Načítám…
Petr Novák

Petr Novák (33 let)

ID: 38681

Praha

  • 65 zápasů

    od roku 2019
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 204 /266
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 65
    Zápasů v lize ( 32 / 33 / 0) 0 turnajů
  • 49%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2021

17 . Úroveň C

148 bodů
204. místo (190. místo v mužích)
J.Š. D.T. P.N. T.D. L.I. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jaromír Šída
3:0
3:0
14 14 168
2 .
Image 1
Daniel Toth
0:3
3:1
3:1 12 11 163
3 .
Image 1
Petr Novák
0:3
1:3
0:3
3:0
8 0 148
4 .
Image 1
Tomáš Dundáček
3:0
7 -11 136
5 .
Image 1
Luisa Illková
1:3
0:3
1 -14 127

Letní sezóna 2021

17 . Úroveň A

126 bodů
191. místo (176. místo v mužích)
J.C. P.N. A.B. M.B. J.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Charvát
3:1
3:0
3:1 3:S 25 14 139
2 .
Image 1
Petr Novák
1:3
3:0
1:3
3:S
15 11 126
3 .
Image 1
Aneta Baierová
0:3
0:3
3:S 3:S 12 0 112
4 .
Image 1
Martin Bureš
1:3
3:1
S:3 S:S 5 -11 94
5 .
Image 1
Jan Toman
S:3
S:3
S:3 S:S -2 -14 84

16 . Úroveň A

96 bodů
163. místo (152. místo v mužích)
P.N. I.H. B.S. T.D. K.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Novák
3:1 2:3
3:0
3:0
22 14 96
2 .
Image 1
Ivana Hlobilová
1:3
3:1
3:S 3:0 20 11 91
3 .
Image 1
Barbora Semová
3:2
1:3
3:0 3:0 20 0 80
4 .
Image 1
Tomáš Dlouhý
0:3
S:3 0:3
3:0
7 -3 64
5 .
Image 1
Katarína Luptáková
0:3
0:3 0:3
0:3
0 -14 46

15 . Úroveň A

54 bodů
159. místo (141. místo v mužích)
T.H. J.C. K.S. P.N. M.P. L.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tereza Hrašková
3:1
3:0
3:1
3:0
3:S
26 14 80
2 .
Image 1
Jiří Charvát
1:3
3:1
3:2
3:0
3:S
20 11 71
3 .
Image 1
Kateřina Smoláková
0:3
1:3
3:2 3:1
3:S
14 0 54
4 .
Image 1
Petr Novák
1:3
2:3
2:3
3:1
3:1
14 0 54
5 .
Image 1
Mária Pribilová
0:3 0:3 1:3
1:3
3:S
6 -3 43
6 .
Image 1
Lucia Janovcová
S:3
S:3
S:3
1:3
S:3
1 -14 27

15 . Úroveň A

51 bodů
161. místo (141. místo v mužích)
F.K. T.H. B.S. P.N. K.S. H.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Kareta
3:0 3:1 3:0 3:0 3:0 27 14 81
2 .
Image 1
Tereza Hrašková
0:3
3:1
3:0 3:0 3:1 21 11 72
3 .
Image 1
Barbora Semová
1:3
1:3
3:2
3:2
3:0 15 0 55
4 .
Image 1
Petr Novák
0:3 0:3 2:3
3:2
3:0
11 0 51
5 .
Image 1
Klára Schilhartová
0:3 0:3
2:3
2:3
3:0 9 -3 46
6 .
Image 1
Helena Papirnikova
0:3 1:3 0:3
0:3
0:3 1 -14 27

Letní sezóna 2020

20 . Úroveň B

91 bodů
225. místo (194. místo v mužích)
I.V. P.N. V.D. K.S. L.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Irina Vaněčková
3:0
3:0 3:0 3:0 28 14 102
2 .
Image 1
Petr Novák
0:3
3:1
3:0
3:0
20 11 91
3 .
Image 1
Veronika Dvořáková
0:3
1:3
3:S
3:0
14 0 74
4 .
Image 1
Klára Schilhartová
0:3
0:3
S:3
3:0
7 -3 64
5 .
Image 1
Lucie Šťastná
0:3
0:3
0:3
0:3
0 -14 46

20 . Úroveň A

57 bodů
227. místo (190. místo v mužích)
J.L. K.V. P.N. V.P. B.S. O.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Los
3:0 3:0 3:0 3:0
3:S
29 14 83
2 .
Image 1
Karolína Vacková
0:3
3:0
3:0 3:0
3:S
23 11 74
3 .
Image 1
Petr Novák
0:3
0:3
3:0
3:0
3:S
17 0 57
4 .
Image 1
Veronika Pražská
0:3 0:3
0:3
3:2
3:S
9 0 49
5 .
Image 1
Barbora Semová
0:3 0:3
0:3
2:3
S:S 0 -11 29
6 .
Image 1
Ondřej Kotek
S:3
S:3
S:3
S:3
S:S -2 -14 24

21 . Úroveň A

52 bodů
234. místo (193. místo v mužích)
E.G. T.H. P.N. S.A. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Eva Gergelová
3:0
3:0
3:1
3:0
27 14 81
2 .
Image 1
Tereza Hrašková
0:3
3:0
3:1
3:0
20 11 71
3 .
Image 1
Petr Novák
0:3
0:3
3:2
3:0
12 0 52
4 .
Image 1
Shreya Acharya
1:3
1:3
2:3
3:0
11 -11 40
5 .
Image 1
Martina Blahová
0:3
0:3
0:3
0:3
0 -14 26

21 . Úroveň A

38 bodů
233. místo (192. místo v mužích)
P.R. R.H. P.N. S.A. M.P. Z.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Rod
3:1 3:1 3:0 3:0
3:S
27 14 61
2 .
Image 1
Robin Hrdina
1:3 3:1 3:1 3:1
3:S
21 11 52
3 .
Image 1
Petr Novák
1:3 1:3
3:1
3:0
3:S
18 0 38
4 .
Image 1
Shreya Acharya
0:3 1:3
1:3
3:0
3:S
13 0 33
5 .
Image 1
Mária Pribilová
0:3 1:3
0:3
0:3
3:S
6 -11 15
6 .
Image 1
Zuzana Glogarová
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6

Jarní sezóna 2020

25 . Úroveň B

52 bodů
308. místo (260. místo v mužích)
L.I. E.G. P.N. S.A. I.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Luisa Illková
3:0
3:0
3:S
3:S
26 14 80
2 .
Image 1
Eva Gergelová
0:3
3:0
3:S
3:S
19 11 70
3 .
Image 1
Petr Novák
0:3
0:3
3:S
3:S
12 0 52
4 .
Image 1
Shreya Acharya
S:3
S:3
S:3
3:S
6 -3 43
5 .
Image 1
Ivana Kunayová
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

28 . Úroveň A

60 bodů
319. místo (267. místo v mužích)
P.N. R.H. T.P. E.N. L.K. H.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Novák
3:1
3:0
3:2
3:1
3:0
26 14 60
2 .
Image 1
Robin Hrdina
1:3
3:0
3:1
3:1 S:S 15 11 46
3 .
Image 1
Tatyana Pimenova
0:3
0:3 3:1
3:S
3:S 15 0 35
4 .
Image 1
Edi Normantaite
2:3
1:3
1:3
3:S
3:S
14 0 34
5 .
Image 1
Lucie Kučerová
1:3
1:3
S:3
S:3
S:S
0 -11 9
6 .
Image 1
Helena Papirnikova
0:3
S:S S:3
S:3
S:S
-4 -14 2

28 . Úroveň A

36 bodů
341. místo (279. místo v mužích)
T.V. Z.K. E.G. P.N. H.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Vrabček
3:1
3:0
3:0
3:S
26 14 80
2 .
Image 1
Zbyněk Kojecký
1:3
S:S
3:0
3:S 12 11 63
3 .
Image 1
Eva Gergelová
0:3 S:S
3:0
3:0
12 0 52
4 .
Image 1
Petr Novák
0:3
0:3
0:3
3:0
7 -11 36
5 .
Image 1
Helena Papirnikova
S:3
S:3
0:3
0:3
0 -14 26

Podzimní sezóna 2019

25 . Úroveň A

68 bodů
312. místo (254. místo v mužích)
J.Š. Z.P. Z.K. P.N. S.O. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Šandera
3:2
S:S
3:0
3:S 16 14 90
2 .
Image 1
Zuzana Paříková
2:3
3:S
2:3
3:S 16 11 87
3 .
Image 1
Zbyněk Kojecký
S:S S:3 3:0 3:S 11 0 71
4 .
Image 1
Petr Novák
0:3
3:2
0:3
3:S
11 -3 68
5 .
Image 1
Sam Oram
S:3 S:3 S:3
S:3
0 -14 46

21 . Úroveň C

87 bodů
279. místo (238. místo v mužích)
Z.R. R.K. D.K. J.M. P.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Randa
3:0
3:1
3:1
3:0
26 14 140
2 .
Image 1
Radka Královská
0:3
1:3 3:1
3:0
14 11 125
3 .
Image 1
David Kacafírek
1:3
3:1 S:S
3:1
11 0 111
4 .
Image 1
Jan Motejzík
1:3
1:3 S:S
3:0
7 -5 102
5 .
Image 1
Petr Novák
0:3
0:3
1:3
0:3
1 -14 87

21 . Úroveň B

121 bodů
270. místo (234. místo v mužích)
D.K. M.V. M.J. P.N. M.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Kučera
3:2 3:0 3:0
3:S
25 14 159
2 .
Image 1
Markéta Vránková
2:3
3:0
3:0
3:0
23 11 154
3 .
Image 1
Mara Jirkovsky
0:3
0:3
3:0
3:S
13 0 133
4 .
Image 1
Petr Novák
0:3
0:3
0:3
3:S
6 -5 121
5 .
Image 1
Martin Vayhel
S:3
0:3
S:3
S:3
0 -14 106

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
21.10.2021 19:30 17. Jaromír Šída Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
20.10.2021 20:00 17. Tomáš Dundáček Hamr Braník 0:3 Komentáře
13.10.2021 20:00 17. Luisa Illková Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
11.10.2021 20:00 17. Daniel Toth Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
28.09.2021 20:41 17. Jan Toman 3:S Komentáře
22.09.2021 17:00 17. Martin Bureš Hamr Braník 1:3 Komentáře
08.09.2021 18:00 17. Jiří Charvát Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
06.09.2021 19:00 17. Aneta Baierová Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
19.08.2021 21:00 16. Tomáš Dlouhý Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
13.08.2021 18:00 16. Ivana Hlobilová Badminton Arena Skalka 3:1
10.08.2021 10:00 16. Barbora Semová 2:3
09.08.2021 17:00 16. Katarína Luptáková Hamr Braník 3:0 Komentáře
28.07.2021 18:00 15. Jiří Charvát Hamr Braník 2:3 Komentáře
27.07.2021 17:30 15. Kateřina Smoláková Sportcentrum Step 2:3
08.07.2021 10:00 15. Mária Pribilová Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
07.07.2021 18:00 15. Lucia Janovcová Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
02.07.2021 20:00 15. Tereza Hrašková Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
21.06.2021 19:30 15. Klára Schilhartová Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
20.06.2021 18:00 15. Filip Kareta Badminton Arena Skalka 0:3
10.06.2021 20:00 15. Barbora Semová Badminton Arena Skalka 2:3
09.06.2021 10:00 15. Tereza Hrašková Sportcentrum Step 0:3
03.06.2021 10:00 15. Helena Papirnikova Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
01.10.2020 20:00 20. Veronika Dvořáková Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
18.09.2020 10:00 20. Irina Vaněčková Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
17.09.2020 20:30 20. Klára Schilhartová Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
15.09.2020 17:00 20. Lucie Šťastná TK Neridé 3:0 Komentáře
01.09.2020 20:00 20. Karolína Vacková Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
24.08.2020 08:18 20. Ondřej Kotek 3:S Komentáře
19.08.2020 10:00 20. Veronika Pražská Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
17.08.2020 19:30 20. Barbora Semová Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
12.08.2020 10:00 20. Jan Los Sportcentrum Step 0:3
31.07.2020 19:00 21. Martina Blahová Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
20.07.2020 20:30 21. Tereza Hrašková Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
17.07.2020 17:00 21. Shreya Acharya SportCentrum JEREMI 3:2 Komentáře
16.07.2020 10:00 21. Eva Gergelová Sport Troja 0:3 Komentáře
28.06.2020 17:00 21. Pavel Rod Sportcentrum Step 1:3
26.06.2020 19:00 21. Shreya Acharya Hamr Braník 3:1 Komentáře
25.06.2020 15:00 21. Robin Hrdina Hamr Braník 1:3
24.06.2020 10:00 21. Mária Pribilová Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
03.06.2020 11:48 25. Shreya Acharya 3:S Komentáře
02.06.2020 10:00 25. Eva Gergelová Sport Troja 0:3 Komentáře
27.05.2020 01:01 25. Ivana Kunayová 3:S Komentáře
26.05.2020 10:00 25. Luisa Illková Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
08.05.2020 17:00 28. Edi Normantaite Hamr Braník 3:2 Komentáře
18.03.2020 20:00 28. Helena Papirnikova Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
12.03.2020 21:00 28. Tatyana Pimenova Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
09.03.2020 11:00 28. Lucie Kučerová Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
07.03.2020 11:00 28. Robin Hrdina Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
27.02.2020 18:30 28. Tomáš Vrabček TK Neridé 0:3 Komentáře
27.02.2020 18:30 28. Zbyněk Kojecký TK Neridé 0:3 Komentáře
23.02.2020 19:00 28. Helena Papirnikova 3:0 Komentáře
19.02.2020 10:00 28. Eva Gergelová Sport Troja 0:3 Komentáře
21.01.2020 18:00 25. Zbyněk Kojecký TK Neridé 0:3
20.01.2020 11:00 25. Sam Oram 3:S Komentáře
17.01.2020 20:00 25. Jan Šandera Hamr Braník 0:3 Komentáře
14.01.2020 17:00 25. Zuzana Paříková Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
19.12.2019 17:00 21. David Kacafírek Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
17.12.2019 20:30 21. Zdeněk Randa Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
16.12.2019 21:00 21. Radka Královská Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
11.12.2019 17:00 21. Jan Motejzík Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
24.11.2019 20:15 21. Martin Vayhel 3:S Komentáře
20.11.2019 20:30 21. Mara Jirkovsky Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
18.11.2019 17:30 21. David Kučera 0:3
13.11.2019 21:00 21. Markéta Vránková Hamr Braník 0:3 Komentáře
21. Zuzana Glogarová 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím