Načítám…
Zdeněk Kubiš

Zdeněk Kubiš (32 let)

ID: 33369

Plzeň

  • 59 zápasů

    od roku 2019
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 15:00
    Často hraje od 15:00 v TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka)
  • 9 /23
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 59
    Zápasů v lize ( 25 / 25 / 9) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2020

2 . Úroveň A

62 bodů
9. místo (8. místo v mužích)
M.K. Š.B. J.K. Z.K. M.Š. D.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Kořánek
3:2 3:0 10 14 84
2 .
Image 1
Štěpán Baratta
2:3 3:1 6 11 77
3 .
Image 1
Jana Kozlíková
0:3 3:1 5 0 65
4 .
Image 1
Zdeněk Kubiš
1:3 1:3 2 0 62
5 .
Image 1
Marek Šlouf
0 -11 49
6 .
Image 1
David Kowalik
0 -14 46

Jarní sezóna 2020

2 . Úroveň A

114 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
M.J. M.K. Z.K. M.P. V.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Janoušek
3:2
3:1
3:1
3:S 23 14 137
2 .
Image 1
Michal Kořánek
2:3
3:2 3:2 3:S 18 11 129
3 .
Image 1
Zdeněk Kubiš
1:3
2:3 3:2 3:S 14 0 114
4 .
Image 1
Marek Přibáň
1:3
2:3 2:3 3:S 11 -11 100
5 .
Image 1
Václav Fiala
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 86

2 . Úroveň A

126 bodů
10. místo (9. místo v mužích)
F.H. J.K. Z.K. K.B. D.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Hrbek
3:1
3:1
3:2
3:S
23 14 157
2 .
Image 1
Jana Kozlíková
1:3
3:1
3:S
3:S 19 11 150
3 .
Image 1
Zdeněk Kubiš
1:3
1:3
S:S
3:S
6 0 126
4 .
Image 1
Karel Březina
2:3
S:3
S:S
3:S
6 -11 115
5 .
Image 1
David Cintula
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 106

2 . Úroveň A

133 bodů
8. místo (7. místo v mužích)
L.K. V.F. Z.K. J.H. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Kos
3:S
3:1 3:2 3:0 24 14 158
2 .
Image 1
Václav Fiala
S:3
3:0
3:1
3:0 20 11 151
3 .
Image 1
Zdeněk Kubiš
1:3
0:3
3:1 3:1 13 0 133
4 .
Image 1
Jakub Hofman
2:3
1:3
1:3
3:2
9 -11 118
5 .
Image 1
Marek Přibáň
0:3 0:3 1:3
2:3
3 -14 109

Podzimní sezóna 2019

2 . Úroveň A

117 bodů
13. místo (12. místo v mužích)
P.M. J.P. K.B. Z.K. F.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Mühlbachr
3:1 3:0 3:0 3:0 27 14 161
2 .
Image 1
Jiří Pikrt
1:3 3:1 3:1
3:1
19 11 150
3 .
Image 1
Karel Březina
0:3 1:3 3:1
3:0
14 0 134
4 .
Image 1
Zdeněk Kubiš
0:3 1:3 1:3
3:1
8 -11 117
5 .
Image 1
Filip Hrbek
0:3
1:3
0:3
1:3
2 -14 108

3 . Úroveň A

125 bodů
10. místo (10. místo v mužích)
F.H. Z.K. V.K. L.Č. M.v. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Hrbek
3:0
3:0
3:0
3:0
28 14 142
2 .
Image 1
Zdeněk Kubiš
0:3
2:3 3:2 3:0 14 11 125
3 .
Image 1
Vítězslav Krause
0:3
3:2
S:S
3:0 10 0 110
4 .
Image 1
Luděk Černý
0:3
2:3
S:S
3:0
7 -11 96
5 .
Image 1
Miroslav vlček
0:3
0:3 0:3
0:3
0 -14 86

4 . Úroveň A

113 bodů
13. místo (13. místo v mužích)
Z.K. M.v. K.Š. I.G. V.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Kubiš
3:0 3:0
S:S
3:0 19 14 113
2 .
Image 1
Miroslav vlček
0:3 3:1
3:2
3:1
17 11 108
3 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3 1:3 3:0
3:0
15 0 95
4 .
Image 1
Ivana Gabrišková
S:S
2:3
0:3
3:1
6 -11 75
5 .
Image 1
Václav Plic
0:3
1:3
0:3
1:3
2 -14 68

3 . Úroveň A

88 bodů
19. místo (17. místo v mužích)
M.S. A.P. M.K. K.Š. Z.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Staník
3:2 3:0
3:S
3:0 25 14 139
2 .
Image 1
Aleš Pražák
2:3 3:0 3:0 3:0 23 11 134
3 .
Image 1
Michal Kořánek
0:3 0:3 3:0 3:0 14 0 114
4 .
Image 1
Karel Štukavec
S:3
0:3 0:3 3:2 5 -11 94
5 .
Image 1
Zdeněk Kubiš
0:3 0:3 0:3 2:3 2 -14 88

Letní sezóna 2019

2 . Úroveň A

60 bodů
11. místo (11. místo v mužích)
M.S. J.P. F.H. Z.K. M.v. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miloš Smolík
3:1
3:0
3:1
3:0
26 14 100
2 .
Image 1
Jiří Pikrt
1:3
3:0
3:1 3:0 21 11 92
3 .
Image 1
Filip Hrbek
0:3
0:3
3:2
3:0
12 0 72
4 .
Image 1
Zdeněk Kubiš
1:3 1:3
2:3
3:0 11 -11 60
5 .
Image 1
Miroslav vlček
0:3
0:3
0:3
0:3 0 -14 46

2 . Úroveň A

48 bodů
10. místo (10. místo v mužích)
K.B. K.Š. Z.K. M.K. J.N. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Březina
3:0
3:S
3:0 3:0 3:0 29 14 83
2 .
Image 1
Karel Štukavec
0:3
3:S
3:1 3:0 3:0 22 11 73
3 .
Image 1
Zdeněk Kubiš
S:3
S:3
3:2 S:S 3:0 8 0 48
4 .
Image 1
Martin Kopčil
0:3 1:3 2:3
3:1
S:S 6 0 46
5 .
Image 1
Jakub Novotný
0:3 0:3 S:S
1:3
S:S -3 -11 26
6 .
Image 1
Jiří Špička
0:3 0:3 0:3 S:S S:S -4 -14 22

1 . Úroveň A

57 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
O.S. J.K. M.S. Z.K. A.V. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Otto Slabý
3:0
3:0
3:S
3:S
3:0
28 14 102
2 .
Image 1
Jiri Kiml
0:3
3:0
3:S
3:0
3:0 23 11 94
3 .
Image 1
Miloš Smolík
0:3
0:3
3:1
3:S
3:0
16 0 76
4 .
Image 1
Zdeněk Kubiš
S:3
S:3
1:3 S:S S:S -3 0 57
5 .
Image 1
Aleš Vybíral
S:3
0:3
S:3
S:S S:S -4 -11 45
6 .
Image 1
Jiří Špička
0:3
0:3
0:3
S:S S:S -4 -14 42

Jarní sezóna 2019

2 . Úroveň A

128 bodů
5. místo (4. místo v mužích)
A.V. Z.K. F.H. L.Č. J.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Aleš Vybíral
3:0
3:0
3:0
3:S
27 14 141
2 .
Image 1
Zdeněk Kubiš
0:3 3:1 3:2
3:S
17 11 128
3 .
Image 1
Filip Hrbek
0:3
1:3
3:1
3:S
13 0 113
4 .
Image 1
Luděk Černý
0:3 2:3
1:3
3:S
9 -11 98
5 .
Image 1
Jaromír Čiha
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

2 . Úroveň A

87 bodů
7. místo (6. místo v mužích)
J.K. K.B. Z.K. V.S. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jana Kozlíková
3:1
3:0
3:0 3:0 27 14 121
2 .
Image 1
Karel Březina
1:3 3:0
3:0
3:1 21 11 112
3 .
Image 1
Zdeněk Kubiš
0:3
0:3
2:3
3:2 7 0 87
4 .
Image 1
Veronika Smolanová
0:3
0:3
3:2
S:S 3 -11 72
5 .
Image 1
Jiří Špička
0:3 1:3 2:3 S:S 1 -14 67

4 . Úroveň A

100 bodů
11. místo (9. místo v mužích)
Z.K. P.L. K.Š. M.v. T.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Kubiš
3:0 3:1 3:1 3:0 26 14 100
2 .
Image 1
Pavel Liška
0:3 3:2 3:0 3:0 19 11 90
3 .
Image 1
Karel Štukavec
1:3 2:3
3:0
3:0
17 0 77
4 .
Image 1
Miroslav vlček
1:3 0:3
0:3
3:2 6 -11 55
5 .
Image 1
Tereza Smolanová
0:3 0:3
0:3
2:3 2 -14 48

5 . Úroveň A

106 bodů
16. místo (13. místo v mužích)
Z.K. K.Š. M.v. Ž.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Kubiš
3:2 3:0 3:0 32 14 106
2 .
Image 1
Karel Štukavec
2:3
3:0
3:0
27 11 98
3 .
Image 1
Miroslav vlček
0:3
0:3
3:1 10 0 70
4 .
Image 1
Žaneta Sedláková
0:3
0:3
1:3 2 -11 51

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
11.10.2020 11:00 2. Jana Kozlíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
10.10.2020 13:00 2. Štěpán Baratta TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
16.06.2020 00:10 2. Václav Fiala 3:S
10.06.2020 18:30 2. Marek Přibáň TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:2
07.06.2020 13:00 2. Martin Janoušek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3 Komentáře
25.05.2020 18:00 2. Michal Kořánek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:3
20.05.2020 09:56 2. David Cintula 3:S Komentáře
20.05.2020 09:56 2. Karel Březina S:S Komentáře
18.05.2020 16:00 2. Jana Kozlíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
16.05.2020 15:00 2. Filip Hrbek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3 Komentáře
01.03.2020 12:00 2. Lukáš Kos TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
21.02.2020 14:00 2. Jakub Hofman TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
18.02.2020 15:00 2. Marek Přibáň TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
09.02.2020 10:00 2. Václav Fiala TJ Plzeň-Bílá Hora 0:3 Komentáře
24.01.2020 15:00 2. Jiří Pikrt TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
11.01.2020 12:00 2. Filip Hrbek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1 Komentáře
07.01.2020 13:00 2. Pavel Mühlbachr TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
04.01.2020 17:00 2. Karel Březina TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
17.12.2019 13:00 3. Filip Hrbek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
16.12.2019 17:00 3. Luděk Černý TJ Plzeň-Bílá Hora 3:2
10.12.2019 15:00 3. Vítězslav Krause TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:3
07.12.2019 16:00 3. Miroslav vlček TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
29.11.2019 11:12 4. Ivana Gabrišková S:S Komentáře
23.11.2019 14:00 4. Václav Plic TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
09.11.2019 14:00 4. Miroslav vlček TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
05.11.2019 15:00 4. Kateřina Štoková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
25.10.2019 14:00 3. Karel Štukavec TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:3
22.10.2019 15:00 3. Michal Kořánek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
09.10.2019 20:00 3. Aleš Pražák TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
06.10.2019 09:00 3. Michal Staník TJ Plzeň-Bílá Hora 0:3
24.09.2019 15:00 2. Miloš Smolík TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
18.09.2019 17:00 2. Jiří Pikrt TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
09.09.2019 14:30 2. Filip Hrbek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:3 Komentáře
07.09.2019 17:00 2. Miroslav vlček TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
02.09.2019 00:10 2. Jakub Novotný S:S
01.09.2019 11:00 2. Martin Kopčil TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:2
28.08.2019 04:25 2. Karel Štukavec S:3 Komentáře
28.08.2019 04:25 2. Karel Březina S:3 Komentáře
19.08.2019 20:00 2. Jiří Špička TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
01.07.2019 00:10 1. Jiří Špička S:S
01.07.2019 00:10 1. Aleš Vybíral S:S
17.06.2019 08:36 1. Otto Slabý S:3 Komentáře
17.06.2019 08:01 1. Jiri Kiml S:3 Komentáře
08.06.2019 19:00 1. Miloš Smolík TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
24.05.2019 15:00 2. Filip Hrbek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
21.05.2019 19:36 2. Jaromír Čiha 3:S Komentáře
15.05.2019 18:00 2. Aleš Vybíral TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
08.05.2019 18:00 2. Luděk Černý TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:2
24.04.2019 21:00 2. Jiří Špička TJ Lokomotiva Plzeň 3:2
17.04.2019 17:00 2. Karel Březina 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 0:3
06.04.2019 11:00 2. Jana Kozlíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
03.04.2019 18:00 2. Veronika Smolanová 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 2:3 Komentáře
27.03.2019 19:00 4. Karel Štukavec TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
16.03.2019 12:00 4. Miroslav vlček TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
09.03.2019 16:00 4. Tereza Smolanová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
05.03.2019 15:00 4. Pavel Liška TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
24.02.2019 11:00 5. Karel Štukavec TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:2
19.02.2019 15:00 5. Miroslav vlček TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
16.02.2019 15:30 5. Žaneta Sedláková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím