2
13.05.2018 17:00 11. David Duda Sprint 2:3
22.04.2018 16:00 11. Katarína Šimková Sprint 0:3
15.04.2018 17:00 11. Petr Kalužík Sprint 3:0
09.04.2018 17:00 11. Petr Číhal Sprint 0:3 Komentáře
08.04.2018 19:00 11. Petr Diviš Centrum Viktoria 0:3 Komentáře
27.03.2018 18:00 12. Hana Palbuchtová Sprint 3:2
11.03.2018 17:00 12. David Luczewský Sprint 3:2
09.03.2018 19:00 12. Tomáš Badár Sprint 3:0
18.02.2018 10:00 12. Marcela Klimparová Sprint 3:0
15.02.2018 19:00 12. Lukáš Hicl Sprint 2:3
09.02.2018 18:00 12. Tomáš Bajus Sprint 3:0
08.02.2018 17:00 12. Roman Šmerda Sprint 0:3
01.09.2017 13:18 9. David Koloušek S:S
31.08.2017 18:00 9. Karel Pavelek Sprint 1:3
30.08.2017 19:00 9. Ondrej Dlugoš Sprint 0:3
14.08.2017 17:00 9. Luděk Kočica Sprint 2:3
01.08.2017 12:47 10. Lukáš Vančura S:S
30.07.2017 20:00 10. Markéta Tihlaříková Sprint 3:0
24.07.2017 19:00 10. Petra Vaníčková Centrum Viktoria 3:0
10.07.2017 20:30 10. Petr Čipera Sprint 0:3
30.06.2017 20:00 9. Antonín Slovák Sprint 2:3
29.06.2017 18:00 9. Zdeněk Maděra Sprint 1:3
26.06.2017 18:00 9. Jana Sedláčková Badminton Líšeň 3:2
06.06.2017 07:30 9. Petr Faruzel Sport Centrum IVANOVICE 1:3 Komentáře
31.05.2017 15:30 12. Roman Němčák Sprint 3:1
21.05.2017 14:00 12. Michal Novotný Sprint 3:2
14.05.2017 20:00 12. Antonín Kunka Sprint 2:3 Komentáře
07.05.2017 20:00 12. Tomáš Dedrle Sprint 3:2
01.05.2017 22:00 11. Lukáš Hicl Sprint 0:3
23.04.2017 17:00 11. Marek Zukal Sprint 2:3
22.04.2017 10:00 11. Pavel Horák Sprint 1:3 Komentáře
13.04.2017 17:00 11. Petr Faruzel Sprint 2:3 Komentáře
25.03.2017 18:00 12. Ondřej Blecha Sprint 3:2
11.03.2017 16:00 12. Michal Novotný Sport Centrum IVANOVICE 0:3
11.03.2017 15:00 12. Jan Číhal Sport Centrum IVANOVICE 1:3 Komentáře
26.02.2017 12:00 13. Michal Holínek Sport Centrum IVANOVICE 2:3
21.02.2017 20:00 13. Jana Benešová Sport Centrum IVANOVICE 3:1
13.02.2017 18:00 13. Tomáš Dedrle Sprint 3:0
12.02.2017 18:00 13. Michaela Dóciová Sprint 3:2
01.02.2017 10:55 12. Libor Diviš S:S
22.01.2017 13:00 12. David Baloun Sport Centrum IVANOVICE 0:3
22.01.2017 10:00 12. Jan Feyrer Sprint 3:1
21.01.2017 10:00 12. Radka Halamíčkova Sprint 1:3
08.01.2017 11:00 12. Alena Königová Sport Centrum Kuklenská 3:1
20.12.2016 07:00 13. Petr Macek Sport Centrum IVANOVICE 3:0
11.12.2016 10:00 13. Daniel Dubový Sprint 3:1
09.12.2016 19:00 13. Jana Benešová Sprint 3:0
25.11.2016 19:30 12. Jan Číhal Sprint 0:3
19.11.2016 09:00 12. Lubos Cabala Badminton Líšeň 1:3
12.11.2016 15:00 12. Adam Křikava Sport Centrum IVANOVICE 0:3
04.11.2016 18:00 12. Radomír Švihel Sprint 2:3 Komentáře
31.10.2016 16:00 11. Matej Ducár Sprint 0:3
27.10.2016 19:00 11. Jana Hiripi Centrum Viktoria 0:3
23.10.2016 09:00 11. Michal Novotný Badminton Líšeň 1:3
13.10.2016 18:30 11. Vít Strádal Centrum Viktoria 0:3
30.09.2016 15:00 9. Miroslav PROKEŠ Badminton Líšeň 0:3
27.09.2016 17:00 9. Ivan Syka Sprint 3:2
21.09.2016 20:00 9. Stanislav Charvát Sprint 0:3 Komentáře
20.09.2016 17:00 9. Marek Dlouhý Club Classic 0:3
01.09.2016 08:51 10. David Jelinek S:S
28.08.2016 09:00 10. Marta Langová Badminton Líšeň 3:0
19.08.2016 17:00 10. Ondřej Gregárek Sprint 3:0
10. Jana Sedláčková S:3 Komentáře
10. Lukáš Hlavinka 3:S
10. Branislav Zahradník 3:S
12. Pavla Bazgierová 3:S
10. Petra Vaníčková S:3 Komentáře
9. Tomáš Bartl 3:S Komentáře
12. Pavel Carda 3:S
13. Ondřej Výmola 3:S Komentáře
10. Markéta Tihlaříková S:3
10. Libor Diviš S:3 Komentáře
11. Lukáš Černín 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím