Načítám…
Martin Janoušek

Martin Janoušek (28 let)

ID: 38979

Plzeň

G-team a.s. - Projektant

Facebook profil

Profil na Twitteru

Fandí:HC PLZEŇ 1929 a FC VIKTORIA PLZEŇ, Slovan Plzeň

Hraje ligy: Plzeň - Badminton (7/16)

  • 49 zápasů

    od roku 2019
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Skreč
    • Prohra
  • 15:00
    Často hraje od 15:00 v TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka)
  • 8 /58
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 35
    Zápasů v lize ( 25 / 9 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

2 . Úroveň A

53 bodů
7. místo (6. místo v mužích)
F.H. J.H. M.J. M.v. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Hrbek
3:0
3:0
3:S
20 14 74
2 .
Image 1
Jakub Hofman
0:3
3:0
3:0
3:S
20 11 71
3 .
Image 1
Martin Janoušek
0:3
3:0
3:S
13 0 53
4 .
Image 1
Miroslav vlček
0:3
0:3 0:3
3:S
6 -11 35
5 .
Image 1
Marek Přibáň
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

1 . Úroveň A

55 bodů
6. místo (5. místo v mužích)
O.S. P.C. D.C. M.J. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Otto Slabý
3:0
3:0
3:S
3:0
27 14 101
2 .
Image 1
Petr Choc
0:3
3:0
3:0
3:0
21 11 92
3 .
Image 1
David Cintula
0:3
0:3
3:1
3:1
12 0 72
4 .
Image 1
Martin Janoušek
S:3
0:3
1:3
3:2
6 -11 55
5 .
Image 1
Marek Přibáň
0:3
0:3
1:3
2:3
3 -14 49

2 . Úroveň A

78 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
M.J. M.P. F.H. J.H. K.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Janoušek
3:1
3:2
3:1
3:0
24 14 78
2 .
Image 1
Marek Přibáň
1:3
3:2
3:2 3:0 18 11 69
3 .
Image 1
Filip Hrbek
2:3
2:3
3:0
3:0
18 0 58
4 .
Image 1
Jakub Hofman
1:3
2:3
0:3
3:2
8 -11 37
5 .
Image 1
Kateřina Legátová
0:3
0:3
0:3
2:3
2 -14 28

1 . Úroveň A

54 bodů
9. místo (7. místo v mužích)
O.S. P.C. D.C. M.J. F.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Otto Slabý
3:0
3:0
3:0
3:0
28 14 102
2 .
Image 1
Petr Choc
0:3
3:0 3:0
3:1
20 11 91
3 .
Image 1
David Cintula
0:3
0:3
3:0
3:1
13 0 73
4 .
Image 1
Martin Janoušek
0:3
0:3
0:3
3:2
5 -11 54
5 .
Image 1
Filip Hrbek
0:3
1:3
1:3
2:3
4 -14 50

Jarní sezóna 2020

2 . Úroveň A

137 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
M.J. M.K. Z.K. M.P. V.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Janoušek
3:2
3:1
3:1
3:S 23 14 137
2 .
Image 1
Michal Kořánek
2:3
3:2 3:2 3:S 18 11 129
3 .
Image 1
Zdeněk Kubiš
1:3
2:3 3:2 3:S 14 0 114
4 .
Image 1
Marek Přibáň
1:3
2:3 2:3 3:S 11 -11 100
5 .
Image 1
Václav Fiala
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 86

3 . Úroveň A

139 bodů
6. místo (5. místo v mužích)
M.J. M.P. M.K. J.V. A.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Janoušek
3:1
3:0
3:1
3:1
25 14 139
2 .
Image 1
Marek Přibáň
1:3
3:1
3:0
3:0 21 11 132
3 .
Image 1
Martin Kopčil
0:3
1:3
1:3 3:2 7 0 107
4 .
Image 1
Jiří Viták
1:3
0:3
3:1 S:S 5 -11 94
5 .
Image 1
Antonín Dvořák
1:3
0:3 2:3 S:S 1 -14 87

3 . Úroveň A

115 bodů
13. místo (12. místo v mužích)
D.C. F.H. M.J. V.S. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Cintula
3:0
3:2
3:0
3:S
25 14 139
2 .
Image 1
Filip Hrbek
0:3
3:2
3:0
3:0
19 11 130
3 .
Image 1
Martin Janoušek
2:3
2:3
3:2
3:1
15 0 115
4 .
Image 1
Veronika Smolanová
0:3
0:3
2:3
3:0
9 -11 98
5 .
Image 1
Jiří Špička
S:3
0:3
1:3
0:3
1 -14 87

Podzimní sezóna 2019

4 . Úroveň A

104 bodů
16. místo (15. místo v mužích)
V.F. M.J. L.Č. J.N. K.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Fiala
3:1
3:0
3:0
3:S
26 14 120
2 .
Image 1
Martin Janoušek
1:3
3:0
3:1
3:0
21 3 104
3 .
Image 1
Luděk Černý
0:3
0:3
3:0
3:0 14 0 94
4 .
Image 1
Jakub Novotný
0:3
1:3
0:3
3:0 8 -3 85
5 .
Image 1
Kateřina Štoková
S:3
0:3
0:3 0:3 0 -14 66

5 . Úroveň A

101 bodů
18. místo (18. místo v mužích)
M.J. M.P. V.P. S.Ž. P.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Janoušek
3:0
3:0
3:1
3:0 27 14 101
2 .
Image 1
Marek Přibáň
0:3
3:0
3:0
3:0
21 11 92
3 .
Image 1
Václav Plic
0:3
0:3
3:2
3:1 11 0 71
4 .
Image 1
Sabina Žigová
1:3
0:3
2:3
3:0 10 -11 59
5 .
Image 1
Pavel Luňáček
0:3
0:3
1:3 0:3 1 -14 47

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
26.09.2020 11:00 2. Jakub Hofman TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
20.09.2020 12:00 2. Miroslav vlček TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
15.09.2020 14:56 2. Marek Přibáň 3:S Komentáře
06.09.2020 21:10 1. Otto Slabý S:3 Komentáře
04.09.2020 15:00 1. David Cintula TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3 Komentáře
02.09.2020 17:00 1. Marek Přibáň TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:2 Komentáře
01.09.2020 15:00 1. Petr Choc TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
05.08.2020 17:00 2. Filip Hrbek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:2 Komentáře
05.08.2020 16:00 2. Jakub Hofman TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1 Komentáře
29.07.2020 17:00 2. Marek Přibáň TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1 Komentáře
20.07.2020 18:00 2. Kateřina Legátová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
10.07.2020 15:00 1. Petr Choc TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
30.06.2020 17:30 1. Otto Slabý 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 0:3 Komentáře
30.06.2020 17:00 1. Filip Hrbek TJ Lokomotiva Plzeň 3:2 Komentáře
23.06.2020 15:00 1. David Cintula TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
16.06.2020 00:10 2. Václav Fiala 3:S
14.06.2020 12:00 2. Michal Kořánek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:2 Komentáře
07.06.2020 13:00 2. Zdeněk Kubiš TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1 Komentáře
06.06.2020 11:00 2. Marek Přibáň TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1 Komentáře
14.05.2020 17:00 3. Martin Kopčil TJ Lokomotiva Plzeň 3:0 Komentáře
13.05.2020 16:00 3. Marek Přibáň TJ Lokomotiva Plzeň 3:1 Komentáře
10.03.2020 21:00 3. Jiří Viták Dobřany 3:1 Komentáře
06.03.2020 16:00 3. Antonín Dvořák TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1 Komentáře
25.02.2020 15:00 3. David Cintula TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:3 Komentáře
25.02.2020 14:00 3. Veronika Smolanová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:2 Komentáře
22.02.2020 18:00 3. Jiří Špička TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1 Komentáře
21.02.2020 15:00 3. Filip Hrbek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:3 Komentáře
23.01.2020 15:00 4. Jakub Novotný Malesický Dvůr 3:1 Komentáře
20.01.2020 16:00 4. Luděk Černý TJ Plzeň-Bílá Hora 3:0 Komentáře
08.01.2020 18:00 4. Kateřina Štoková 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 3:0 Komentáře
05.01.2020 10:00 4. Václav Fiala TJ Plzeň-Bílá Hora 1:3 Komentáře
23.12.2019 16:00 5. Marek Přibáň TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
20.12.2019 15:00 5. Václav Plic TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
19.12.2019 13:30 5. Pavel Luňáček TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
12.12.2019 13:30 5. Sabina Žigová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím