Marek Přibáň

Marek Přibáň (47 let)

ID: 38606

Plzeň

Fandí:cyklistika

Hraje ligy: Plzeň - Badminton (8/16)

  • 28 zápasů

    od roku 2019
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 15:00
    Často hraje od 15:00 v TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka)
  • 11 /57
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 28
    Zápasů v lize ( 17 / 11 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

2 . Úroveň A

54 bodů
8. místo (6. místo v mužích)
Š.B. J.K. M.P. M.Š. F.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Štěpán Baratta
3:1 3:0 3:0 3:0 27 14 81
2 .
Image 1
Jana Kozlíková
1:3
3:0
3:0 3:0 22 11 73
3 .
Image 1
Marek Přibáň
0:3
0:3
3:0 3:0 14 0 54
4 .
Image 1
Marek Šlouf
0:3 0:3 0:3 3:1 6 -11 35
5 .
Image 1
Filip Semerád
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 27

Jarní sezóna 2020

2 . Úroveň A

100 bodů
11. místo (10. místo v mužích)
M.J. M.K. Z.K. M.P. V.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Janoušek
3:2
3:1
3:1
3:S 23 14 137
2 .
Image 1
Michal Kořánek
2:3
3:2 3:2 3:S 18 11 129
3 .
Image 1
Zdeněk Kubiš
1:3
2:3 3:2 3:S 14 0 114
4 .
Image 1
Marek Přibáň
1:3
2:3 2:3 3:S 11 -11 100
5 .
Image 1
Václav Fiala
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 86

3 . Úroveň A

132 bodů
8. místo (7. místo v mužích)
M.J. M.P. M.K. J.V. A.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Janoušek
3:1
3:0
3:1
3:1
25 14 139
2 .
Image 1
Marek Přibáň
1:3
3:1
3:0
3:0 21 11 132
3 .
Image 1
Martin Kopčil
0:3
1:3
1:3 3:2 7 0 107
4 .
Image 1
Jiří Viták
1:3
0:3
3:1 S:S 5 -11 94
5 .
Image 1
Antonín Dvořák
1:3
0:3 2:3 S:S 1 -14 87

2 . Úroveň A

109 bodů
15. místo (14. místo v mužích)
L.K. V.F. Z.K. J.H. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Kos
3:S
3:1 3:2 3:0 24 14 158
2 .
Image 1
Václav Fiala
S:3
3:0
3:1
3:0 20 11 151
3 .
Image 1
Zdeněk Kubiš
1:3
0:3
3:1 3:1 13 0 133
4 .
Image 1
Jakub Hofman
2:3
1:3
1:3
3:2
9 -11 118
5 .
Image 1
Marek Přibáň
0:3 0:3 1:3
2:3
3 -14 109

Podzimní sezóna 2019

4 . Úroveň B

119 bodů
12. místo (11. místo v mužích)
M.P. J.Š. J.B. I.G. M.v. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Přibáň
3:S
3:2
3:0
3:0
25 14 119
2 .
Image 1
Jiří Špička
S:3
3:1 3:0 3:1 19 3 102
3 .
Image 1
Jan Bechynský
2:3
1:3
3:0
3:S
16 0 96
4 .
Image 1
Ivana Gabrišková
0:3
0:3
0:3
3:S
6 -3 83
5 .
Image 1
Miroslav vlček
0:3
1:3
S:3
S:3
1 -14 67

5 . Úroveň A

92 bodů
20. místo (20. místo v mužích)
M.J. M.P. V.P. S.Ž. P.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Janoušek
3:0
3:0
3:1
3:0 27 14 101
2 .
Image 1
Marek Přibáň
0:3
3:0
3:0
3:0
21 11 92
3 .
Image 1
Václav Plic
0:3
0:3
3:2
3:1 11 0 71
4 .
Image 1
Sabina Žigová
1:3
0:3
2:3
3:0 10 -11 59
5 .
Image 1
Pavel Luňáček
0:3
0:3
1:3 0:3 1 -14 47

7 . Úroveň A

62 bodů
26. místo (24. místo v mužích)
M.P. V.H. M.M. A.D. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Přibáň
3:0
3:0 3:0 3:0 28 14 62
2 .
Image 1
Václav Hrdlička
0:3
3:1 2:3 3:0 15 11 46
3 .
Image 1
Miloš Mazanec
0:3 1:3 3:1 3:0 14 0 34
4 .
Image 1
Antonín Dvořák
0:3 3:2 1:3 3:0 13 -11 22
5 .
Image 1
Jarda Kadlec
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 6

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
07.07.2020 16:30 2. Štěpán Baratta TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
25.06.2020 16:00 2. Jana Kozlíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
23.06.2020 17:00 2. Filip Semerád 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 3:0
22.06.2020 14:30 2. Marek Šlouf TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
16.06.2020 00:10 2. Václav Fiala 3:S
15.06.2020 14:30 2. Michal Kořánek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:3
10.06.2020 18:30 2. Zdeněk Kubiš TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:3
06.06.2020 11:00 2. Martin Janoušek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3 Komentáře
16.05.2020 14:00 3. Martin Kopčil TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1 Komentáře
13.05.2020 16:00 3. Martin Janoušek TJ Lokomotiva Plzeň 1:3 Komentáře
10.03.2020 13:00 3. Jiří Viták TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
09.03.2020 13:30 3. Antonín Dvořák TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
01.03.2020 10:00 2. Václav Fiala TJ Plzeň-Bílá Hora 0:3
29.02.2020 14:00 2. Lukáš Kos TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
18.02.2020 15:00 2. Zdeněk Kubiš TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
14.02.2020 14:00 2. Jakub Hofman TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:3 Komentáře
22.01.2020 18:00 4. Ivana Gabrišková Malesický Dvůr 3:0 Komentáře
21.01.2020 15:00 4. Miroslav vlček TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
11.01.2020 15:46 4. Jiří Špička 3:S Komentáře
10.01.2020 14:00 4. Jan Bechynský TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:2 Komentáře
23.12.2019 16:00 5. Martin Janoušek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
17.12.2019 09:00 5. Pavel Luňáček TJ Lokomotiva Plzeň 3:0 Komentáře
14.12.2019 12:00 5. Václav Plic TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
05.12.2019 13:30 5. Sabina Žigová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
22.11.2019 15:00 7. Antonín Dvořák TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
19.11.2019 15:00 7. Jarda Kadlec TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
16.11.2019 15:00 7. Václav Hrdlička TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
06.11.2019 18:00 7. Miloš Mazanec 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 3:0

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím