Image 1

Jiří Špička (32 let)

ID: 26277

Olomouc

Facebook profil

  • 140 zápasů

    od roku 2016
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
  • 00:10
    Často hraje od 00:10 v TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka)
  • 22 /38
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 38
    Zápasů v lize ( 17 / 15 / 6) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

4 . Úroveň A

71 bodů
22. místo (20. místo v mužích)
J.H. K.Š. P.L. M.v. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Hofman
3:0
3:s
3:0
0:3 20 14 114
2 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3
1:3
3:1
3:s 13 11 104
3 .
Image 1
Pavel Liška
s:3 3:1 3:1 s:s 10 0 90
4 .
Image 1
Miroslav vlček
0:3
1:3
1:3 3:s 8 -11 77
5 .
Image 1
Jiří Špička
3:0 s:3 s:s s:3 5 -14 71

Letní sezóna 2019

4 . Úroveň A

44 bodů
15. místo (15. místo v mužích)
J.H. J.Š. J.N. Ž.S. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Hofman
3:2
3:0
3:0
3:S
25 14 59
2 .
Image 1
Jiří Špička
2:3
S:S 3:0
3:S
13 11 44
3 .
Image 1
Jakub Novotný
0:3
S:S 3:1
3:S
10 0 30
4 .
Image 1
Žaneta Sedláková
0:3
0:3 1:3
3:S
7 -11 16
5 .
Image 1
Monika Kratochvílová
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6

2 . Úroveň A

22 bodů
16. místo (14. místo v mužích)
K.B. K.Š. Z.K. M.K. J.N. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Březina
3:0
3:S
3:0 3:0 3:0 29 14 83
2 .
Image 1
Karel Štukavec
0:3
3:S
3:1 3:0 3:0 22 11 73
3 .
Image 1
Zdeněk Kubiš
S:3
S:3
3:2 S:S 3:0 8 0 48
4 .
Image 1
Martin Kopčil
0:3 1:3 2:3
3:1
S:S 6 0 46
5 .
Image 1
Jakub Novotný
0:3 0:3 S:S
1:3
S:S -3 -11 26
6 .
Image 1
Jiří Špička
0:3 0:3 0:3 S:S S:S -4 -14 22

2 . Úroveň A

54 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
F.H. L.Č. J.Š. M.v. K.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Hrbek
3:1
3:0
3:0
3:S
26 14 80
2 .
Image 1
Luděk Černý
1:3
3:2
3:0
3:S
19 11 70
3 .
Image 1
Jiří Špička
0:3
2:3
3:1
3:S
14 0 54
4 .
Image 1
Miroslav vlček
0:3
0:3
1:3 3:S 7 -11 36
5 .
Image 1
Karel Štukavec
S:3
S:3
S:3
S:3 0 -14 26

1 . Úroveň A

42 bodů
12. místo (12. místo v mužích)
O.S. J.K. M.S. Z.K. A.V. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Otto Slabý
3:0
3:0
3:S
3:S
3:0
28 14 102
2 .
Image 1
Jiri Kiml
0:3
3:0
3:S
3:0
3:0 23 11 94
3 .
Image 1
Miloš Smolík
0:3
0:3
3:1
3:S
3:0
16 0 76
4 .
Image 1
Zdeněk Kubiš
S:3
S:3
1:3 S:S S:S -3 0 57
5 .
Image 1
Aleš Vybíral
S:3
0:3
S:3
S:S S:S -4 -11 45
6 .
Image 1
Jiří Špička
0:3
0:3
0:3
S:S S:S -4 -14 42

Jarní sezóna 2019

3 . Úroveň A

115 bodů
7. místo (6. místo v mužích)
J.Š. V.S. M.Z. D.V. J.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Špička
3:S
3:S
2:3
3:0 21 14 115
2 .
Image 1
Veronika Smolanová
S:3
3:1
3:1
3:0 19 11 110
3 .
Image 1
Miroslav Zicha
S:3
1:3 3:0 3:0 15 0 95
4 .
Image 1
Daniel Veselý
3:2
1:3
0:3
3:0
13 -11 82
5 .
Image 1
Jan Bechynský
0:3 0:3 0:3
0:3
0 -14 66

2 . Úroveň A

67 bodů
14. místo (12. místo v mužích)
J.K. K.B. Z.K. V.S. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jana Kozlíková
3:1
3:0
3:0 3:0 27 14 121
2 .
Image 1
Karel Březina
1:3 3:0
3:0
3:1 21 11 112
3 .
Image 1
Zdeněk Kubiš
0:3
0:3
2:3
3:2 7 0 87
4 .
Image 1
Veronika Smolanová
0:3
0:3
3:2
S:S 3 -11 72
5 .
Image 1
Jiří Špička
0:3 1:3 2:3 S:S 1 -14 67

3 . Úroveň A

93 bodů
12. místo (10. místo v mužích)
F.H. V.S. J.Š. T.T. L.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Hrbek
3:1
3:0
3:0
3:0 27 14 121
2 .
Image 1
Veronika Smolanová
1:3
2:3 3:0
3:0
17 11 108
3 .
Image 1
Jiří Špička
0:3
3:2
3:S
2:3 13 0 93
4 .
Image 1
Tomáš Topinka
0:3
0:3
S:3
3:1
6 -11 75
5 .
Image 1
Luděk Černý
0:3
0:3
3:2
1:3
6 -14 72

4 . Úroveň A

120 bodů
11. místo (10. místo v mužích)
J.Š. P.T. P.M. T.V. .. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Špička
3:0 3:0
3:S
3:S
26 14 120
2 .
Image 1
Petra Trdličková
0:3 3:0
3:S
3:S
19 11 110
3 .
Image 1
Petr Mild
0:3 0:3
3:S
3:S
12 0 92
4 .
Image 1
Tonda Vacek
S:3
S:3
S:3
3:S
6 -11 75
5 .
Image 1
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

Podzimní sezóna 2018

4 . Úroveň A

82 bodů
13. místo (12. místo v mužích)
J.Š. J.N. M.Z. K.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Špička
3:S
3:S
3:S
21 0 41
2 .
Image 1
Jakub Novotný
S:3
S:S
S:S -6 0 14
3 .
Image 1
Martin Zucha
S:3
S:S
S:S
-6 0 14
4 .
Image 1
Kateřina Janečková
S:3
S:S
S:S
-6 0 14

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
12.10.2019 16:00 4. Jakub Hofman TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
11.10.2019 12:26 4. Pavel Liška S:S
11.10.2019 12:26 4. Kateřina Štoková S:3
11.10.2019 12:26 4. Miroslav vlček S:3
01.10.2019 00:10 4. Jakub Novotný S:S
28.09.2019 12:00 4. Jakub Hofman TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:3 Komentáře
25.09.2019 19:00 4. Žaneta Sedláková 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 3:0
02.09.2019 00:10 2. Jakub Novotný S:S
02.09.2019 00:10 2. Martin Kopčil S:S
21.08.2019 18:00 2. Karel Štukavec TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
19.08.2019 20:00 2. Zdeněk Kubiš TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
03.08.2019 15:30 2. Karel Březina TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
27.07.2019 23:15 2. Karel Štukavec 3:S Komentáře
27.07.2019 17:00 2. Miroslav vlček TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
15.07.2019 18:00 2. Luděk Černý TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:3 Komentáře
13.07.2019 15:00 2. Filip Hrbek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
01.07.2019 00:10 1. Aleš Vybíral S:S
01.07.2019 00:10 1. Zdeněk Kubiš S:S
28.06.2019 19:00 1. Miloš Smolík TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
27.06.2019 19:00 1. Otto Slabý 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 0:3 Komentáře
20.06.2019 16:00 1. Jiri Kiml TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
01.06.2019 23:31 3. Miroslav Zicha 3:S Komentáře
01.06.2019 23:30 3. Veronika Smolanová 3:S Komentáře
26.05.2019 16:00 3. Jan Bechynský TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
11.05.2019 19:00 3. Daniel Veselý TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:3 Komentáře
02.05.2019 00:10 2. Veronika Smolanová S:S
24.04.2019 21:00 2. Zdeněk Kubiš TJ Lokomotiva Plzeň 2:3
22.04.2019 17:00 2. Karel Březina TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
10.04.2019 21:00 2. Jana Kozlíková TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
21.03.2019 10:56 3. Tomáš Topinka 3:S Komentáře
20.03.2019 21:00 3. Veronika Smolanová TJ Lokomotiva Plzeň 3:2
13.03.2019 21:00 3. Luděk Černý TJ Lokomotiva Plzeň 2:3
06.03.2019 21:00 3. Filip Hrbek TJ Lokomotiva Plzeň 0:3 Komentáře
28.02.2019 22:00 4. Petr Mild TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
28.02.2019 12:04 4. Tonda Vacek 3:S Komentáře
27.02.2019 19:00 4. Petra Trdličková 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 3:0
25.01.2019 12:47 4. Kateřina Janečková 3:S Komentáře
25.01.2019 12:47 4. Martin Zucha 3:S Komentáře
25.01.2019 12:46 4. Jakub Novotný 3:S Komentáře
4. 3:S Komentáře
4. Monika Kratochvílová 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím